Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 5678910 SonSon
Toplam 139 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    25

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ahmet abiye, Hasan abiye, Hasan hocama, Mehmet abiye, Eylül hocaya ve emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: eva Mesajı Gör
    guzel olan hersey gıbı buda cabuk bıttı yaa yetmıo 2 gun bızeeee eskı dosları gormek yenı dostlarla tanısmak cok guzeldı herkes hersey harıkaydı bıze bu ortamı saglayanlardan allah razı olsun cemmm ltfn sızıde aramızda gorelım soz veerrr

Kesinlikle yazdıklarının aynısını yazacaktım herkes ortak düşüncelere sahip

Gerçekten de her şey çok güzeldi yeni sağlam dostluklar edinirken zamanın kısa olması pazar günü saat 12:00 da büyü bozuldu ve ayrılıklar başladı...

Vedalaşırken hüzünlü anlar yaşandı... Seninde dediğin gibi güzel olan şeyler hızlı ve çabuk geçiyor... ama güzel haberlerde almadık değil hemen yeni organizasyonlar için beyin fırtınaları kopmaya başladı ve yakın tarih de bir iki organizasyon düşünceleri açıklandı. inşallah düşünceler, çalışmalar en güzel ve kısa sürede meyvelerini verir... ve o gün bir mani çıkmazda şartlar da el verdiği sürece kaldığımız yerden bizde devam ederiz... Yeni organizasyonlarda görüşmek ve yeni dostluklar kurmak dileğiyle Hoşçakalın tüm güzellikler sizinle olsun...

Üye
    malican Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    10:50
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Harika bir organizasyon oldu, yine bekleriz..
    Tüm katılan; yolları ve mesafeleri hiç'e sayıp,engelleri alt edip gelen, yeni dostlarım, ancak zamanı tutamadık malum : ) sizlerle tanıştığımıza çok sevindik, selamlar.

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yok böyle bişeyy süperdiii dostlarla olmak aile ortamı vardı sıcak işden insanlar dertleirni unutmuslar eğlencede yemede içmede sınır yukdu yi yiye bildin kadar iç içebildin kadar eğlen eğlene bildin kadar sınır yokdu çok eylendik cokkk söylemesi ayıp burdan ahmet abimize hsan kuyucaka hasan hocayaa mehmet sbimizide unutmuyalım emeği gecenlere kocaman tesekkur ederimmmm....

Üye
    freee Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul/kadıköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

güzel iki gündü herkez çok sıcak ve birbirlerini çok seviyor.sizleri tanıdıgıma çok sevindim.bir dahaki sefer daha cok sayı ile diyelim...

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

Bu güzel 2 günü geçirmemizi sağlayan ve emeği geçen herkese çok tşk. harika 2 gün yaşadım harika dostlarımla

Üye
    çiçek026 Avatarı

Son Giriş
    06.10-2016
    Saat
    20:43
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasan kuyucak koca çorumlu ahmet puslu ve hasan kırım geçirdiğimiz mükemel iki gün için sizlere ve emeği geçen herkese sonsuz teşekürler

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

tolga06;

Ayaklarını rakıyla yıkamışsın dıye bır duyum aldım beles hersey zebil diye dogrumu seko.. ne ayak

Üye
    2kadir Avatarı

Gerçek Adı
    özcan kaya
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emeğigeçen erkese çok teşekkürler çok süper bir buluşöma oldu sonsuz teşekkürler

Üye
    eva Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

edıp balkan..... burdan sana tekrar tesekkur etmek ıstedım cookkk cookk cookk tesekkurrler ablam o guzelım ortamı bırakıp kızımı almak ıcın 100 km yaptın hakkını helal et ablam ...

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar güzel yorumlarınız için çok teşekürler. bunlar sizin içinizin güzelligini anlatıyor zaten. sizler olmasaydınız , o kadar yolu göze alıp gelmeseydiniz hiç bir şeyin tadı olmazdı asıl bizler antalya gurubu olarak siz katılımcı arkadaşlarımıza, dostlarımıza, canlarımıza ne kadar teşekür etsek azdır. ayaklarınıza ve yüreklerinize saglık. sizlerin sayesinde dop dolu bir 2 gün 2 gece geçirdik. ANTALYA da gökyüzü bile siz dostların gidişine pazar günü agladı bee. sizler gittikten sonra 2 gün yoklugunuza alışamadık. bu gün tekrar falcon otele hasan hocam ve mehmet le beraber ugradık inanın otelde kimse yoktu gözlerimiz sizleri aradı.. inşallah en kısa zamanda yine başka yerde hep beraber olmak dilegiyle SEVGİLERİMİZLE.....

( kusurumuz olmuşsa affedin bizi dostlar)...

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: eva Mesajı Gör
    edıp balkan..... Burdan sana tekrar tesekkur etmek ıstedım cookkk cookk cookk tesekkurrler ablam o guzelım ortamı bırakıp kızımı almak ıcın 100 km yaptın hakkını helal et ablam ...
    ne demek abla helal olsun oyle seymı olur basımın ustunde yerınız var ayhan abımın senın ılgının ayrı ayrı ben tesekkur ederım sızlere sızın gıbı mukemmel bır aıleyı tanıdım bende ınsallah kızımızın dugununde yıne bırlıkte olabılırız.

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

antalya şafaklar saatler sayarken zaman geldi çattı, ve biz zamanı durduramadık 2 gün su gibi geldi geçti......sabırla bekledik o günü o coşkuyu yasayacagımız günü... hersey adanadan bir saatlik gökyüzünün maviliğinden süzülüp antalyaya yaniiii...dostlarımızın yüreğindeki sevgi bahçesine hoşgeldikk gülen gözlerle birbirlerine sarılanlar canımmm , bidenem, abicim, ablacım sevgi dolu sözcüklerleee birbirlerine kenetlenen yüreklerle bir araya geldik...Club Falconda aile ortamını yasadık her türlü şartlarda....güldük, yedk, içtik, sarıldık, şakalaştık, sevinç. kahkahaları, sevgi dünyasında bulduk kendimizi....biliyorduk burası 3.kez bize yuva oldu....ne onlar bize ne biz onlara doyamıyoruzz...tabi içinde sevdiklerimizle türkiyenin dört bir yanından gelen dostları, yenileriyle tanısmak hasret gidermek okadar iyigeldiki...bana deseler seni 100 yıllık tatile göndercezz...bu 2 güne dostlarımla asla ama asla değişmemmm...onlar yanımda olmadıktan sonra hiçbişey anlamlı deil...onlarla daha anlamlı daha güzel daha coşkulu....ya ben şimdiden herkesi çok özledim yaa...duygularımı ne kadar yazsamda anlatamam.....biz beraber ağladık beraber güldük,,,,SEVİYORUM BEEE SEVİYORUM SİZLERİ.......İYKİ VARSINIZ İYKİ İYKİ......RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN HEPİMİZİ....

eeee şimdi geldi tsk mesajına; BİDENEMMMM(KOCA ÇORUMLU) bu kelimenin anlamını bi sen bi ben bilirimmmm......YAKIŞIKLIM CANIM ABİCİM(HASAN KARAMAN) sanada bu sözü söylüyorum ki...o güzel yüreğin senin herseyine yansımışş gülüşüne, kaşına, ama EN GÜZELDE GÖZLERİNE......Hasan Kuyucak Abim, sanada asil insan diyorummm ....hakaten durusunla bile kendini anlatırsın.....kısaca HEPİNİZ HARİKASINIZZ......
    BİZLERİ O GÜZEL YÜREKLERİNİZLE EN İÇTEN ŞEKİLDE AĞIRLADIĞINIZ İÇİN, EMEKLERİNİZE SAĞLIKKK,, SONSUZZ TEŞEKKÜRRLERR SUNUYORUMMM....
    HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUMMMM VE SEVİYORUMMM

son sözüm
    "AYRILIKLAR OLMASAYDI, KAVUŞMALAR BU KADAR GÜZEL OLURMUYDU?" bidenem'den alıntıdır

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

la dayı böyle bişey yok yıkadık bigünde votka bügün rakı redbullum olsaydı yanında onuda sen getirecekdin dimi

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    76
    Blog Mesajları
    4

yine güzel bir organizasyondu, eski arkadaşlarla özlem giderirken, yeni arkadaşlar da edindik. Hasan Karaman (diğer adıyla kırımlı) her masayla tek tek ilgilendi, sağolsun...Ahmet abiye (koca çorumlu) bahar erken uğramış, bizde çok mutlu olduk onun adına

seneye buluşmak üzere derken, emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Üye
    onon Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Organizasyonu düzenleyenlere, emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. Ayrıca beni 76 model Anadol marka arabasıyla otogarda karşılayan İsa kardeşimede selmalar
    Eğlenceli bi organizasyon oldu. Ortam hem keyifli hemde kaliteliydi. Dans yeteneği üst düzey olan kişiler gödük
    Ada'yla yaptığımız tavla turnuvasıda bi müthişti.
    Sevgiler selamlar.

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 5678910 SonSon