Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Amasya güzelmiş daha önce hiç görmemişdin insanları kadir şinaz canayakın sıcak kanlı emegi gencen herkkeze saygı ve sevgilerimisunarım :

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ALİ DOĞAN Mesajı Gör
    Slm .aranızda olamamak cok uzucu, fakat dostların yazdıklarını okudukca sevgı selı nın aktıgı harıka bır organızasyon olmus özlem bacı emeğine yüreğine sağlık ınsallah nasıp olursa bır baska organızasyonda bulusmak umıdıyle rabbım nasıp eder ınsallah .hepiniziiiii cok ama cokkk sevıyorummm.
    Dostların aramızda olamayışı tek eksiklikti.Ama BİZ öyle bir yola girdik ki daha birlikte olacağımız çok zaman dilimleri olacaktır inşallah...

Üstad Msr Kuyucak (eski yazar üyelerimizden) Amasya organizasyonu ile görüşleri;

http://blog.milliyet.com.tr/Amasya_e...?BlogNo=310090

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili mahmut abim emrullah abim nurullah abim teşekkür ederim güzel yakıştırmanız için.ne sultanlık ne kraliçelik hiç biri mühim değil benim için en önemlisi sizin gibi güzel dostlarımın olması benim en büyük kazancım en büyük mutluluğum.sizler hepiniz benim canlarım oldunuz ailemden biri oldunuz teşükkür ederim hepinize.
    Ve gelelim organizasyona.heyecan ve sabırsızlıkla tedirğinlikle beklediğim an gelip çatmıştı.herşey sizlere layık olsun diye bedğerli arkadaşlarım ve özellikle sevgili müdürüm murat bey ile çok çaba sarfettik çünkü siz herşeyin en iyisile layıktınız. ve yazdıklarınızı okudukça mutlu oldum.hepinizin Amasya dan mutlu ayrılması beni sevindirdi.Öncelikle bu işin ana mimarı icra müdürümüz murat beye kardeşime arkadaşıma.Amasya Vali Yardımcımız Suat Beye,Amasya Belediye Başkanımız Cafer Beye,Suluova Kaymakamımız Harun Bey' e ve Suluova Belediye Başkanımız Mahmut Beye ve adını yamazadığım emeği geçen herkeze uzak demeyip onca yolu herşeyi göze alarak buralara kadar gelen siz değerli dostlarıma ,işlerinden özel durumlarından dolayı gelemeyen ama yürekleriyle yanımızda olan dostlarımıza, her nekadar gelemesede manevi olarak elinden geldiğince bana yardımcı olan nurullah abiye ve kısacası hepinize çok teşekkür ediyorum.herşey sizin içindi ve herşey sizlerle güzeldi...
    özlediğimiz dostları görmek yeni dostlar edinmek inanılmaz derecede güzeldi. sevgili gökan ve arkadaşı canım kardeşim usmanım siz bi harikaydınız.sizi tanıdığım için mutlu oldum. konya ve mardin grubu değerli erdoğan bey iyiki gelmişsiniz sizleri tanıdım hayatıma farklı bir renk kattım.teşekkür ederim....

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

övgü övülmesi gerekene ulaşmanın bir aracıdır..."özlem ablam""kraliçe'miz,,sultanı'mız"" degere deger katmanın bir sıfatsal yoludur...seni gönüllerde yaşatamak önemlidir...ki...seni unutacak beyin benlik ve kalp tanımıyoru...m.. burda birlikteliğin olması sevgi saygı sözcüklerinin bolca dillendirilip yazıya döndürülmesi ""BİZ AİLESİ""nin gücünü ve sevecenliğini gösterir...
    seni ,icra müd. Murat beyi,Devlet erkanı nı,senin kadim dostların,ailen muhtar beyin "garson ""sanılan gibi sıfatı olan ama benliğiyle bizlerden biri olan tüm dostlarına "AMASYA" halkına, dostlarımızın izlenimleri doğrultusun da çok çok teşekkür ederim...
    benden için""" her nekadar gelemesede manevi olarak elinden geldiğince bana yardımcı olan nurullah abiye "" diye yazdığın bu özel nadide yazın için de ayrıca teşekkür ederim.."biz bir aileyiz"" her nerde olursak olalım birlikteliğin refahı için vede devamı için yardımlaşma her şekilde olacaktır..olmak zorundadır ...benim nacizane yaptığım da budur...bunu ben bir görev vede birlikteliğimizin ilkesi olduğu için yapmıştım...senin yaptıkların yanın da nedirki yapılan...yinede unutmadığın için teşekkür ederim...

""sevgi selinde boğulmanız ""dileklerim le...

Üye
    şef Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut üzelgök
    Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın nurullah kardeşim daha önce sadece gaziantep buluşmasına katıldım amasya buluşması ikinci katılımım oldu inşallah devamı gelir bu gurupta bulunmam benim için bir onurdur kraliçe konusuna gelince sizin kayseride özlem kardeşimiz yakıştırdıgınız sıfat ne kadar isabetliymiki benim ilanım tamamen içten gelen bir duyguydu sizin ne kadar iyi bir tespit oldugunun ispatıdır size ve tüm site üyelerine selamlar saygılar kayseride buluşmak üzere

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

harikasınızz diyorummm orda olamasamda ......... ki nette ordaydım manzarayı bile gördm havuz başı bidenemin bir teliyle...gece gece netten baglandım o kadar yorgunlugumu, stresimi, aldılar gittilerr...onları orda görmek sanki yanyanaaymışşız gibii hepinizi cok seviyorumm yaa bidenemin kahkahasını özlemişim dedim camda görünce yakısıklım hasan abime diycek laf yok günün en yakısıklısı seçiyorum onu yorgunluktan sesi çıkmayan duygumun gülen yüzü ve balım diyişiii ) ordaki dostlara merhaba demek harikaydı Allah razı olsun şu teknolojiyi meydana getirenden diyorumm......... ve şu dizelerle gerçek dostlarım canlarıma sesleniyorum;

Gökkuşağı gibi gülümse.
    Aşkın bir adı hüzünse, öbür adı mutluluktur.
    Yarısı zorluksa, diğer yarısı rahat bir soluktur.
    Bir gün yüreğin kanadığında, biri ağlar ise
    “O” gerçek dostundur.
    .........Dostlarınla öyle yaşa ki,
    düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın...........

gerçek dostlarım hepinizi cok seviyorummmmmmmmmmmm

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BİZDE SEVENİ SEVİYORUZ...sevgimiz daim olsun diye....
    şef' im Mahmut abeyim, bizler bir bedenin uzuvlarıyız..düşüncemiz de sevgimiz de saygımızda biridir...ayrımız gayrımız yoktur...

ben kayseriye gelemiyorum..sizler dostlarla birlikte eğlenmenize devam edin....şimdiden yolunuz açık olsun..

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Hayatımızın bir geçeyidirki bazı duygu ve düşünce olarak insan oğlu hata yapar yapılan hatayı düzeltmek yine insana düşer ! nokta:

Özlem Hanım efendi çok nazik bir kişi olmanız bana bir başka duygu ve düşünce olarak Hart disk girmek sizin güzelliginiz candan sıcak kişiliğiniz kaydoldunuz teşekür ederim.
    Anne nizin sağlıgı iyidir inşallah gecmiş olsun acil şivalardilerim. selanlar. ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.....

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Özlem cim emeklerine sağlık.Biliyorsun o gün bizimde telaşımız vardı gelemedik.İnşallah geleneksel hale gelir de seneye bizede kısmet olur.Benim mutlu günümde kadir ve osmanla arayarak mutluluğumu paylaştığınız içinde ayrıca tşk ederım.Denizkızının da dediği gibi yanımızda olan gerçek dostlarımızı seviyoruz.Organizasyona katılan arkadaşlar sağolsun ve amasya da emeği geçen herkezden allah razı olsun.

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Sizin gibi dostlar düşman başına:d

çıkarsız karşılıksız içten samimi

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özlemim Canım benim çok istenene raman gelemedim bunun üzüntüsünü yaşadım hatta kıskandım ogüzel anlarınızı dedim Duygucuk organizasyon düzenlerde güzel olmazmı emeğine yüreğine sağlık Canım Arkadaşım inşallah tekrarı olur bizlerde katılma fırsatı buluruz gelemediği için Pembeyi affet olurmu

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Özlem hanım ilk defa katılıyorum böyle bir organizasyona, ortam süperdi. Başta siz olmak üzere emeği geçen herkesin emeklerine sağlık. inşallah gelenekselleşir...

Üye
    mahmut Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut kaplan
    Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ygunbt;

Gerçekten organizasyon çok güzeldi. Gelenekselleşse çok iyi olur. Özlem Hanımın güleryüzü ve samimi konukseverliğine teşekkürler.

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yazılarınız için her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.o gün yorgunlukla elimden geldiğince birşeyler yazmaya çalıştım.sürprizlerle dolu bir buluşmaydı.iyiki hepiniz gelmişsiniz.yeni dostluklar kuruldu özlemler vuslatla son buldu.yüreğim sizlerle rengarenk oldu.
    erdoğan bey çok teşekmkür ederim.annem şuan iyi çok şükür.doktorumuzu değiştirdik.bi sıkıntı olursa haberleşiriz.(inşallah olmaz)
    sevgili yılmaz arkadaşım seni ve aileni tanımak çok güzeldi iyiki gelmişsiniz.sizler hepiniz iyiki gelmişsiniz.şehzadeler şehri sizlerle daha bi anlam kazandı daha bi güzelleşti.
    Mahmut bey nezaketiniz için teşekkür ederim.cumartesi görüşürüz inş.
    canlarım ben hepinize çok teşekkür ediyorum.tekrar görüşmek dileğiyle inş.

Üye
    sudenazz Avatarı

Son Giriş
    26.01-2013
    Saat
    20:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilemiyorum ne söylemeli ne yazmalıı denilecek herşey dile getirilmiş hemde en gzüel şekliyle ... Nasıl oluyorda küçücük bedene öyle bir yüreği sığdırabiliyor DUYGU arkadaşımız..Yüreği kendi kadar gzüel ve temiz insan HARİKAYDIN VE HARİKALAR YARATTIN...Şehri güzel ve değerli kılan içindeki insanlardır denir aynen öyle Amasya DUYGU suyla DURSUN la SERPİL LE sayın MÜDÜRÜMÜZLE ve bi o kadar da isimsiz kahramanıyla daha bi değerli daha bi anlamlı biizm içinn yeniden bir kere daha tşkrlr canım dostum arkadaşım bi tanem DUYGUCUM...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon