Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ankara ziyaretim benim için tamda beklediğim güzellikteydi,herkese çoooooook teşekürler hapiniz sağ olun varolun....

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar,

İlk öncelikle bütün engelli arkadaşlarımızın Dünya Engelliler gününü kutluyorum. Bir kaç yorumdan da anladığım üzere Organisazyon gayet güzel ve keyifli geçmiş. Emeği geçen herkese burdan sonsuz teşekkür ediyorum.

Yalnız, yapılan etkinliğin neden hafta ortası birgün tercih edildiği ve yapıldığı konusunda açıklamalar yapılmış ama çalışan arkadaşlarımız düşünülmemiş. Bir çok arkadaşımız
    ve içlerinde de ben olmak kaydıyla herkes işindeydi. Gerçekten çok katılmak istedim bir şeyleri dile getirmek için ama mümkün olmadı. Bunuda ayrıca belirtmek istedim.

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın dostlar bu buluşma sitemizin üstlenip yapmış olduğu bir düzenleme değil di...biz bu buluşma sayfasında değil duyurularda yayınlaya bildik...fakat SAĞOLSUN;BÜLENT KÜÇÜKASLAN beyin izni ile , FÜSUN AYDIN ablamın destekleri ile,bu sayfaya taşıyıp daha çok kişiye ulaşmaktı gayem...çok şükür oda oldu..kendilerine teşekkür ederim..

böyle çok amaçlı buluşmaların da buradan yayınlanması için de yetkili birimlerden yardım bekliyorum..
    ben 2 aralık günü, organizasyon yapmaktan jubile yaparak ayrılmak isteğimi toplum önünde belirttim...tek başına vede tekerlekli sandalyeli olarak çok zor oluyor....yoruluyorum..ilaçlarım da çok etkiliyor..arabamla eve giderken uyumuşum..eşim yanım da olmasaydı...bende zor durumda olabilirdim...
    GELEN GELMEYEN ,BİZLE OLMAK İSTEYEN BÜTÜN KALBLERE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
    sayğılarım la,

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ömcelikle merhabalar diyerek başiayayım Sayın Nuruiiah abi daha ömce Kayseride yapmış olduğunuz buluşma organizasyonuna katılan Arkadaşlarım sizin takdire şayan çalışmalarınızdan bahsetmişlerdi ben o organizasyona katılamamıştım ama Ankara Engelliler Buluşması vesilesiyle sizleri tanıma fırsatı buldum çokfazla biraraya gelip sohpet imkanımız olmasada sizin bu ORganizasyon için gecenizigündüzünüze katıp çalıştığınız yorgun ve bitkin olduğunuz herhalinizden belliydi Pıroğram çokgüzeldi güzel vakit geçirdik Emeğinize Yüreğinize sağlık Hakkınızı Hellal edin Başka Organizasyonlarda buluşmak Dileğiyle Saygılarımızla

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gülpembe teşekkür ederim...sayğı bizden ,lakin hiç bir iş tek başına olmaz..mutlaka birliktelik lazım..bu da demek ki "biz" olmakla oluşuyor...sağolasın yakın ilğine..ben artık bu işlerden "jubile " yapıp burakmak istiyorum...yoruluyorum bu ankara metropol trafiğin de
    yaşlandım artık...siz gençler uğraşın ben ihtiyar sefasını sürem olamz mı....

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Valla nurallah abi , Ankara'da olsam seve seve yaparım , Sizinle de tanışmak istiyorum

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mersin yöneticisi olAli beyler var gerçi birtan

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mersin de olsam , her ay düzenli bir şekilde toplantı yaparım zaten , İlçe deyim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234