Sayfa 6 / 30 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
Toplam 447 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersin3424 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2009
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir düzeltme istıyorum ben pendikten servıs olursa ordan yoksa kadıkoy servısıyle gelecegim

Üye
    Laus_Deo Avatarı

Son Giriş
    22.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Erdek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vayyy annesine beaa

Vallahi sevgili dante dürtmese görmeyecektim doğrusu.

Hele beni de ekleyin bakem.Göreve başlamazssam ben de aranızda olmaktan,eski dostları tekrar görmekten büyük mutluluk duyacağım.

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yaka kartlarına dair ben de not ilave ettim ama Bülent görmedi sanırım. :?:

Üye
    derbedersevgi Avatarı

Son Giriş
    24.10-2008
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bende katılmak istiyorum benide eklerseniz sevinirim ve ben ve iki kişi daha eklerseniz sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

derbedersevgi, servis kullanacak mısın? Bu başlığın ilk mesajında servisle ilgili bilgiler de var. KUllanacaksan onu da belirtir misin lütfen
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Eurest Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    İST - Ataşehir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    12

YaprakSultan ve + 7 kişi ekler misiniz "ileride sayı artabilir"

Teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

obrite, bu arkadaşlar servisle mi gelecek?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nine60 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2010
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa merhaba,153 getirirse ben de gelmeyi düşünebilirim.daha karar vermedim.ama ben tek kişiyim,tekerlekli sandalyedeyim.
    arazi yapısı beni zorlar mı?
    tuvaletlere tekerlekli sandalye sığıyor mu?
    biraz ayrıntı verebilirseniz konuyu düşünmek istiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Arazi düz (çok çok az meyilli) ve çim. Çok az bir yerinde çakıl var. Yalnız başına gezmekte sorun olmaz. Tuvalatler de uygun (4 adet seyyar tuvalet olacak), ama önünde rampalar var; birinden yardım almadan çıkılamaz diye anımsıyorum. Yardım dediğim de, geriye doğru düşmemek açısından. Yani öyle kaldır-koy gibi bi yardım değil.
    Nasıl diim, tekerlekli sandalyede dolaşmak için 100 en zor sayıysa mesela, burada dolaşmak 5-10 zorluktadır. Ama zaten çok kalabalık olacağı için, en küçük bi yardıma ihtiyaç duyduğunda zaten birileri hep olacaktır
    Eğer günlük yaşamda zaten yalnız başına dışarı çıkıyorsan, o zaman wattabe sana uçak pisti gibi gelir

Üye
    nine60 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2010
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim.
    tuvalet işi zormuş.ne olur ne olmaz insanın yediği yemek dokunur,yarım saate bir ihtiyaç duyar.
    ben kendimi riske atmayı sevmem.onun için de yalnız başıma sokağa çıkmam.
    bu durumda gelmem hiç doğru olmaz.sizlere iyi eğlenceler.

Üye
    nihat8102 Avatarı

Gerçek Adı
    nani
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engellilericin böyle organizasyonlar düzenlediğiniz için şahsım adına sizlere tesekküe ederim
    adım nihat taşcı 6 yıldır engelliyim. bu organizasyonu bir arkadas vasıtasıyla haberim oldu. uygun görürseniz düzenlemiş olduğunuz bu etkinliğe katılmak istiyorum. ama ulaşım sorunum var. servis olacağını söyledi arkadasım. sevis güzergahınız adresime uygunsa sizlerin aranıza katılmaktan mutluluk duyarım

saygılarımla

adres: çamçeşme mah. cumhuriyet cad. topselvi sk. no: 8 kat :1 üst kaynarca pendik

tel: 0543 220 45 44

e-mail: ofd81@mynet.com

Üye
    nihat8102 Avatarı

Gerçek Adı
    nani
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pikniğe kayıt başvurunda bulundum. ulaşım sorunum olduğundan servis konuunu yazıp adres bildirdim. özür dileyerek soruyorum. aklıma takıldıda . engelliler geleceği için tekerlekli sandalye muhakkak olacak diye düşünüyorum. peki serviste insanlar nereyee tekerlekli sandalyeler nereye konacak. benim akülü arabam var. sorun olur mu. yoksa servis az kişi mi alacak. öyle olursa servis olayı sıkışmaz mı zaman açısında. kusura bakmayın. aklıma takıldı

nihat taşcı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

nine60, neden "zormuş" dedin anlamadım? Yarım saatte bir gitmen gerekirse gidersin Zaten tuvalet önünde sürekli bir görevli olacak ve sürekli başkaları da bulunacak. Sandalyeyi 2 saniye itecek biri bulamamak gibi bir şey olamaz yani. Bence gelmelisin...

tuvaletlerdv9 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım
    image1resizeuz3 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

OFD81, bu başlığın ilk mesajında servis güzergahları yazıyor. Yalnız, yine ilk mesajda belirttiğimiz gibi, servisler maalesef tekerlekli sandalye için uygun değil. Daha doğrusu, kucakta araca bindirilmek gerekecek. Sandalyeler de otobüsün bagajına konuyor... En olmadı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 153 hizmetinden yararlanabilirsin. Ara ve o gün için gidiş-dönüş araç talep et..?

Üye
    arif 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ii.b.b. beyaz masaya bildiri yazdım.beişte ben engelli 1 vatandaşım.sizlerden ricam.wattabe şenliğine getirip götürmenizi rica ediyom dedim.bana cevap olarak:birim, özürlüler müdürlüğü ,son durum:bildirildi yazıyor.sence bu onaylanmış mı ben yine de tem 8) muzun 1 de arayım mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    onaylanmış olsa sana haber verilmesi gerekmiyor mu? Ben bugüne dek kullanmadığım için bilemiyorum... 1 Temmuz'da felan yine 153'ü arayıp durumu teyit ettir mutlaka.

Sayfa 6 / 30 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon