Sayfa 19 / 20 İlkİlk ... 9151617181920 SonSon
Toplam 290 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    valla o ıstısnalardan bırıde bızız..keske otobus yolculugu yapabılsem..tek basımada 6 saatlık yola cıkmak bılmıorum ne derrece dogru..özlem sen bılıosu durumları..org.. cok gusel bır ana denk gelı kandıl ogun..cok gusel oldu gercekten..herkesın kandılınıde bu vesıleyle kutlarım..

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

özlemciğim merhaba canım kusura bakma yeni yazabilme imkanı buldum kutluyrum seni helal olsun cesaretine tek başına böyle güzel bir organizasyonu üstlenmişsin dostluğun birlektiliğin ve sohbetin sınırsız yaşanacağı güzel bir organizasyon olacağından hiç şüphem yok sizlerle olmayı çok isterdim katılamayacağım için çok üzgünüm artık bende resimlerinize bakacağım.daha sonraki organizasyonlarda görüşmek dileğiyle...herkese iyi eğlenceler diliyorum...

ayşegül_01

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen istisnalar oluo arada malesefki.......bidenem balım hasan abim ve dostlarıımın yeri apayrıı olaylarımızı birebir bildikleri için yüreğimizin sizlerle olcagını cok iyi biliyorsunuz sizleri cok seviyorum.....bu bulusmalarda dostluklar harika oluo...oluyorki harika dostlarım, bidenem oldu....olcakta Allahın izniylee....duygum canım balımmm senin temiz kalbin herseyin üstesinden gelir helal olssun Allahın izniylee harika olcak inşallah hersey.......telefonlaa aramadan duramam zaten sizin coskunuz benim coşkum demektirr...hepinizi cok seviyor ve iyi eglenceler diliyorum canlarım

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

duygu_bahçesi;

Bacı Bizdende Adana Şalgamı geliyo...........leblebi ile güzel gider,kirazda ekstra olsun....Otobüslere sevindim....Emeğine sağlık.....engelinizi bırakıpta gelin olmamıııııııııııı..........................

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasankrmn;
    Sözde dostluklar samimi, sevgiler, arkadaslıklar gerçekti nerde kaldı peki. Hemen gelemiyoruz diye bi şekilde rencide etmek neyin nesi. Demekki sözleriniz dostlugunuzla sammi degilmişsiniz. Çok istememize ramen gelemeyecek bazı sebeblerden dolayı evet, bu sizinde birgün (inş. olmazda ) her hangi bi sebebden dolayı başına sizinde gelebilir gelmeyecek diye bi garantiniz varmı? Geleyecek olursa sizde anlarsınız.
    Sorunum FİŞLENMEK DEĞİL HATTA EN BAŞA BÜYÜK HARFLERLE YAZ BENİ. Dostlugunuz samimiyetiniz sahteymiş ki ögle birinin yaptıgı bi buluşmaya zaten gelmeyiz.
    Gelemeyecek oluşumuz maddi ve manevi bir takım zararlar doğurmuşsa. Dediğimiz gibi verirsiniz bi hesap numarası maddi olarak zararımızı karşılarız. Maneviyata gelince gerçek dostlarımıza ne yapsak ödeyemeyiz onlarda haklarını helal ederler inşallah.

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canlar ne olursunuz bu anlatılmak istenileni kişileştirmeyelim vede maddiyatla ölçülendirmeyelim.....sevg ile bakmak gerekir böyle bir tezatla değil..ne olursunuz bu rencide edecek uslupla değil de ...sevecen bir hoş görü ile yazalım...sevelim sevilelim....sayğılar diliyorum....ne olursunuz şu duygu bahçenimizin sevdasına sayğı ile yardımcı olalım..........

Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

duygu bahçesi Özlem kardeşim buluşmana gelmeyi çok isterdim ama biliyorsun benim de Bozüyük de buluşma etkinliğim var sana Allah yardım etsin katılan arkadaşlara da iyi eğlenceler başka etkinliklerde görüşmek dileğiyle başarılar dilerim...

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nurullah abim aynen katılıyorum sözlerine bizi tanıyan tanır kimseye bi saygısızlıgımız,terbiyesizliğimiz olmamıştır olmazda. Hasan beyin yazıdıgı yazıya gerekmi vardı diyelim ki vardi neden konu ilk açıldıgında yazılmadı? neden çok çok önce yazılmadıda bizim gelemeyeceğimiz orta çıkıpta bundan dolayı gelemiyoruz ve gerçekten çok çok üzgünüz dediğimiz halde ve bunu her türli bildirdiğimiz halde (site ve telefonla) neden biz yazdıktan sonra yazıldı. Demekki birileri kişileştiriyorki kimse kusura bakmasın kişileştirenede cevap vermek en dogal hakkımız. Maddiyat olayına gelince arkadaş zararlar nolacak demiş bizde telafi etme yolunu söylemişiz.
    Tekrar özür dileriz başta duygu_bahçesi arkadaşımızdan sonrada can dostlarımız sizlerden.

Üye
    HAVA_05 Avatarı

Gerçek Adı
    Havva ALBUSTAN
    Son Giriş
    08.08-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben de Kocaeli'den katılıyorum.Amasya'lıyım bu organizasyon sayesinde 9 aydır özlemini çektiğim memleketime kavuşacağım. Özlem kardeşimi kutluyor, ALLAH utandırmasın diyorum.

Üye
    gokhan199 Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Demiral
    Son Giriş
    10.02-2013
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar cümleten iyi akşamlar bende hepiniz gibi sabırsızlıkla amasyayı bekliyorum allahın izniyle cuma günü arkadasımla beraber orda olucaz DUYGU hanım elinize emeğinize sağlık bunca şeylerle uğraşmak kolay değil allah yardımcınız olsun diyorum şimdiden...

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkeze iyigeceler.pc başına geçmeye inanın yeni zaman bulabildim kusura bakmayın yazılarınhıza yanıt veremedim.cavit arkadaşım güzel arkadaşım olumsuzlukları unutalım olay kişisel değil.hasan hocamda siz gibi benim zor durumda kalmamam için aslında organizasyon yapan tüm arkadaşlar için genel bir yazı yazdı.sizin açıklamanız arkasından yapılası inanın direk sizle alakalı değil ben eminim.hepiniz çok güzel insanlarsınız hepinizi çok seviyorum.
    ismail abim çok teşekkür ederim.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.
    antepfıstıklı çikolatam gelemiyor olmana en az benim kadar seninde ne kadar çok üzüldüğünü biliyorum kısmet değilmiş.bitanem hayırlısı olur inşallah.
    nurullah abi yardımların için teşekkür ederim.nasip olur bir fırsatın olursa senide aramızda görmek bizleri mutlu eder.
    havva hanım sevgili hemşerim gelecek olmanız sizle tanışcak olmak ayrı bir güzellik ayrı bir mutluluk
    gökan arkadaşım güzel insan teşekkür ediyorum temennilerin için.
    bugüzelliği gelen gelmeyen herkezle gönül gönüle yaşayacağız inşallah.
    cuma gün gelecek olan arkadaşlar otogardan toplu alınacaksınız.cuma sabah 9 - 10 da hep beraber kahvaltı proğramımız var .ve sonrasında rehber eşliğinde minik bir amasya gezimiz olacak. öğle yemeğimiz,akabinde mini bir halk müziği dinnetisi sonrasında otelde canlı müzik eşliğinde akşam yemeği .
    istedik ki cuma gün gelen arkadaşlar koca bir günü otelde geçirmesin.
    diyeeksiniz ki cumartesi ne yapılcak peki cumartesi inen arkadaşlarımızı otogardan alacağız toplu halde otele geçip hep beraber kahvaltı ve sonrasında ilimizin güzel bir ilçesinin güzel bir piknik yapacağız açık hava müzik tüm dostlarımız yanımızda yarısı gönlümüzde olsun.....
    sizler için icra müdürümüz murat beyle birlikte inanın en güzelini yapmaya çalışıyoruz amaç güzel insanları hakettiği şekilde karşılaya bilmek sizlerle unutulmayacak güzel dostluklar kurabilmek.gelecek arkadaşlar mutlaka iniş saatlerini bildirsin ulaşa bileceğiniz numaramız konu başlığında ki ilk sayfada var.

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kısmet olursa 2 saat sonra 21,00 gibi yola çıkıyoruz , inşallah sabah kahvaltıda dostlarla beraber olacagız. allah kazasız belasız yolculuk yapmak nasip etsin cümlemize... bu arada bütün arkadaşların, dostların KANDİLİ MÜBAREK olsun.. şimdilik hoşçakalın ..

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Amiiin....
    Sizlere hayırlı yolculuklar Koca Çorumlu,bizde gece 3 gibi çıkacağız,yarin görüşmek üzere hoşçakalın....

Üye
    doping_19 Avatarı

Gerçek Adı
    osman durukan
    Son Giriş
    06.06-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cümleten iyi akşamlar kandiliniz mübarek olsun yarın amasyada görüşmek dileği ile sağlıcakla kalın allaha emanet olun..

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hayırlı kandiler diliyorum..yola çıkacak dostlarada hayırlı yolculuklar dilerim...buluşmaya doğru tek yürek tek beden olmaya... amasya nın kraliçesi sizleri bekliyor....özleme doğru özlem için de iyi yolculuklar..............

Sayfa 19 / 20 İlkİlk ... 9151617181920 SonSon