Sayfa 33 / 36 İlkİlk ... 232930313233343536 SonSon
Toplam 531 mesajın 481-495 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kesinlikle öyle Önerciğim ,

Herşey çok güzel ayarlanmıştı.sizin emeklerinize ve bizlerin gelmesine değdi.Eminim katılan bütün misafirler keşke yerine İYİKİ demişlerdir.Yorumlardan ve o günkü memnuniyetten bu anlaşılıyor zaten.
    Çok tşk ederiz tekrardan sana ve diğer ekibine.
    Ankaraya da bekleriz....

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kayseri buluşmasına gelmekten son dakikalarda vaz geçiyordum, iyikide vaz geçmemişim aranızda olup, süper organizasyona katılmışım, sonradan pişman olacakmışım,

Kayserili dostlarım beni cumartesi sabahı bastırmacılar parkında görünce çokk şaşırdılar, nasıl geldim diye, ben birgün önce geldiğimi söyleyince sanki bütün dostlarım ağız birliği yapmışlar neden haber vermedin ??? nerde kaldın diye ilginmeleri, sahiplenmeleri çokkk hoşuma gitti ve duygulandırdılar, çünkü bizler onların gözünde kız kardeşlaer, anaları, bacıları, kardeşleri gibi görmelerinden dolayı

ikinci gün Nurullah abimin bana yaptıkları için hakkını ödeyemem, Erciyesi görmem için bütün organizasyon proğramını değiştirip öne alması, sonrasında otobüs saatime yetişirebilmek için göstermiş olduğu emeği,otogarda biletimi alıncaya kadar bekleyip benden sonuçu alıncaya kadar beklemesi inanınki ağlamamak için kendimi çokkk zor tuttum, bir baba bu kadar yapabilirdi , evvet NURULLAH BAYTEKİN hepimizin babasıdır, bunu bir kez daha kanıtladı,

Ogün hanım gibi değerli bir hanfendiyi tanımaktan onur ve gurur duydum,her an her saniye yanımızdaydı, sorunlarımızla olsun, sevinçlerimizi bizimle paylaşmaktan çok büyük haz alan harika bir insan, yüreğine, emeğine, sevgine binlerce teşekkürler,

diaylizci arkadaşım, hiç bir kusurunuz olmadı, oldu diyenlerde kendi ayıplarıdır diyorum,orada sorun çıkartan olduysa, memnun kalmayan varsa o kişilerin amaçları belliki eksik aramaya gelmişler, ekip olarak süperdiniz, emeği geçen bütün Kayserili arkadaşlarıma, dostlarıma, buluşmaya katılan bütün arkadaşlara sonsuz saygılarımı sunuyorum

TÜRKİYE BÖYLE BİR ORGANİZASYON GÖRMEDİ ŞİMDİYE KADAR SÜPERLERİN SÜPERİSİNİZ DOSTLARIM

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

çok teşekkürlerr kayserili dostlarım.. çok güzel iki gün geçirdim..gezdik dolaştık yedik içtik birazda yandık hehe olsun dostlar için yanmakta güzel. Amaç bir arada olmak değilmi..

bu buluşmayı hazırlayan destek veren herkese teşekkür ediyorum....emeğinize sağlık.....

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Pancar gibi oldum bende zaten güneşe allerjim vardı.
    ama herkez tatilden mi geldin diye sordu
    2 gün daha kalsaydım bronzlaşacaktım ne güzel

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat kardeş iyice karardın biz hergün yanıyoz sen iki günde kabkara oldun ))

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gadasını aldıklarım ben hala gayseridiyim ..ondan dolayı ne gire biliyom nede bakabiliyom.osmanın pc den arabada yazıyom.heçbi yorum vede cevap yazmıyom.eve varınca okuyup siz gardaşalrıma cevap yazacağım..
    sizleri tanıdığım güne "ŞÜKÜR" ler olsun..bazı kaynamalar olduysada nörek içimizde idare edecik.onları da gazanacağız..

çünkü "ÖNGÜN ABLAM ÖLE DİDİ.BEN KÜÇÇÜĞÜM BÖYÜMÜN DİDNİ YAPARIM..YOSA ABBAMDAN DAYAKMI YİYİM.

SİZLERİ SİZ OLDUĞUNUZ İÇİN SEVİYORUM..
    BENİ SEMİYEN VARISA ONADA SAYĞI DUYARIM...

BUNU YAZAN OSMAN DEEL BEN GAAYSERİLİ IHTIYAR GARİBAN "NURULLAH BAYTEKİN İM......

NOT.PC Yİ BİLE BEDAVAYA GETİRİYOM .NEDE OSSA ŞEHERLİYİM YAAA...

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iki çift de ben konuşummm bu organizasyonaa sevgili başda nurullah abimizin hatrına geldik bi ayda 2 kere ankara dışına çıkmak benim için zordu nurullAH ABİ denince akan sular durdu iyiki gitmişizz erciyesi görmeyi hep isdemişdim nasip oldu ilk defa ata bindimm od ayrı bi keyifdi benim için başda nurullah abiyee sevgili dosdumuz osmana kadiree öneree ismini saymadım emeği geçen herkese çok ama çok tesekkur ederimmmm sevgiler sunarımm

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

38124 414227733949 658443949 4447485 1748049 s - [Üye buluşması] 10-11 Temmuz 2010 Kayseri buluşması

Üye
    münocan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    01:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kadar güzel yorumları almak bir kayserili olarak gerçekten beni çok gururlandırdı ..Gerçekten arkadaşlarımın yüreklerine ve emeklerine sağlık yorumlardan sonra eminin yorgunluktan eser kalmamıştır

Üye
    Flofi Avatarı

Gerçek Adı
    Feyza
    Son Giriş
    09.04-2013
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ...Akdeniz...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Fotoğraflardan ve yazılanlardan anlaşıldığı üzere çok güzel bir buluşma olmuş. Dileğimin ısrarlarına ve gelmeyi çok istememe rağmen katılamadım. Üzgünüm ama başka sefere diyelim. Nurullah abi ellerine sağlık... Herşey çok güzel ve kaliteli görünüyor... Yenilenmesi umudu ile...

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

caferulgen;

öncelikle kocaman bir merhaba “engelli dostlarıma”

mersin bulusmasında söylediğim gibi anlatmış oldugum nasreddin hocanın hikayesinde “damdan düşenin halini en iyi damdan düşen anlar” buna binayen biz engelliler olarak bizleri en iyi anlayan kişiler bizlerizdir.

öncelikle bu organizasyonu buluşmayı düzenleyen fikir annesi olarak adı geçen kezban ablam(ankara) canımdan çok sevdiğim abim nurullah bey(babamız) ve diyalizci, jetset bu kardeşlerime ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz.

“el eli yıkar el döner yüzü yıkar” misali ile mersinimize geldiniz davete icabeten… bizde adana mersin olarak benim memleketim elbistanın yanı olan kayserimize geldik. Maalesef ki istemeyerekte olsa incindik.şunu bir türlü çözemedim bu organizasyonlardan anlayan iyi biri olarak organizasyonu kimin düzenlediğini ve kime düzenlendiğini anlayamadım.mekanlar güzel, yerler güzel ama isterdikki programın akışını yazılı bi metin olarak engelliler.biz sitesinde görmek ve gideceğimiz yerleri net olarak bilseydik daha iyi olurdu.belkide bunu okurken hani komite diyordunuz ya kızacaklar belkide sinirlenecekler.ama eleştiriye açık olmak lazım bende dahil olmak üzere… fikir çatışmasında her zaman mutlaka güzellikler çıkar.

öncelikle neden kayseri ekibi bir iki kişi haricinde neden mersin buluşmasıyla kayseri bulusmasını kıyasladınız?? Ha diyeceksinizki biz böyle birşey demedik…ama maalesef ki erciyese cıktıgımızda bunu öğrenmiş olduk ama bir laf vardırki “meyve veren ağaç taşlanır”. Biz 3 ekim 2009 adana engelliler bulusmasını ve mersinin 2.buluşmasını yaptıgımızda gelen dostlarımıza hiçbir zaman hakaret ve aşağılama şeklinde konuşmamız olmamıştır bundan bir pay çıkarın kendiinize…erkek ve bayan olarak ayrışım yaptınız…bunu neye binayen yaptınız ve sitenin başlık içerisine neden böyle yazma gereksinimi duydunuz özellikle nurullah abiye soruyorum…çünkü yapmış olduğum izlenimden dolayı arkadaşlar bu yaklaşımdan rahatsız oldular olanda vardı olmayanda nadirdi…bizim burdaki buluşmalardaki amacımız; engelli bireylerin biraraya gelip kaynaşmaları farkındalıklarını ortaya koymalarını sevgi ve muhabbet içerisinde geçirmeleri değil miydi…?? Efendim binmiş olduğumuz engelli otobüsü annem 1938 doğumlu görme engellidir…şayet annem gelen engelli otobüsünden bu yaşta gayet şık duruyor bilmem anlatabildim mi?? Arabamızın fren sistemi tutmuyordu ve biz o yokuşu o yeri frensiz indik bunu biliyormuydunuz aradaşlar bana bazen diyorlarki ali doğan bazen muhalefet oluyor diye ama kusura bakmasınlar telefirikte biz can mesuliyetini kabul etmiyoruz diyorlardı… maalesef binmiş oldugumuz otobüs ve inmiş oldugumuz o yokuş salavatlarla şahadetlerle indik…”temizlik imandan gelir” buna binayen kaldıgımız yurtlarda ne sabun vardı kısacası temizlik malzemesine istinaden hiçbirşey yoktu…bunun bahanesi olamaz … hadi ben yürüyebilen engelli bireyim…tekerlekli ve akülü sandalyede olan abilerim ve kardeşlerim bu insanlar sonda kullanan insanlardı…sabun,deterjan vs.önemi bu dostlarımız için bambaşkadır.çıktım ben bizzat etrafı dolanırken öğrencilerden kalma iki parmak kadar bir el sabuncugu buldum velakin iykide bulmusum…cünkü kişiler o sabunu aldıkça o ondan istedikçe sevgi ve paylaşım ortaya cıktı…istedikki akşam eglencesinden sonra diğer illerden gelen hanım arkadaslarımızlada biraraya gelip muhabbet edelim maalesef ki askeri tabur gibi şu saat yatılıp şu saat kalkılacak dendi...( yurtta su içeçek su bardagı bile yoktu) yani komite olarak gecenin bir saatinden sonra kantin yok iaşe yapılacak bir yerimiz yoktu bir yeri bilmiyoruz bir yeri tanımıyoruz ve bizim yanımıza gelen arkadaşa diyoruzki bizim şuna ihtiyacımız var gidelim alalım yav bu saatten sonra kayseri ağzıyla nerden bulabilirik …yav benim ihtiyacım var buna…bunu söyleyende komitenin içindeki adam…olmadı arkadasım olmadıııı…

ikincisi biz buraya fırça yemeye gelmedik hele benim yanımdaki bacılarıma kızkardeşlerime kimse bagıramaz…biz mersin ve adanadan cıkarken ne hayallerle ne güzelliklerle yola çıkmıştık…unutmayın 400 km…demekki insanlar karşısından birşeyler almışki 400 km gelebilio 600 km gelebilio vs…şu soruyu tekrar soruyorum kayseri engelliler buluşmasını öngün hanımmı hazırladı yoksa k0mitemi?? Basına röportaj verirken neden öngün hanım ben düzenledim diyor bi defa öngün hanım sitemize üye bile deil…kay tv de program yapan bir hanımefendi…insani yönleriyle insancıl yaklaşamıyla bizlere elinden geldiği kadar yardımcı oldu…neden televizyonda röportaj yaparken bu organizasyonu ben yapıyorum arkadaşlar bana yardımcı oluyor? Diye bir demeç verme gereksinimi duydu benim rahatsızlığım bundan binayeydi..bunun bir açıklamasını alabilirmiyim? Acaba bizi basın etrafında kullanmak mı istiyorlardı?? Hele bana o erciyeste ki o kadar milletin önünde çoçuk azarlarmış gibi çıkışı kusura bakmasınlarda ben evli 3 çocuk babası 36 yasında bir babayım…biz ilkokul çocuğu değilizki geziye gitmedik .ki bize ne yapabileceğimizi söylesinler ..ufacık kandırmalarla yalanlarla konuyla bi defa onun kendisinin hiç alakası yoktu…mahçup düştüğü için kontür yani tersten yaklaşımla olayı sanki ben yapmışım gibi üstüme atmaya kalktı (kadircan telefirik ücretsiz dedi) biz gittik dedilerki adam başı 13 tl dediler bende ali doğan olarak engelli arkadaslarımda bu güzel hizmetten yararlansınlar adı altında pazarlık yaptım…dedimki 13 tl verelim 3 kişi binelim…egerki güvenlikten dolayı mazuriyetiniz varsa beyfendi ben size yazılı talimat verecem bütün mesuliyeti kendim kabul ediyorum diye.. Telefirikçi arkadas bu durumu kabul edeceği anda öngün hanımın gelmesiyle bi anda anlamadım hersey altüst oldu…bende arkadaslar misafirperverliğiniz için güzel bi organizasyon yaptınız tskler dedim döndüm geldim…ataların güzel bi lafı var “parayı veren düdüğü çalar” ayrıca kahvaltı yerinde mikrofonu alıp kadircanın sürekli “alidoğan denizkızı gitmek yok biryere” demeside kusurlarının oldugunu göstermiyor mu?? Akşam eğlencesinde komite bir yere çekilip burjuva gibi bu yemeklerdede dikkatimizi çekti hatta bir kardeşimiz kadircanın yanına gelerek masaya oturmak istediği söylemesi üzerine masa bomboş oldugu halde “bu masa dolu” dendi…böyle bir burjuva ve levanten bir yaklasıımla ayrımcalık yapıldı…kimse kimseden üstün deildir…üstünlük cenabı allah’tır…akşam eğlencesinde biz kız kardeşimiz bacımız denizkızının yanında yokken kayseri ekibinden otobüslerde yardımcı olan bir abimiz denizkızına gelip toplumun içerisinde aşağılayıcı bir şekilde bagırması,misafirperverliğinizi göstermiş oldu…artı komite üyelerininde etrafı gözlemlemediği olayları takip etmediği ortaya cıkıyor…ve sürekli denizkızı alidoğan biyere gitmek yok deniliyor mikrofonda…buna emin olun ben alidoğan ve ekibim olarak nurullah abi ve diğer dostlarım adına orada kaldık ve gitmedik… bizim için gelen hemen hemen dostlarımız vardı … yoksa gidicektik…

neyse arkadaslar biraz agır oldu ama dost dostun ayıbını yüzüne söyler…gene aranızda olacagız çünkü ben engelliyim…

inşallah bir sonraki buluşmada böyle sorunların yasanmaması dileğiyle….

Her zamanki sloganımla diyorum ki ;

“inadına yaşam inadına mücadele”

“engelsiz bir yaşam için el ele”

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar öncelikle ali dogan kardeş okadar gelen oldu eleştiri yapmadı bir sen hariç sen dosttumuzzusun düşmanımızmısın bilelim burda sorunun olduysa yurtta gece arabay yurda gelmedik arkadaş biz herkes dışarda oturup şalgam içmiyormuydu neden demediniz bizim burda şunlar ekzik bu yok söyledinde ben alıp gelmediysem hata benim kabul ederim biz komite olarak hiç bir şeye üjret ödetmedik sabundan bardaktanmı kaçacaktık söyleyeydin gecenin biyarısı kalkıp ben oraya bütün ihtiyaçlarızı getirirdim kardeş ben adanada kaldım otelilnde odasında bardak yoktu sabun kutusu boştu biz bunları neden dile getirmedik dost açını aramaz kapatır..

birde erciyeste neden pazarlıga karışıyosun sende organize yapıp buluşma yaptın biz gelsek senin ayarladıgın yerlere karışsak yok şuda olsun desek işine karışsak sen ne düşünürsün öngün hanım kay tvde çalışıyo doru engellilerin önüne düşüp yardım etmesi suçmu engellilerin içine engelsiz katılamazmı organize eden sade 1 kiş deyildi öngün hanımda dahil 7 kişi vardı herkesin katkısı vardı ama öngün hanım da bizlere katıldı reklam amacı falan yok onun hiç bir yerde bahsetmedi kendi yayın yaptıgı tv de dahi bahsetmedi gazetecide yoktu orda biz gösteriş için buluşma yapmadık arkadaşlarımızın yüzünün gülmesi için yaptık bunuda başardık gastelerde resimlerimiz yok bizim buluşmayla ilgili bizi tanıyan dostlar biliyo zate neyin gösterişini kime nediye yapacagız stde dahi yazmadık hiç bir şey gidilecek şu yapılacak bu edilecek diye herşey herkese şübriz oldu dolu dolu 2 gün yaşattık bunu idrak etmesini bilmeyene lafımız yok denizkız88 esra bacıma gelince ben onun azar yediyginden haberim yok neden söylemedi kim onu azaryan terbiyesizliktir bunlardan haberimiz neden şimdi oluyo orda neden söylenmiyo bunlar burda anlatılıyo ..

bu yaklaşımı hiç mantıklı bulmuyorum verilen emiyin karşılıgı bu sözler deyil bence hekes evine gidene kadar otagarda sabahladık nurullah abiyle ben tedavimi aksattım makineye bağlanmadım ölümü göze aldım arkadaşlarımın bi sorun yaşamasın diye
    anlayış felsefesi bumu bumudur gerçekten çok üzüldüm bu laflara biz içimizdeki engelleri aşmamışız art niyetlerle yaklaştımız sürecede aşamayız ......

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle bu organizasyonu buluşmayı düzenleyen fikir annesi olarak adı geçen kezban ablam(ankara) canımdan çok sevdiğim abim nurullah bey(babamız) ve diyalizci, jetset bu kardeşlerime ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz. Alidoğan abim bunları yazmıs zaten osman abim...

Orda kimsenin işine karısılmadı önce kadircan abi ücretsiz dedi...ardından ücretliymiş denildi...art niyetli yaklasılma söz konusu bile deil...tam aksine nasıl size herkes yardımcı olunuyosa bizlerde yardım etmeye çalıstık...hayatında hiç telefiriğe binmemiş engelli arkadaslarımıza yardım edip beraber bindirsek yüzlerinde bi gülümseme yaratmak için ugrastık...ama buna tepki olarak öngün hanım alidoğan abiyi herkesin içinde küçük düşürmeye çalıstı ha ali doğan abiyide bizide bilen biliyor....öngün hanımın ordaki hareketinide 36 yasındaki adama özabimden farkı olmayan alidoğan abime saygısızlık görüyorum...

Alidoğan abim haklı sonuna kadar...bana bagırdıklarında ben gittim kadircan abiye söledim...ama hiçbişi yapılmadı aynı sey size kendinize yapılsa ne hissederdiniz...????

Üye
    gezgin toprak Avatarı

Gerçek Adı
    adsiz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emegi gecen bütün arkadaşlara teşekür ediyorum...

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Arkadaşlar;

Bu sitede yeni sayılmam ama eski bir üyede değilim.Beni tanıyanlar çok iyi tanıyor.

10-11 Temmuz Kayseri Buluşmasından sonra bu sitenin amacı nedir, bunu daha net ve uygulamalı olarak kavradım. Buluşma yapmak birşeyleri yapmış olmak için, kendini ortaya çıkarmak ya da kendini ön plana koymak için değil, sadece insanlara bilhassa ihtiyacı olan insanlara hizmet etmek için yapılmalıdır.Kayseri Organizasyonu birebir bu amacı ortaya koydu.

Kayseri buluşmasını organize eden bizler için emek sarfeden sevili organizatörlerimizi canı gönülden kutluyorum.Bizler için günlerce uğraştılar günlerce emek verdiler.Kaliteli Sponsorlarla Çok Kaliteli bir organizasyon düzenlediler.ÇOK DEĞERLİ NURULLAH ABİMM BABAMM,KEZBAN ABLAMM,ÖNER, KADİR, ÖNGÜN HANIM VE DİĞER İSMİNİ SAYAMADIĞIM ÇOK DEĞERLİ KOMİTE ÜYELERİ KAYSERİ EKİBİ EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK GERÇEKTEN DOYUMSUZ ÇOK LEZZETLİ BİR BULUŞMAYDI. GEÇİRDİĞİMİZ 2 GÜN RÜYA GİBİYDİ. GÜZEL RÜYALAR KISA SÜRER AMA HİÇ UNUTULMAZ. EMİNİMKİ BU BULUŞMA HEM GÖNÜLLERE HEMDE BEYİNLERE KAZANDI.

Ne yazık ki bu 2 gün içerisinde yaşadığımız küçük tatsızlıklarda oldu. Ama en acısı bunu kendi içimizden dost bildiklerimizle yaşamış olmamız.KAYSERİ BULUŞMASININ AMACI BEN YAPTIM DEMEK DEĞİLDİ.Hangi buluşmada 5 kuruş para vermeden bu kadar eğelndik acaba.Herşey buluşmanın akışını öğrenmekmi, ata, teleferiğe binmek ya da eline mikrofon alıp şarkı söylemek mi?????? LÜTFEN İNSANLARIN EMEĞİNE SAYGI DUYALIM MİSAFİR OLDUĞUMUZ YERDE ORGANİZATÖRLÜK YAPMAYALIM. BU EMEK VERİP YÜREĞİNİ ORTAYA KOYAN İNSANLARA BAŞLI BAŞINA BİR SAYGISIZLIKTIR .HERKESİN DURMASI GEREKEN NOKTAYI BİLMESİ GEREKİR..........

BİZ BİR TAS PİRİNCİZ İÇİMİZDEKİ TAŞLARIN BİLİNCİNDEYİZ.ONLARI DİŞİMİZE DEĞMEDEN ATMASINIDA BİLİRİZ!!!

Bununla birlikte azınlık bir grup arkadaş sözümona birlikten berabirlikten bahsedip sadece kendilerini ön plana çıkarmaya,insanların arkasından konuşup ayrımcılık yaratmaya çalıştılar.duyulmaz sanıyorlar...ARKAMDAN KONUŞUP BENİ KÖTÜLEYN ARKADAŞLAR SİZİ ŞİDDETLE KINIYORUM!!!!!!!!HERKES SİZİ DE BİLİYOR BENİ DE HA BİR DE YUKARDA ALLAH VAR EN AZINDAN ONDAN KORKUN!!
    O DAR YÜREKLİYSENİZ EĞER BUYRUN YÜZÜME KARŞI KONUŞUN!!!

VE TEKRAR TEKRAR BU BULUŞMADA EMEĞİ GEÇEN TÜM DEĞERLİ ORGANİZATÖRLERİMİZE VE SPONSORLARIMIZA BİZİ SON DAKİKAYA KADAR YALNIZ BIRAKMAYAN KAYSERİLİ ARKADAŞLARIMIZA 2 GÜN BOYUNCA MESAİ SAATİ GÖZETMEKSİZİN BİZE EŞLİK EDEN ŞÖFÖRLERİMİZE ÇOK ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER SAYGILAR SEVGİLER....

AYŞEGÜL_01

Sayfa 33 / 36 İlkİlk ... 232930313233343536 SonSon