Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sgurbeytasdelen Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Gürbey
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Şişli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biz oradaydık. Söylediğim gibi çok kalabalık geldik. Etkinliğin sonuna kadar (19:00) kaldık. Yanımda kimler vardı efsanur, dolunay, romantikprens, güler kara, ümit çağlayan, kral, kadir özdemir gibi site üyesi arkadaşlarımız haricinde site üyesi olmayan arkadaşlarımızda vardı aramızda... Tabi bu arada bizim araçın haricinde önden gelen arkadaşlarımızda oradaydı çiğdem, gülser ve ayşegül özder bu arkadaşlarımızla akşam birlikteydik sabah onlar kamptan çıkıp geldiler. Yani bizler Florya Kampında kalıyorduk oradan ayarladığımız arabalarla geldik. Sizlerinde söylediği gibi katılım biraz azdı, yani umduğumdan daha azdı. Yine oradaki kalabalığı yaratan biz engelliler.biz üyeleri olduk. Ben bir çok teknolojik ürünü denedim. Neler mi bunlar öncelikle merdiveni inip çıkan cihazı denedim. Çok güzel bir şey ... tek başına koltuğa oturup düz yada dönemeçli bir merdiveni inip çıkabiliriz bu aletle. Tabii fiyatı çok pahalıydı. İnanmıyacaksınız 36 milyar. Yani bir ev alabiliriz bizler bu parayla düz ayak yada paramız çoksa yine alabiliriz. Tabii acaba kaç engelli alabilir bu cihazı bilemiyorum çok pahalı mesela benim için almak hayal sonra yerli malı olan ayağa kaldıran sandalyeyi denedim. Fiyatı fena değil 10 milyar. Ayrıca banka kredisi ve taksitlede alınabilir. Sonra bunun avrupa'sını denedim onun fiyatıda 20 milyardı. Daha küçük ve kullanışlı. Yerli olan ayağa kaldırıp dolaştığımız sandalye büyük evin kapılarından geçmeme sorunu olabilir. Bu cihazların şu anki yaşadığımız çevre itibari ile kullanımı biraz zor. Yinede almak iyi olabilir. Sağlık açısından ayağa kalkmak bu pozisyonda durmak bizim için iyi olur. Sonra bir ara bisiklet çevirdim. Kas ölçümüde yapıyor bu bisiklette. İnanmıyacaksınız ama ben kas kuvetim yok zannediyordum bu bisiklet sayesinde düşündüğüm gibi olmadığını kas kuvvetim oludğunu öğrendim. Devri en düşük ayarlandı ve benimde gücümle çevirdim. Yoruldum ama iyi bir spor oldu benim için :wink: Arkadaşlar bizler için yine çok önemli olan havalı minderlerde vardı orada bu minderle 18 saat otursak bile yara olmadan kızarıklık olmadan oturabiliriz. Bizim için çok önemli olan bu havalı minderi SSK'dan yazdırabilirmişiz. İhmal etmeyelim ve bu mindere sahip olalım. :P
    Aynı şekilde havalı yatakta vardı Reha Fuarında çok güzel bir fuar. Ben her birimi gezdim. 3 katı da dolaşıp deneyebildiğim cihazlarıda denedim. İşin güzel yanlarından biride wc'nin bize uygun olmasaydı. Orada hiç yorulmadım, aksine keyifli vakit geçirdim.
    Sonra dışarıya çıkıp alternativ camp Ercan beyinde önerdiği gibi basket maçı yaptık. Maçtan sonra Kadıköy belediyesinin organize ettiği kokteyle katıldım. Açık havada yapılan bu kokteyldeki o birbirinden lezzetli yemekleride meslek edindirme kursundaki bayanlar yapmış. Çok güzel bir gündü. Sohbetide unutmayalım. Yoksa siz gelmediniz mi, neler kaçırdığınızı bilemezsiniz. Keşke imkan olsaydı 3 günde orada olabilirdim. Bizim işyerininde orada bir standı vardı ve tüm stk'ların.
    Seneyi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Dolu dolu geçen bir Reha Fuarında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    Saygı ve sevgilerimle, Hoşçakalın. Etkinlikleri kaçırmayın

Üye
    Evren Avatarı

Gerçek Adı
    Evren
    Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstanbul 'a gelip sizlerle tanışmaktan ,vakit geçirmekten çok mutlu oldum

Hepiniz çok iyisiniz...

EVREN DEMİR

Üye
    sgurbeytasdelen Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Gürbey
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Şişli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar herşey güzeldi demiştik Reha ile ama şunu belirtmek istiyorum. Ben boş stand yerleri gördüm ve bazı standların başındada bilgi alınabilecek yetkili yoktu. Sanki çalışanlarda bir bıkkınlık, isteksizlik var gibi. Heycanı biraz sönük gördüm. Tanıtım malesef iyi yapılamıyor. Ben televizyonda ve basında Reha Fuarı ile ilgili bir şey görmeden göreniniz var mı?
    Ben eleştirinin bizleri geliştiren ve iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. İnsanlar gelmediler, ilgi göstermediler demek kolay.... Niye gelemediler, herkesin haberi var mı, biz hangi konuda hatalıydık gibi özeleştiri getirmeli organizasyon sahipleride.... Eğer bu şekilde düşünürlerse önümüzdeki sene çok büyük bir katılımla süper bir organizasyonla karşılaşabiliriz.
    Yinede daha öncede söylediğim gibi herşeye rağmen güzeldi.... Ben gittiğim için memnun kaldım (eksikliklere rağmen) sonuçta bizim için birşeylerin yapılması ve bu yapılanları görme fırsatını yakalamak güzeldi. (daha fazla ürün olabilirdi)

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234