Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aslı* Avatarı

Gerçek Adı
    Aslı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir şey soracağım... CardFinans a taksit yok herhalde? Kredi kartı olmayan kişiler nakit mi ödeyecekler? Öyleyse benim durumum da yaş çünkü tek bir kartım var. O da Finansbanktan. Haftasonu kalmayı düşünüyordum. 2 gün için 170-200 YTL arası falan tutar sanırım. Bu parayı tak diye peşin ödeyemem. Borcum harcım var... Off ya biliyordum bir aksilik çıkacağını

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bulent demişki;
    ben ızın alamıyorum antalya gezısınde boşuna yer kaplamayayım zaten iş degiştirme durumum var personelle iyice bozuşmayayım

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaren66 Demişki;
    durumum muallakta olduğundan sizinde proğram kayıtlarınızı etkilememesi açısından beni kayıtdan üzülerek silmenizi rica ediyorum.kendim gelemeyecek olsamda gönlüm sizlerle.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biblocum bunu sormam lazım.Ama bu konuda bir kolaylık yapabilirler sanıyorum.Tırtıl formları emaillerinize göndereceğim.Bunu birkaç gün içinde yapacağız.
    Eee ne oluyor hani Antalya tutkunları neredesiniz sesisiniz soluğunuz çıkmıyor.Rüya tatili kaçırırırsanız sonra son pişmalık fayda etmez. :wink:

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

:cry: :cry: :cry:

ge-le-memmm...

Bizim için zahmete girip her zamanki gibi güzel bir organizasyon hazırlayan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Çok harika görünüyor herşey, bizim yerimize de keyfini çıkarın.

İyi tatiller herkese.

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar ...

Organizasyon için emek ve zamanını sevgiyle ortaya koyanlara saygımızı yeterince gösteremiyoruz sanırım. Onlar listeye -katılacağız- taahhüdü ile girenlerin sözüne dayanarak bu çalışmayı yaptılar. Fiyatlar da aşağı yukarı uzun süredir belliydi.

Oysa son karar verileli günler geçti, çoğumuzda ses yok.

Lütfen, çekilen arkadaşlardan da rica ediyorum, bir kez daha düşünün. Kaç defa böyle şahane bir ortamda beraberlik fırsatı geçer elimize?

Büyük ihtimalle belli sayıya göre yapılmıştır anlaşmalar hem. Bu listeye güvenerek tabii ki : ))

Kıpırdayın azcık yahu.. SES VERİN. SEVGİLER.

Timur Anadolu’yu işgal ettiğinde yanında fillerini de getirmiş. Akşehir’de filleri başıboş bırakmış. Filler çevreye zarar vermekteymiş. Köylüler Nasreddin Hoca’dan ricada bulunmuşlar; Hocam Timur’la aran iyi gidip gelip konuşuyorsun. Timur’a söyle de şu fillerini buradan götürsün. Ekinlerimize çok zarar veriyor. Hoca beraber gidersek söyleyim demiş. Beraber Timur’un yanına gitmişler. Timur’un makamına vardıklarında hocanın yanında kimse kalmamış. Timur Hoca’ya meramını sormuş. Komşularının yaptığına fena içerleyen hoca efendim bizim komşular senin fili çok beğendiler fakat fil tek olduğu yalnızlık çekiyor, komşular filin eşini de getirmenizi istiyorlar demiş. :roll:

yarenn66
    Misafir Üye
    yarenn66 Avatarı

photo8s5ow - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 12-18 Eylül: Antalya...
    *
    üzgünüm canım antalyam gelemiyorum

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet bu olmaz sayın üyeler.
    Aylarca antalya antalya dediniz önkayıt yaptırdınız.
    Arkadaşlar özveri ile organizasyon yaptılar.
    Bu geziyi isteyenler aşağı yukarı rakamı kestirebilecek kapasiteye sahiptiler.
    40 kişiye yakın ön kayıt yaptırıp aylarca hadi hadi deyip iş kesinleşince sadece 5-6 kişinin gidecek olması,insanları ortada dımdızlak bırakmak olmaz.
    Şimdi sudan bahanelerle vaz geçmek olmaz.
    Bu belgrat ormanlarına piknik düzenlemeye benzemez.
    Lütfen imkanlarınız ve karalarınızı tekrar gözden geçirin ve durumu netleştirin.
    Burda mahçubiyetten de öte büyük maddi sorumluluklar var.
    Ayrıca organizasyon site adına yapıldığından, BUu durum sitemizin imajını bozacağı gibi.
    Engellileri sözünde durmayan insanlar olarak tanıtacaktır.

Saygılarımla

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Oya hanım,
    Ben işyeriyle izin konusunu ayarlarsam 6 gün kalmak istiyorum, formlar gelince ayarlamış olursam 6 gün seçebiliyormuyum?
    Organizasyonu düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim.
    Ben hafta sonu için 2 günlüğüne katılabilirim. Uşaktan kendi arabamla gelirim.
    Saygılarımla,
    Gazanfer
    Elbette Gazenfer bey olur.Zaten formları ayın 19'undan sonra göndereceğim o zamana kadar netleşmiş olur sizin izninizde.Umarım altı gün bizlerle olabilirsiniz.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozlemckla;

1- Konaklama süresi : 6 gün
    2- Konaklama tipi: çift kişilik odada kalmak istiyorum kiminle kalacağımı siz mi belirleyeceksiniz yoksa benim mi söylemem gerekiyor eğer bana bırakırsanız hiç kimseyi tanımadığım için benim için hiç farketmez
    3- Otobüsle gelmeyi düşünüyorum
    İstanbuldan gelecek arkadaşlarla gelmeyi tercih ettiğim için eğer onlar ucakla gelmeyi düşünüyorlarsa ben de onlara uyarım
    tesekkür ederim

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TIRTIL demişki;

Arkadaşlar ...

Organizasyon için emek ve zamanını sevgiyle ortaya koyanlara saygımızı yeterince gösteremiyoruz sanırım. Onlar listeye -katılacağız- taahhüdü ile girenlerin sözüne dayanarak bu çalışmayı yaptılar. Fiyatlar da aşağı yukarı uzun süredir belliydi.

Oysa son karar verileli günler geçti, çoğumuzda ses yok.

Lütfen, çekilen arkadaşlardan da rica ediyorum, bir kez daha düşünün. Kaç defa böyle şahane bir ortamda beraberlik fırsatı geçer elimize?

Büyük ihtimalle belli sayıya göre yapılmıştır anlaşmalar hem. Bu listeye güvenerek tabii ki : ))

Kıpırdayın azcık yahu.. SES VERİN. SEVGİLER.
    aferits demişki;

Evet bu olmaz sayın üyeler.
    Aylarca antalya antalya dediniz önkayıt yaptırdınız.
    Arkadaşlar özveri ile organizasyon yaptılar.
    Bu geziyi isteyenler aşağı yukarı rakamı kestirebilecek kapasiteye sahiptiler.
    40 kişiye yakın ön kayıt yaptırıp aylarca hadi hadi deyip iş kesinleşince sadece 5-6 kişinin gidecek olması,insanları ortada dımdızlak bırakmak olmaz.
    Şimdi sudan bahanelerle vaz geçmek olmaz.
    Bu belgrat ormanlarına piknik düzenlemeye benzemez.
    Lütfen imkanlarınız ve karalarınızı tekrar gözden geçirin ve durumu netleştirin.
    Burda mahçubiyetten de öte büyük maddi sorumluluklar var.
    Ayrıca organizasyon site adına yapıldığından, BUu durum sitemizin imajını bozacağı gibi.
    Ne yazıkki Tırtıl ve Ferit abinin dediği gibi böyle olmamalıydı.Bu geziyi sizler istediniz.Bizlerde onca işimizi bırakarak Antalya'ya (üstelik masraf ederek) sizler için gittik ve anlaşmalar yaptık.Şimdi bahanemiz ücretler ve başka sebepler oysa Antalya'daki konaklama ücretlerini en başından beri biliyorduk ve zaten bilmemizde gerekir bugün Antalya'da tatil yapmak o kadar ucuza sağlanamıyor.Gülçin ve ben sizler için hem kaliteli hemde olabileceğine en uygun tatil imkanlarını sağladık.Bugün bu otelde gecelik konaklama bedeli 250 milyonlara yakınken bizler olabilecek en iyi hale getirdik bunu.Şimdi vaz geçtim diyorsunuz.Böyle bir imkanı bir daha yakalamak çokta kolay değil TIRTIL'ın dediği gibi.

Ha bu tatil olmaz mı katılım az olunca?Hayır olur.Çünkü İzmir gezisinde de Antalya gezisinde de konuşmaları sayı üzerinde yapmadım(dık).Biliyordum(duk) bu tür şeylerin insanların sözleri ile olmayacağını.Ama bazı arkadaşlarımızın yanında herkesinde böyle birşeyden mahrum kalmasını istemediğimiz için konuşmalarımızı , anlaşmalarımızı buna göre yaptık.Üç kişide olsak bu gezi olacak.Ama hep deriz ya birlik olamıyoruz.İşte savunduğumuz şeyi biz önce yapmıyoruz.Bu arada ne enterasandırki en çok isteyen Ankara grubu iken (Barış dışında sözüm birçok organizasyonda imkanları doğrultusunda yer almıştır çünkü) en önce dağılan grupta Ankara grubu olmuştur.Ve hiçbir genel organizasyonumuzda da yer almamışlardır.Biraz fedakarlık Ankara grubundan bekliyoruz onlarıda tanımanın zamanı geldi diyorum ben.Acaba kendileri ne derler.

Şimdi kararlarımızı bir kez daha gözden geçirelim diyorum ben.Bu geziyi sizler istediniz,bizlerde düzenledik. Engelliler.Biz'in farkını birliğini göstermek istiyorsak tam zamanıdır.Bazı şeyler için fedakarlık yapmak gerek diyorum.Hepinizi rüya tatilde birlik içinde olmaya davet ediyorum.....

HAYDİ ENGELLİLER BİZ AİLESİ;ANTALYA'YA BİRLİK İÇİNDE RÜYA GİBİ BİR TATİL YAŞAMAYA.....

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Ayrıca organizasyon site adına yapıldığından, Bu durum sitemizin imajını bozacağı gibi.
    Hatırlarsanız Bir ara Haluk levent konseri yapacaktık. Pozitif Engelliler olarak. (bu sitenin adına değil) sonra; böyle bir organizasyon yapacağımızı duyurmuştuk, sonra aksilikler yüzünden konseri iptal etmiştik daha başlamadan çalışmalara..... (hatırladınız mı?)

Neden mi bunu hatırlattım 2 şey söyleyeceğim;

Biz konseri iptal ettik ama ne kimseyi listeye yazdık gelecek diye (çünkü henüz en başındaydık) Ne de kimseden para istedik. Ama biz bu prganizasyonu iptal ettik diye. Sözde buradaki insanları kandırmış olduk. Bizi o kada ağır eleştirdiler ki artık bu tür ilanları ve duyuruları buraya yazmayacağıma yemin ettim. Sonra uzun bir süreden sonra Oturanboğadan yazılı izin alarak tiyatro oyunlarının bazılarını (hepsini değil) duyurmaya başladım. Yani demek istediğim şudur arkadaşlar. Birşey yapılmak isteniyor. Herkes sonuna kadar destek veriyor. Sonra bazı öncü insanlar arkalarında bu kitleye inanıp onlar adına girişimlerde bulunuyor. Kendi işlerini bırakıp kendilerinden ödün vererek engelliler adına, bizler adına çalışıyorlar. Sonra iş ciddiye binince herkes başka bir bahaneyle bu insanları yarı yolda bırakıyor. Eğer varsa bir yanlışlık açıkça söyleyin, fikrinizi bildirin. Gelebilmek için çaba sarfedin. Örneğin deyinki bana pahalı geldi o yüzden gelemiyorum ama şöyle olursa gelirim deyin. Burada hiç kimse para kazanmıyor. Maddi gelir gözetmiyor arkadaşlar. Zaten verdiğimiz parayı bizat hizmet aldığımız yere ödüyoruz. Burada tek gaye vardır. Hep beraber güzel günler geçirmek, birlik olmak ve engelliler adına mesajlar vermektir. Wattabe gibi İzmir gibi

İkinci söyleyeceğim şey ise engellilerin düzenlediği organizasyonlarla ilgili. Biz Haluk Levent konserinin çalışmalarına başladığımızda önümüze çıkan en büyük engel. Engelliler hiç bir şey yapamaz önyargısıydı. Menejerinden tutun biletleri basacak olan matbaa ya varana kadar. Herkes daha önce engelliler şöyle yapacaktıda şöyle oldu gibilerden. Güvensizliklerini dile getirmeye çalıştılar. Belkide iptal etmemize neden olan enbüyük engeldi insanların engellilere olan güvensizliği. Haluk Leven'in abisi bile bu nedenden dolayı parayı peşin istedi.

Konumuzla ne alakası var diyeceksiniz. Aynı durumla karşı karşıyayız. Eğer hepimiz kendimize düşen görevleri yapmazsak. Bırakın güzel mesajlar verebilmeyi, eğlenmeyi gezmeyi,tatil yapmayı bir kere daha engellilerin ciddiye alınmaması gerektiği düşüncesini ıspatlamış olacağız. Hani her zaman diyoruz yaa " şuraya gittim adam yüzüme bile bakmadı bir engelli olarak benimle ilgilenmedi, bana dilenci gözüyle baktı", falan. İşte bunların asıl sebebi bizdik ve bu tabularıda yıkacak olan yine biziz.

Takdir sizin arkadaşlar
    saygılar
    mutlu kalın

Not: "sen niye gelmiyorsun o zaman? demeyin şimdiye kadar yapılan tüm organizasyonlarda en ön saflarda olarak yer aldık eşimle beraber. Sadece buna adımızı yazdırmadık süre çok uzun olduğu için eylülde oyunlarımız başlıyor, oyunlarımızın kesin tarihlari belli değil. ismimizi yazdırıp sonradan sildirmekte prensibimiz değil. ama bir süpriz yapma ihtimalimiz var

Üye
    Aslı* Avatarı

Gerçek Adı
    Aslı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Üzgünüm dostlarim. Sizi kirmak istemezdim. 6 taksit o kadar uygun gelmisti ki bana. Fakat sonradan baktimki her bankanin karti gecmiyor. Ve bu parayi pesin ödemek hic aklima gelmemisti. Onun icin bu kadar net konusmustum. Neyse... diyecegim su ki ne olursa olsun bu organizasyona gelecegim. (yinede Oya'cim dedigin gibi bir kolaylik yaparlar insallah. 2 günlük tatilin sonradan acisi ciksin istemiyorum)
    Son olarak;Sözünden döndü dedirtmem kimseye!!!!!!!!!!!

iki elim kanda olsa ordayim. Sizlerleyim. Lütfen sizde gelin oldu mu?

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ümit çamlıbel;
    hafta sonuna yazabilirsiniz beni 17-18 birde 18 de çıkışımız kaçta olacak eğer öğlen olursa ben cuma akşamından giriş yapacağım 2 gün tam kalmış olayım eeee 18 saat yol değsin geldiğime bu arada engelli olmadığım için sorun olmaz sanırım

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oya ve gulçin ben de geliyorum...aslında gelmeyecektim.ama engelliler ve dostları klubu olarak bir organizasyon gerçekleştirilmek istenmiş goruşulmuş..bunun ustune bu kadar az sayıd katılım nasıl olabilir ya?anlayamıyoum bunu. antalya gezisi birden çıkmadı.. talep edildi. bu talep uzerine oya ve gulçin arkadaşlarımız gunlerce haftalarca bu gezi için çalıştı.. ama şimdi ortada kimse yok malesef..
    bu tablo çok uzucu..
    o yuzden altı gunlugune bend e geliyorum oya ve gulçin.... beni de listeye ekleyin lutfen...

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon