Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 41 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hsynglmz07 Avatarı

Son Giriş
    26.07-2009
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    güzel gün olmuş yazılanlara bakarsan dante söyledim ya gelemessem kusura bakmayın diye şu başkalarına muhtaclık yokmu en büyük sorunum o kimbilir belki sizde benim gibi düşünüyonuz.
    Gelemedigimin ertesi günü başladım araba sürmeye tabi cift bacakta calışmıyo aracta otamatik degil. Birdaki buluşmaya kendim arabayla gelecem.Herkesden özür diliyorum kusura bakmayın arkadaşlar. MUHTACLIK KADAR KÖTÜ BİŞEY YOK

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

ne denir bilmem ki bu organizasyon site yöneticimizin bile iştahını kabarttı :wink: bülent umarım seneye planların umduğun gibi olur ve sen de aramızda olursun bu arada bende hemen yerimi yaptım

Sohbetin,müziğin,dostluğun,sıcaklığın,samimiyetin, huzurun,güler yüzün ve vs vs bir sürü güzelliğin ele ele tutuşup dans ettğini bir organizasyon oldu :wink:

Başta organizatörümüz ve değerli antalyalı dostumuz Dante olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim dostlar...elimizden geldiğince organizasyonlara katılıp dostlarla tanışma fırsatlarını değerlendirmeye çalışırız kankamla, bizi çok güzel ağırladınız...devamını bekliyoruz :wink:
    Dante, göstermiş olduğun özveriye verdiğin emeğe hakkıyla değen bi organizasyon oldu...emeğine sağlık dostum EN BÜYÜK TEŞEKKÜR SANA :wink:

teşekkürü en çok hakedenlerin başında mekan çalışanları geliyor,işletme sahibi Nalan hanım başta olmak üzere bütün arkadaşlar bizimle çok iyi ilgilendiler,bir cafede değil de sanki evlerinde bizi misafir ediyor edasındaydılar,Antalyalı dostlar bu şirin cafenin ve güler yüzlü insanların kıymetini bilin...

nüans'ım Melek'im İzmir güzeli dostum ve Sercan arkadaşım kulaklarımızın pasını çok güzel sildiniz,süpper bi kahvaltıyla bedenimiz doymuştu ama ruhumuz açtı onu da siz beslediniz,sesinize yüreğinize sağlık...

Sevgili Kuyucak Abim'i ve Çiğdem Ablamı tanımaktan dolayı çok mutluyum,tam bir abla-abi şefkati sıcaklığı ile ağırladılar bizi :wink: Kuyucak abimle hemşo olduğumuzu öğrenmem de ayrı bir mutluluk oldu benim için,bundan sonra sırtımı sana dayadım hemşo :wink: artık kimse yan bakamaz forumda bana

Medişim,hep gülen yüzlüyle hatırladığım dostum ve kendi gibi cana yakın ailesi bir hafta bizi misafir ettiler hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim...kendi evimizde gibidiydik ve sanki kırk yıldır tanışıyorduk.Zeki amcacım tezinizi doğrulayamadım,üzgünüm ne üzgünüm be

kısacası Antalya'da geçen ve sonrasında güzel bir organizasyonla final yaptığımız bir hafta çok güzel geçti...Adını tek tek sayamadığım tüm dostlara tekrar tekrar teşekkür ederim...çok güzel bir gündü darısı III.Antalya Buluşmasına :wink:

Üye
    kuyucak Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    17.11-2010
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Teşekkür edenlere ve etmeyenlere bizde bi teşekkür ederek, şu şımartılma ve utandırılma faslını bitirelim..
    Sizleri tanımaktan bizde mutlu olduk..Sizin uyumlu ve güzel huylarınız olmasa ev sahiplerinin yapacağı şey
    ne olursa olmaz yetmez..Bizler bir köşe hazırladık sadece, iyi insanlara layık olsun diye uğraştık..Orayı siz
    doldurdunuz..Siz nasılsanız o köşe öyle olacaktı..Sizin güzelliğiniz doldurdu aynı umduğumuz gibi..

Aslında daha büyük projeler düşünüyoruz..Çıtlatayım sadece; Bu sene aralık-mart ayı içinde döt-beş yıldızlı
    bir otelde cuma akşamından, pazar öğleye kadar yatılı bir buluşma..limitsiz yemek ve içki olacak..Maliyeti ise
    ayarlayabilirsek günlük 40-50 tl arası ..yani iki günde 80-100 tl arası bir ücretle üç öğün açık büfe yemek
    sınırsız içki ve konaklama buna dahil olacak..büyük ihtimal kapalı yüzme havuzu olacak..

Ne dersiniz talep olurmu? Düşünüp eyleme geçelim mi? Esas kaynaşma ve kavgalaşma böyle olacak galiba..

Üye
    nazlıcan Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA ARKADAŞLAR

buluşmanızın güzel geçmesine çok sevindim bende sizlerle birlikte olmayı çok istiyodum kısmet olmadı ama gönlüm yüreğim sizinleydi

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekür ediyorum. Bi dahaki sefere birlikte olacağız inşallah :wink:

NAZLICAN dan sevgi ve saygılar

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

kuyucak

Bana uyar abi.. İşin stresinden bir hafta sonu kaçamağı daha güzel ne olabilirki.. Ama katılım nasıl olur bilemem..

Üye
    nüans Avatarı

Son Giriş
    19.05-2016
    Saat
    21:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

A'dan Z'ye herşeyiyle çok keyif aldığım bir gündü...

2 günlüğüne geldiğim Antalya'dan ilk defa, içim fazla burkulmadan ayrıldım.

Dante ve kuyucak Abim güzel bir iş çıkararak, her zaman tebessümle hatırlayacağımız bir anı sahibi yaptınız bizleri... Teşekkürler.

Sazımızla sözümüzle bizde, sizlerin zihninizde güzel bir yere kondurduysak kendimizi ne mutlu bizlere... Bu bağlamda gitarı ve sesiyle bana eşlik eden Sercan kardeşime teşekkürler...

İlk defa yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum; atom karınca, minerva, sılayaözlem, tarelif ve eşi, emiş ve eşi,Red Kit, bygece, sony ericsson, hasankrmn, newbluedream, narziss, QuetZaCoatl, murat07ant, yollarda, umit07 ve ismini sayamadığım diğer katılımcılar... Sizleri tanımak gerçekten çok güzeldi arkadaşlar. Geldiğiniz için teşekkürler...

Daha önceden tanıdığım, dünya tatlısı melpomene ve onun kadar tatlı olan kardeşleri, Çiğdem Kuyucak, titan, gecelerin adamı, paranitro...
    sizleri tekrar görmek ilaç gibi geldi arkadaşlar...

İşletme dediğin NA-EL Cafe, işletmeci dediğin Nalan Hanım gibi olur : )
    Organizasyon yerinin seçiminden, ikramlara, ortamın her engel grubuna uygun olmasından,işveren/çalışanlarının güleryüzlü ve yardımseverliğine kadar herşey 4/4 lüktü...

Kuyucak abim, proje önerine gelince; sizinle heryere gelirim. Otelin yıldızı önemli değil; yeter ki gönüller bir olsun ; )

En yakın zamanda buluşmak, görüşmek umuduyla...

Üye
    sebo007 Avatarı

Gerçek Adı
    Sebahattin
    Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ogün gelemedim diyemiycem çünkü geldim ama ben beachpark 7 nolu plajda olduğunu öğrendiğim yere (STONE BAR'a) gittim ama kapıda duran görevli böyle bir buluşma organisyonunun olmadığını söyleyince bu kez yanlış mı anladım acaba diye beachparkın dışındaki 7 nolu plaj ve büfe işletmelerine gittim tabiki orada da böyle bir organizasyon yoktu ve ben de mazaretsiz olarak bu buluşmaya katılamadığımı düşünmekteyim bir dahaki sefere diyorum,
    Arkadaşlar bensiz de olsa toplanıp güzel güzel eğlenmenize çok çook sevimdim.....

Üye
    Cigdem Kuyucak Avatarı

Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her şey çok güzeldi.Gelenlere,teşekkür edenlere bende teşekkür ediyorum.

Self-servis olmasına rahmen bize bu zorluğu yaşatmayan çalışanlara ve sağlam arkadaşlara çok teşekürler.
    Sanırım en çok teşekkürü hak edenler site dışındaki arkadaşlardı, sıcağa rağmen can hıraş bir halde koşturdukları ve en az bizim kadar keyif aldıkları için onlara çok teşekkür ediyorum.

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sebo007
    Arkadaşlar ogün gelemedim diyemiycem çünkü geldim ama ben beachpark 7 nolu plajda olduğunu öğrendiğim yere (STONE BAR'a) gittim ama kapıda duran görevli böyle bir buluşma organisyonunun olmadığını söyleyince bu kez yanlış mı anladım acaba diye beachparkın dışındaki 7 nolu plaj ve büfe işletmelerine gittim tabiki orada da böyle bir organizasyon yoktu ve ben de mazaretsiz olarak bu buluşmaya katılamadığımı düşünmekteyim bir dahaki sefere diyorum,
    Arkadaşlar bensiz de olsa toplanıp güzel güzel eğlenmenize çok çook sevimdim.....

kardeşim dante kardeşimiz buluşmadan 8 gün evvel yazdı ve başta da son haftaya kadar takip edin dedi ki hepimiz öyle yaptık yerin telini bile verdiki bunu çoğu kimse akıl etmez yani suçu biraz kendinde aramaya ne dersin

Üye
    newbluedream Avatarı

Son Giriş
    02.02-2010
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

belki kısa zamandır bu siteye üyeyim böyle organizasyonlarınız olduğunu okuyordum ama gitmekte kararsızdım geçen pazar ki organizasyona kadar ben çok eğlendim bir çok yeni yüzle tanıştım çoğuyla fazla konuşamasamda o ortamda beraber olmak aynı havayı solumak bile güzeldi hani insan kendini anlayan insanların içinde olunca daha bir güçlü hissediyor ya kendini o duygu içerinsindeyim hala yalnız değilim diyorum gelemeyenlerde üzülmesin belki beden olarak orda değildiniz ama ben orda kocaman bir aile gibi hissettim kendimi iyi ki tanıdım sizleri.....

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ben bulusmaya gec katılmama ragmen keyif aldim newbluedream,narziss,kuyucak abi,gecelerin adami,muratant bu dostları daha önceden taniyordum.
    hasarkaraman hocamla tanistigima sevindim.bide minerva a uzaktan merabalaştık ama atom karınca ile selamlaşamadık kısmet degilmiş özellikle Dante yi merak ediyordum bu bulusma güzeldir 1,5saat katılmıs olmama ragmen gelecek seneye görüşürüz

Üye
    emiş Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok düşündüm hissettiklerimi ifade edecek kelimeleri bulmak için. Ama ancak heyecan verici ve cok keyifli. sımsıcak bir gündü. Neden senesini bekleyelim ki?
    Emeği gecen herkese ve tüm engelli. engelsiz dostlara tesekkür ederim. Bu buluşma yeni dostlukların başlagıcı olacak bizim için. (Edebiyatım hiç bir zaman iyi olmadı zaten). Benden bu kadar.

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sebo007,

Yaşadığın sorunla ilgili benim bir hatam olmasa da inan 45 kişinin gidene kadar mutlu olması, evlerine geldikten sonra burada o güne dair birşeyler yazmasının verdiği keyif yerle bir oldu senin yazdıklarını okuyunca. Geçen sene de çok iyi hatırlıyorum referandum vardı ve sandıkta görevli olduğundan bahsetmiştin, gelememiştin buluşmaya. İkincisinde de bu kez oraya kadar gelip geri dönmen beni çok üzdü.

Olan olmuş bir kere, artık ne desek boş. Ama üçüncü kez yapacağımız buluşmada benzer birşeyin olmaması için lütfen başta sen olmak üzere sitede yapılan buluşmalara katılacaklar için şunları önemle vurgulamak istiyorum;

• 1- Mutlaka ve mutlaka organizasyon / buluşma için açılan başlığın ilk mesajını baştan sona kadar okuyun.

2- En alt sol köşede yer alan bu başlığı takip et seçeneğini mutlaka işaretleyin. Bu sayede bu başlık altına eklenen her yeni mesajdan haberdar olacaksınız e-mail yolu ile.

3- Verilen tarih netleşene dek gözünüz başlıktaki ilk mesajda olsun. Buluşma için verilen tarihe 1 hafta kala tekrar ilk mesajı gözden geçirin. Açıklamalara telefon numaraları, mekana ait adres bilgileri ya da harita/kroki gibi son anda bilgilendirme amaçlı güncellemeler yapılabilir.

4 - Evden çıkmadan önce mümkünse son bir kez siteye girip başlığı atılan mesajları gözden geçirin.

Murat'ın da dediği gibi mekana ait telefon numarasından adrese ve hatta fotoğraflara kadar aklıma gelen her detayı düşündüm. Mekandaki basamakları iniş/çıkışları, akülü ve benzeri Scooter tarzı araçlar için tehta yerine metal rampalardan tutun da tuvalet/lavabonun uygunluğuna kadar. Bizlere ulaşmak için otomobili de olan Hasan Karaman kardeşimizin cep telefonu numarasını da yayınladık, kendisine tekrar teşekkür ediyorum buradan. Ankara'dan minerva ve atom karınca, Finike'den Melpomene, kardeşleri Murat ve Ali, yine Antalya dışından tarelif, eşi ve bebekleri ile birlikte mekanı buldular rahatça. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Antalya içinde böylesi bir durumun yaşanmasına ise diyecek birşey bulamıyorum. Elimizden geleni yaptık, bir hatamız eksiğimiz olduysa affola diyebiliyorum sadece.

Sevgiler

Dante

Üye
    asilmavi Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok güzel organizasyonlar oluyor ama katılma fırsaatı bulmadım katılmak istiyorumm inşallah bir gün katılırım )

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gerçekten talihsizlik olmuş arkadaşım, ben antalyayı bilmiyorum ama o civarda hiç mi internet cafe yoktu ordan hasankrmn'ın telefonuna ulaşıp gelebilseydin organizasyona.... biz geçen sene wattabe'ye giderken servis sorumlusu arkadaşın telefonunu almayı unutmuşuz telaştan, nazlıcanla bi çiçekçiden rica edip nete girmiştik eeee 8 kız wattabeye katılmadan mı dönseydik ankaraya...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon