Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 48 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ETKİNLİK PROGRAMI

10 HAZİRAN 2005 CUMA

11:00 Açılış
    12:00 Dia Gösterisi (Zihinsel Engelli Çocuklar) ÖZİDA - Savaş EKİN (Etkinlik Alanı)
    13:00 Orienteering Ayder - Belmo (Etkinlik Alanı)
    13:30 Ritm Workshop ve Cim Cim Jimnastik Grubu Yağmur Çocuklar (Etkinlik Alanı)
    14:00 Engellilik ve İstihdam ÖZİDA, Kariyer.net, TURKCELL (Seminer Salonu)
    15:30 Topaç Yarışması Afacan Oyuncak (Etkinlik Alanı)
    16:00 Müzik Dinletisi Türk Halk Müziği Korosu (Etkinlik Alanı)
    17:00 AB Yolunda Türkiye'de Engelli Ürünlerinde Standardizasyon Dr. Mahmut CAMSARI - Almanya (Seminer Salonu)
    17:30 Engelli Basketbol Maçı (Etkinlik Alanı)
    18:00 Masa Tenisi - Tırmanma Duvarı (Etkinlik Alanı)
    20:00 AKŞAM PARTİLERİ EOS BAR Küçükparmakkapı Sok. Taksim BEYOĞLU (EOS BAR)

11 HAZİRAN 2005 CUMARTESİ

11:00 Spastik Çocuklar Ağaç - Çiçek Oyunu MEDAS (Etkinlik Alanı)
    12:00 Engellilerde Spor Muffy DAVIS & Muhammed A. TUNCAY & Ercan TUTAL (Seminer Salonu)
    14:00 AB Projesi Çerçevesinde Yaşlı Bakıcısı Yetiştirme Programı Özel Acıbadem Huzurevi (Seminer Salonu)
    14:30 Gol Ball Show Ayder - İstanbul Görme Engelliler Spor Kulübü (Etkinlik Alanı)
    15:00 Okçuluk Omurilik Felçlileri Derneği (Etkinlik Alanı)
    15:30 Sabun Yapımı Gösterisi IB & Türk Spastik Çocuk Vakfı (Etkinlik Alanı)
    16:00 Sosyal Girişimcilik (Seminer Salonu)
    18:30 Kadıköy Belediyesi Gün Sonu İkramı (Etkinlik Alanı)

12 HAZİRAN 2005 PAZAR

11:00 Kök Hücre Çalışmaları Prof. Dr. Şafak Karamehmetoğlu (Seminer Salonu)
    14:00 Müzik Dinletisi Görme Engelli Çok Sesli Korosu (Etkinlik Alanı)
    15:00 Basketbol Omurilik Felçlileri Derneği (Etkinlik Alanı)
    15:30 Oyuncak Boyama Afacan Oyuncak (Etkinlik Alanı)
    16:00 Halk Oyunları Omurilik Felçlileri Derneği (Etkinlik Alanı)
    17:00 Okçuluk Ayder (Etkinlik Alanı)
    19:00 Devinimler Dans Gösterisi Devinimler Yaşama Sevinci Dans Topluluğu (Atatürk Salonu)

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

servis3at - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 11 Haziran: Reha etkinlikleri bahanesiyle
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sgurbeytasdelen Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Gürbey
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Şişli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Benide yazabilirsiniz, Reha'nın daha önceki programlarınada katıldım. Bizler için çok iyi oluyor. Son gelişmeleri görmek açısından.
    Hatta geçen sene bir cihazı denemek için iş yerime getirdi orada tanıştığım kişiler. Ben o cihazla iş yerimde ayakta dolaşmanın keyfini yaşadım. (Tabi fiyatı çok yüksekti alamadım, ayrıca spor amaçla çok güzel ama günlük yaşamda kullanışlı değil) Ellerimle kollarını ittiğimde ayaklarım adım atıyordu (çok muhteşem bir şey adım atmak)
    Bu yılda gideceğim inşallah bir aksilik çıkmazsa orada olacağım. Hatta şimdi ben Florya Özürlüler Kampında kalan ÖsHA Grubu gönüllülerinide getirmek için bir organizasyon yapmaya başlayacağım. :!: Yani siz beni en az 20 kişi yazabilirsiniz. Gelişmelerden haberdar ederim. Görüşmek üzere

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar gercekten çok üzgünüm haftasonu çalısıyorum cok gelmek istiyordum ama olmadı bundan sonraki başka bir organizasyonda buluşmak ümidiyle ...... ops:

Üye
    Yavuz Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende geliyorum

Üye
    sgurbeytasdelen Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Gürbey
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Şişli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Tekrar Merhaba arkadaşlar. Ben 20 kişi demiştim katılım konusunda ama bu sayı yükseldi 40 kişi olduk. Yani iki minübüs ile biz geleceğiz. Ayrıca sizlere süpriz; Aramızda sitemizinde gönüllüsü olan birçok arkadaşımız var . Yarın 2 gibi oluruz biz Harbiye-Askeri Müzede görüşmek üzere arkadaşlar. Sevgi ile kalın.

Tavsan
    Misafir Üye
    Tavsan Avatarı

Ben de gelecem %90 daha üye olalı 1 saat oldu ama çabuk ısındım size. liste servis içinse eklemeyin listeye.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Eger bir terslik olmazsa, sanırım saat dört sularında, birkaç saatliğine benden ugrayabilirim.

Üye
    kaderb Avatarı

Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eveeeet,
    bir buluşma daha başladı ve bitti.
    etkinlik muhteşemdi,teknılojinin nekadar geliştiğine birkez daha şahit olmuş oldum. ve sevgili dostlarımla geçirdiğim muhteşem dakikalar beni inanılmaz keyiflendirdi. aralarından erken ayrılmış olmam beni biraz üzse de yinede herşey çok güzeldi. her seferinde dostlarımın arasına yenileri ekleniyor, yeni yüzler tanıyorum, sım sıcak tostluklara şahit oluyorum.
    buda beni mutlu ediyor. sevgili sarp murat,sankha, senedesmus ve ersin sever sizleri tanımak ta beni inanılmaz mutlu etti. bağımlılık yaptınız arkadaşlar, yanınızdan ayrılmak çok zor geldi bana. sizleri çok seviyorum !
    tekrar görüşmek dileğiyle.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Çok güzel bir gündü. Gerçi yine zaman hiçbişeye yetmedi ama...
    Ne yazık ki etkinliğe katılım çok çok azdı. Koca fuar alanı bomboştu. Yazık ve düşündürücü!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SEVİNÇ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dün çok güzel bir gündü. :P
    Gelmeden önce İlk an herhalde iptal olmaz endişesi kapladı içimi gerçi kapalı alandaydı ama yağmurun sabah yağmasında ürkütü çünkü arkadaşlarımın bir an nasıl geliceklerini düşündüm.Bende bir panik vardı :roll: ama sonra güneş güzel yüzünü gösterdi tabiki herzaman ki gibi bizim yanımızdaydı :P
    Oturanboğa (bülent )dedigi gibi katılım azdı ve tam olarak yeterli degildi standlar ayrı ve aktif degildi ilgisizlik vardı bir ara hareket kazandı.Yeni teknolojik aletler mükemmeldi doğrusu merdiven den inip çıkan sandalyeler çok rahatlıktı bir ara CATWOMAN deneme yaptı. Bir aşağı bir yukarı çıkmayı denedi başarılıydı onu seyrettik.Ancak sesizlik yine baş gösterdi ama arkadaşlar.....
    ENGELLİLER BİZ'le bir kere daha gurur duyduğumu belirtmek isterim. :P gerçekten iyi vardık ve destek olduk ve bir araya geldik sizleri çok seviyorum Bende iyiki sizlerle beraberim
    özellikle Sevgili Bülent, Kader,Gülcan,Ersin,Gülçin,Tengi(Nur),Gamze ve eşi Sefyettin bey,Oya,Barış,Çigdem ve sayamadıgım arkadaşlarım darılmasınlar hepinize yakınlıgınızdan ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkür ederim.
    İYİKİ ENGELLİLER BİZ'DEYİM

Üye
    fulyaa Avatarı

Son Giriş
    07.08-2016
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

REHA Etkinlikleri Pazar günkü programda saat: 11.00´da kök hücre konusunda Şafak Karamehmetoğlu seminer salonunda konuşacakmış.Şafak Karamehmetoğlu kendisi fizik-tedavicidir.İsterdim ki bu programları hazırlayanlar bizleri (hele ki böyle önemli konularda) o konun uzmanlarıyla bilgilendirsinler.

Saygılarımla.

Fulya

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankara'dan buraya reha ve bir başka özel işim için daha gelmiştim. Yani rehaya denk getirdim öbür işi, her neyse biraz son dakika olduğundan kan almadan geldim ve ölü gibiydim burada, pilim bittiği için pazar günü gidemedim fuara, yoksa kök hücreyi dinlemek isterdim. Cuma günü "engellik ve istihdam" paneline girdim. Özida başkanı ve turkcell yetkilisi vardı konuşmacı olarak, dinleyici olarak ise 15-20 kişi...
    İstihdamdan ziyade engellilik üzerine konuştu başkan, pek az istihdama değindi. Onda da kamunun engelli kadrolarını doldurmada özel sektörden geri kaldığını söyledi. Özida'nın amacı iş bulmak değil politika üretmek olduğundan benim sorularım muhatapsız kalacaktı belki de... Zaten pek az soru alındı. Cmt. günü "engellilik ve spor" vardı. Muffy Davis muhteşemdi, yapmadığı spor yok gibiydi, tekerlekli sandalyede ve binicilik, dalış, kayak, trekking, engelli yarışı, tenis, eminim unuttuklarım vardır... yapıyordu. Yarışlardan emekli olmuş. Neyse buna katılım daha iyiydi. Fuarda özida ve işkur benim ilgi alanımdı. Bunun dışında firmalar beni daha az ilgilendiriyordu, ama insanların buluşması, tanışması ve yeni fikirler üretmesi için güzel bir zemin olarak değerlendirdim orayı. Özellikle Claire kafasında çok şey bitirdi, herkesten isim telefon topladı, umarım güzel şeyler yapacak. Cmt. akşamı ve gecesi için daha çok şeyler söylenir, sadece teşekkürler iyi ki hep birlikteyiz diyeceğim. Aramızdan erken ayrılan arkadaşlar ve gelmeyenler için üzgünüm. Bir dahaki buluşmada birlikte olmak dileğiyle...

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

En güzel yanlarından biri yine arkadaşların bir arada olmasıydı,
    reha sakindi hatta sapsakindi..
    Geçen yıl daha kalabalıktı sanki,
    gittikçe katılım sayısı azalıyor mu ne anlamadım...

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben Herşey çok güzeldi demiyorum, benden önce demişler sadece onlara katılmakla yetiniyorum.

Listede ismim olmamasına rağmen bir baktım ki oradayım. Hainler beni kandırdılar. Saat 08:00de istanbula girdik. Eve kendimi zor attım yağmurdan. Bir uyandım ki koltukta oturarak uyumuşum semino da birileriyle konuşuyordu klavyenin üzerinde uyuyakalmış. Bilgisayarda aniden çıkan hareketli bir parça olmasaydı 24 saat uyurduk herhalde. Uyandığımızla dışarı fırlamamız bir oldu. Geç kalmıştık dostlarımızı görmeye boşuna mı çekmiştik onca yolu yağmur kar vız gelir bize.

Bir gittik ki iyi ki gelmişiz diye düşündüm. sevdiklerimin yüzündeki o ....... gülümşeyişleri görünce. O gülümsemeyi ifade edemiyorum görmek lazım.

Sarpmurat, sankha ve ersin sever'i ilk gördüm, çok sevdim onlarıda sizi sevdiğim gibi. Geldikleri için teşekkürler, geldiğiniz için teşekkürler bende geldiğim için kendime teşekkür borçluyum ama kendimi ödüllendirdim sizleri görmekle
    selam ve sevgiyle

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon