Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 289101112
Toplam 178 mesajın 166-178 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bütün gün etlerin gecikmesi dışında herkes halinden memnun ve herşeyden keyf alıyordu.
    Sadece bir masada alınan alkol yüzünden sanki bombok bir gün geçti gibi yansıtılıyor.
    Adam alkol alırken yanında evlatları ve eşi vardı, yazılanlardaki gibi kötü derecede bir edep aşımı olmadı.
    Şişede durduğu gibi duran var, durduramayan var.
    Orada çok kötü etkiler olsaydı zaten güvenlik var izin verilmezdi.
    Sessiz sedasız gelişen bir durum olmuş, olmasamış ama olmuş.
    Kimseye ne edepsizlik edildi, ne küfür, ne hakaret nede başka bir şey...
    Kaç kişinin onlarca gündür emeği var, tüm güzellikler yazılmayıp illede şu konuda herkes beyanat vermeye başladı ayıp olmuyormu?
    1-Etler geç geldi milletin midesisi guruldadı sürekli.
    2-Bazı arkadaşlara çiğ gitmiş, hemen yenisi ile değiştirildi.
    Vakti olmayan erken kalktı,
    Saat 23.00'e kadar kimsenin suratı asılmadı, son 4 saat tam gaz neşeyle geçti.
    Öyle bir yöne gidiyorki, sanki serseriler bastı toplantımızı...
    Alkol ve içki kelimlerini burada kritik yapmayalım lütfen, şişede nasıl durarsa dursun, o gün birisi çıkıp ortamı baltalayacak taşkınlık yapsaydı önlemimizi almıştık. Kaldıki güvenlikler sürekli yanımızdaydı.
    Tabiiki herkesi memnun edemiyeceğimizi biliyordum en baştan beri, ne mutluki 70 kişiden en az 60 kişiyi mutlu edebildik.
    Beyaz arkadaşımızın sıkıntısından haberim olsaydı koskoca alanda uzak bir masaya alırdık kendilerini.
    Keşke kalabalık çekildikten sonra kursaymışsın be abi, keşke...

Üzülen ve o günü beğenmeyen arkadaşta haklıdır saygı duyarım, ancak gelipte yanımızda olamayanlar sanki olaylar olmuş gibi algılamaya başlayacak rica ediyorum şişirmeyin artık.

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben orda çok istememe ragmen olamadım . ama buluşmanın harika gectigini bir çok katılımcı dostlardan duydum. burda sadece şunu belirtmek istiyorum orda alkol alan kişiler zaten resimlerden belli oluyor ben derimki o masadaki arkadaşlarım için orda bulunan bir çok dosttanda biliyorumki kefil olmaktadırlar. ve şunada eminimki o masadaki arkadaşlarım kimsenin kefilligine ihtiyac duymamaktadır . ama konuyu başka taraflara taşımak bence hiçmi hiç yakışmamaktadır. neticede ordaki bütün katılımcı arkadaşlarımda biliyorki bu can dostlarımız kendilerini bilen cevreye duyarlı ve kimseyi rahatsız etmeyi düşünmeyen bilinçli ve aileleriyle beraber gelmiş arkadaşlardı. ve bende olsaydım biliyorumki o can dostlarımın masasında olurdum ve bundan şeref duyardım. arkadaşlar ne olur konuyu başka taraflara taşımayalım ve yorumlarımıza dikkat edelimki kimselerde üzülmesin . cem bu arada sana ve şaşa ya çokk ama çokkk teşekür ediyorum kardeşim yüreginize saglık bu yaptıgınızı benim diyen kişiler başaramazdı varolun sagolun canlarım . sevgi ve saygılarımla .

Üye
    empatizan Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın beyaz_026,
    İzmir buluşmasının fotoğraflarına ve güzel yorumlara bakıp, katılan arkadaşlar adına mutluluk duyarken, sizin yorumunuz çok şaşırttı beni.
    Önce Eskişehirli olduğunuz için şaşırttı.
    Yerel halk kadar öğrenciyi bünyesinde bulunduran ve bu durumu sindiren, son derece hoşgörülü bir halka sahip olan, bir orta Anadolu şehrinden ziyade Avrupa şehrinde bulunduğunuz izlenimi uyandıran bir şehirde yaşıyorsunuz. Üstelik bu şehrin, Türkiye’nin en müstesna, en vizyonu geniş, en seküler belediye başkanına sahip olan belediyesinde çalışıyorsunuz. İzmir’de katıldığınız piknikte sizi rahatsız eden ayrıntı ne yaman bir çelişki.
    Alkollü içki içenlerin tacizine mi uğradınız da bu kadar rahatsız oldunuz acaba?

Dikkatimi çeken diğer bir çelişki de profilinize baktığımda “Alkol Sevenler” grubuna üye oluşunuzdu.
    Acaba sizin canınız da mangalda etin yanında içki içmek istedi ama tedariksiz geldiğiniz için içme şansınız olmadığından mı rahatsız oldunuz diye düşünmeden edemedim.

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İzmir buluşmasını;
    canla başla düşünen dostları ile birlikte bunu hayata geçiren,emeğini esirğemeyen,gönüllü olarak dostları uğruna yollarına,emirlerine köle olan.sayğıyı ve sevgiyi fazlası ile hak eden gönlü güzel dostlara kendi adıma teşekkür etmeyi bir borç bilirim..kendilerini sanalda tanıdım.fiilde tanışmadım ama gönlü yüce olan can dost oldukları her hal ve hareketlerinden belli..
    bir buluşma düzenlemek ve onun sonunu getirmek kolay iş değil.buna cesaret etmek bile büyük onur kişi için.
    her yaşanılan dakika bir birine uymadığı gibi ,inişli çıkışlı yolarda sıkıntı olduğu gibi, hiç bir düşüncede birbirine uymuyor.
    insan oğlu teşekkür kavramını neden direk kullanmazda illa dolaştırarak hedefe varır bunu anlamak biz engelli camiasında tam bir muamma...ne olur birde pozitif bakın hayata güzelliklerden bahsedin.emeği geçen insanlar burada özveri içinde yapıyor..burdan bir çıkarları yok.hemde olamaz olmasıda mümkün değil...
    buradaki karları ;ellerinize sağlık,teşekkür ederim vede ALLAH RAZI OLSUN...bu 3 cümleyi söylemek bu kadar mı zor.zor ise bu buluşmayı yapanlar engelli bireyler ve bu işin eğitimini almamış,gönülden gelen sevginin açıklığı ile yapmayı ,dostlarının güler yüzünü görmeyi seven fedakar insanlar..burada eksik gedik olabilir.çoğu zaman tuzu ,çayı,şekeri unutupta piknik alanında tanımadığımız yan komşumuzdan istediğimiz hiç mi olmadı..bunun için aile façiası mı yaşadık evimizde,hayır....e ozaman sorun ne....orada yetkili olan dostumuza şikayetini iletmiş iseniz...bu formda yeniden dillendirmenin ne alemi var...
    ""bir laf vardır..""ortam sana uymuyorsa,sen ortama uy.."" oda olmuyorsa nezaketinle oradaki birlikteliği bozmama adına izin iste ve müsade al ve ayrıl...kendinize yakışan da budur...
    çünkü o ortamdaki dostlar o olaydan rahatsız değilse,o olay onların tercihine kalmıştır...sayğı duy,sanada sayğı duyulsun...olayı alenen dillendirmekteki kazancınızı hala anlamış değilim...belki bende o ortamı sevmeyecektim ama edebimle bir bahane bulup müsade isteyip ayrılacaktım...
    yani,,,ne şiş yanacak ,nede kebab..olğun olmak ,farklı yaklaşmak ,insanın sevmesini tam bilmesiyle olur...inşaallah bir dahaki buluşmaya katılacakken ortamı sorar ona göre hareket edersiniz...biz sizi canı gönülden seviyoruz vede seveceğiz..

neyse buluşmaya emeği gecen ,gelerek şereflendiren,renk katan ve bizlere doyumsuz birlikteliğin an ve an yaşananlarını fotoğraflarla ileten tüm dostlara "CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM...""BU UNUTULMAZ ANLAR, ANLATILMAZ YAŞANIR SLOGANI " ile yeni buluşmalara yelken açmanız dileğiyle her birininize ayrı ayrı teşekkürler...
    sayğılarım la,

Üye
    beyaz_026 Avatarı

Gerçek Adı
    senay
    Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    09:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

empatizan;

Eskişehirli olmam; aile ortamında içki içilmesini uygun görmem gerektiği anlamına gelmez empatizan..!!!!!! biraz sacmalamışsınız "tacizemi uğradınz" falann lütfen konuyu saptırmayın..edepli olunuz...ewt alkol severim ama bu demek değil ki özel bir etkinlikte, aile ortamında içmeyi uygun görürüm..!!!!! anlamına gelmez...her şeyin yeri vardır..JEM sizede teş.ettim ayrı uzak masa acardık falann...!!!!!!!!! ben sizi sorumlu görümştüm bu etkinlikte ama yanılmışım özür dilerim.....bu arada biz zaten aç beklediğimizi önemsemedik fakat beklememizin sonunda çiğ et ve içkili masa görünce haliyle sinirlerimz bozuldu....sizler evinizden cıkıp geldinz çoğu arkadaş öyle en azından ama bizim gibi uzak yoldan gelenler için kötüü bii durum...benim gibi düşünen yoktur belkii kendi adıma söylemş olayım...herşeye rağmen tanıştıgım güzel insanlar için geldiğime değdi...en azından hoş arkadaşlarımda oldu

Üye
    Sibel972 Avatarı

Gerçek Adı
    sibel
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok neşeli bi gündü jem ve dıger arkadaşlara çok teşekkür aderim hiç bişey neşemi bozamadı sizlerle olmak çok güzeldi

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

herşey güzeldi jem abi herşey için teşekkürler

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar gerçekten muhteşem bir gündü buradan Jem, Şaşa, Mother ve emeği geçen tüm dostlara tşk. ederim... İzmir'e çok uzaklardan gelip bizi şereflediren dostlar çok sağolun sizin sayenizde güzel bir gün geçirdik... Jem abimib yıllar önce yaptığı etkinliklerde olsun burada olsun muhteşem arkadaşlıklarım oldu bunu için ayrıca teşekkür ederim...

Beyazcık canım seni anlıyorum bende asla alkol kullanmayan ve bunu tasvip etmeyen biriyim ama sonuçta orası piknik alanı ve dostlardan biri ailesi ile farklı bir masada içmek istemiş bu bazılarımıza ters gelir, bazılarımıza doğru gelir her ne olursa olsun bence kimseye zarar verilmediği sürece kişisel hayata ve tercihlere saygı göstermek lazımdır... özgürlük ancak herkesin karşılıklı tercihlerine saygı göstermesi ile olur.... Beyazcım hem senin oturduğun masada bile içilmedi bu kadar kendine sıkıntı yapmana ve üzülmene değecek elle tutulur bir durum değil bence bu... Çok güzel bir gündü ve sizleri çok sevdik çok güzel arkadaşlıklarımız oldu, dostlar hatırına çiğ et bile yenir dedik ) yemeyenlerinkini değiştirdik) hatalar oldu belki ama her şeyin olumsuz yanını görmektense güzel yanlarını görelim lütfen... Kimse hatsız ve kusursuz değildir...
    Hepinizi çok seviyorum dostlar kendinize iyi bakın...
    Yıl başında buluşmak üzere

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

rakı olayı hiç hoş değildi ama gerisi harikaydı

Üye
    ilk Avatarı

Gerçek Adı
    gülsüm poyraz
    Son Giriş
    08.08-2010
    Saat
    18:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her şey çok güzeldi teşekkür ederiz

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

hepiniz harikaydınız

Üye
    BraveHeart Avatarı

Gerçek Adı
    Barış
    Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    16:27
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tüh beee,
    kaçırmışım olayı, neyse inşallah bir dahaki sefere ben de orda olurum...

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende gelmek isterdim ama 1200 km var arada inş birgün yetişeceğim bu organizasyonlardan birine... ama gönlüm sizinle...

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 289101112