Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 110 mesajın 106-110 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onon Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Böyle güzel bir kampı kaçırmış olmaktan dolayı üzgünüm bu sene olmadı. Ama harika eğlenmişsiniz gerçekten sizin adınıza çok sevindim.

Ayrıca sevgili dostum kankim Evren'ede Allah sabır versin dayanma gücü versin diyorum. Kardeşim benim anlıyorum...

gönül bu bellimi olur ops:

şaka bi yana, umarım seneye katılmak içn fırsatım olur.

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun bir aradan sonra mehaba arkadaşlar

Sizlere daha önce yazmak isterdim ama bir çoğunuzun bildiği gibi VAn dan Ordu ya,Ordu dan Samsun a,Samsun dan Ankara ya Ve nihayet İstanbula geldim dün sabah.

Tek kelime ile muhteşem geçen kampımızın tüm katılımcı site üyelerimize teşekkür ediyorum.

Director,ritsoz ve beni Van havaalanında VAn Bedensel Engelliler erneği Başkanı Abidin KASAPOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanarak ilk defa kullandıkları engellilere uygun otobüsleri ile kampa ulaştık.Bizi Ercan Tutal ve gönüllüler karşıladı.Ve 10 günlük kampımız başlamış oldu.

Çok güzel dolu dolu geçen bir on gün yaşadık.
    Neler yapmadık ki
    Sabah sporuna suzi nin ''Günaydınnnnnnn sabah sporrrrr şimdiiiiiiiii'' çağrısıyla koşduk
    İngilizce dersin de Van lı arkadaş Kerem in ''Ben de in love'' demesiyle başlayan ben de in love şakası çok keyifli zamanlar geçirdi bu arada Evren de bu furyaya ya katıldı :wink:
    İlyas ın ilk yardım dersine olan katılımı görmeye değerdi doğrusu -ki resimlerde göreceksiniz bunu-

Ben en büyük isteğimi yerne getirerek büyük bir heyecanla Van gölüne daldım .O nasıl bir heyecandı allahım yüreğim zor durdu yerinde.Bu daşoışımla Canavarla bir konuşma yaptım .''Sakın arkadaşlarıma dokunma bak sana bu gölü dar ederim'' dedim.Ve gördüğünüz gibi sapasağlam geldik yada en azından bir kalp sızısıyla döndük.

Başda Ercan Tutal -Abidin Kasapoğlu ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğretim görevlileri olmak üzere Kamp sorumlusu Halil ve tüm gönüllü arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Ah keşke yazı başarımda konuşma başarım kadar olabilseydi de size daha fazla birşeyler yazbilseydim arkadalar :cry:

Campın devamı fotograflarda

Üye
    sankha Avatarı

Gerçek Adı
    oktay
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Tibet
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alternatıve camp büyüsü devam ediyor vanda da bu iş olduysa sanırım ercan bunu uzaydada yapsa olcak yani cincin hoşgeldin

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili oratağımın başarıyla sonuçlandırdığı bir gezi daha.Seninle orada olamadığım için çok üzgünüm o anları sizlerle yaşamak isterdim.Ama tarihlerdeki uyumsuzluktan ben orada olamadım.Antalya gezisi için birimiz kalmalıydık.Orada o güzellikleri heyecanları yaşamak için sadece o anların içinde olmak gerek.O anları yaşayan ve yaşatan herkese teşekkürler.Yepyeni güzel kamplara içinizdeki coşku,heyecan hiç bitmesin.Evren seninde yüreğindeki aşk bitmesin yeşersin. :wink:

Üye
    timurleng_65 Avatarı

Son Giriş
    10.01-2012
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EWET ARKADAŞLAR BEN DELİRMEK ÜZEREYİM.GEÇ TANIŞTIM BU SİTEYLE VANDAKİ BİR ETKİNLİĞE NASIL KATILAMADIM EN ÖNEMLİSİ SİZLERLE TANIŞAMADIM.BUNU İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM AMA NASİP DEĞİLMİŞ.NEYSE ARKADAŞLAR ETKİNLİKLERİNİZİN DEVAMINI DİLİYORUM..... :arrow: :arrow:

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678