Sayfa 36 / 36 İlkİlk ... 263233343536
Toplam 531 mesajın 526-531 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dılek hersey ıyı guzelde arkadasım organızasyondan kımse rahatsız deıl usluıptan rahatsız dık bız..anlatamadık heralde bız kendımızı..ayrıca nedemek begenmeyen katılmasın bıdaha..bu bızım yasadıgımız sorunlar bıdaha olmassa ben yıne katılacagım..nedemek katılma yanı sen nedemek ıstedın burda..

aynurda aynısını yazmıs begenmeyen gelmesın bıdaha..alidoganı sevmeyebılırsınız..ama orada bırtek alıdoganmı sorun yasadı..

hersey bedavaydı guzeldı..ama badavaydı dıye ben sıneyemı cekseydım..sussamıydım...sen mersındekı hosnutsuzlugunu ne guzel yazmıssın ama..sana bıdaha gelme dıyen oldumu kım gelme dıyebılır anlını karıslarım..olduysa bır rahatsızlıgın söleyeceksın ve bızlerde organızatorsek vereces cevabını..ama kabalasmadan kırmadan..alıdogan yerıne esra,yahya abı,melek geldı sızlerın yanına..neyınız eksık kaldı söylermısınız..eksıgınızı bıleyımkı ona göre konusayım oyuzden soruyorum yannıs anlama..sahsı arabalarımızla gara bırakılmadınızmı..ha gara bırakılmasanız kaybolsanız mersınde neyse..yada bılmedıgım baska ne var sölersen cok mutlu olurum eksıgımı bıleyım..

ben nezaketeı severım..ama ınsallah bu sıtede herkes bıgun nezaketı ogrenecektır..

Üye
    princess Avatarı

Son Giriş
    14.06-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben memnun kaldığım organizasyon için teşekkür başlığı açtım. Teşekkürlerimi , minnet duygularımı dile getirdim.Bunun dışında buraya başka birşey yazmayacağım.

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mersınıde elestırmıssın ama kayserı bulusması adı altında
    elestıreceksen ayrı baslık acman lazım sanırım...ayrıca kaysrıde bırtek alıdogan sorun yasamıs ve organızasyonda huzursuzluk cıkarmaya calısıor gıbı yazmıssın bızı hıc görmemıssın sanırım..

Üye
    freegirl@ Avatarı

Gerçek Adı
    AyNuR
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yorumlarınızı okudum ve çok güzel bir tatil geçirdik buna inanıyorum
    her buluşma kendi çapında güzel ve başarılıdır

ama bu buluşmada çok arkadaş edindin
    ve ordakilerin herzaman bize kapılarını açık oldunu söylediler
    ve en güzel olay yemekten sonra dua etmemiz çok güzeldi
    herne olursa olsun amaç birbirimiz destek olmak kimse biz anlamıyor bizi bizler anlıyoruz o yüzden böyle görüşmeler bize moral oluyor

ve tüm emeki geçen insanlarada teşekür ediyorum

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bırde arkadasım rahatsız olan varsa ısım versın konusurken alıdogansa alıdogan,muratsa murat..cunku bızde bırtakım sorunlar yasadık orada..ısım verılırse bızde ona gore konusalım herkes kendnı savunması gerekıorsa savunsun lutfen rıca edıorum bu konuda..

Cunku genel konusulunca ben cevap vermek zorunda kalıorum vermesem haksız oldugum ıcın yasmadıgım dusunulur dıe cevap verıorum canımı sıkıorum..lutfen ısım vererek elestırın ozaman..

Aynurcum cok guzel yasmıssın ...aynn katılıyorum..

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    murat öz abim hiç canını sıkma...bizleri bilen zaten biliyor...herkes kendini bziim yermize koymuyor ; çünkü bana dokunmayan yılan bin yasasın diyorlar...orda bana bagrıldı hadi inkar edin en basit duygu bahcesi şahit ve kadircan olayı biliyor...orda meleğe nurullah bey bagırdı...BABA denilen ABİ denilen insan "it ürür kervan yürür" yazdı...abiye babaya bakın...orda ALİDOĞAN abim iyi niyetle olay herkesşn gözünün önünde oldu...ALİ DOĞAN alt edilmeye daha dogrusu adana-mersin alt edilmeye çalısılır vaziyete sokuldu...BİZLER BÜYÜK BİR ÖZRÜ HAKETTİK...HAYDİ GELİN KADİRCAN ABİM...NURULLAH BEY büyüklük edip özrünüzü dileyin...DİLEMEZSENİZDE...ALLAH HERSEYİ GÖRÜR BİLİR DUYAR...ONUN KATINDA VERİN HESABINIZI...bende bu kadar diyorum...kimsenin bacısına abisine kızına bagrılmadı ya herkes memnun halinden kendisinin kızı oğlu bacısı olsa dünya kıyamet koparırlar baskasıına gelince ...uzaktan izlesinler...birisi orda nie şoföre küfredion die bagırdı ÖLÜMÜ GÖZE ALIRCASINA silahı almak için atlayan kişi ve bizler kötü olduk...diğerleri PADİŞAH...kendinizi hesaba çekin...bu dediklerimde bi eksik varmı ???? ALLAH RIZASI İÇİN...

evet aynura gerçekten katılıyorum cok güzel yazmıs

Sayfa 36 / 36 İlkİlk ... 263233343536