Sayfa 16 / 20 İlkİlk ... 6121314151617181920 SonSon
Toplam 290 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: KRAL Mesajı Gör
    Yapalım abicim istersen sana Fenerbahçe forması getireyim gelirken
    Sağolasın KRAL-KADİR kardeş sağolasın...

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok çok istememize ramen hesapta olmayan çok özel nedenlerden dolayı buluşmaya katılamıyoruz. Duygu_bahçesi arkadasım dönencem senle konustu olaylardan haberin var. Öncelikle senden sonra da organisazyona katılan bütün arkadaşlardan özür dileriz. Katılan bütün arkadaslara iyi eğlenceler diliyoruz. Tekrar tekrar özür dileriz.

Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

duygu hayatım özür dileriz inanki hiç böyle olacagını tahmin etmemiştim inan çok istiyorduk amasyaya gelmeyi biliyorsun. cavitle başka zaman biz özel olarak gelelim olmaz mı
    inaşallah çok güzel bir organizasyon olur. eminim anlının akı ile cıkacaksın bu işin içinden.kolay gelsin canım.

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Alemin KRAL nından alıntı.....
    Listede yer alan ve gelecek olan sevgili arkadaşlarımın dikkatine;

Biliyorsunuz ki organizasyon yapmak zor,meşakkatli ve özveri isteyen bir iş.Organizasyon yerine uzağız ve duygu bahçesi'ne sevgili Özlem'e yardımcı olamadık.Sizlerden birşey rica ediyorum.İsminizi yazdırdınız gelmek için , eğer gelemiyecek gibi bir durumunuz olursa arkadaşımızla iletişime geçmenizi rica ediyorum.Çünkü Otel'de kalacağımız için gelecek kişi sayısı verildi ve otelin diğer müşterilere ayırdığı oda opsiyonunu biz kullandık.

Bu konuda gerekli hassasiyetinizi göstereceğinizi biliyor ve inanıyorum.Engelsiz yarınlarda görüşmek dileğiyle..

YAŞASIN BİZ..!

Eğce .....
    Arkadaşlar ve Bu buluşmada Arkadaş kalabileceğim degerli katılımcılar belki üstüme düşmeyen bir tespitde nazicane bir vikir verecek olursam sanal ortam la gercek ortam çok varlı oluyor !. Katılacak kişiler elbetde aylar önce söz vermişlerdir bu sözler ken dilerini bağlar buluşmaya bir haftata kalada katılamayacagını bildirmek abesle işdikal. mazereti yoktur. bir başka deyişlede bun dan sonra organizasyon yapabilecek arkadaş ların gözünü korkutuyor zaten gelemeyen kişilerde bu ayrıntıyı anlamak isdemiyor olaçakki efden püfden mazeretin biri bin barça....!

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili centirmen arkadaşım ve uyuzcum dönencecim biliyorum ki ilk gündern beri gelmek istedin hazırlık yaptın ama demekki nasip değilmiş.gelememenize çok üzüldüm ama nasipten öte köy yok.hayırlısıyla başka zaman nasip olur inşallah canım.

evet böyle bir organizasyon yapmak hele bir başına yola çıkmak gerçekten çok zormuş.şükür şuan yanımda bana yardımcı olan güzel insanlar var.onlarada ayrıca teşekkür ederim.
    arkadaşlar
    Biliyorum çoğunuz gelmek istiyor.fakat hem diğer organizasyonların amasya organizasyonuna yakın olması ,sbs sınavının olması,mesafenin uzak ve otelin ücretli olması gibi nedenlerden gelemeyecek olanlarınız var.inanın isterdim ki daha uygun bir zaman ve şartları hepinize uyan bir buluşma olsun ama elimden bukadarı geldi.
    Gelen gelemeyecek olan herkeze teşekkür ediyorum..
    Buluşmayla ilgili bir kaç Not vereyim.
    gelemeyecek olan varsa mutlaka bana erken haber versin ki bende otele mahçup olmayayım.

SEVGİNİN SAYGININ EMEĞİN OLDUĞU YERDE SE SİZLERLE İNANIYORUM HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.. AMASYADAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİ VE SELAMLAR...

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım hemşom emegine yüregine saglık , bu yaptıklarını pek çogumuz tek başımıza yapamazdık inan. listede adı olupta 1 hafta kala gelemeyecegini bildiren arkadaşlarında elbette vardır geçerli bi sebebleri o yüzden bu konular hakkında altında bişiler aramaya gerek yok bence inanıyorumki o arkadaşlarımızda gelmeyi çok istiyorlardı , artık kısmet diyecegiz . az kaldı canım hemşom ee bu günüde saymazsak ŞAFAK 7 diyelimmi..?

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eğce;
    Sevgili Eğce abimiz öncelikle terkrar özür dileriz herkezden inanın bu organizasyona katılma belkide içinizde en çok biz istiyorduk şuan katılamayacamız içinde çok çok yine biz üzgünüz budan emin olmanızı isterim. Evet son hafta olamsı çok büyük bi talihsizlik ama elden birşey gelmedi biz nasip degilimiz diyelim altında başka bir artniyet aramayalım ve zaten yok aylar öncesinden karar vermişiz ismimizi yazıdrmışık otobüs biletlerimizi bile ayırttırmısdık inanırsanız ama olmadı evet mahcubuz ama inanın ki ne bi art niyet nede başka bişey yok aklımızda. Sizinde bögle düşünmenizi isterdik fark düşünceniz altında artniyet aramanız bizi kaltılamayısmızdan dogan üzüntümüzden daha çok üzdü neyse canınız saolsun.

duygu_bahçesi;
    Arkadasım anlayısın ve olumlu karsılaman için tesekkürler. İnan çok ama çok istiyorduk ama nasıp degilmis seninde dediğin gibi. Allah'ım nasıp ederse başka bir organizasyona katılırız. Sana bu yoğun emeğin dolayı teşekkür eder insallah çok güzel eğlenecek güzel dostluklar arkadaslıklar kurcaksınız.

koca çorumlu;
    Aynen abim bütün söylediklerine canı gönülden katılıyorum.

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Cavit Bey : Yazdığım yazı umarım üzerinize almadınız inşallah ben sadece bir şeyler anlatmak isdemişdim bekki anlatmak isdedigim eksik yazılmış olabilir ben kimsede bir art niyet olarak bir şey aramak mam hatdime düşmez .....

zaten bu organizasyonla benim bir alakam yok inşallah hemşerim olarak çorum da karşılaşırız tanışırız.....

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DUYGU BAHÇESİ .bacım ve Emegı gecen tum dostlara şimdiden iyi eylenceler elimde olmayan sebeblerden dolayı aranızda olamıyacagım hakkınızı helal edın çok ıstedım olmadı nasıp degılmıs .

temmuz ayında ıkı yıgenımın dugunu var malı yonden ve annemın rahatsızlıgı sebebıyetınden dolayı aranızda alamıyacagım bol bol selam olsun dostlara.

"ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE"

Üye
    şef Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut üzelgök
    Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ali cigim gelememene inan çok üzüldüm ama saglık olsun sende aramızdaymış gibi hiset kendini kendiniz iyi bakın

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sımdıden herkese bol eglenceler dılıyorum

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Amasyada hava soğukmu tedbirlimi gelelim...
    Şafak kaç koca çorumluuuuuuuuuu

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasan hocam amasyada hava soguk olsa ne yazar biz ısıtırız amasyayı.. ŞAFAK 6 diyellimmi .. az kaldı hazırmıyız dostlar biz hazırız cuma gününü bekliyoruz nasipse.. bekle bizi AMASYA diyorum .

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ali abi ne diyeyim kısmet değilmiş canınız sağolsun.Annenize rabbim şifalar versin.
    hasan hocam siz gibi güzel insanlar gelirken amasya nasıl soğuk olsun .sizin sevginiz türkiyeyi ısıtıyor siz farkında değilsiniz ..dimi canım hemşomm.
    evet az kaldı zaman daraldıkça benim sürprizlerde çogaldı sizler için.inanın sizler herşeyin en iyisine layıksınız .ben ve güzel dostlarım sizler için son güne kadar ne yapabilirsek onun çabası içerisinde olacağız.

ee Amasya ya gelipte yalı boyunda ,şehzadeler yolunda gezmeden olurmu,sultan beyazıt külliyesine uğramazsak küser bize ) şimdilik bukadar ipucu diyorum evet Amasya siz birbirinden değerli misafirlerini bekliyor.
    hemşommm şafak 5 e düşsünmüüüü )

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Helal olsun Bacı sana,teşekkürler,haa!Hasan Hocam ve Koca çorumlu bir şafakta benden 4 olsun be!

Sayfa 16 / 20 İlkİlk ... 6121314151617181920 SonSon