Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    papatyacim Avatarı

Gerçek Adı
    nefise
    Son Giriş
    10.03-2017
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende gelebilirim kız arkadaşlarımla ama

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aslında ben fuara perşembe günü gidicektim ama mağdem bu fuar vesilesiyle bir buluşma organizasyonu düzenlendi ozaman cumartesi günü bende oradayım :arrow: lütfen listeye benide ekleyin

Üye
    mimfatih Avatarı

Son Giriş
    16.09-2017
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kader ve bende geliyoruz
    sevgiler.

Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamamına katılmayı düşünüyorum.görüşmek ve tanışma dileği ile
    saygılar
    ergün

Üye
    alis Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benide eklermisiniz.

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bir aksilik olmaz ise ben de gelip, kader benden başka kimlere oyun etmiş bakayım görmek, tanışmak ve laflamak isterim.

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent abi ben cumartesi günü fuara belediyenin engelliler için hizmet verdiği taksilerle geleceğim şimdiden taksiyi arayıp randevuyu verimde yerler dolmasın
    ama akşam kaça kadar orada oluruz geri dönüşü saat kaç diye randevuyu versem acaba?

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Engelsiz kariyer yetkilileri sadece bir gün mü görüşme yapacaklar yoksa tüm fuar süresince mi? Bir diğer ifade ile sadece bir gün gidilse yeterli mi yoksa her gün mü gitmek gerekecek bu görüşmeler için?

bu soruyu alifatih1958 adında bir arkadaşımız özel mesaj yoluyla bana sormuş ama ben bilmiyorum cevabını bilen arkadaşlarımız yanıtlayabilirmi?

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: serap_vuu
    Engelsiz kariyer yetkilileri sadece bir gün mü görüşme yapacaklar yoksa tüm fuar süresince mi? Bir diğer ifade ile sadece bir gün gidilse yeterli mi yoksa her gün mü gitmek gerekecek bu görüşmeler için?

bu soruyu alifatih1958 adında bir arkadaşımız özel mesaj yoluyla bana sormuş ama ben bilmiyorum cevabını bilen arkadaşlarımız yanıtlayabilirmi?
    Engelsiz Yaşam Fuarı’nda yer alan Engelsizkariyer.com standında her gün farklı sektörden farklı firmaların insan kaynakları yetkilileri İş Görüşmesi (mülakat) gerçekleştirmek için engelli adaylarla buluşacaklar.

Firmalar, standımıza uğrayarak mülakat başvuru formunu dolduran engelli adaylarla iş görüşmesi (mülakat) yaparak, iş teklifinde bulunacaklar.

Tarih: 03-06 Aralık
    Yer: (CNR) İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy-İstanbul
    Seminer yeri: 11 Hol
    Saat: Buluşma Fuar boyunca her gün 15.00'de

Üye
    NuRuL Avatarı

Son Giriş
    10.05-2012
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    iSTanBuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa abi ya kusura bakmayın ben gelemiycem ( Gercekten orda olmak isterdim ama bayram öncesine denk geldigi için gelemiyorum. Persembeye bilet bulabildim o yüzden üzgünüm kusura bakmayın. inş. bir sonraki bulusmaya gelicem. Size iyi eglenceler bol muhabbetler. Tekrardan özürdilerim..

Üye
    saygi&sevgi Avatarı

Son Giriş
    07.05-2009
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar;

İnşallah bende gelmeyi düşünüyorum. Daha önceden geçmiş yıllarda bir kezdaha gitmiştim. Bu tür Fuarlar biz engelliler için çok faydalı.

Görüşmek üzere...

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaa şansa bakın ya 153 engelli taksi hizmetini aradım cumartesine 2 araç varmış onlarda full doluymuş
    gelmeyide çok istiyordum nasıl gelecem şimdi yaa bi akıl verin lütfen

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bağri başka gün gidiyim diye tekrar aradım salı'dan pazar'a kadar bütün araçlar dolu hiç boş yer yok dediler :?
    bu ne yaa buakadar da olmaz :x
    neyse ben gelemiyorum galiba engelleri aşayım derken başka bir engele takılım işte

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Fuar hakkında ilk söylenecek salonun konumu.9,10 ve 11 numaralı salonlar fuar alanının en ücra köşesinde. İlk akla gelen soru neden fuar merkezi bir binada kurulmadı da ücra yerdeki bina seçildi? İkinci husus otopark minnacık bir yer ve orasını da zaten katılımcı firmaların minibüsleri kaplamış, fuara gelen ziyaretçiler ise özel otolarını molozlar ve cam kırıkları içerisine park etmek zorunda. Oysa 9 ve 10 numaralı salonların önlerinde geniş ve tertemiz otopark var.Şayet fuarın 11 numaralı salona alınmasının mantıklı bir açıklaması yok ise fuar organizatörleri bile bize o kadar değer veriyorlar, anlayın artık. Allah sizi inandırsın bir otomobil fuarı veya bir giyim kuşam fuarı veya elektronik eşya fuarını o salonda hayatta yapamazlar zira saydığım türden fuar için organizatör 11 numaralı salonu teklif ettiğinde yüzüne tükürürler adamın. Neyse fuarın 11 numaralı salonda yapılmasının dediğim gibi umarım mantıklı bir açıklaması vardır inşallah.
    Saat 11 veya 11,15 sularında fuara gittim ve yarım saat veya 45 dakika kaldıktan sonra ayrıldım. Mübalağa etmiyorum içeridekilerin %98 hatta %99’u özürlü olmayan insanlardı. Ve bunların tamamına yakını da stand görevlileri idi. O kadar süre zarfında bir elin parmakları kadar özürlü kişiye ya rastladım ya rastlamadım içeride. Standların hepsi kurulmamış, kurulanların da bir çoğunun eksiği var ve hala eksikliklerini gidermeye çalışıyorlar. tekerlekli araba standları oldukça fazla fuarda. Birkaç da kitap standı gözüme çarptı. Kadıköy, Fatih, Üsküdar Belediyeleri gibi bir çok belediye ve İst.Büyükşehir Belediyesi stand açmış. Keza Akparti ve MHP’nin de standları var idi. Engelsiz kariyer standına gittim ve bana söylediklerine göre bugün Bank Asya, yarın da T.Ekonomi bankası gelecekmiş görüşme için. Yani hergün sadece bir müessese iş görüşmesi için gelecekmiş. Kısacası arkadaşlar bugün fuara gitme niyetinde olanlar var ise bence hiiççççççççççç ama hiiççççççççççççç yerinizden kıpırdamayın, o kadar yorgunluğa değecek bir şey yok zira dedim ya ya standların bir kısmı boş ya da hala bir kısmında eksiklikler diz boyu. Aslında bana samimi düşüncelerimi sorarsanız fuarın gezilecek bir tarafı da yok. Lakin özel aparata ihtiyaç duyulan durumlarda bunların bir arada görülüp mukayese edilebilmesi açısından yararlı olabilir ancak aranılan her aparat veya ekipmanın da fuarda sergilendiğinden emin değilim. Buluşma için cafe filan vardır deniliyordu ya, 11 numaralı salonun iki yerinde evet oturup bir şeyler içecek yerler var ancak o hengamede orada da toplanılıp konuşulabilir mi bilemiyorum. Şayet bugünkü gibi tenha ise sorun olmaz. Mercedes Benz’in bir standı var ve önünde de sakatlar için tasarlanmış bir otobüs sergileniyor. Bu standın bir parçası olarak da bir otobüs durağı yapılmış. Orda buluşulabilir mesela. Mercedes Benz standının önünde oturup çay içme yeri masalar filan da var ama o masaları stand mı koymuş onu bilemiyorum. Yani diyeceğim odur ki C.günü şayet buluşulacak ise mutlaka önceden buluşma yerini kararlaştırın, aksi halde karmaşa yaşanır millet bir birini bulamaz. Veya denilir ki Kadıköy Belediyesinin standının önünde buluşalım; ama orası da yol olduğu için kalabalık yolu tıkar, biraz zor. Neyse sizler bir yer kararlaştırın orda buluşsun gelenler. Belediye deyince aklıma geldi belediyelerden birisinin stand görevlisine sordum özürlülerle ilgili kitabınız broşürünüz hangisi diye, adam tuttu bana “o konuda broşürümüz” yok dedi ve belediyenin başka faaliyetleri ile ilgili broşürlerini gösterdi. Gülüp geçtim ve “fuar özürlüler fuarı, yol su kanalizasyon fuarı değil hatırlatırım” dedim. Özürlülerle ilgili fuarda stand açıyorsun ve standa 5-6 tane broşür koyuyorsun lakin günün manasına uygun broşürün yok. Keza Fatih Belediyesi standındaki görevli bayana takıldım sizde de mi broşür yok diye. Sonra kendisine “Fatih Belediyesinin özürlülerle ilgili bir dairesi veya ofisi filan var mı acaba” diye bir soru yönelttiğimde kadıncağız “özürlüler komitesi var” dedi. “Ne yapar bu komite” diye sorduğumda ise kadıncağız gülümsedi ve ben de “anladım bir şey yapmıyor” diyince de evet anlamında başını salladı. Görün arkadaşlar çok sayıda belediye stand açmış lakin hepsinin göstermelik olduğu apaçık ortada. Her zaman derim BİZE BİZDEN BAŞKA HİÇ KİMSENİN FAYDASI YOK. Ama bizler ne yapıyoruz ısrarla ve büyük bir şevkle miskin miskin uyuklamaya devam ediyoruz. Edelim bakalım.
    Saygılar sevgiler.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bülent Bey bana +1 ekleyebilir misiniz,kuzenimle geleceğim...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

LinkBacks (?)

1. 04.12-2009, 21:14