Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    TESYEV-JANDARMA BİLGİSAYAR KURSU

Türkiye engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı ile Jandarma işbirliği çerçevesinde hayata geçirilen bilgisayar kursu başladı.

Tüm engellilerin ücretsiz faydalandığı eğitim programı ‘Hafta içi’ ve ‘Hafta sonu’ olarak iki grupta devam etmektedir.
    Hafta içi Çarşamba – Cuma, Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri 13.30 – 16.30 saatleri arasında sürdürülen kursa katılan engelliler, ulaşım konusunda da, kendilerine sağlanan engelli otobüsünden faydalanabileceklerdir (Avrupa yakası, ana arterler).
    3 ay sürecek olan kurs bitiminde, yeni dönem kursiyerleri derslere başlayacaktır. Kayıtlar devam etmektedir.

Jandarma Bölge Komutanlığı’nda oluşturulan derslikte devam eden kurs programına katılabilmek için;

1- Engel raporu
    2- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
    3- 2 adet fotoğraf

yeterli olmaktadır.
    Başvurular TESYEV’e şahsen yapılacaktır.

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı

Adres: Hoşsohbet Sokak Çelik Apt. A Blok 12/9 Gayrettepe - İSTANBUL
    Telefon: (0212) 274 10 32 - (0212) 274 11 71
    Faks: (0212) 274 04 47
    E-Posta: info@tesyev.org
    Web: www.tesyev.org/index.php
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilgisayar Kursu Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Vakfımız TESYEV ile Jandarma Bölge Komutanlığı işbirliği çerçevesinde hayata geçirilen bilgisayar kursu ilk dönemi tamamlandı.
    İkinci dönem için kayıtlar başladı.

Tüm engellilerin ücretsiz faydalandığı eğitim programı ‘Hafta içi’ ve ‘Hafta sonu’ olarak iki grupta devam edecektir.
    Hafta içi Çarşamba – Cuma , Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri 13.30 – 16.30 saatleri arasında sürdürülen kursa katılan engelliler, ulaşım konusunda da, kendilerine sağlanan engelli otobüsünden faydalanabileceklerdir (Avrupa yakası, ana arterler). Kurs bitiminde MEB onaylı sertifika verilecek olup, 3 ay sonunda yeni dönem kursiyerleri derslere başlayacaktır.

Jandarma Bölge Komutanlığı’nda oluşturulan derslikte devam eden kurs programına katılabilmek için;
    1- Engel raporu
    2- İkametgah Belgesi
    3- Diploma Fotokopisi
    4- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
    5- 5 adet fotoğraf

yeterli olmaktadır. Başvurular TESYEV’e şahsen yapılacaktır. Son başvuru tarihi 4 Haziran 2004 tür.

İrtibat ve bilgi için:
    0 212 274 11 71 – 274 10 32
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...