Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İşin komik yanı bu tepkiyi koyacağımızı biliyorlardı her halde dün gece yarısı bu duyuruyu gördüm. Kaç gündür takipteyim bu tarz bir çalışma yapacaklar mı diye. Ama düne kadar hiç bir yerde rastlayamadım. Oda sabah 3.30 civarıydı. Evet tepkimizi koyalım ve bu işin peşini bırakmayalım. Toplumun dikkatini çekmek bu mu? Bizim adımızı kullanarak sırtımızdan para kazanmak ve bizlere dilenci imajını vermek. Diyecek fazla birşey bulamıyorum bunlara. Of of.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Şu an canlı yanındaki 0212 337 47 87 nolu telefonu arayıp canlı yyına katılmak istedim ama baglamadılar.

Orda manken bir hanım kızımız "allah rızası için yardım edin" diyor.

Engelli insanlar üzerinden kitle iletişim teknolojisini kullanarak postmodern dilencilik yapmak Özürlüler Vakfına nasip oldu. Kendileriyle gurur duyabilirler. Sakın insanların onurlarıyla katılabilecekleri projeler geliştirmesinler. Engelli insanlara en büyük ihanet bu kişilerin işte bu şekilde gerçekleştirdikleri engelli algılaması üzerinden gerçekleşiyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Aradım. Önce, sadece bağış yapan kişileri telefonla bağlayabileceklerini söylediler, ama sonra kendimi tanıtınca telefonumu aldılar ve bana döneceklerini söylediler. Bekliyorum... Dönerlerse bana, yukarıdaki soruları ileteceğim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Tepki koyanları bağlamaz ki canlı yayına bunlar.

Taktik yapmak lazım......

"Alooow.. ben gaydırı guppag holdingden arıyorum.. 2 milyar bağıuşta bulunmak istiyorum.. bir de mesajım olacak stardan insanlara...."

diye falan başlayıp, canlı yayında 180 derece dönmek gerek.

GERÇEKLERE DÖNMEK GEREK.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Adak? Yani özürlüler dilencidir yardım adağıdır. Alkışşş. :cry: Özürlüler Vakfının böyle bir birimi var mı? "Evet var. Programda geçen konuşmalar. Aradım. Düşüremiyorum düşürürsem ve de bağlarlarsa bunları söylerim. Hangimizi bağlarlarsa lütfen bunları dile getirelim.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Bu program engellilerin dilenci imajını kaldırmaya ne denli faydalı olmuştur?

Uzun yıllardır rehabilitasyon merkezi söylemiyle para toplayan vakıf şu ana kadar ne kadar para toplamıştır? Bu paralar nerededir?

Vakfın yöneticileri arasında sakat/engelli/özürlü var mıdır?

Vakfın bulunduğu binaya engellilerin girebilecekleri düzenlemeler yapılmış mıdır?

Vakıfda çalışan kişilerden kaçı engellidir, kaçı sağlıklı bireylerden oluşmaktadır ve bu insanlar kaç para maaş almaktadır?

Bu kişilerin Vakıf başkanı Seyhan hanımla bir ilişkileri var mıdır?

Engellilerle ilgili çalışan bir Vakfın yöntemleri arasında bu şekilde para istemek dışında ne gibi çalışmalar vardır?

Engellilerin kollektif bilinçaltındaki zavallı/yarrıma muhtaç şeklindeki algılanmalarının önlenmesi için ve topluma eşit bireyler olarak katılmaları adına vakıf ın herhangibir çalışması var mıdır?

Bülentcim bu soruları bir iletiver ararlarsa
    arayacaklarını hiç sanmıyorum ya

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Ayrıca bu "özürlü" ne demektir bir açıklayıversinler lütfen.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet bak ben bunu atladım. İlk girişte yapılan açıklama bu oldu yetkililer meşhur sunucularımıza bunu söylemiş engelli değil özürlü kelimesidir doğru olan bunu kullanın. E sanırım defolu olunca yardımların artacaklarını düşünmüşler o yüzden olsa gerek.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Bir soru daha;

AB bu tür çalışmalara oldukça ciddi destekler veriyor. Bu çalışmanın Proje haline getirilip AB fonlarından destek alınamamasının özel bir sebebi mi vardır?Böyle bir başvuru yapılıp reddedilmiş midir? Öyle ise neden? Yoksa böyle bir fondan yararlanılmış da haberimiz mi yoktur?

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bin yıl gerek, bın yıl bu kafaları düzeltmek için.

Yahu bütün tanıdık ünlü yüzler orada. "koca koca" adamlar, koca koca yaygara yapma güçlerine sahip imkanları kullanırken.....

Vızıltı gibi gelir bazı şeyler.

Bin yıl gerek, bın yıl bu kafaları düzeltmek için Veya
    O BİN YILIN ETKİSİNİ YARATABİLECEK ŞOK TECRÜBE VE BİLGİLER GEREK.

Umut tükenmez..

Biz avuç avuç atalım gemimizden suları..
    Varsın onlar koca koca delikler açsınlar!

:evil: :evil: Batarsak beraber batacağız.

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Madem Televizyona çıkp Engelliler Yararına Bağış Topluyorlarsa, Topladıkları Bağış Paralarını Nerelere veriyorlar, kimlerle yiyorlar? Belge ve Faturalarıyla orda açıklasınlar..

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunun bir benzeri kampanya bundan bir süre önce eğtim alanında Metin Uca'nın sunumuyla yapılmıştı. O zaman halk arasında inanılmaz bir yarış ve coşku vardı. Ben buradan şu sonucu çıkardım bugün ki program çok sönük geçti çünkü halkta bu işin içerisinde bence samimiyet duygusu olmadığının farkında. Bu yüzden de onların beklediği ilgiyi göstermediler. Pakize Suda ikide bir İzmir nerdesin diye bağırıyordu. İzmir'li güvendiği, içinde samimiyet hissettiği her türlü sosyal sorumluluk projesinin içerisinde yer alır. Burada bu samimiyet yoktu ve İzmirli de, halk da bunun farkında. Evet , engellilerin bir rehabilitasyon merkezine, bir bakım merkezine, aileleri öldükten sonra bakılabilecekleri, kalabilecekleri tesislere ihtiyacı var. Ama bu engelliyi dilenci konumuna sokarak yapılamaz. Sadakalarınızı verin söylemleriyle asla. Bunu yapan kim Özürlüler Vakfı adı altında kurulmuş kurum. Sitesini şöyle incelerseniz daha açar açmaz banka şubelerine yönlendiren bir sunum yapılıyor. Bu vakfın sorgulanması gerek, masaya yatırılması gerek diye düşünüyorum.

Başka bir program talebinde bulunabilir, bunları masaya yatırabiliriz diye düşünüyorum. Bence şu an tam zamanı. Ne dersiniz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Ve evet, beklediğimiz üzere, bana döneceklerini söylemelerine ve ikinci bir defa da aramama karşın kimseyle görüşemedim...

Bir sıçrar iki sıçrar üç sıçrar dört sıç...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ismet tanış Avatarı

Gerçek Adı
    ismet tanış
    Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama bu yazılanlardan dolayı muhakkak döneceklerdir.

Üye
    gadjodilo Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    uruguay/santa maria
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    medyamız muhalefeti ve çarpıştırmayı sewer. deşifre formatında program yapımcılarına aslında böyle bi açık oturum teklif edilse bence kabul ederler.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon