Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ısrarla sakatlar dernegi başkanı olmamı istiyorlar bende kabul etmiyorum dersler di ev iş güç güç o işle ugraşamam dedim hala beni başkan yapmak istiyorlar,ne gibi zorlukları var ne gibi artıları var..

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zorlukları yoktur aksine insanlara faydalı işlerde bulunmak kadarda degerli bir şey yoktur. sizin için artıları vardır bende canı gönülden taktir ederim umarım bir hamlede kabul edersiniz . görevinizde ve işlerinizde başarılar kolay gelsin

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allah razı olsun mustafa abi tabiki bende canı gönülden yürekten yaparım bu işi ama sorumluluk almak istemiyorum kafam rahat olmaz dersler var çalışmam gerekli,evin yükü benim üstümde yani gidip dernekte oturma imkanım yoktur,şuanki başkan memur oldu yaşı 40 falan benim zorlamamla benim ısrarımla sınava götürdüm başkan kazandı ben kazanamadım kendisi evli durumu çok iyi deil sebeb olmakta çok iyi oldu,inşallah bende sınavlara hazırlanıyorum hayırlısı herşeyin..

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    amin nasip herşey . bizler sadece elçileriz önce rabbim nasip etmeli ki olmalı. bak sizin sayenizde memur hayatına atılmış. umarım herkes iş güç sahibi olur kimseler kimseye muhtaç olmaz