Sayfa 12 / 15 İlkİlk ... 289101112131415 SonSon
Toplam 217 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok tskler arkadasımmmm YÜREKTEN GELEN ŞEYLER DAİMA GÜZELDİR

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

allahtan sakatız yürüyor olsak dünyayı gezicez demekki hepimizin ailesi bu kış gününde nereye gidiyorsunuz antalyayı sel götürüyor derken, yok anam yok kim tutar bizi kar çamur yağmur soğuk demeden türkiyenin dört bir tarafından geldik yürekleri bir olan dostlarımızın yanına.ve her anımız inanılmaz keyifli ve güzel anlarla dolu olarak 2 günü mutlulukla tamamladık.inanıyorumki ve yaşanan bu 2 gün bir sonrasi buluşmaya kadar konuşulcaktır.
    herkese tek tek teşekkürlerimizi bir kez söylemek istiyorum.iyiki varsınız dostlarım

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Birdahaki bulusmalarda görüşrüz inşallah arkadasım hep bir arada oluruz yine

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sizin için tabıkı bunları yazmak çok büyük bir keyifff ama bizler için yane gidemeyenler içinde bunları okumak bir o kadar sinir bozucu sanırım

phantom120 üzülme kardeşim bir daki buluşmaya bandırma vapuruna bın karşılarız seni )))))

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eylül hocamda yeni üye olmus iykide olmu antalyada yüreğisevgi dolu bi insan tanıdık cok emek verdi oda ilgilendi bizimle gerek oyunlarıyla gerek samimi sohbetiyle arkadaslıgıyla akıllarımızda güzel bi yer edindi seni seviyoruz eylül hocam aramıza HOŞGELDİN

Üye
    snipper Avatarı

Son Giriş
    27.03-2014
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iyide eleman antalyalı antalyada organizasyon bu organizasyonlar nasıl neye göre belirleniyor bilmiyorum bizde gitmek görmek isteriz ama uygun zaman ve uygun yer olmuyor anlamadımki.
    çalışıyoruz yani sonuçta

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yine yürekler buluştu hasretler son buldu.yeni yüreklere yol alındı.herkez her yürekden bir yudum sevgi taddı.bu sevgi dostluğun kardeşliğin arkadaşlığın sonsuz temelini attı.herşeye ragmen beraber olmanın güzelliğini tüm güzel dostlarla birlikte yaşadık iyi ki de yaşadık.bizlere bu güzel ortamı sunmak için emek harcayan günlerce koşuşturan canım hemşoma, dünyanın en mütevazi insanı sevgili hasan hocama,değerli kuyucak ailesine ve tanışmaktan mutluluk duyduğum sevgili eylül hocama çok tşk ederiyorum.

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

snipper;

güzel kardeşim site üye buluşmaları adı altında form bölümümüz var takip edersen ordan ınsallah bırdakı org.karsılasırız saygılar.

phantom120;
    ben teşekkur ederım guzel ınsan o atmosferı bırgun gelır yasarız bakarsın ıst. Bulusmasında bakarsın amasya da degılmı duygubahçesi .

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

belki gaziantepte ali doğan nisan gibi düşünüyoruz

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

elınıze saglık corumlu hasan hoca ve kuyucak aılesı super bır bulusmaydı kacıranlar ıcın cok uzgunumsevıorumm sızlerı antalyalılarr

şipşak muro mediş ve adınız sayamadıgım arkadaslara sonsuz tesekkurler elınıze yuregınıze saglık canlarım..

eva öpuom kız senıde ıyıkı geldın ne guzel vakıt gecırdık bak dımıgelen herkese tesekkurler..

Üye
    eva Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewt yaaa herşey harikaydı ama asıl harika olan sizlerdiniz

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sende sagol kadırım

Üye
    eva Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sırdaş;
    gel nisan geelll

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Hasan Hocam, Feyza, Kocaman Yürekli Ahmet Abim ve Hasan Kuyucak abime sonsuz teşekkür ederim. Dostluk ve arkadaşlık adına hiçbir çıkar gözetmeksizin yine tek yürek olduk eğlendik, eğlendirdik ve coştuk. Deymi yerindeyse parmsk ısırttık.Rüya gibi 2 gün geçirdik.Harika bir buluşma oldu.Tek kelimeyle mükemmeldi.Tekrar ememği geçen tüm dostların emeğine ve yüreğine sağlık diyorum.

Haaa bu kadarmı çık değil yaşadığım herşeyi adım adım anlatıcam size en azından gelemeyenler o güzel anları okuyarak bir nebze olsun yaşamış olurlar.Neyse ben başlıyorum.

2010 yılının bitimine son 10 gün kala yapmış olduğumuz sene-yi devriyesini bekleyemediğimiz bu buluşma tek kelimeyle mükemmel bir buluşma oldu. Rüya gibiydi herşey.Küçük ve tatlı talihsizliklerle başlayan yolculuğumda ömrüm boyunca unutmayacağım o güzel 3 güne kement atmak üzereydim.Seyehat sırasında gece 3:30 sakar muavin sıcak çayı üzerime dökerek yaktı beni))nazar ayoll nazar ne diyeyim...Neyseki çok yanmadım.Sabah 9:00 da Antalya otogarındaydım. Hasan hocam, Feyza ve Ahmet abimi orda görünce yandığımı bile unuttum.Derken Umut toprağım Miko ve.. diğer arkadaşlar geldiler artık hiç birşeyim kalmamıştı. Otele doğru yol aldık. Otelde işlemler yapıldı v.s. der ler le le le lop ileri sardım Hasan hocam bana bir arkadaşından bahsetti onunla aynı odada kalmak istermisin dedi.Bende seve seve dedim ve o mükemmel insanla Eylül hocamla tanışma ve aynı odayı paylaşma imkanı buldum.Eylül hocam gerçekten sizinle tanıştığıma çok memnun oldum gerçekten harika bir insansınız...

Öğle yemeği, 5 çayı, akşam yemeği derken; geldi eğlence zamanı..Çok güzel eğlendik çoooookkk.....Müzisyen Fatih bey çok güzel bir dans şarkısı söylüyor "Dertler derya olmuş bense bir sandal devrilip batmışım boğulmuşum ben" Kendimi şarkıya kaptırdım kavalyem Kadir' le birlikte...Kadir bir anda Fatih beyin yanına çıktı tabi ben de yanında duet yapıyoruz.Benim boğazım ağrıyor, ses hışır hışır ve nefes nefese sesim titriyor.Yine de büyük alkış topladık.Muhteşem bir duyguydu bu.Alkışları duyan ben dururmuyum artık mikrofon benim olmuştu, şarkının sonunu ben getirdim bu arada fatih bey sesimi kaydetmiş tabi Kadirin sesinide bize tekrar tekrar dinletti..E duyunca sesimin çokta kötü olmadığını anladım rahatlamıştım...Rüya gibiydi anlatılmaz yaşanır...

Eğlence bitti ama gece bitti sanmayın, biz aşağıda lobide oturuyorken saliha(sırdaş) ve ramazan bize süpriz parti hazırlamışlar; Çiğ Köfte Partisi, gece saat 11:30 a geliyor.Hep birlikte Yaklaşık 25 kişi çıktık yukarı saliha'nın odasına sıra gecesi yapıyoruzRamazan ağbim köfte yuğuruyor; ben türkü söylüyorum "urfalıyam ezelden",ahmet abim söylüyor saliha söylüyor...Yeter mi yetmezzz köfteyi denemek lazım tavana bide mühür yaptık Ellerine sağlık ramazan abi sakız gibi olmuştu köfte ilk atışta yapıştı tavana.Falcon otele engelliler biz hatırası..... Zehir gibi acıydı köfte çok harika olmuştu, ağzımız yana yana yedik..Neyse o kısmıda sarıyorum der ler lelle lele lop...Veee güzel haber 9 kişilik istanbul gurubu geldi gece saat 1:30. onlarında giriş işlemleri yapıldı. Canlarım benim acıkmışlardı neyseki benim bisküvi stoğum vardı.hasret giderdik sohbet ettik. Artık uyku zamanı.......

Devamı yarınn görüşmek üzere...

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet sevgili ali doğan nasip olursa Amasya da da siz birbirinden değerli dostlarım için güzel birşeyler planlıyorum inşallah şehzadeler şehri AMASYA da siz kralları,kraliçeleri, prensleri ve prensesleri misafir etmek siz dostlarıma ev sahipliği yapmak bana nasip olur.hazır olun yaza doğru.havalar ısınsın biraz.
    Canım sırdaşım nisan ayını sabırsızlıkla bekliyorum çünkü şimdiden seni ve tüm dostlarımı özledim.

Sayfa 12 / 15 İlkİlk ... 289101112131415 SonSon