Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    http://www.engelliler.biz/forum/site...i-bulusma.html

Nasıl başlanır nasıl anlatılır nasıl teşekkür edilir bilemiyorum.Tek kelimeyle muhteşem bir organizasyondu diyeceğim ama tek kelimeyle anlatılacak gibi değil....
    Duygu bahçesi en başta bana göre çok büyük bir cesaret göstererek bu işe girişti.Ve kocaman yürekli insan kocaman bir iş başardı.Biz bu iş için ona yardımcı olamadık ama organizasyona katıldığımda Amasyanın ona sahip ve destek çıktıklarını görmek beni rahatlattı.Duygu bahçesi muhteşem bir iş çıkardın helal olsun sana...Bence organizasyonların en iyisi buydu ...... ve diğerleri.........
    İcra müdürümüz Murat bey;Bu organizasyondaki en büyük kazancım olarak gördüğüm bir dost.Nasıl bir insan nasıl bir yürek...Artık bizden biri diyorum onun için...Bir dakka oturmazmı insan bir kere of demez mi.Sürekli bizler için birşeyler yapmak için çabalayan ve çok fazla şey yapan.
    Bizle oynayan dans eden kocaman yürekli müdürümüz iyi ki varsın iyi ki tanıdık sizi.Sizi çok sevdik biz.
    Duygu bahçemizin kardeşi Dursun; Sanki hepimizin kardeşiydi ,abisiydi arkadaşıydı.Duygu bahçesinin en büyük destekçisydi.Bize çok yardımcı oldu.elleriyle kiraz topladı Neler yapmadı ki.Sabah işe gitmesi gerekirken gece 2 lere kadar bizle ilgilendi..Hakkını helal et Dursun..
    Sevgili Serpil;O güzel insan anlatılmaz yaşanır.Herşey için teşekkürler Serpil...
    Suluovalı ve Duygu bahçelerinin muhtarı ;Muhtarımızı ben piknikte garson sanmıştım.Ama değilmiş ...Garsonlardan çok çalışan,koşuşturan ,genç ,yakışıklı ,pehlivan vücutlu insanın muhtar olduğunu duyunca çok şaşırmıştım.Aynı Murat bey gibi makamını bırakıp yüreğini ortaya koyup bizler için çabalayan bizlerle içli dışlı olup espiriler yapan bize takılan yani bizden olan insana da sonsuz teşekkürler...
    Ve diğerleri...Belediye başkanları ,Müdürler ve bizim bilmediğimiz bir çok kişi...Bizler için çok şey yaptılar.Kahvaltı verdiler ,öğle yemeği verdiler,gezdirdiler çay ısmarladılar.Tek kuruş para harcatmadılar bizlere.O kadar çok şey yaptılar ki.Ama hiçbiri ortalıkta yoktu.Bize hoşgeldiniz dediler bizlerin içinde , bizlerle kahvaltı yapıp gittiler.Ne sıkıcı bir konuşma ne başka bir şey.Bu nasıl bir inceliktir.Hepsinin adını öğrenip burda tek tek yazmak istiyorum.
    Hepsine sonsuz teşekkürler.Amasya'ya teşekkürler,şehzadeler şehri bizi çok mükemmel ağırladı.Şehrin girişinde Şöyle bir reklam tabelası vardı.''Eğer Amasyayı görmediyseniz ,Henüz en iyisini görmediniz demektir.''Çok iddialı gelmişti....Ama abartı değilmiş...
    Ve yol arkadaşlarım Hasan kuyucak,Ahmet puslu kısaca koca çorumlu ve Ahmet abinin can dostu Mehmet abi.Yolculuk muhteşemdi.Hepinize çok teşekkürler.Çıkarım sizle her yola

Ve not :

Not : Eğer ki ben bir organizasyon düzenlemesi içerisinde bulunursam ,üstlenirsem bu başlıkta isim yazdırıp sonra gelemiyorum diyen kişilerin hiçbirini listeme almayacağım.Kısaca fişliyorum onları
    Yok öyle işyerinden izin alamadım , düğünüm var vs vs...Bu başlık boşunamı 3 ay öncesinden açılıyor...Admin sağolsun 1 ay öncesi kuralını görmeyip başlığın açılmasına izin veriyor.Kardeşim kendine güvenmiyorsan yazdırma ismini..Organizasyonu düzenleyen kişiye saygısızlıktır bu.Listeye göre oda ayırtılmış sonra sen çıkıyorsun gelmiyorum diyorsun.O odalar ne olacak...Ben bu şekilde düşünüyorum.Ha o kişiler gelmiyor diye organizasyon gerçeklemiyecek mi ? En güzel şekilde gerçekleşek inşallah..
    Yukarıda ki yorumumu yineliyorum...Biz gelmiyoruz parasını gönderelim demekle olmaz bu iş.Elbetteki kabul edilir biz çözüm değil bu.Eğer her organizasyonda bu şekilde sorunlar olursa kimse bir daha organizasyon düzenlemez.Organizasyon şirketi değil gönül işi bu....Amasyayı gördüğüm için çok mutluyum.Harika bir yerdi.Ama başka illeri de görmek istiyorum başka yerlerede gitmek istiyorum.Başka illerde oması için en başta biz bu organizasyonlara gereken desteği vermeliyiz.YARI YOLDA BIRAKMAMALIYIZ..

Bu arada istisnalar hariç diyorum...
    (Dönence hanım üstünüze alınmayın lütfen ben birçok kişinin neden gelemediğini biliyorum.Sözüm birkaç kişiye.İsmimi yazdırayımda olursa olur, olmazsa olmaz diyenlere.......)

Üye
    doping_19 Avatarı

Gerçek Adı
    osman durukan
    Son Giriş
    06.06-2011
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten mükemmel bi olrganizasyondu emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürler...

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

demek ki aldığım izlenimler telefonla an ve an katıldığım bu organizasyona KISACA """""YORUMSUZ""" YAZIYORUM....
    ne den mi.....ANLATILMAZ YAŞANIR...UZAKTAN DA ANCA O ÇOŞKUYU HİSSEDERMİŞ GİBİ OLURSUNUZ DENMEK İSTENİYOR...
    Giden bütün dostlara teşekkür ederim...DUYĞU BAHÇESİ ne ve orda bizzat gönül bağı ile gönülden yardım eden tüm dostlarada kendi adıma çok çok teşekkür ederim.. DUYGU sonun da bak bitti..hem de mükememl üstü mükemmel.....sen de artık büyük organizatörler arasında yer aldın....haydi yeni çalışmalara başla şimdiden.....
    ""sevgi selin de boğulasınız.."""

Üye
    mahmut Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut kaplan
    Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben amasyada yaşamama rağmen organizasyona son anda katıldım. Duygu bahçesi detayları iyi analiz etmiş. Sorunsuz bir organizasyon oldu. Amasya halkının misafirperverliğini burada yaşadığım için çok iyi biliyorum. Tüm katkıda bulunanlara teşekkürler.

Üye
    gokhan199 Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Demiral
    Son Giriş
    10.02-2013
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tek cümleyle ''Süper''di devamını bekliyoruz..ÖZLEM ablaya ayrıca çok teşşekürler..HARİKAYDI

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

söylenecek tüm sözleri hasan hocam bizlere başka söz bırakmadan söylemiş, diline ,yüregine saglık hasanım yazının altına imzamı atıyorum.. canım hemşom özlem(DUYGU BAHÇESİ) , sen o kadar inanılmaz bir organizasyon yaptınki tek kelimeyle MUHTEŞEMDİ . sana burdan ne söylesek az gelecek biliyorum kocaman yürekli hemşom benim . amasyada bu buluşma için özlemin önderliginde o kadar çok gizli kahramanlar vardıki inanılmazdı, işte benim güzel anadolumun güzel insanları. nasıl misafirpeverlik yapılırmış herkese gösterdiler. sevgili kardeşim icra müdürümüz murat ( bize bir kamyon ve 3 hamal yetiyor sözüne halen gülmekteyim) seni tanımak bizlerin en büyük kazancı oldu seni çok sevdik inş en kısa zamanda tekrar görüşegiz. ayrıca canım kardeşim DURSUN' a ne dense azdır sen bitanesin ya gözlerinden öpüyorum. sevgili SERPİL im sanada aynı şeyleri söylüyorum çok özel birisisin bizler için. ayrıca burda isim isim tam olarak bilemedigimiz amasya ve suluova engelli derneklerinin sevgili yönetici arkadaşlarım var olun çok yaşayın mükemmel bir ev sahipligi yaptınız bizlere.. bu arada konakladıgımız otel içinde diyorumki sadece o terasında oturmak için bile tekrar o kadar yola gidilebilir . mükemmel bir konumu vardı amasya ayaklarımızın altındaydı ve yeşil ırmak ta bir yılan gibi kıvrılarak akıyordu ya kalesi gece o kadar muhteşemdiki anlatılmaz bunlar sadece YAŞANIR diyorum.. tek kelimeyle 1 NUMARAYDINIZ diyorum AMASYA ya.. diger katılımcı dostlarımada helal olsun sizlere diyorum kocaman yürekli insanlar. hepinizi çok seviyorum, tekrar bir arada olacagımız günleride iple çekiyorum . ya ben çok özledim amasyayı şimdiden...

NOT: BU ARADA SEVGİLİ DAMAT CUMHUR VE GELİN KIZIMIZ ÇAGLA yada burdan mutluluklar diliyorum . dügünlerinde bütün arkadaşlarımızla beraber bulunabildigimiz için çok MUTLUYUZ. HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ MÜKEMMELDİ..

Üye
    mahmut Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut kaplan
    Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NOT: BU ARADA SEVGİLİ DAMAT CUMHUR VE GELİN KIZIMIZ ÇAGLA yada burdan mutluluklar diliyorum . dügünlerinde bütün arkadaşlarımızla beraber bulunabildigimiz için çok MUTLUYUZ. HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ MÜKEMMELDİ..
    Bencede bir yastıkda kocasınlar. Çorum leblebileri yüzünden ufak bir tehlike atlattık ama yinede mükemmel ötesiydi

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Başta Hasan Hocam'ın,KRAL Kadir kardeşimin,Koca Çorumlu'nun,gökhan199'un,akradaşımın adaşı Mahmut Kaplan'ın ve Nurullah Ağabeyimin yazdıklarına Miremur imzasını atıyorum.
    Sevgili Özlem Bacıma ve gönüldaş ekibine teşekkür ederken herşey gönüllerince olsun diyorum.
    Not:ilk tebriği evlenenlere otelin koridorunda ben yaptım üstelik fotoğraflada belgeledim... bilginize sunulur.

Üye
    mahmut Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut kaplan
    Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fotoğrafları bekliyoruz Miremur bey. İnşallah yolculuğunuz iyi geçmiştir. Tüm arkadaşlarla yine böyle güzel organizasyonlarda buluşmak dileğiyle. Mikocana Amasyadan selamlar gönderiyorum

Üye
    şef Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut üzelgök
    Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Efendimmmm.... Zamanında şehr-i amasya da yaşayan dünya tatlısı bir kızımız varmış. Birgün oturmuş ,düşünmüş ne yapsam da dostlarla bir araya gelsem demiş. Hemen harekete geçmiş yedi düvele haber salmış tez günde bir araya gelelim demiş. Ve dediğini yapmak için çok çaba sarfetmiş. Yüreği gümbür gümbür atıyormuş,heyecanlı çünkü kucak dolusu dostları varmış. Ve beklenen gün gelir..... Bir araya gelmişler , dünyalar onların olmuş. Şehr-i amasya şehzadeler şehri ama dostlarım müsade ederseniz ben bu kızımızı şehr-i amasya nın kraliçesi ilan etmek istiyorum. itirazı olan var mı ? Kimseden ses çıkmadığına göre itiraz yok.... İyiki varsınız sizi seviyorum <3 <3

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın ŞEF'im Özlem kızımıza "KRALİÇE"" sıfatını geçen yıl Kayseri de kendilerine ben ithaf etmiştim..zaten "KRALİÇE'lik kendisine çok yakışıyordu...kendi memleketinde de bizzat tescillenmiş oldu..sizlerin izlenimleri ile.....yaşasın bizim Kraliçe miz.... İYİ Kİ var iyiki tanımışım.....

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Beyler Osmanlıda Kraliçe denmez ....FERMANIMDIR O BİR AMASYA SULTAN'IDIR.BUNDAN BÖYLE ÖYLE ANILA....

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm .aranızda olamamak cok uzucu, fakat dostların yazdıklarını okudukca sevgı selı nın aktıgı harıka bır organızasyon olmus özlem bacı emeğine yüreğine sağlık ınsallah nasıp olursa bır baska organızasyonda bulusmak umıdıyle rabbım nasıp eder ınsallah .hepiniziiiii cok ama cokkk sevıyorummm.

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Bütün dostlarımaa katılıyorummmm harika süperr ötesii iki gün geçirdik.. Başta amasya sultanıı Özlemcimm olmak üzere..
    Dursun kardeşim ve Serpil arkadaşım ve ordaki buluşamaya destek veren bir çok insana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorumm.
    .Bizler için çok yoruldularr çok emekk verdilerr..
    özlemcimmm ne uyudu nede yemek yadii bizler için dolandı durdu kuzucukk yaffff

İyikide gitmşimm gitmeseydim daha çoook üzülecektimm..
    Amaya harika bir yerdi ırmağı ile yeşili ve dağları ile harika manzaralarıyla ve tarihi yerleri ile görülmeye değerr bir şehirr

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    söylüyeceklerimizi hasan hoca miko ahmet abi ve diger kişiler yazmış nekadar anlatsak boş kelimeler kıyafetsiz kalır bosuna dememişler anlatılmaz yasanır diye gelemeyenler çok sey kacırdı nasip kısmetmiş artık ney diyek artık böyle bir buluşma hazırlayan özlem ve ekibine dursun abiye sonsuz tşkller sunarım gönlünüzde ney varsa o gerçeklesin

Sayfa 1 / 3 123 SonSon