Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya mustafa ilhan git işine allah aşkına bana eğlence olma durup durup ya arzu hanım kim bizim konumuzla uzaktan yakından alakası varmı java kursundan benim haberim varmı java kursu kaç senesinde verilmiş onu bile bilmem benim dernekden bu güne kadar aldığım en ufak bir yardım varmı ısbat edin bileğimi keserim ne dernek nede başka bir kurumdan ben ekmeğimin peşindeyim ayrıca aynur ve ekrem altan ın çalışmalarından hiç bir şekilde haberim yok evet adys işinden haberdarım davet edildim bu doru ama aynur şahin bu projede varmıydı yokmuydu benim bunların hiç birinden haberim yok hem düne kadar dernek için bu kız çok konuşuyor diyerek beni kötülerken şimdi neden birden engelli sözcüsü oldunuz ben ve arkadaşlarım aylarca simit yiyerek çalıştıktan sonra işler biraz oturmaya başlayınca neden bizim üstümüze salam bir tanıdığınızı getirdiniz neden bana siz engelliler aç yaratıklarsınız diye tüm engelli arkadaşlarıma hakaret ederek ağlattınız dernekde o zaman neden haklarımızı savunmaya kalktığım bir anda beni işimden uzaklaştırdınız neden izin vermediniz faruk öztimur karşısında nasılda ezile büküle köle misali konuşuyordunuz şimdi ne olduda aslan kesildiniz ayrıca ben şu anda kesinlikle dernek ile ilgili bir işde çalışmıyorum everest furkan iletişim aynur şahin adına çalışmaktayım ama dernekle uzaktan yakından alakam yoktur ama ki gerçekten benim ve engelli arkadaşlarımın yararına olduğuna inandığım bir proje olursa öyle 2.500 kişi istihdam diye çok yükseklerden atmayan ve çalıştırmaya başladıkları engellileri ilk günden ssk lı olarak çalıştıran bir proje olursa gene çalışırım geçmişin dedikodusu yerine gelicekte yapacaklarıma bakarım bana çıkar güdüyor demişiniz elbetde çıkarlarımı korumak zorundayım ayakta kalabilmek adına evet çıkarlarımı gütmekteyim peki bu çıkarlarımı güderken kime zarar vermişim söylermisin bana istihdam ettiğin 50 engelli göster kitappostacısından hedefin 2.500 dü ama olsun hedefler sekebilir bizler 50 yede razıyım ssk sı yapılmış maaşları ödenen yol ve yemek masrafları karşılanan 50 engelli göster senden herkezin içinde özür dileyeceğim ama 100 lerce engellinin eline bir tutam kitap ayracı verip sokağa sürüpde onları kendin meyvesini yersen ben bu engelli projesini eleştirrim mustafa ilhan sonuna kadar sözlerimin arkasındayım bu bir engelli istihdam projesi deyildir etme bulma dünyası kendi içinizde dernekle çok iyi iken kötü düştünüz neden köt
    düştünüz sakın kim ne kadar pay alacak pastadan diye olmasın ben neyin ne oldunu çok iyi bilmekteyim haklı olduğun yanlarında yok deyil elbette ama siz oradan bir engellinin ssk sı yatmadı maaşı ödenmedi diye deyil bana az pasta düştü diye ayrıldınız sonrada can arkadaşınız hüseyin kurt ile ayrıldınız aç gözlüsünüz mustafa ilhan aç şimdi tekrar söylüyorum ne arzu hanımı tanırım nede adys projesinde aynur şahin ile ekrem altan görüşmesinden haberim bile yok benle uraşma git işine bak proje tutmamış olabilir başka bahara artık sen iyi tasarımcısın bana çok iş geliyor bu konuda altından kalkamadıklarım oluyor arasıra istersen yardımcı olurum sana başkada senin için bir şey yapamam benle uraşma git banna daha fazla eğlence olma lütven bak ne dedin ne duydun ben web tasarım ve amaliyat cerahi malzemeleri pazarlama konusunda çalışmaktayım hem web tasarım yapmaktayım hem cerahi malzeme pazarlamaktayım şimdi nerde kaldı adys işi al bir yalanın daha ortaya çıktı işde mustafa ilhan

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

oturan boa sence kim haklı :mrgreen:

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neden güldün başarı gerçi bendegülüyorum artık ama yinede sormadan edemiyceğim sence kim haklı başarı

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

yorum yok :mrgreen:
    ben tarafsızım

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Kitap postacısı yeni bir siteye konular açmışsınız sanki bu yeni bir işmiş gibi.
    Olumlu olumsuz yorumları bir forum sitesinde okuduğu mu ve istismar olmaması dileği mi yazmıştım.
    Siz yada o sitede ki adaletine güvenmediğim kişiler mesajı mı silmişler.
    Siz yada orada ki yöneticiler silen her kimse yaptığınız etik bir davranış değil.
    Adaletin olmadığı yerde ahlaktan bahsedilemez. MONTAIGNE.

Üye
    dj_Yiğit Avatarı

Son Giriş
    27.02-2009
    Saat
    11:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun Zamandır Kitappostacısındaydım ama yapılan hoş olmayan şeyleri görüp bıraktım daha dorusu insanların yanlışlarını yüzlerine vurunca kovuldum.
    Şuan mustafa uğur ilhan bildiğim kadarıyla dolandırıcılıktan dolayı sincan ceza evindedir
    nurfiye başar ise halen engelli adı altında insanlardan para topluyo .ancak bu parayla iyi şeyle yapmak yerine ceza evinde olan mustafa ilhana bakıyo.
    inanın bana bu insanlar için yabdığın herşeyden tiksindim artık. bunu geç anladım

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

ilili şahıslar kata kulli ile iş güzarlık yapmışsınız va batmışsınız bu kadar uzun yazmışsınız ama kısaca tek kelıme iş güzar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dj_Yiğit Mesajı Gör
    Şuan mustafa uğur ilhan bildiğim kadarıyla dolandırıcılıktan dolayı sincan ceza evindedir
    Bu konuda emin misin? Yanlış bilgi vermiş olmayalım da burdan...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet bu doğru.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234