Sayfa 9 / 61 İlkİlk ... 56789101112131959 ... SonSon
Toplam 912 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ee iyi bak o zaman yahu nasıl saat yokmuş

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

Sonradan editleyerek saat konmuş iyi bari baştan unutulmuşsada ısrarlı talep karşısında saat eklenmiş sağolun yaaaa

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet saati unutmuşum yazmayı sen uyarınca ekledim hemen uyarın için çok telşekkürler buyur gel sana nargilenin marpucun en kralını ayırtıcam

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

Sigara+nargile içmediğim için ayırmana gerek yok, zaten 2 çift lafım 1 tekte sorum olacak sonra gideceğim.

Üye
    kaan1975 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya ne kadar çok tatil,piknik,organizasyon,buluşmalar yapıyorsunuz..ben niye gidemiyorum..paranız çok geliyor sanırım..azıcıkta engellileri düşünün parası olmayanları,tekerlekli sandelye alamayan olmayanı..organizyonlara harcıyacağınız parayı bir seferde kendi aranızda toplayıp ihtiyaç sahiplerine verin hem hizmet etmiş hem sevap işlemiş olursunuz..lütfen biraz milliyetçi olalım her şeyı devletten beklemiyelim fakir fukarayıda gözetelim..ha ha hihi edeceğiz diye paralarınızı boş lakırtı için harcayıp durmayın gunahtır..milli servettir..sizlere hiç buluşmayınız diyemem demiyorum..sadece çok buluşuyorsunuz çok..azıcık azaltın ve o parayı harcadım sayın tekerlekli sandalyesi iğnesi ilacı olmayanlara verin derim.gidene gitme demek.haddim değil ama tavsiyede bulunmak görevim..unutmayınki fazla paranızda başkalarınında hakkı vardır..Anlamıyorum engelliler arsında gelir farklılığında uçurum var sanki..kimis ekmek bulamaz..kimisi gezmekten vakit bulamıyor..işin enteresan tarafıda parası olanlar hep ağlıyor biraz halkımızı sevelim..ekonomik krizde halkımızı olmayanları düşünelim..

Üye
    mother Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    19.04-2014
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

aaa ne demekmiş o bir çift sözüm bir tek de sorum olacak ardından ayrılacam olmadı şimdi cemnargile içilmezmi yamurat sen bana ayır en kral nargilenin marpucunu...kral sende gel nargile keyfimize katıl..koca çorumlu abimiz gelecek ki nargilenin tadı çıksın

kaan kardeşim söylemleninin tamamına önyargıyla yaklaşmak ve haksızlık yapmak istemem..doğruluk payın var..lakin arkadaşlarımızla bir araya gelip dertlerimizi sorunlarımı paylaşmakdan daha doğal ne olabilirki ve sandığın kadar ciddi paralar harcanmıyor..oldukca cüzi rakamlar..ki bunada hakkımızın olduğunu düşünüyorum...

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

Kaan haklısın, 2 çay bir tost parasını faydalı yerlere harcamalıyız. Nerden baksan 4 lira falan tutuyor vallahi iyi para ha.
    Herşeyi devletten bekliyor ve milliyetçi olmayıp çay çörek hatta utanmadan mangal yakmalara kadar azıttık işi. Boş lakırtı yapacağız diye milli serveti harcamak gibi gaflete düştük. Elimizdeki çokk (ama çok9 parada parası olmayanlarında hakkı var, yok artık piknikti mangaldı çay börek ne o öyle?
    Gezmekten vakit bulamıyorsunuz 2 ayda bir toplanıp içtiğiniz çayların ve yediğiniz tostların parasını nerden buluyorsunuz? Birde yok yok diye ağlaşmıyormusunuz ayıp valla...
    Bir buluşma ile ne kadar çok suç işleniyor haberiniz yok, oturun oturduğunuz yerde, hem engelliyim diyorsunuz hemde zırt pırt geziyorsunuz. Bu nasıl engellilik? Engelli dediğin yorgun olur, hasta olur, ağrılı ve sızılı olur. Yoksa siz engelliler arasında gezip tozan sağlamlar olarak bizi provakemi ediyorsunuz nedir?
    Engelli eğlenmez,
    Engelli gezmez,
    Engelli pikniğe çay içmeye heleki mangala gitmez,
    Engelli oturur ağlar,
    Engelli günde 33 kere "ah ülen keşke sağlam olsaydım" der,
    Engelli herşeyi devletten beklemez, çıkar kendi dilenir,
    Engelli dediğin nedirki, ot!

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla ben bilmem marpucun en kralını ayırttım ben ..bir kere eline almak tan da bişey olmaz ya .Şu üstteki yazın da var ya 10 numara eğriye eğri doğru ya doğru

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cem harika özetlemişsin konuyu altına imzamı atarım. gezme tozma yok bundan sonra tamammı, evlerden dışarı çıkmakta yok, ne işimiz var dışarlarda ayaklarımızı kırıp (tabi bu arada kıracak ayak bulabilirsek ) evden dışarı çıkmıcaz, senelerdir nasıl eve hapis, hayata küs yaşadıysak, insan içine cıkmadıysak bundan sonrada aynen öyle yapıyor ve özümüze dönüyoruz tamammı kardeşlerim. ve o tost ve çay paralarınıda aramızda toplayıp gereken yerlere ulaştırıyoruz . murat sizde aklınızın ucundan bile geçirmeyin sakın hancı cafeye gitmeyi olmuyo ama ......!!!!

Üye
    Sibel972 Avatarı

Gerçek Adı
    sibel
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kaan bence bizi dışarda görmek istemeyen bi saglam eger engelli birriysede sözlerine çok kırıldım biz vergiimizi veren insanlarız birazda devletten bekle

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar konu kaynamış biraz tekrar yenileyim 13/06/2010 saat 13:00 da Şirinyer hancı cafe toplanıyoruz .Yaşar,uğur,selma ve elif cuma günü sizleri arar tekrar bi teytleşiriz .Görüşmek üzere sağlıcakla kalın

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

3. İzmir Buluşması Mangal Partisi 24 Temmuz 2010

Katılmak isteyen arkadaşlarımız kişi başına 10 lira maliyeti vardır.
    Ödeme buluşma günü yapılacaktır.
    İzmir'de oturup irtibat kurabilen arkadaşımız olursa ödemeyi önceden yapabilir.
    Verdiğiniz 10 lira neleri kapsıyor:
    1 Adet kalçalı but
    Minimum 5 adet, fiyatlar bugün ile aynı kalırsa 8 adet kanat. (Kanat sayısı o gün yükselme ihtimali olan fiyatlara göre değişecektir)
    Mangal kömürü,
    Kola,
    Ekmek,
    Domates-yeşillik,
    Plastik çatal/kaşık/tabak/bardak ve peçete
    verilen 10 liralardan karşılanacaktır.

İnciraltı pikniğini yaptığımız yerde, ağaçlar altında denize tam sıfır noktasında olacağız.
    Yer seçimindeki 1 numaralı belirleyici faktör; sandalye kullanan arkadaşlarımız için tuvalet, rampa, otopark sorunu yoktur.
    2 Numaralı belirleyici faktör; deniz ile iç içe ağaçlar altında olması.
    3 Numaralı belirleyici faktör; kafeteryasında engellilere %50 indirim uygulanması.

Ayrıntılı başlığı önümüzdeki hafta açacağız. Dışarıdan gelecek arkadaşlarımız için ortalama bir gün tespit etmek için tarih seçimi çok zor oldu
    Umarım 24 temmuz çoğuza uyar.
    Sormak istediğiniz ne varsa buradan cevaplarım. Umarım güzel bir gün geçiririz.

9726MANGAL - Bu başlıkta buluşma organizasyonları için fikir alışverişinde bulunalım

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cem teşekürler kardeşim . yüregine saglık tarih harika olmuş. başlık acıldıgında beni de yazarsan çok sevinirim. siz dostlarla tekrar bi arada olmaktan şeref duyarım..sevgiyle kal..

Üye
    Sibel972 Avatarı

Gerçek Adı
    sibel
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

temmuzda misafirim var o tarihe kadr giderse gelirim ama kesin bişey diyemem

Üye
    ada Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    21:32
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Karabağlar...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok isterdim gelmeyi ama 25 inde kamp var,mersinde...24 ünde yola çıkarım muhtemelen gündüz çıkarım geçen yıl gibi...son dakika kamp programı iptal olursa %10 o zaman tekrar değerlendiririm..lakin 24 ü bana uyan bir tarih değil....Keyifli bir gün geçireceğinize eminim şimdiden katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum....umarım ekim gibi tekrarlanır mangal keyfi cem...

Sayfa 9 / 61 İlkİlk ... 56789101112131959 ... SonSon