Sayfa 34 / 35 İlkİlk ... 24303132333435 SonSon
Toplam 520 mesajın 496-510 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    <<ömür>> Avatarı

Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle organizasyonu düzenleyenler başta toprağım hemşerim Ali Abime ve diğer emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. O gün sınavım olduğu için akşam saatlerine doğru organizasyon bitiminde orda olmak zorunda kaldım. Ama birkaç saatte olsa onlarla birlikte olmak beni çok mutlu etti.
    O kadar yolu çektiğime değdi. Çok güzel bir ortamdı. Pek kimseyi tanımamama rağmen hepsi çok sıcak kanlı ve içtendiler. İyi ki gitmişim…

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canlarrr evett ancak kendime geldim ne zormus organizatör olmak demicemmm harikaa bi duygu dicem...alidoğan murat0180 ve ismail 3 abim bunlar bende minik gözlerinden sakındıkları denizkızı88 kız kardeşleri...biz kocaman bi aile olduk...ve ailemize yeni nefesler katmak için cabalıyoruz...ve bunlardan biriside 3 ekim adanadan sonra 26 haziran mersin bulusması oldu...umarım memnun kalmıssınızdırr...gülmek gülümsemek gülümsetmekk harika bi duygu...gözlerde menfaatsiz gülüşleri yaratmak harikaydı...güldük eglendik yedik içtik yüreğimiz,i ortaya koydujk...baktıkki bu yüreğe daha ne cok sevgiler sıgacak...sıgdırdık mersinde, dahada sıgdırmaya devam edicez...sizleri cok sevdim herkesin yüreğine sağlık...gözlerimizdeki yüreğiimizdeki bu sevgi oldukçaa daha ne dostluklar kurarız yasarız yasamak için deee sonuna kadarr savas vercezz...nefes aldık güneş gibi parladık mersindee...yola devammmmmmm.................

ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE...

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ (KOCAÇORUMLU) GİBİ TEK KİŞİYLE OLMUYOR BU İŞLER BU BİR EKİP ÇALIŞMASI ÖNCE KENDİME ALİDOĞAN_3346 ,DENİZKIZI88,MURAT_0180, İSMAİL KARDEŞİME VE ORGANİZASYONUMUZA GÜZELİM ÜLKEMİN DÖRT BİR YANINDAN KATILAN DOSTLARIMA TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.

DEDİĞİM GİBİ BİZ AİLEYİZ BU ÇATIYI YÜKSELTMEYE DEVAM EDECEĞİZ BİR ÇİMENTO DAHA KATARSAK İNŞAATIMIZA NE MUTLU BİZLERE. İYİKİ VARSINIZ HEPİNİZİ AMA HEPİNİZİ KOCAMAN YANİ (KOCAÇORUMLU) GİBİ SEVİYORUMMMMMMMMM...

""ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE""
    dscf2265 - [Üye buluşması] 26 haziran 2010 Mersin buluşması

dscf2277ii - [Üye buluşması] 26 haziran 2010 Mersin buluşması

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Yahu bu KOCA ÇORUMLU ne iyi bir insan onu tanıdığıma çok memnunum.....

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende organizasyondan emeği geçen herkese başda ali abiye cok cok tşk ederim deniz kızına ismaile murata sizlerde tşk ederim canlar güzel bi gündü...
    yol arkadaşlarım başda sevgili edipime cafer abiye zübeydeye bütün katılan dostlarada tşk ederim başka bir buluşmalarda görüşmek üzere....

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

O zevk bana aitti serkanım

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

gayet eğlenceli bi yolculluktu benim için bende tşk ederim

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

söze nasıl başlanır hiçte bilemem ama öncelikle her şey ama her şey çoooookkk muhteşemdi sankim bi rüyada gibiydik. her rüyanın bitmesi gibi bu rüyada bitti ama yüzümüzden belli olan o rüyanın tadına doyamadıgımızdır. öncelikle bizlerin MERSİN de bir arada olmasını saglayan degerli kardeşlerim başta ALİ DOGAN olmak üzere bidenem ESRA ya tosunum MURATıma ve İSMAİL kardeşime burdan ne kadar teşekürde etsekte biliyorumki yetersiz kalacaktır. bu tür organizasyonlar düzenlemek için insanlarda YÜREK olması gerekir. bu YÜREK te işte bu canlarımda okka okka bulunmaktadır .
    inanın antalya ya eve geleli 3 saat oldu. ve buraya bişiler yazmak istedim
    belkide duygularımı tam olarak şu anda ifade edemeyebilirim yorgunluktan dolayı ama bu öyle bi yorgunlukki inanın hep böyle yorgun kalmak isterdim. MERSİN de öyle güzel insanları tanıdımki benim en büyük kazancım işte bu dostluklar olmuştur bu güzellikleri kimse sanmıyorumki maddiyatla kazanabilsin bunlar sadece gönül ve yürek işidir . ali doganın yazdıgı gibi her geçen gün dahada büyüyen BİZ BİR AİLEYİZ. bundan daha güzel ne olabilirki . bizler kafamızdaki kendi kendimize oluşturdugumuz engeli kaldırabilir ve kabuklarımızı kırabilirsek inanıyorumki başaramıyacagımız hiç bir şey yoktur. MERSİN de her şey mükemeldi gelen arkadaşlarımızda gördügüm kadarıyla memnun ayrıldılar MERSİN buluşmasında tanıştıgım her arkadaşımızı çokk sevdim inşallah yine bir yerlerde yeni aramıza katılacaklarla beraber olmak isterim. hepinizi çokk SEVİYORUM.

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Kral çok güzel söylemişsin menfaatsiz yapılan şeyler olduğu için herşey daha gerçekçi.birbirini tanımayan insanların bu kadar içten davranışları insanı duygulandırıyor.

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gocaçorumlum bızde senı cok sevıyoruz hepınızı sevıorum mulenn))

degerlı yorumlarınız ıcın teskrler arkadaslar..kalp kalbe karsı bimukabele..

Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yola cıkarken aslında benim beklentilerim bu kadar yüksek degildi.ilk gün klasik organizasyon havasında geçerken ankara ekibinin yüzünden akan yorgunluguda görünce aslında biraz gözüm korkmadı degil nasıl geçecek bu 4 gün diye.tüm çabalamalarıma ragmen bizim ekip yorgun, ali dogan inat birlik beraberlik cagrıları hatta türküleri ile insanları eylendirme ile meşgulken birde baktım ki eve dönmüşüm.
    nip not:diger organizasyonlarda ali dogana sakın mikrofon kaptırmayın türkü söylemesi için.mersin mersin olalı böyle zülüm görmedi
    o küçük çoçugada biraz daha neşeli şarkılar ögretilirse her şey süper olacakmış

her kez teşekkür etmiş ama ben teşekkürümü ifade edebilecek cümleleri bulmakta zorlanıyorum.ekip dilek kuyusu gibiydi.en sık duydugum cümle(siz ne istedinizde biz yapmadık oldu)acıkcası bayıldım bu cümleye

hani insanlar sıcak kanlıdır falan denir yaa mersin ve adana ekibi sanırım kaynar kanlı
    uyku konusunda o kadar hassas olan ben inanmazsınız bu süre içerisinde 6 saat ancak uyumuşumdur.iyiki kankam beni uyutmamış.yelizin sayesinde günler tam anlamı ile dopdolu geçti.millet uykuda iken biz günü yarılamıştık bile.
    kırgınlıklar falan demiş ali dogan ama bence o organizasyona katılıpta kırgınlıkları hatırlayacak yada önemseyecek kimse yoktur.böyle bir şey emeginize hakaret olur.
    özlenen dostlarla hasret gideremedik inanın eylenip zivir zivir gezmekten

umarım seneye bu organizasyon yapılmaz.büyük ihtimalle katılamam ve emin olun kıskançlıktan direk ölürüm.(fazlamı acık sözlü bir yorum oldu )
    bizimle birlikte olup degil emeklerini esirgemek, kendileri paralarcasına yapmış oldukları tüm güzelllikler için öncelikle ali dogan,murat124,denizdızı,ismail,melek,yahya abi,ahmet abi ve ve vee engelliler bizim tüm güzel yüzlü katılımcılarına sonsuz teşekkürler ediyor, başarılarının devamını canı gönülden diliyorum

umudun,koca çorumlu,duygu bahçesi,mayın tarlası ve tabi organizatörler ilk kez görüp bir daha asla unutamayacagım dostlar oldu.

bizim ekibi saymaya gerek varmı...
    sizleri şimdiden çok özledim.istanbulda az gezin.yormayın kendinizi.daha kayseride gezecegiz.

tüm güzel yüreklerle kayseride buluşmak dilegi ile...
    dört gözle bekleniyorsunuz

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler ederim.Mersin ve Adanada hoş vakitler geçirdik sayenizde.

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dönence canım arkadaşım duygularını öyle güzel anlatmışsın ki katılmamak mümkün değil hele mikrofon konusun da (ali kadeş duymasın kayseride mikrofonu birimiz kapalım çaktırmadan) ))) bende sizleri tanıdığıma öyle sevindim ki anlatamam sen atom yeliz deniz ve mersin sokaklarında gezimiz unutulurmu köşeyi dönünce geldik cümlelerini unutmak ne mümkün...

Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dönünce geldik mi?
    geldik
    kaç köşe döndügümüz önemli mi?
    sizlerle olduktan sonra degil

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    (yola cıkarken aslında benim beklentilerim bu kadar yüksek degildi.ilk gün klasik organizasyon havasında geçerken ankara ekibinin yüzünden akan yorgunluguda görünce aslında biraz gözüm korkmadı degil nasıl geçecek bu 4 gün diye.)Ankara ekıbımı Yorgunlukmu bısey demıyorum otelde kaldınız gece 4 te uyudunuz ben onuda uyuyamadım arkadaslarım dostlarım saolsun mersındekı sabah 9 da oteldeydım yanınızda 11.05 te otoban gıseden bılet aldım gozneden saat 4 cıvarı ankaraya gırdık dostluktu mehabbettı bızde mesele boyle guzel yol arkadasları gormedım cafer ulgen abımız zubus tolga 06 ve ben yol nasıl bıttı anlamadım bıle 170 le solladıgım adamlar bu nasıl sakat la dedıler emınım o tek yollarda bıle (tolga o6 nın arabasıyla uyuyordu gorse hopardı) bızde muhım olan adamlık keske her yola aynı kadroyla cıksam fızana gıderım

Sayfa 34 / 35 İlkİlk ... 24303132333435 SonSon