Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 410111213141516 SonSon
Toplam 227 mesajın 196-210 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    25

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bi organizasyondu en beğendiğim dostlarla birlikte gölün ortasındaki kaldığımız zaman yeni dostlukların oluşması ve pekişmesiydi ıspartanın beni bu kadar etkileyeceği hiç aklıma gelmemişti herkese saygılar...

Üye
    güllerdiyarı Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar etkinliğimizi beğenmeniz bizleri çok memnun etti,melek arkadaşımız ve fatih çok yoğun emek harcadılar,engellerine rağmen yüzlerinin akı ile bu işi tamamladılar. Hepinizi mutlu ettiysek bu gurur hepimizin..

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Isparta ve Eğirdir engelliler buluşmasında daha ilk Eğirdir'e girerken kemik hastanesini görünce çocukluğumda gittiğim hastaneden ve aklımda hayal mayal kalan anılarım bir anda gözümde canlandı ve içim bir tuhaf oldu yıllar sonra tekrar görmek ve Meleğim canım arkadaşım ve dostum ve çokkk değerli ailesi, Fatih beyle orda yeni tanışmamıza rağmen emeğini yüreğini sonuna kadar açan ve Musa beyle öncedentanışmış olduğumuz için insanlara karşı kalbi gönlü sevgi dolu olan can arkadaşlarımın kocaman yüreklerinize emeklerinize sağlık harikaların harikası iki gün geçirdik ve değerli arkadaşlarımızı gördük beraber olduk yeni arkadaşlar edinme imkanımızı sağlayan kocaman yürekli fatih ve musa bey meleğim sizlere çokkkkk teşekkür ediyoruz emeklerinize yüreklerinize sağlık Allah sağlık güç versin sizlere bizlere unutamayacağımız günleri yaşattığınız için veeeeeeeeeeee ben bir hafta sonu yine sizlerle birlikte olacağıma emin olun sizleri ve memleketinizi çokkkk sevdik eşiminde selam ve sevgileri ve teşekkürlerini sunuyor....sizlere

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili meleğimize musa abiye fatihee emeği gecen herkese teşekkür ederim çok güzel dostlarla olduk vesilenizle doğa göl herşey cok güzeldi

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Canım kardeşim Meleğim Musa abiciğim ve yeni tanımama rağmen çok sevdiğim Fatih kardeşim emeğinize sağlık.Yüreğinize sağlık.Muhteşem bir organizasyondu.Eğirdir, Isparta harika bir yer ben gezdiğimiz yerlere doyamadım.Sohbet eğlence neşeli kahkahalarımız halen kulağımda çınlıyor.O güzel gül kokularına doyamadım.Ayrıca hakkı abi desteklerinizden dolayı size de teşekür etmek istiyorum.Herşey için Canı Gönülden Teşekkür ediyorum..

- Şafak -

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel bir gezi olmuş. Hepside hoş ve sıcak kareler. Paylaştığınız için teşekkürler...

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu başlıktaki yorumlar nereye gitti acaba....Başka bir başlığamı taşındı acaba ? Yönetici arkadaşlarım bilgilendirseniz sevinirim ....

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bencede nereye gittii birileriii yidimii

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kullanmaya kullanmaya unuttunuz tabi bu sitede bir "site albümü" forumu var, bu sitede başlatılan buluşmaların resimleri Site Albümünde yayınlanır, unuttunuz, birde eski üye olacaksınız.. Fotoğraflar ve ardından yapılan yorumlar SİTE ALBÜMÜ'ne taşındı!

http://www.engelliler.biz/forum/site...flari-1-a.html

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ama fotoğraflarla birlikte buluşma sonrası yorumlarda kaldırılmış Sadece fotoğrfaları ayırırsanız bence daha iyi olacaktır.

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Bacıbey Mesajı Gör
    Kullanmaya kullanmaya unuttunuz tabi bu sitede bir "site albümü" forumu var, bu sitede başlatılan buluşmaların resimleri Site Albümünde yayınlanır, unuttunuz, birde eski üye olacaksınız.. Fotoğraflar ve ardından yapılan yorumlar SİTE ALBÜMÜ'ne taşındı!

http://www.engelliler.biz/forum/site...flari-1-a.html
    Evet senden eski bir üyeyim Havva ve en az senin kadar forum kullanım tecrübesine sahibim...Ve ayşegülünde dediği gibi organizasyon ile ilgili yorumlar bu başlığın altında olması gerekir...Çünkü bu yorumlar organizasyonu düzenleyenlere karşı bir teşekkür bir vefa borcunu dile getirme yeridir ayrıca ilerleyen zamanlardaki organizasyonlar için bu yorumlar yeni üyelere bir referans olacaktır...Site albümünde ise fotoğraflara yorum yapılır...
    Ben mesajların karmaşa ile silindiğini düşünerek yazmıştım...Yorumlar ha orda olmuş ha burda farkeden bişey yok....İlgili forumun yöneticileri varken sen neden atladın onu anlamadım

Üye
    Gülümse Avatarı

Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel bir organizasyon olmuş emeği geçenlerin emeklerine yüreklerine sağlık

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın yönetici site albümüne taşıdığınız yorumları tekrar bu başlığa aktarmanızı rica ediyorum.İyi çalışmalar..

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Ben resimleri taşıyamadığım için Havva'dan rica ettim. Zira site albümünde mod değilim, görevim bu bölüm ile sınırlı. Havva'da fotoğrafları "olması gereken" yere aktardı. Keşke fotoğrafları burada koymasaydınız. Neredeyse her saat kontrol edilmesi gereken bir başlık oldu bu Isparta, sürekli düzeltilmesi gereken yada kaldırılması gereken bir şeyler neredeyse her gün oldu. Tek başına, 10 başlığa bedel oldu "benim kanımca"!

Kaldı ki, diğer buluşmaların albümlerine bakın, orada da bir sürü yorum var zaten?!

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Abilerin gülü bildiğim kadarı ile sen kendi bölümündeki bir başlığı diğer bir bölüme taşıyabilirsin.Neyse orası benim haddime değil..
    Abi olması gereken yere diye üstüne basarak söylemişsin ama herkes forumu dört dörtlük kullanacak ,her başlığı uygun yere koyacak diye bir kural yok.Zira bütün üyeler bu bilgiye yada yeteneğe sahip olmak zorunda değiller...Zaten yönetici ve editörlerde bu yüzden var.Üyelere yardımcı olmak ve forum düzenini sağlamak için..Ama elbette hiçbir yönetici ve editörde , üyelerin uşağı değil.Eğer ki bilinçli olarak birşeyler yapılıyorsa o üyelere gerekli yaptırımlar yapılır,yapılmalıda.Yöneticilik gönül işi ,üyelere yardımcı olmak sizin göreviniz.Eğer ki bu görev zorunuza gidiyorsa yapmayacaksınız !!...Yöneticlerin her fırsatta üyeleri azarlayıp ,ders verir nitelikte mesajlar yazması hiç hoş değil...

Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 410111213141516 SonSon