Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zafer yürek Avatarı

Son Giriş
    02.08-2007
    Saat
    10:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam Ben Zafer. Pozitif engelsizler diye bir grup adı duydum bu grup eski pozitif engelliler grubuna rakip olarak mı çıktı? İnşallah pozitif engelliler gibi olmazlar. O grubun başında yani işlerini yürüten Şerafettin mi yoksa Seyfi mi tam olarak ismini hatırlamıyorum biri biletleri satmış. bir iki arkadaşım konuşuyorlardı oyunlarına bilet almışlar ama oyun filan olmamış.hem de istanbulda bir oyunmuş bu. verdikleri paralara acımıyorlar ama aldatılmak zorlarına gitmiş. bir engelli olarak onlar anlatırken ben utandım. Bu yaptıklarını şiddetle kınıyorum. Ayrıca böyle insanlar bizleri topluma yalnış tanıtıyorlar. Çok utanç verici. Zaten toptumda bize karşı bakış belli bunun üstüne böyle sahtekarlıklar hiç güzel olmuyor. Umarım Pozitif Engelsizler Grubu dürüst ve düzgün işler yapar da bizleri mahçup etmezler.
    Saygılarımla...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Böyle afaki bir üslupla yazarsanız, mesajınız sadece dedikodu mahiyetinde kalır! Lütfen ya daha açık şekilde bidiklerinizi kanıtlarıyla birlikte yazın, ya da bu mesajı sileceğim.
    Siteye yeni üye olup ilk mesajınızda birilerini karaladığınızda, yeterli ve ikna edici argümanlarınız da yoksa, tavrınız iyi niyetle bağdaşmaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler oturan boğa;

Sözüm meclisten dışarı birileri küçücük beyinleri ile bizleri sınıflandıracaksa asla müsade edilmemeli. Bizden birileri cıkar bizleri sınıflandırırsa diğerleri ne düşünür.Bu gibi polemiklere asla müsade edilmemeli.

hepinize saygılar;

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu mesaj acaba diyorum Pozitif Engelsizlerin Reklamını yapmak için mi yazıldı. E öyle ya bizim ülkemizde adettir biri reklam yaparken diğerine çamur atar. Eğer böyle ise ispatlamanız gerekir arkadaşım. Ortaya böyle bir iddia atıyorsanız ispatlayın ki bizde kim haklı kim haksız bilelim. Yoksa böyle çamur atmak çok kolay.

Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi arkadaş bişeyler biliyor galiba haklısın ama bırak açıklasın

Üye
    naska Avatarı

Son Giriş
    02.11-2015
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Petrol Kentli..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Ben Zafer. Pozitif engelsizler diye bir grup adı duydum bu grup eski pozitif engelliler grubuna rakip olarak mı çıktı? İnşallah pozitif engelliler gibi olmazlar. O grubun başında yani işlerini yürüten Şerafettin mi yoksa Seyfi mi tam olarak ismini hatırlamıyorum biri biletleri satmış.
    arkadaşım kullaktan duyma olayları buraya yansıtma.benim bildiğim pozitif engelliler asla öyle bir şey yapmaz...hele Seyfi arkadaşımız bu tür şeylere tenezzül bile etmez...

Böyle afaki bir üslupla yazarsanız, mesajınız sadece dedikodu mahiyetinde kalır! Lütfen ya daha açık şekilde bidiklerinizi kanıtlarıyla birlikte yazın, ya da bu mesajı sileceğim.
    Siteye yeni üye olup ilk mesajınızda birilerini karaladığınızda, yeterli ve ikna edici argümanlarınız da yoksa, tavrınız iyi niyetle bağdaşmaz.
    Oturanboğa eline sağlık... katılıyorum fikirlerine..Kesinlikle asılsız olan bu mesajın silinmesini istiyorum.

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Oya Tekin
    Bu mesaj acaba diyorum Pozitif Engelsizlerin Reklamını yapmak için mi yazıldı. E öyle ya bizim ülkemizde adettir biri reklam yaparken diğerine çamur atar. Eğer böyle ise ispatlamanız gerekir arkadaşım. Ortaya böyle bir iddia atıyorsanız ispatlayın ki bizde kim haklı kim haksız bilelim. Yoksa böyle çamur atmak çok kolay.
    Sevgili oyacığım Bu reklam meselesi gerçekten senin fikrinmiydi yoksa bu yazıyı yazarken bilincin yerinde değilmiydi?

Çünkü; hedef kitlemiz burası değil ki burda reklam yapılsın.
    Buraya üyeliğimizin tek gayesi boş vakitlerimizde bizim gibilerle sohbet etmek. Düşünce alışverişinde bulunmak. Haa...! bir de çok eleştirmen ve haddinden fazla bir şeyi bilmeden itiraz eden karşı çıkan insanların varlığı(!). Belki bizim buraya üyeliğimizi devam ettirmemizi sağlıyor

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu Mesaja bizim vereceğimiz cevabı Oturanboğa vermiş . Kendisine Teşekkür ediyorum .

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Işık demiş ki;

Sevgili oyacığım Bu reklam meselesi gerçekten senin fikrinmiydi yoksa bu yazıyı yazarken bilincin yerinde değilmiydi?
    Seyfettin sanırım yazdığımı tam anlayamamışsın. Ki öylede görülmekte ben reklam derken eğer farkında isen bu iddayı ortaya atan arkadaş bir başka grupla sizin grubun karşılaştırmasını yapmış. Benim vurguladığımda acaba o grubun reklamı için mi bu mesajı yazdığı idi. Yani yeni bir grubun tanıtımını yapmakmıydı acaba bu eleştiri ben bu sorunun cevabını merak ediyorum. Ve bunu sordum yukarıda da tekrar okursan neyi kasttetiğimi anlarsın. Kaldı ki o mesajımda da üzerine basa basa söylediğim Pozitif engelsizler siz benim bildiğim Pozitif engelsizler grubu değilsiniz yoksa ben mi yanılıyorum ismininiz de. Bilinç meselesine gelince ne yazdığımı ve ne anlatmak istediğimi ben gayet iyi biliyorum. Ama sen ne okuduğunu ve ne anlatılmak istendiğini tam bilmiyorsun. Bu yazdıkların onu gösteriyor şimdi bana bir özür borçlusun okuduğunu anla ve cevap verirken de ne yazacağını bilerek yaz lütfen. Hata bende ki bu konuda size yapılan eleştiriyi haksız buldum ve bunun yanlışlığını vurgulamak için mesaj yazdım. Keşke yazmasaydım.

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Seyfettin sanırım yazdığımı tam anlayamamışsın. Ki öylede görülmekte ben reklam derken eğer farkında isen bu iddayı ortaya atan arkadaş bir başka grupla sizin grubun karşılaştırmasını yapmış. Benim vurguladığımda acaba o grubun reklamı için mi bu mesajı yazdığı idi. Yani yeni bir grubun tanıtımını yapmakmıydı acaba bu eleştiri ben bu sorunun cevabını merak ediyorum. Ve bunu sordum yukarıda da tekrar okursan neyi kasttetiğimi anlarsın. Kaldı ki o mesajımda da üzerine basa basa söylediğim Pozitif engelsizler siz benim bildiğim Pozitif engelsizler grubu değilsiniz yoksa ben mi yanılıyorum ismininiz de. Bilinç meselesine gelince ne yazdığımı ve ne anlatmak istediğimi ben gayet iyi biliyorum. Ama sen ne okuduğunu ve ne anlatılmak istendiğini tam bilmiyorsun. Bu yazdıkların onu gösteriyor şimdi bana bir özür borçlusun okuduğunu anla ve cevap verirken de ne yazacağını bilerek yaz lütfen. Hata bende ki bu konuda size yapılan eleştiriyi haksız buldum ve bunun yanlışlığını vurgulamak için mesaj yazdım. Keşke yazmasaydım.
    :wink:

Evet oyaa
    Senin yazını yanlış anlamışım. Afedersin.
    Zaten o yüzden şaşırdım. Benim tanıdığım oya böyle birşey yazmaz diye düşündüm. Yanılmamışım.

Özürüm kabul edildi mi?
    :wink:

Askıda Üyelik
    savaş01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    08.05-2012
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seyfettin bey siz neden bazı konularda özellikle konu tiyatro olunca ve sahtekarlık olunca siz üstünüze alıyorsunuz formda inceliyorum bazen iş bu konuya gelince hemen üzerinize alıyorsunuz sizinle ilgili bir olay mı var veya oyun oynamadan çıktığınız bir il mi oldu :?:

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zafer yürek
    Selam Ben Zafer. Pozitif engelsizler diye bir grup adı duydum bu grup eski pozitif engelliler grubuna rakip olarak mı çıktı? İnşallah pozitif engelliler gibi olmazlar. O grubun başında yani işlerini yürüten Şerafettin mi yoksa Seyfi mi tam olarak ismini hatırlamıyorum biri biletleri satmış. bir iki arkadaşım konuşuyorlardı oyunlarına bilet almışlar ama oyun filan olmamış.hem de istanbulda bir oyunmuş bu. verdikleri paralara acımıyorlar ama aldatılmak zorlarına gitmiş. bir engelli olarak onlar anlatırken ben utandım. Bu yaptıklarını şiddetle kınıyorum. Ayrıca böyle insanlar bizleri topluma yalnış tanıtıyorlar. Çok utanç verici. Zaten toptumda bize karşı bakış belli bunun üstüne böyle sahtekarlıklar hiç güzel olmuyor. Umarım Pozitif Engelsizler Grubu dürüst ve düzgün işler yapar da bizleri mahçup etmezler.
    Saygılarımla...
    arkadaş sana tamamıyla katılıyom

Üye
    cemantalya Avatarı

Son Giriş
    20.10-2008
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    poed gazetesinin genel koordinatörü ismail bey'le görüştüm şuan gazetelerini 15 günde bir çıkarıyorlar www.poed.org sitesinde de görebiliriz org uzantılı web sitesi herkese verilmez mutlaka dernek vs olması gerekir. Böyle birşey olcagına inanmıyorum lütfen birbirimize destek olalım dedikodu bizim işimiz olmasın