Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir hafta daha uzatmak mı..? hmm. Önceden de dediğim gibi uçakla gitmek isteyenlere 12 eylül tarihine yer ayırtmak için zaman daralıyor. Bu uzatmanın kimse için yıpratıcı olmamasını dilerim. Haftalardır bu liste vardı çünkü.

Bu arada, katılmayan, listeye eklenip de çekilen, özür bile dilemeyen ve bunların üstüne temelsiz ve yeri olmayan eleştiride bulunan arkadaşlar ve benzeri şekilde yazacak olanlara lütfen bu başlıkta yer vermeyin. Gereksiz ve yorucu tartışmalara yol açılmasın. :!: :!:

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

merhabalar...
    işte bir Ankaralı daha :lol:

evet tabiri caizse bu tatile ilk atlayanlardan biri benim.ama kader kurbanıyım ben arkadaşlar.ok.fiyatlar fazla bana görede.eğer daha ılımlı fiyatlar görebilseydim ben de gelmeyi çok isterdim.ama tek kişi olarak ben ve bir gün için açıkçası 200 ytl çok fazla.bir de evlilik arifesinde olduğumu düşünürseniz.açıkçası ben de fyatlar aldım bu sene için birkaç tur ve otelden.ve bunun çok çok çok altındaydı.hem de engelliler için koşulların uygun olduğunu da öğrenmiştim o otellerden.
    şaşırarak izliyorum ki antalyalı arkadaşlar memleketlerindeki otel fiyatlarıyla ilgili bir anlaşmazlık yaşıyorlar.ama fgrsu arkadaşıma yüreğine sağlık diyorum...
    itiraf ediyim ki ben böyle bir otelde hiç tatil yapmadım şimdiyedek.size haksızlık yapmış gibi olmak veya tepki almak istemem ama otelin bu kadar mükemmmel olması gereklimiydi sizce.orta halli bir kazancım var.isterdimki 6 gün geliyim.hatta öyle yapmak istemiştim.ama olmadı.canımız sağolsun.
    bir de aklımı karıştıran şu.Ankaralılar diğer organizelere katılmadı demişsiniz.( oyacım sanırım sendin) organizelere katılmaz mecburi miydi anlayamadım.hepimiz çalışıyoruz.burada benim tanıdığım arkadaşlarımdan EVREN üniversitede ve BARIŞ çalışmıyor.onların vakti müsait organizeler için.ben açıkçası istedim.ama haftasonları için o kadar yoğun olabiliyorum ki.dinlenmek aileme arkadaşlara vakit ayırmak gibi
    ve bu bir savunma değil.bunları yazmam, daha önce bana cevap hakkı doğuran yorumlarla karşılaştığım içindir.

emeği olan herkesin yüğeğine sağlık.

tatil dönüşü sonrası resimlerinizi bekliyor olacağım.

mutlu kalın

Üye
    fgrsu Avatarı

Gerçek Adı
    Figen
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR
    ANLATAMADIĞIMIZ BİR GERÇEK VAR OTELLERİN SEÇİMİ TEKERLEKLİ SANDALYEYE UYGUNLUK DERECESİNE GÖRE SEÇİLMEK ZORUNDAYDI
    5 YILDIZIN ALTINDA HİÇ BİR OTEL BU ÖZELLİKLERİ TAŞIYAMAZ Kİ BİR ÇOK 5 YILDIZLI OTELDEDE ÖZELLİKLER YETERSİZ
    "CATAMARAN OTEL" MESELA EĞER GİDİP YERİNDE İNCELEMESEYDİK BÜYÜK PROBLEMLER ÇIKABİLİRDİ HER KATTA ENGELLİ TUVALETİ VAR AMA sandalye GİRİNCE KAPI KAPANMIYOR
    İSTEDİKKİ HİÇ BİR YERDE TEK BİR BASAMAK OLMASIN
    YOKSA 40-50 MİLYONA OTEL DOLU
    BU TARZ YAKLAŞIMLAR ÜZÜYOR İNSANI GERÇEKTEN

Üye
    eminim63 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha uygun yerler seçilebilirdi gönül tabi ister 5 yıldızlı degil 7 yıldızlı otelde kalmak ama imkan meselesi

ne olur anlayışa karşılayın

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en önce dağılan grupta Ankara grubu olmuştur.Ve hiçbir genel organizasyonumuzda da yer almamışlardır.Biraz fedakarlık Ankara grubundan bekliyoruz onlarıda tanımanın zamanı geldi diyorum ben.Acaba kendileri ne derler.
    Yukarıdaki sözlerimde anlatmak istediğim Dilemmacım Ankaralı arkadaşlarımızın büyük bir heyecanla gelmek istemeleri bizi sevindirmişti.Çünkü Ankaralılarlala ilk kez tanışma fırsatımız olacaktı belirtmek istediğim buydu.Mecburiyet böyle birşey elbetteki yok.Bizim sizleri tanıma isteğimizi belirttim sadece.Ve böyle bir fırsatta kararlarını yeniden gözden geçiremezler mi demek istemiştim.Gelenede kapımız açık gelmeyenede.Bu sözlerin farklı şekilde değerlendirilmesini istemiyorum.

Otellerle ilgili düşünceye gelince bu konuda hiçbir eleştiriyi kabul etmiyorum.Ucuz tatil sağlamak çok kolay.Birşeyleri yerinde görmek ve bütün olarak ele almak gerekiyor.Biz burda tek grup engelli değiliz kaldığımız yerde kaliteli ve rahat kalabilmek için tek seçeneğimiz beş yıldızlı otellerdi.Ki keza İzmir gezisi fiyatlarında otel 40 milyondu aynı eleştiriler vardı.Otel sadece konaklama 40 milyonken gün içerisindeki ortalama masraflarla bu fiyat günlük 100 milyonu bulmuştu.Arada değişen herşey içinde ve daha kaliteli bir ortamda yine günlük 108 milyona kalıyoruz.Biz orada söylediğiniz fiyatlarada oteller bulduk ne yazıkki denize uzak aradan cadde geçiyor tekerlekli sandalyeye uygun değil vs.Bunların resimlerinide çektik.Burada yayınlaya bilirizde.

Gelmek özgürlükse,gelmemekte özgürlüktür.Sadece herkesi aramızda görmek istemiştik hepsi bu.Keza fiyatlar en başından aşağı yukarı belliydi.Gelenlerede,gelmeyenlerede,gelmek isteyip gelemeyenlerede,geleceklerini yazıp bildirmeyenlerede teşekkür ediyoruz.Bizim amacımız herkesin birarada olamasını sağlamak ve herkesi tanımak.Hepsi bu.

Ankara'ya bir gezi yaparız sizleride orada tanırız.Orada gelmiyorum,gelemiyorum demeyeceğinize göre. :wink: Bizi misafir edersiniz dimi. :wink: Evren,Onon ama biz misafir geleceğiz tuzak yok tamam mı? :

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar..

Yer ve fiyat olarak bu sonucun elde edilmesinde tekerlekli sandalye tek koşul değil. Ben de webden çok sayıda otele baktım. Evet ucuz yerler var. Ama sağladığı ımkanlar hep sınırlı, üstelik gi,dip görmeden bir şey söylemek hata olur..

Ve geçen yaz ntalya merkezde, ufak bir otelde bir tanıdık vasıtasıyla günlüğü 20 ytl den kahvaltı ve akşam yemek (Yarım Pansiyon) şeklinde tatil yaptım. Vasatın altında bir yerdi. Ve denize çok uzaktı. (500m) Havuzu çok küçüktü ki, üç kişi beş on defa hızlı atlasak suyu azalıyordu. Ve bunlara rağmen normal fiyatlar 40 ytl den başlıyordu Ama biz araçla her yeri gezdik. Bu şekilde eğlendik. Otelde sadece yattık çoğu zaman. Anlatabiliyor muyum?

Dediğim gibi. tekerlekli sandalye tek koşul değil çünkü ben ve katılan çok kişi sandalyede değiliz. Beş yıldızlı ve ultra herşey dahil dedikleri imkanlardaki mekanlar 150 ytl civarı en az... Bu şartlarda böyle bir otel için Fiyat uygun olmasaydı benle beraber (fiziksel engelli olmayan) iki arkadaşım gelmezdi.

Neysee.. Maksat sorunsuzca ve doya doya tatil benim için.

Tamam, maddi imkanlarımı çok zorluyorum ama, Bir daha mı geleceğim bu dünyaya..

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ÖMER HAYYAM
    Ey candan azizim!
    Madem ki;
    Bu cihan seni kederlendiriyor.
    Madem ki; temiz ruhun
    Bir gün ansızın teninden ayrılacak,
    Senin toprağında
    Çimenler yükselmeden evvel,
    Gönlünün arzusunca eğlen.
    Bir çemenzarda otur.

Üye
    ozlemckla Avatarı

Gerçek Adı
    Özlem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım gelmiyor.
    Çok üzgünüm
    Bütün hevesim kaçtı
    Gelip gelmemekte kararsızım
    Bilmiyorum çok moralim bozuldu
    Aslında şu anda doğru karar verebilecek durumda da değilim

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

suçluymuşum gibi davranmanıza üzüldüm açıkçası.yineliyorum bütçesi beni aşar böyle bir otelin...ben bildiklerimi paylaştım sizlerle.eşim t.sandalyede.ve araştırdığım otellerse hep t.sandalyelilere uygun otellerdi.şimdi burada bana inanmanızı elbette beklemeyeceğim...

yine sağolun diyorum.

oyacıımm.endişe etme bitanem.sizlerle buluşmak için Ankara org. nu bekleyemiyciimmm...hele bir tatilden dönün.istanbula bir yolculuk istiyorum.o zaman beni misafir etmeyinde bakın neler oluyorrrr... :lol:
    görüşmek üzereeee

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilemmacım seni suçlamıyoruz ve kimseyi suçlamıyoruz.Neden ve niçinleri belirtik hepsi bu.Gelelim seni İstanbul'da misafir etmeye.İstanbulda seni misafir edememki sence neden acaba? :wink: Benim istanbul'u mesken tutmamdan galiba herkes beni İstanbul'da yaşıyor sanıyor.Senelerim orda geçti İstanbulsuz yaşayamıyorum.Nefes alamadığım anda kendimi istanbul'da buluyorum.Hepsi bu.Ama gel İzmir'e seni ve damadımızı burada ağırlarım.Hatta balayınızı burada yapın.Hem kınanı ben yakacaktım unuttun mu? :wink:

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

oyacım.aslında yazarken düşünmedimde değil.oya acaba izmirde miydi diye.
    izmir yaşamak istediğim şehir.damadı bir kandırabilirsem balayında büyük bir ihtimal oradayız...olsun.istanbul olmasın.izmire gelirim değil mi? :wink: :lol:

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geziye katılacağım
    6 günlük
    çift kişilk oda
    otobüsle geleceğim şanlıurfadan lord

Üye
    RIZA KÜÇÜKASLAN Avatarı

Gerçek Adı
    Rıza
    Son Giriş
    30.12-2015
    Saat
    11:14
    Yaşadığı Yer
    Aliağa/İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Arkadaşlar!...

Antalya gezisine belki klasik olacak ama üzülerek belirteyim'ki gelemiyoruz!...

Şöyle'ki; ilk listenin hazırlandığı dönemde bizim herhangi bir tatil planımız ve programımız belli değildi. Ne yazık'ki tatil programımız aniden gelişti ve gitmek zorunda kaldık. Tatilden'de henüz yeni döndük..Tatilden yeni dönmüş biri olarak tekrar Antalya'ya tatile gitmemiz ekonomik açıdan bizi bayağı bir etkileyeceğini düşünüyoruz. Takdir edersiniz'ki arka arkaya tatile gitmek bayağı bir külfet getireceğinden maalesef katılamıyoruz. Yoksa eşim ve ben bu geziye hafta sonu bile olsa katılmayı çok istiyorduk!...

Şunu'da belirtmeden geçemiyeceğim...Antalya gezisi fikri ortaya atıldığında yada listeye isimler yazıldığında kendi adıma forumda konu hakkında fikir beyan etmedim..Yani sürekli Antalya'ya gezi düzenlensin bizde kesinlikle geleceğiz gibi ifadeler kullanmadım..Sadece O dönemde Tatil planımız belli olmadığından bende eşim'de bu tatile gidebileceğimizi düşünüyorduk ama maalesef planlar değişdiği için vazgeçmek zorunda kaldık!...

Antalya gezisi için emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum!...

İyi Tatiller Arkadaşlar!....

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Rüya tatili gerçekleştirecek arkadaşlara canı gönülden iyi tatiller
    dileyelim.

Artık lütfen katılım dışında birşeyler yazarak bu rüyayı gerçekleştirecek
    arkadaşlarımızın tatillerini zehir etmeyelim.

Tatil resimlerini ve anılarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Hoşça ve sağlıkla kalın.

EsattSevmek
    Misafir Üye
    EsattSevmek Avatarı

ben sadece tekne turlarina katilaçam beni eklerseniz sevinirim

Üye
    Flofi Avatarı

Gerçek Adı
    Feyza
    Son Giriş
    09.04-2013
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ...Akdeniz...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    güzel ama ben hafta sonuda çalışıyorum

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon