Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba

FEV (Fiziksel Engelliler Vakfı) ile yorum ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ?

gidip gorusmeyi düşünüyorum iş arayısım için. gelin yonlendirme yapabiliriz talep gelirse dediler
    ne dersiniz

Teşekkürler

Üye
    Eyüp TOKLU Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba öncelikle umut kapısı dıye tabır edilen bazı olaylar vardır ya işte bır umut diye gitmiştim fev e ama oradaki çalısanlarla tanışınca ve onlara güvenerek başladım iş arayışına şu anda az yada fazla hiç önemlı değil kimse ye muhtaç olmadan çalısıyorsam evime ekmek götürebiliyorsam Öncelikle bu FEV (Fiziksel Engelliler Vakfı) ve kendi başarımın azmi sayesındedir.
    Benden size tavsiye yesil_izmit arkadasım gidip görüşmekte fayda olabılır nıce arkdaslar var işsiz işbulamayan nice arkadaslarda var iş bulduğu halde iş beğenmeyen bende aynı zamanda bos zamanlarımda engellı arkadaslara iş bulmaları konusunda yardımcı oluyorum.

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Açıkcası bende gorusmekte fayda var diye düşünüyorum.gidp gorusucem tecrübelerimide buradan paylasırım arkadaşlar.İstanbulda banada iş teklifleri geliyor fakat istanbulda hayat cok pahalı o yuzden izmit kocaeli civarında iş arıyorum

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok yetersiz ve kesinlikle insanlara iyi davranılan bir yer değil..gittiğime gideceğime pişman oldum..nerde görülmüş duyulmuş sekreterin sizi mülakat yaptığı..kocaman pretosto yapıyorum..terbiyel elverse daha kötü şeyler yazacam..o kadar uzak yoldan geliyorum bi çay içermisin bile demediler ,çay servisi yapılıyordu..
    içerde kendileri için ayırdıkları kocaman salon,asıl hizmet etmeleri gereken bizler antre gibi bir yerde,seni ben mülakat edecem diyor..ne eğitimi almış ne piskoloji eğitimi almış bilinmez ama FEV de gördüğüm( tokatçı sahtekar vurguncu..)şirketlere benzettim..o kadar açıklama yapmaları istediğim ısrar ettirm ama işinize gelirse dilerseniz başvurunuzu yırtalım dedi ..Fev denilen yer samimi ve olumlu bir yer olmadığını anlıyorum..

hele hele benden daha gelmeden resim kimlik rapor istemeleri anlam veremedim..işkurla bağlantılı çalışıyoruz diyor ama benim zaten bu istediği bilgilerin hepsi mevcut ..telefonumu alan neden bu bilgilerimi almadı..
    hele hele FEV denilen yer bol merdivenli bir yer..nasıl ulaşacak engelli arkadaşlar bilemiyorum..

benim son kararım,burası engelliler üzerinden başka başka gelir elde eden bir kurum ..başka bişşey demiyorum