Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
Toplam 140 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    misterno Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın bulnes..ben hiçbirşeyi hiçbiryere çekmye çalışmıyorum..
    ''Ülkemizde birbirinden değerli birçok sanatçı varken..edip Akbayramda olsun..Orhan Hakalmaz da yada Murat Göğebakan da olsun yada diğerleri..Yeterki olsun..'' diye yazmama rağmen yazımın bir kısmını kırpıp nerelere çekmeye çalıştığınızı da bir türlü anlayamıyorum..

Üye
    buluerush Avatarı

Son Giriş
    03.02-2009
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    ANK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HER ŞEY ÇOK ÇOK GÜZELDİ EMEGİNİZE ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAGLIK

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Tamam misterno pes ediyorum. Daha bu konuda ağzımı açmam merak etmeyin.

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: KRAL
    Abi (misterno ve bulnes) siz neyi tartışıyorsunuz anlamadım :roll: Ne gerek var sanatçı olayına? Biz bize yeteriz X bir sanatçının olmasına gerek yok. :wink: Yeter,gargamel ve ben şarkı söyledik hep birlikte ve ne güzel eğlendik.Yine eğleniriz bir sanatçı için birbirimizi mi kıracağız :wink: Hem burası sanal bir ortam yazıları her yere çekebilirsiniz,mimikleriniz görünmüyor,hissedilmiyor.Bir ara buluşalım sizle tavla ve nargile keyfi yapalım olurmu ? Ama yenilirseniz tavlayı koltuk altınıza verip, birde resim çekip yayınlarım ona göre :lol: :wink:
    Valla biz tavlanın kitabını yazacak kadar iyi olan bir babanın oğluyuz
    Tavlayı bilirim ama şansımda çok iyidir ona göre.Nargilede içmem ben

Ayrıca ben yazıların çekilebileceğini söyledim zaten. Yazımda misterno'nun iyi niyetinden kesinlikle şüphem olmadığını söylememe rağmen sadece bir yazının nerelere çekilebileceğini örnek olarak göstereyim dememe rağmen hala bana ithamda bulunuyor
    Hayatta en çok üzüleceğim nokta beni yanlış anlamalarıdır. Yanlış anlaşılırsam ben oynamam kabuğuma çekilirim.

Üye
    misterno Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

estağfirullah bulnes..Teşekkür ederim..
    Kral zaten şarkılar söylenirken zor tuttum kendimi..neredeyse bir türküde ben patlatacaktım..
    Tavlaya da şiddetle varım..Hem koltuğunun altında tavlayla beraber bir resimimiz de olur sevgili kardeşim..

Üye
    misterno Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eh o zaman birtane tavlada bulnesin koltuğunun altına koyacam demektir ...ortanızda ben yanlarda koltuğunuzun altında tavlalarla siz resimde inşaAllah..

Üye
    sgurbeytasdelen Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Gürbey
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Şişli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Herşey çok güzeldi, bir arada olmak, uzun zamandır görmediğimiz dostaları görmek. Ailece tanışmak, çocuklarını görmek, bebekleri sevmek. Ailemizin mutlu olduğunu görmek. Hep beraber ailece bir arada olmak, birbirlerimizin yakınlarını (sevdiklerini) da tanımak güzeldi.

Yaşanılan güzelikleri, duyguları yazarak kısaca anlatmaya çalışmak kolay değil. :P Ben ve ailem gerçekten her yıl olduğu gibi bu yılda wateball etkinliğinden mutlu bir şekilde ayrıldık. Herkesin keyfi yerindeydi. Ben minik bebeğimden dolayı çok fazla gezinemedim ortalıklarda ama birçok kişi ile konuşma yeni insanlarlada tanışma fırsatımız oldu.

Özellikle program sonunda çekilen toplu fotoğrafta her yıl olduğu gibi yerimi aldım. Bu güzel organizasyona destek veren ve emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Biz bir aileyi misafir ederek piknik yaparken bile türlü zorluklar çeker, eksiklikler olduğunu görürüz piknik esnasında ama maşallah böyle yüzlerce kişiyi mutlu edecek bir organizasyonu planlamışlar. Binlerce kez alkışlamak lazım, ellerine kollarına, emeklerine sağlık. Eminim çok yorulmuşlardır, kolay olmamıştır bu hazırlıklar ama herşey böyle güzel geçince yaşanılan haz herşeye değmiştir. Teşekkürler :P

Saygı ve Sevgilerimle

Üye
    deagolbrandybuck Avatarı

Gerçek Adı
    Gürkan
    Son Giriş
    28.03-2011
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel bir gündü. Pekçok kişiyle konuştuk. Hepinizin yüzleri, simaları aklımda ama çoğunuzu nick olarak bilmiyorum. Sıcak bir ortamdı. Bizimde başka bir forumumuz var. Bizde orda buluşmalar yapıyoruz. Ama biz sizin gibi 550 kişilere ulaşamıyoruz. Sizleri görünce imrenmedim desem yalan olur

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Hoşgeldin deagol, güzel düşüncelerin için sağol İnanıyorum ki sizinde bizim imreneceğimiz güzel etkinlikleriniz olacaktır birden olmaz burdada önce bir kaç kişinin buluşşup mini organizasyonlar yapmasıyla başladı her şey sonrasında da katılım artarak devam etti 8)

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel bir gündü

Üye
    delikanlibankaci Avatarı

Gerçek Adı
    fazlı ayan
    Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlk kez katıldığım organizasyonda başta oturan boğa ve pegasus olmak üzere emeği geçen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.Bu tür büyük organizasyonlarda tüm katılımcıları memnun etmek çok zor olduğunu belirterek görüşlerimi aşağıda sıralıyorum.

Orgazizasyonun amacının engellilerin tanışması ve kaynaşması ise wattabeye olabildiğince engellinin gelmesinin sağlanmasıdır (bu ifade engelsizlerin gelmemesi gerektiği anlamına gelmez).
    Katılımcıların birbirlerini tanımalarına yardımcı olacak yaka kartlarına gerçek isimleri ve takma adlarının yazılması fikri doğrudur ve gereklidir.

organizasyonda kaynaşmayı sağlayacak etkinliklerde engellilerin tümünün katılabileceği oyunlar tavla,dama ,satranç v.b yapılması daha yerinde olcaktır.Bedensel activite gerektiren penaltı atma v.b oyunlar tercih edilmemelidir.(örneğin müzik eşliğinde ortada halay çeken bir grup olabildiğince eğlenirken halaya bedensel sebeblerle katılamayanlarında olduğu düşüncesi insanların aklına gelmelidir.)

Organizasyonda insanlarım yiyecek,içecek ihtiyacının karşılanmasında miktar yönünden bir sıkıntı olmasada engelli katılımcıların yiyecek içeceklere ulaşabilmesi daha medeni bir şekilde olmalıdır.Günlük hayatta karşılaştıkları engellerin çoğunu orada yaşamamaları daha mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Orada çekilen fotoğrafları görmek istiyorum ama 50 mesaj yazmam gerekiyormuş .Bu da önümüze konan bir engel değil mi?

Mesaj yazmak isteyenler içinden gelerek yazması gerekliliğine inanıyorum.

Üye
    mürsel ay Avatarı

Son Giriş
    21.09-2011
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tüm emeği geçenlere teşekkürler

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Ben bedensel değil işitme engelliyim. Ama sanırım bedensel özürlü arkadaşlarımızda bana katılacaktır. Herkes elinden geldiğince eğlenmeye çalışır, velev ki engelinden dolayı eğlenemiyorsa diğer arkadaşlarının da bu eğlenceden (sırf kendileri yüzünden) mahrum kalmalarını istemez.
    Bizler kendimizle barışık insanlarız. Engelimiz var diye başkalarının yaşam biçimlerini sınırlamak veya bize uymasını beklemek insafsızlık olur gibime geliyor.

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

günlerdir resimlere bakıyorum harika bi organizasyon harika bi buluşma resimlerde herkes çok güzel çıkmış ama ben resimlerdekilerin çogunu tanımıyorum isim yazmadıgından ama sorun degil gözlerinizin içi gülüyor belli belli sizller çok mutlu olmuşsunuz albümde wattabe adına açılmış bütün resimlere baktım resimleri çekip biszle paylaşanlara o harika gülücüklerle fotojenik bütün arkadaslarıma sonsuz minnettarım şahsım adına..

Üye
    delikanlibankaci Avatarı

Gerçek Adı
    fazlı ayan
    Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kral kardeşim isteyen istediğini yapmakta serbest.

wattabede yapılan organizasyon ile ilgili görüşleri okudum bazı kimselerin organizasyonda teklif ettikleri oyunlar eğer toplu olarak yapılacaksa benim görüşüm :,organizasyona katılanların tümüne hitap edecek etkinliklerin olması daha uygundur.

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon