Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ozlemckla : eğer uygun olursa, onur air gibi bir firmadan (thy çok para ) o gün için iki bilet bulabilirsek ve bizi havaalanından almanıza imkan var ise .. uçakla gidelim derim. sıfır uyku ile gittiğimden otobüs yolculuğu beni mahvediyor. gülçin sen de gel hı?

YAKIŞIKLI 25
    Misafir Üye
    YAKIŞIKLI 25 Avatarı

vaybe tambenlık bıryermiş aslında müzisyenliğimide kullanabılırdım orada
    dicko falan yani bunlar benim terzım ama yıllık iznimi kullandım ya keşke daha önceden haberim olsaydı organizede harika yapımda ve yayında emeği geçen herkese şimdiden teşekürü bir borç biliyorum
    iyi eylenceler arkadaşlar
    hafta sonu 2 gün kalma ımkanım varmı bunu örenmek istiyorum 2 gün gelmek istiyorum olusa seve seve gelicem

şimdiden tşk

NOT.GÜZEL OLAN HERŞEY ÖZELDİR

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet Yargıç hafta sonu iki gün kalma şansınız var.Böyle bir kısıtlama yapmadık.Gelebilirsiniz.Bu doğrultuda bana hangi günün giriş yapacağınızı belirtirseniz sizide listeye eklerim.

YAKIŞIKLI 25
    Misafir Üye
    YAKIŞIKLI 25 Avatarı

oya hanım bır tel numarası vere bılırmısınız yada müsaıtsenız sız araya bılırmısınız iş no:0212 2760545 dahılı 526 dan eyer musaıtsenız

Üye
    akgandalf Avatarı

Son Giriş
    29.03-2006
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben ahmet toktaş ( akgandalf ) istanbul / tuzlada oturuyorum.Antalyaya gezisine bende katılmak istiyorum.benim adımıda eklerseniz sevinirim.
    6 gün kalacağım ,otobüsle gideceğim ,çift kişilik odada kalmak istiyorum.
    internetim olmadığı için zor takip ediyorum.Cin cin de cep tel'im var,beni arayıp bilgi verirsen sevinirim.Mail adresim:ahmettoktas55@mynet.com

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Antalya yolcuları merhaba
    Antalya organizasyonu fikrinin en başlarında benim katılma yönünde herhangi bir isteğim olmadı ve yazmadım bu yüzdende ama Bursa İzmir gezilerinin uygun fiyata ayarlanarak güzel bir şekilde gerçekleştirildiğinide siteden takip ettiğim kadarıyla Antalya gezisinin ilerleyen günlerinde tabi fiyat vb.önemli detaylar belli olmadan önce EĞER KOŞULLAR UYGUN OLURSA iki kişi gelmek istediğimi yazdım ve bunu yazmamda da dediğim gibi hangi organizasyon olduğunu tam hatırlamıyorum İzmir mi Bursa mıydı gidiş geliş bir gün herşey dahil 90 mı 80 milyon gibi bir rakam vardı bir bu cesaret verici oldu birde işyerimden arkadaşlarım 4 yıldızlı bir otele gitmişlerdi mavi tur dahil gittikleri otel kemerdeydi günlüğü 39 milyon a çok güzel tatil yaparak dönmeleri benim için cesaret verici oldu ama fiyatlar açıklandıktan sonra otel muhteşem rüya tatil dediniz doğru benim katılma durumum yalnızca haftasonu ile sınırlı ve şöyle bir hesap yaptığım zaman iki kişide gelmek istiyorum sadece bir günlüğü bana yol parasıda dahil 300 gibi bir rakama malolunca açıkcası fiyatlar açıklanır açıklanmaz bir an önce gelemeyeceğimi üzülerek yazmak zorunda kaldım bir Ankaralı olarak ve bu organizasyonu gerçekten çok emek sarfederek düzenleyen arkadaşlarım ve diğer katılacak arkadaşlarımla bu seferlik tanışma şansımın olmaması benim için çok üzücü oldu ama ilk vazgeçen Ankara grubu oldu gibi biraz haksızca gelen dokundurmalara üzüldüğüğmü de belirtmeden geçemeyeceğim
    fiyat netleştikten sonrada katılımcı listesinde değişen kişilerin gittikçe artmış olmasınada sevindim bizim yakalayamadığımız imkanı hep birlikte yakalayacağınıza eminim herkese iyi eğlencelerrrrrrrr :cry:

Üye
    mevenkli Avatarı

Son Giriş
    13.12-2005
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA ARKADAŞLAR
    Bende gelmek isterdim ama izinlerimi kullandım maalesef ...burdan cincin arkadaşıma ve oya hanıma böyle bir organizasyon yaptıkları için saygılarımı ve teşekkürlerimi bildiriyorum
    gidicek bütün arkadaşlara şimdiden iyi tatilller
    başka organizasyonlarda görüşmek üzere

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilo08;

1-6 gün

2-tek kişilik

3-ben istanbuldan baçvuruyorum uygun görülen ulaşım çekli bana uygundur

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ANTALYA MACERALARIMIZ 1ci ETAP

Vqa29ylW - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya... 9oAl9VJh - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya...9aS2IF5p - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya... Daha önce size Antalya maceralarımızı anlatacağımızı söylemiştim.Ve orada kaldığımız süre içerisinde kullanacağımız aracın resimlerini göstereceğimi söylemiştim.Yukarıdaki resimler bizlere tahsis edilen sevgi otobüsünün görüntüleridir.Asansörlü olduğu için sandalyeli arkadaşlarımızın ulaşımlarını çok kolay bir şekilde sağlamış olacağız.

Şimdi gelelim orada yaşadıklarımıza.

Ben ve Cincin aynı saatte orada olacak şekilde ayarladık kendimizi.Ve onar dakika ara ile terminalde buluştuk.frgsu bizi oradan alacaktı.Baya bir süredir cincinle birbirimizi görmediğimiz için sabahın sekizinde büyük bir enerjiyle frgsuyu beklerken daldık sohbete.Uzun bir zaman geçtiği halde frgsu gelememişti hala.Gelir nasıl olsa diyerek yeniden bekliyorduk.Yine epeyce geçti bir esmer bayan bize koşarak gelmeye başladı gülçin hanım sizmisiniz diye cincine yaklaştı.frgsu değildi.Figen hanım bir saattir sizi arattıyor garajın içinde dedi bize.Biz ikimizde şok.Meğer Cincin'in teli kapalıymış ve biz iki akıllı sohbete daldığımız için (yeditepe senin asansör maceran gibi) duymamışız bize yapılan anonsları garajda.Gerçi nikimizle anons etseler belki duyardık. :wink: frgsuyla ilk kez tanışıyordum ogün.Forumda tanıdığım gibi doğal ve net bir insandı.Hemen aracıyla bizi aldı kahvaltı yapalım önce dedi ve evet kahvaltı yapmalıydık hepimiz açlıktan ölüyorduk.Bizi çok hoş bir yere götürdü burada açık büfeye daldık o kadar acıkmışız ki bende Cincinde yemek yemekten bişey konuşamadık.Yemekten sonra ilk işimiz belediye idi her ne kadar arkadaşlar ön görüşme yapmış olsalarda aracın tamamen bize tahsisi ücretsiz olmalıydı bunu görüşmek için daha önceden referanslı geldiğimiz için hiç beklemeden işimizi tek bir dilekçeyle halettik.Artık belediye aracıyla ilgili bir sorunumuz kalmamıştı.Şimdi sıra otellere gelmişti.Onları görmek için yola koyulduk.frgsu bizden önce otuza yakın otelle görüşmüştü bizimde görüşme yaptığımız oteller vardı hepsini tek tek gezdik.Kimisinin girişleri,kimisinin denize olan uzaklığı vsire uygunluk bütünlüğü yoktu.En son bu otelde karar verdik daha öncede söylediğimiz gibi.Hem şartları hemde dizaynıyla bize uygun olan bir otel.

Bu arada otelleri gezerken yaşadığımız ilginç maceralarımızda oldu.Örneğin Catamaran otelde aracı park ettik güvenlik görevlisini çağırdık bize yardım edebilirmisiniz diye.Arabanın arkasında iki tekerlekli sandalye üç bayan ikisi önde oturuyor ben ayakta.Bana bu tekerlekli sandalyeleri bizim otel için mi getirdiniz? Demez mi? Yok bayan arkadaşların diyince yüzünde tuhaf bir ifade belirdi.Bunu Cincine söyledim bizim kız durur mu hiç.Hemen çağırdı adamı neden sordunuz dedi adamcağız kızara bozara ya ne bileyim hem araba kullanıyor olmanız hemde tekerlekli sandalye kullanabileceğinizi düşünemedim otelde engelliler varda acaba onlara mı getirdiniz şeklinde karşılık verdi biz patlatınca kahkahayı zavallıcık neye uğradığını şaşırarak kaçtı.
    Resort otelde de günün sıcaklığından frgsu isim karışıklığı yaparak çağlar su ile görüşmek istiyorum dedi.Görevli bizim yorgun halimizden olsa gerek meyer öyle bir su markası varmış çağlar su mu istiyorsunuz hemen getireyim dedi.Okadar bitap olacağızki görevlinin bile dikkatini çekmiş.Bu arada arabayıda çizdirdik.Buna benzer komik şeyler yaşadık otelleri gezerken.Artık ogünü sonlayarak eve gittik.frgsu bizi evinde ağırladı.Güzel sohbetlere evlerindeki havuzun önünde devam ettik.Bu arada biz iki yorgun birimiz salıncakta birimizde şezlongta havuz kenarında sızmış kalmışız.Zavallı frgsu okadar seslenmesine rağmen bizde yorgunluktan ses çıkmadan orada sabahladık.Bundan endişe duyan frgsu gece bize bişey yapan olur molur diye eşini yanımıza koruması için göndermiş.İbrahim abi ne yazıkki bizden daha yorgun olduğundan dokunsak havuza düşecek kadar ses duymayacak bir halde uykuya dalmış yanımızda.Ertesi gün geri kalan işlerimizi halletmek için tekrar Antalya'ya gittik.Akşam havuz başında uyuduğumuz için frgsu bize çok kızdı.Güzide ablayı ve bibloyuda gördük.Bu arada Cavit Torunlada belediyenin herhangi bir biriminde tesadüfen karşılaştık ve tanıştık.Artık tüm işlerimiz bitmişti.Antalya'da iki gün içinde onca işi frgsunun yardımları olmasa bitiremezdik.Tekrar tekrar teşekkürler sana.O gecede kemerde kaldık.Bu kez havuz başında serin serin yatmamıza izin vermediler.Ertesi gün akşam yola çıkacaktım Cincin hafta sonunuda geçirmek için kaldı.O gün Cincinle beraber iki günlük yorgunluğu havuza girerek çıkardık.Arkadaşımız frgsunun çok güzel bir anneliği,iş kadınlığı ve inanılmaz bir dosluğu var.Bu iki gün içerisinde bize bunları yaşattı.Seni çok seviyorum canım benim.

Antalya'dan ogünlere ait bazı fotoğraflarımız.

xS33G57p - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya...

TjqLsETE - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya...

bS6pDi53 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya...

Üye
    Aslı* Avatarı

Gerçek Adı
    Aslı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar

Kesin ve net olarak belirtmek isterim ki, 16.09.2005 Cuma akşamı otele girişim, 18.09.2005 Pazar günü de çıkışım olacak.

Cennet Antalya’mıza hepinizi bekliyoruz. Görüşmek dileğiyle…

Üye
    fgrsu Avatarı

Gerçek Adı
    Figen
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

CANIM YA
    SABAH SABAH MORALİM DÜZELDİ YAZDIKLARIN İÇİN
    SİZLER OKADAR MÜKEMMEL OLMASAYDINIZ BÖYLESİNE GÜZEL GÜNLER GEÇİREBİLİRMİYDİK
    İNŞALLAH 12 SİNDEKİ GEZİDE DAHA ÇOK EĞLENECEĞİZ
    OYACIĞIM BU ARADA 3 GÜN ÖNCE ARKA BAHÇEMİZDEKİ SALINCAKTA BİR HIRSIZ SABAHLAMIŞ BİLİYORMUSUN :lol:
    BENDE SİZLERE HER ŞEY İÇİN ÖZELLİKLE DOSTLUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

EsattSevmek
    Misafir Üye
    EsattSevmek Avatarı

ARKADAŞLAR.YAZ BİTTİ.EYLÜLDE NE TATİLİ OLAÇAK.HEMDE ÜSTELİK EYLÜLDE YAHU SİZ NASİL BİR ARAŞTİRMA YAPTİNİZ BEN PEK ANLAMADİM.EYLÜL AYİNDA OTELLER BOŞ OLUR O YÜZDEN OTAMATİKMEN FİYATLAR %50DÜŞER.BANA BUNUN BİR MANTİKLİ AÇİKLAMASİNİ YAPARSANİZ SEVİNİRİM.NEDEN BU KADAR YÜKSEK FİYATLAR EYLÜL AYİ OLMASİNA RAĞMEN

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sanırım artık Eylül ayına yoğunluk başladı.Ki görüşme yaptığımız otellerde turlarda bunu söylediler.Eylül ayı hem ucuz hemde daha sıcaklar azalır diye düşünerek tercih etmiştik bizde.Ama malesef artık bu kanı değişmiş.Eylül ayı tatil ayı olarak en yoğun aylardan biri olmuş.Bununla beraber birçok otelde yer bile bulmak imkansızdı eylül ayı için.Bunu birazda Ruslara sormak lazım.Turizmciler bile onlardan bıkmışlar.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hadi bakalım semih ama zaman daraldı ve biran önce listeleri yollayacağım size bir hafta daha kopardım turdan bu hafta artık kararınızı verin son fırsatınız. :wink: Bu tatil kaçmaz.

Üye
    fgrsu Avatarı

Gerçek Adı
    Figen
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SAYIN ESAT SEVMEK
    BU MESAJIM ÖZELLİKLE SANA ÇÜNKÜ NASIL BİR ARAŞTIRMA YAPILMIŞ AÇIKLAMASI NEDİR TARZINDAKİ YAKLAŞIMIN BİRAZ BENİ SİNİRLENDİRDİ AÇIKÇASI SEN NASIL HEM ANTALYADA YAŞAYIP HEM EYLÜL AYINA SEZON SONU DİYEBİLİYORMUSUN TARİHİN HİÇ BİR DÖNEMİNDE EKİMİN 15 İNDE ÖNCE BOŞALMAZ ANTALYA Kİ BU SENE KASIMIN 10-15 İNE KADAR DOLU
    KEŞKE BİR ANTALYALI OLARAK SENDE BİRAZ ÇABA HARCASAYDIN DA GERÇEKLERİ GÖREBİLSEYDİN

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon