Sayfa 2 / 10 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 140 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam Herkese

Her sene olduğu gibi bu senede katıldım annem ve arkadaşlarımla beraber ..

Annemm çok beğendiğini söyledi arkadaşlarımda aynı şekilde onun haricindee
    arkadaşlarım aç kalan oldumu yada biri çıkıp ben açım dedi de kimse bişey vermedi mi abartmayalım bu kadar lütfenn evet haklısınız içecek konusunda bi sorun yaşandı ama kimse susuz da kalmadı yani

Bence en önemli şuydu ismini listeye yazdırıp gelmeyenler onlar yüzünden gelemeyenler oldu özel bi sebebi olup gelmeyenleri kınıyorumm yazık değilmi verilen emeğe

ve herzamanki gibi pis toplumuz yeriz içeriz ..... toplamayı bilmeyiz son giden otobüs olarak orda gördük kaç çöp poşeti topladılar yazık

Yani sorun bizdee başkasında değil

Son olarak emeği geçen oturanboğa pegasusa cincine ve tüm sponsorlara tşk ediyorum

Üye
    sdy Avatarı

Gerçek Adı
    Saadet
    Son Giriş
    15.05-2014
    Saat
    02:09
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar herşey çok güzeldi. Çok güzel insanlarla tanıştım, mutlu oldum. Adlarını saymayacağım, birini atlarsam ayıp olur diye. Sadece biri hakkında yazdım. Türküler güzeldi, artık söyleyememe rağmen eşlik ettim, araya kaynadım anlayacağınız. İçecek meselesini farketmemişim üzüldüm Oturduğum bir vakte denk gelmiş nasılsa. Bir de mutlu olduğumda acıkmıyorum. Biraz su yetiyor o da boldu zaten.
    Bazı şeyler uygulamada farkedilir. Bir dahaki sefere hallolur onlar da... üyük bir organizasyondu çünkü.

Emeği geçen herkese çok ama çoook teşekkürler... Engelleri aşmak buna denir bence...

Üye
    kaderb Avatarı

Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,
    öncelikle değerli zamanlarından çalarak, bizlere bu güzel günü hazırlayan tüm dostlarımıza ve maddi manevi yanımızda olan tüm sponsorlarımıza teşekkürler.

sanemcim asıl biz sana teşekkür ederiz okadar işinin arasında bize zaman ayırdın herzamanki gibi hepimizle yakından ilgilendin
    çok sağol canım.

şuanda ufaklık kucağımda kendini yırtıyor. bunları zor yazdım
    hepinize kucak dolusu sevgiler.

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

GECEKDEN COK GÜZEL BİR AYLENCE OLDU EMEĞİ GECEN HERKESEE COK TŞK EDERİM OKADAR YOLU CEKDİMİZE DEYDİ HERŞEY YINE COK GÜZELDİ

Üye
    misterno Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ilk kez katıldığım III.Wattabe'nin ardından herkes değerli fikir ve değerlendirmelerini açıklamışlar..Benimde nacizane birkaç değelendirmem olacak..
    Öncelikle böyle organizasyonlarda çok büyük yada küçük çaplı da olsa muhakkak eksiklikler yada aksaklıklar genelde yaşanabiliyor olması.Herkesi yüzde yüz memnun edemezsiniz..Kaldıki ben organize eden arkadaşların imkanları dahilinde ,davet ettikleri biz misafirlerini memnuniyeti için ellerinden geleni esirgemediklerine inanıyorum..
    Gelen misafirlerinde bazılarının alışık olmadığı kültürel sosyal eksikliklerinin getirdiği hoş olmayan davranışları da hoş görü çerçevesinde değerlendirerek anlayışla karşılamalı ileriki dönemlerde katılımlar da bunların da tecrübe edinilerek aşılacağına inanmalıyız..
    Gelmeyi vaat eden ama gelmeyen misafirleri de,inanıyorum ki kendince sebeplerinden dolayı gelemediklerini,çok isteyipte kadro dolduğu için katılımcı olamayan misafirlerin bir daha ki Wattabe etkinliğinde daha dikkatli çözümler üretilerek bu sıkıntılarının aşılacağını da düşünebiliriz..
    Yanlız şunu çok isterdim..Katılımcı olan engelli arkadaşlarımızın:örneğin sağ veya sol baştan başlayarak masalarına verilebilecek telsiz bir mikroıfonla nickname leri ile kandilerini,isterlerse engelini yada hastalığını,yanındakı yakınlarıyla birlikte tanıtarak çok daha güzel kaynaşmalar sağlanabilirdi..
    Ayrıca aklıma da gelmişken gelmek isteryenlerin katılamaması sebebiyle misafir olan engelli arkadaşların yanlarında getiirecekleri yakınlarınında 2 yada 3 ile sınırlı kalması taraftarıyım..
    III.WATTABE yi düzenleyen organize eden,emekleri geçenlere ve sponsorlara çok teşekkür ediyorum.
    Allah izin verirse gelecek yıl yeniden katılmayı diliyorum..
    Sevgiler Saygılar..

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eleştiri yapan arkadaslar adına üzüldüm çay kahve otobüs yiyecek içecek için kötü olmuş denmesine üzüldüm. önemli olan binleri oraya toplamak bu birliktelige vesile olmaktı..

ben katılamadım ama şahsım adına fotograflarda harika bi gün geçirilgini anladım emegi geçen ve vesile olan her kişiye yine şahsım adına binlerce teşekkür ederim saglık problemlerim benim orada bulunmamı engelledi seneye kısmet olursa gelecegim yapan yardımcı olan katılan bütün arkadaslarıma sayısız minnettarım..

not:lütfen resim ekleyenler resimdekilerin kimler oldugunu belirtsin bizde arkadaslarımızı tanımış olalım bu mümkünse rica ediyorum gülen yüzlerin parlayan gözlerin kimlere ait oldugunu bilmek istiyorum..

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım sizin özeleştirinize bişey demiyorum ben sadece üzüldügümü belirrtim özür dilerim

Üye
    misterno Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet şapka ve engelli görülememe konusunda haklısın..
    bende biri oğluma 2 adet şapkayı son anda alabildim,tişort alamadım.içecekleri zor aldım.dondurmaya zor yetiştim....
    Ama boşver ben oraya bunlar için gitmedim..
    bana senin gibi dostlar kazandırması için gittim..evim sana yakın biliyorsun,şapkanın bir tanesini seve seve sana verebilirim..görüşmek dileğiyle...sevgiler..

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Merhaba,

Öncelikle etkinliğe katılan ve güzel bir gün geçiren tüm arkadaşlarımız için mutluyuz.

Hiçbir ücret talep etmeden güzel türküleriyle bize katkıda bulunan sevgili hocalarım Metin Ceylan Ve Hakan Alıç a buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bihter prodüksiyonun sahibi sevgili Murat Abiye ve değerli animasyon ekibine de çok ama çok teşekkür ediyorum.

Verdikleri destek için İnteltek Şirketine ve değerli Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Lalehan hanıma teşekkür ediyoruz.

Algida dondurmalarından sorumlu Ünilever şirketinden Müdürümüz Gökhan Bey'e teşekkür ediyoruz.

CHP li Avcılar Belediyesine gönderdiği sağlık ekibi nedeniyle teşekkür ediyoruz. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen CHP İl yöneticilerinden Benan Baykal ablamıza da teşekkür ediyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bizden desteğini esirgemeyen Wattabe Doğa sporları Merkezi'ne ve sevgili müdürü sevgili dostumuz Mustafa ya teşekkür ediyoruz.

Nestle firmasına bu yıl da bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyoruz.

Beni kırmayıp fotoğraf çekimi için uzun mesafelerden gelen sevgili arkadaşım Başak'ada çok teşekkür ediyorum.

Servis ücreti için biz ne verirsek ona "eyvallah" diyen SMT Turizm in sahibi sevgili Ali Öztürk ve onun değerli kaptanlarına da teşekkür ediyoruz.

Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

güzel bir gündü emegi geçen herkese teşekkürler 1, ve 2. vattabeye katılamamıştım 3, vattabeye katılma şansı buldum herşey çok güzeldi teşekkürler not :bülent abi eskiden oldugu gibi yaka kartı olsaydı daha iyi olurdu gibime geliyo :P :P

Üye
    filiz_1980 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2008
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu resımlere nasıl bakıcam

Üye
    arif 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok güzel bir gündü.bütün emegi gecen büyüklerime çok ççok teşekkür ederim.her şey 4 4 lüktü 8)

Üye
    Apranax Avatarı

Gerçek Adı
    Apranax
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Öncelikle Oturanboğa,Pegasus,Andante,Cincin ve Gökhan'a sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu kadar emek ve özveri harcadıkları için katılımcıların hepsinin kendilerini tebrik etmeleri gerekirken,birkaç kişinin yok cola kalmadı yok fanta alamadık yok tişört şapka yetmedi ve en acı olanıda ''tabiki yapacaklar mecburlar'' demeleri gibi serzenişlerde bulunanlarını vicdanlarıyla başbaşa bırakmak istiyorum.Evet içecek konusunda kücücük bi sıkıntı yaşandı,ama biz bunu orda içeceklerimizi paylaşarak unutup gittik,zaten sonradanda geldi herkesin içeceği. Neden bu olay,muhteşem geçen bir günün arkasından sorun olarak buraya taşınıyor.Önemli olan orada hep beraber gülüp eğlenmek ve hoşca vakit geçirmek değilmidir ????Bireysel olarak yapılan birkaç hatanın arkasından koşmak bile çok yanlış.

Bence önümüzdeki yıl bu tür şikayetlerin yaşanmamsı adına,katılımcılara yemek fişi dağıtalım ????

İyiki varsınız arkadaşlar.Tekrar tüm katılımcılar adına Teşekkür ederim.

Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Miko beni yanlış anlamışsın sen sözüm sana değildi arkadaşım sen siteye sonuçta gelemeyeceğini belirtmiştin dimi benim haber vermeyenlere sözüm ok.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili Arkadaşlar,

Bizim amacımız site yönetimi olarak sadece ve sadece sizleri mutlu etmekti. Biz bunu çok önemsiyor ve yeterli bir amaç olarak görüyoruz.

Bu tür organizasyonlarda bazı ufak tefek aksaklıklar olabilir. Aslına bakarsanız bizler bu aksaklıkları çok rahatlıkla küçük bazı düzenlemelerle aşabilirdik de. Ancak biz kendileri için bu kadar didindiğimiz misafirlerimize güvenmek istedik. Üzücüdür ki katılımcılardan sayılarının çok az olduğunu düşündüğüm bazı kişiler fazla sayıda içecek aldıkları için çok ama çok az sayıda arkadaşımız yemeklerini içecek olmadan su eşliğinde bitirmişler. Bu kişilerin de sayısı çok fazla değil. Çünkü etkinlik için getirdiğimiz içecekler yanında kurumun kendi bünyesinde bulunan ürünlerle takviye yapıldı.

Yiyecek konusunda hiçbir sorun yoktu. Herkes son derece lezzetli yemeklerden bolca yeme fırsatını buldu. Hatta etkinlik sonunda en az yüz kişiye yetecek kadar yemeğimiz arttı. Bunları da uzun yola giden arkadaşlarımıza bol kepçeden yolluk yaptık.

Dondurma servisi neredeyse iki tur yapıldı. Herkese dağıtıldıktan sonra ikinci kez servis yapıldı.

Burada küçük bir açıklama yapmak istiyorum. Personelin bazı kişilere negatif davranması söz konusu olamaz. Çünkü bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz bu etkinlikte hep aynı kişiler büyük bir özveriyle misafirlerimize hizmet ediyorlar. Ancak bazı kişilerin kabul edilemeyecek davranışlarına personel de yine diğer engelliler adına kızmışlardır tabi. Bu son derece normal. Yanıma gelip "abi bazı kişiler engelli arkadaşların haklarına riayet etmiyor, biz bu insanlara ne yapalım" diye sordular. Ben de sadece sözlü olarak uyarın dedim. Kimseye daha fazlası yapılmadı bildiğim kadarıyla. Yani personelin kızgınlığı bizzat bazı kişilerin yaptığı haksızlıkları görmelerinden kaynaklanıyordu. Bir örnek vermek gerekirse birisi gelip üç koli su istemiş. Kim için demişler. engelli arkadaşlarımız için diye cevap vermiş. Arkadaşlar üç koli su 75 pet su ediyor. Bizim listemizde 75 kişi katılan bir ekip yok. Hal böyle olunca personel de bu tür talepleri geri çevirmiş.

Tişörtlerin dağıtımında önceliğin engelli olan arkadaşlarımıza verilmesini ben istedim. Çünkü belediye başkanının yolladığı şapka ve tişört sayısı katılımcı sayısından azdı. Kaldıki aslında etkinlik planında böyle bir şey yoktu. Son anda Avcılar Belediye başkanımızın jestiydi bunlar. sayı az olunca ve içecek konusunda böyle bir sıkıntı yaşadığı için ben öncelikle engelli arkadaşlarımızın tişört almasını uygun buldum. Bu konuda kesin bir istekte bulunduğum için görevli arkadaşlar engeli dışardan görünmeyen arkadaşlarımızı benim isteğim doğrultusunda net şekilde reddetmiş olabilirler. Burada bir kırgınlık varsa sorumluluk benimdir. Ancak kırılan arkadaşlarımızın da bu konuyu anlayacaklarını umuyorum.

Bu etkinlik seneye artık tam bir profesyonelleşmeyi hakeden bir boyut kazandı. Bu nedenle şu ana kadar amatör bir samimiyetle yürütülen etkinlik seneye çok daha profesyonel şekilde planlanacak. Bu sayede yaşanan bu küçük aksaklıkların hiçbirisinin seneye yaşanmayacağını garanti ediyoruz. Çok daha geniş katılımlı ve bol süprizli bir etkinlikle sizlerle birlikte olacağız.

Ancak burada izninizle annemin bana aktardığı bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum. Katılımcılardan birisi anneme "tabiki yapacaklar, mecburlar" gibi bir ifadede bulunmuş. Sanırım bizi bir dernek, vakıf ya da en doğrusu devlet falan sanıyor. Bizim bu etkinliği yapmak zorunda olduğumuzu düşünüyor. Öyleki etkinlik sonrası hadi gelin ortak fotoğraf çekilelim dediğimiz de de bazı arkadaşlarımız bunu bir "eziyet" olarak görebiliyor. Üstelik büyük bir kesim bizimle aynı kareye girmek için yerlerinden kıpırdamadı bile. Uğrunda bunca emek verdiğimiz misafirlerimizin neden bizimle bir fotoğraf çektirmek istemediklerini anlamış değilim. Umarım kendilerince makul bir sebepleri vardır.

Herşeye rağmen yanıma gelip bana en samimi gözlerle teşekkür eden dostların bu teşekkürleri sarfettiğimiz emeklerimiz için yetti de arttı bile.

Samimi tek bir teşekkür için bile bunca şeye değerdi. Kaldıki yüzlerce teşekkür aldıktan sonra biz bu etkinliği çok daha geniş ve zengin şekilde yapma şevkini de almış olduk.

Seneye sizler için çok daha güzel şeyler düşünüyoruz

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 123456 ... SonSon