Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789
Toplam 125 mesajın 121-125 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende cok özledimmmmmm yaaa bekle bizi antalyaaaaaaaaaaaaa

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın yönetici arkadaşlarıma ;
    Son 3 mesajı silen arkadaşımdan bir ricam var, bazı şeylerin üye arkadaşların aklında kalmaması ve arkadan arkaya konuşulmaması için o mesajların geri getirilmesini istiyorum...Bende bu konulara açıklık getireyim elimden geldiğince...

Sayın Akdenis ;
    Siz emin olduğunuzu belirtmişsiniz ama ben yinede bir açıklama yapayım....Bu organizasyonu 4 kişi yapıyoruz..Bu 4 kişiden biride engelli olmayan biri Mehmet abimiz...Sürekli bizlerle ,bizle dost olmaktan çok mutlu olduğunu düşünüyorum.Ki bizde onunla birlikte olmaktan çok mutluyuz....Bizim grubumuzda Mehmet gibi birçok dostumuz var...Ve bu dostlarımızdan hiçbiri bizim yanımızda en ufak bir fayda dahi görmüyorlar....Aksine bize çok yardımıcı oluyorlar....Mesela Konya da mehmet abi sandalyemi itmekten kas yaptı...Ama hiç gocunmadı bu durumdan...Ve hiçbir buluşmada sadece engelliler gelecek ,sağlam kişiler gelmeyecek denmedi...denmeyecektir..
    İkinci konu ise ;
    Bizim bir ilkemiz var kesinlikle biz orda burda engelliler adına bir şey istemiyoruz...Engellilerin sürekli bir şeyler isteyen konumunda olması bize ters geliyor...Yani sizin deyiminizle ''ucuz tatil'' olarak belirttiğiniz organizasyonda biz gidip te kimseye işte biz sakatız bize şunu yapın bize bunu yapın demedik....Tur şirketi gibi çatır çatır pazarlık yaptık..Sağolsun otel yönetimi de yardımcı oldu...
    Bu bir eğlence ; gidipte birilerine biz eğleneceğiz bize otel ayarlayın yemek verin demek çok abes kaçar...Herkes parasını verecek ve kendi parasıyla eğlenecek....Kimseye minnet etmeden.Yani ortada ucuz tatil diye bir durum yokkk.Biz herkes gibi temmuzda ,ağustosta değil de aralıkta tatil yapıyoruz...Olsun bizim gücümüz buna yetiyor..Ama bizim gücümüz kimsenin yardımız değil.....Bizde sadece aracıyız..gönül işi bu...Keşke daha çok kişi katılabilseydi ama olmadı...80 kişi ile sınırlı kaldık...Sırada bekleyen 80 kişi daha var çok üzgünüm keşke bu kadar erken açmasaydık başlığa ama bu kadar talep olacağını ve kontejyanın 80 kişide kalacağını hesaplayamadık....

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Emrullah abi benim içinde seninle tanışmak süper olacak abi birşey soracağım özel araçlarımızı nerey bırakacağız havalanı parkı güvenli mi yoksa çarşıda kapalı bir otoparka mı bıraksak ne önerirsin

Üye
    KRAL Avatarı

Gerçek Adı
    KaDiR
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    İsTaNBuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlk 80 kişiden gelemeyecek durumda olan yada iptal eden benimle iletişime geçebilirmi ?

Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    25

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hasan hocam çok güzel açıklamalar yapmışsınız çok teşekkür ederim.
    Herkez kendi imkanlarıyla geliyor eğlenmek için ve yılın yorgunluğunu atmak içinde çok iyi bi fırsat yıl başında herkes yakını sevdikleriyle birlikte eğlenmek ister. benim için tarih çok güzel... Ayrıca diğer organizasyon fiyatlarıyla karşılaştırıldığında ise kaçırılmayacak bi fiyattı diye düşünüyorum...

Engelli engelsiz diye bi ayrım yapmak nerden çıkdı anlamadım

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789