Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili skaystar gurur meselesi yapmayıp programı izleseydin programda yapılan açıklamalarıda öğrenmiş olurdun.(gururdan kastım rakip kanal değil engellilere yardım toplanması )programda kimlere ne şekilde yardım edileceğini bir bir açıklandı.ayrıca yavuz kocaömer de programdaydı.yardım edilecek olan engelli insanlarıda gösterdiler.bunların içinde en çok üzüldüğüm da daha altı aylıkken babasından şiddet görüp engelli kalan bir arkadaşdı.
    Engelliler olarak eminim ki bende başta olmak üzere pek çoğumuz böyle yardım kampanyalarına karşıyız.ancak devletimiz ne iş konusunda nede diğer konularda engellilere destek değil köstek olduğu için böyle programlar yapmaya mecbur bırakıyorlar insanları.Benim dileğim keşke böyle kampayalarda toplanan paralar bizlere kalıcı olarak bişeyler yapılabilse.ama yidene yardım eden insanlara ben çok teşekkür edeyorum çünkü bir seferde 50 bin tl yardım veren insanlar oldu.yardıma muhtaç engellileri görünce bu yardımlarında ne kadar aciliyet gerektirdiğini öğrenmiş oldum.
    Birde sayın Yavuz kocaömere bir sözüm var.ki bunu kendisinede söylicem.bizim bu tür yardım kampanyalarına karşı olduğumuzu,halbuki bunların yabancı ülkelerde de yapıldığını çok normal olduğunu söylüyor.dış ülkelerde insanlar devletin yetişemediği yerde bu yardımları yapıyor.bizim ülkemizde ise insanların yetişemediği yerde devlet yardım ediyor.isyanımız buna.

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu yardımlardan nasıl faydalanabiliriz varmı net adresi müraacatı nereye yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz

Üye
    leventsaritas Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    27.09-2017
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    38

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tükiye silahlı k nın bütcesine ayrılan paralarla savaş araçları alacaklarına eğitime yoksul halka yoksul engelliye bütce ayırsınlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12