Sayfa 1 / 12 1234511 ... SonSon
Toplam 167 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şu an otelin lobisinden bağlanmaktayım...Misafirlerimizin bir çoğunu uğurladık...Burada son birkaç kişi kaldık ve kısa bir süre sonra organizasyonu sonlandıracağız....Katılan arkadaşlar görüşlerini buraya yazacaklar....Tabi bende

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ilk yorum benden olsun güzel ve keyifli ortam vardi emeği ğeçen herkese teşekkür ediyorum.

otel hakkindaki görüşüm olumlu yönde değil malasef; bir disco 20metre kare olur mu çok küçük yani 10kişi gelse oraya adim atacak yer kalmaz diğer konu ise otelin resturanti mercimek çorbasi resmen su içilmiyordu 2gün boyunca ayni menü çikti ve et türü yemekler kullanilan etler ne eti çok merak ediyorum ben sadece tavuk yediim hiç olmazsa tavuğun bir şaibe gibi durumu yok

bu eleştirim otele yöneliktir

arkadaşlik dostluk ortami çok güzeldi en önemlisi gruplaşma yoktu.

oda arkadaşim yüreği ve kalbi güzel insan taytis(tayfun) kardeşim,havuz arkadaşim atilla(baba bizi diskoya götür) ,hazan68 ablama,hasan hocam,ahmet abime,kuyucak/hasan abime),flori yengemize,kaptan14 abime,umuduna,ayşeğül,altuğ uygun abime,utopya kardeşime,denizkizi88,ali doğan abime,adanlevent abime,adanadan gelen ismail arkadaşima ve diğer tüm arkadaşlara çok teşekkürler kusura bakmayin tek tek nick yazamadiğim için.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

resimlerinizi bekliyoruz.illaki güzel geçmiştir.öyle tahmin ediyorum.yiyip içtiğiniz sizin olsun anlatın bakalım.

Üye
    güllerdiyarı Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok şahane bir organizasyon oldu,öncelikle hasan kardeşime,koca çorumlu(ahmet abi)ya içlerindeki bitmez tükenmez atom enerjisine sahip,sırdaş ,sibel ,atilla(baba beni diskoya götür),taytis,serkan,has bahçe(pardon duygu bahçesi)hazan,nursan,flofi,orta enerjiye sahip,elif-kız,kuyucak ve eşi,aytuğ,aynur,murat01-80 adını hatırlayamadığım bütün güzel arkadaşlara çok teşekkür ederim.İyi ki varsınız,devlet nükleer tesisi kuramıyacak ama siz enerjinizle bunu başaracak güçtesiniz.Bu arada şu an evimden yazıyorum.

Üye
    missing_you Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    05:11
    Yaşadığı Yer
    ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben geldim gördüm ortam gayet guzeldi

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

herşeyden önce böylesine güzel ve keyifli bir 2 gün geçireceğimi açıkcası düşünmemiştim.inanılmaz güzeldi.
    herşeyiyle emekleri geçip bizleri bir araya getirdikleri için hasan karamana ve hasan kuyucak abime sonsuz teşekkür ediyorum.
    yüreklerine sağlık diyorum.böylesine güzel yaşanan bir 2 gün,tüm ufak tefek eksiklikleri silip süpürcektir diyede düşünüyorum.,sibel ,atilla(baba beni diskoya götür) ,taytis,serkan,( duygu bahçesi)hazan,nursan,flofi, ,elif-kız,kuyucak ve eşi,aytuğ,aynur,murat01-80 adını hatırlayamadığım bütün güzel arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum sizlerle beraber olmak çok güzeldi.
    diliyorum en yakın zamanda yine bu kadar güzel bir organizasyonda tekrar bir araya geliriz.hepinize çok teşekkür ediyorum
    iyiki varsınız dostlar

Üye
    güllerdiyarı Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

k 546163 hasbahçe - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler
    DUYGU BAHÇESİ ÇOK MEŞGUL
    k 546166 akşam yemeği - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler
    ELİF-KIZ,NURSAN, DUYGU BAHÇESİ VE ARKADAŞI
    k 546181 TAYTİS - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler

TAYTİS

k 546185 ERDEMLİ - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler
    AYTAÇ-A KALİTE-ERDEMLİ

k 546188 SAVAŞÇI - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler
    ATİLLA(baba beni diskoya götür)

k 546191 grup - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler
    koca çorumlu,umudum,leventpigmozonte,kuyucak ?

Üye
    iremsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

resimleriniz koyun bakalım bizde hasetlikten çatlayalım

ben ençok süpriz ismleri merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim,

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

hasan hocam süpriz simler kimlerdi sormayi unuttum ve bende merak ediyorum.

ayrica yeni fark ettim 2gündür 3-4saatlik uyku ile durduk hala yorgunluk var üstümde

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    02:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Hasan KaHraman (karaman) diye başlamak istiyorum Antalya bulusmasi yorumum icin
    Gercekten yuregiyle tevazusuyla güleryuzuyle bir kaHramandi bu organizeyi üstlendigi ve başarıyla tamamladigi icin benim nazarımda… cok tşk ederim hasan kaHramanimiz hersey muhteşemdi süper eylendim dinlendim ….sen bizi mutlu ettin allahta seni mesut mutlu etsin insallah …
    Hasan Kuyucak ve mustakbel esine misafirperverliklerinden dolayı gönül dolusu tesekkurler.
    Bulusmaya katılarak renk veren can veren. CAN dostlar;
    Kadın budu köftesiyle meshur olan ilimizden koca corumlu Ahmet beye
    Cokkk uzaklardan bize umutlar getiren sessiz sakin ve güleryüzüyle bizimle olan canım umuduna.
    Antalyanın seriginden bir yagız delikanli, muhabbetiyle sohbetiyle cana can katan sevgili utopya kardesime.
    Engelsiz olupta aramıza yuregiyle katılan sevgili güller diyarına
    Hayırlı cumalarıyla altug beye
    Baba beni tiskoya götür atillaya ve turistlerle su gibi akıcı İngilizce konusan babasına
    Amasyadan elma getirmeyen şirinmi şirin tatlımı tatlı duygu bahcesine ve sevgili misafirine
    Antalyanın güzel kızı emele
    İnce zarif kibar ve şıklıgıyla gözlerimizi alan taytıs beye
    Kilometrelerce uzaktan gelerek yüregimizi ısıtan adana ekibine
    Ali dogan ve murat01 guzelliyle dillere destan denizkızına ve aysegülümüze
    Centilmenligi delikanlılıgı ve guzel esprileriyle barıs01 e
    Dogum günü cocugu kına gecesinin kaHramanı feyzama
    Neşeleriyle güzellikleriyle 3 silahşörler olan Dilek Aynur ve Canana
    İyi bir izleyici ve gözlemci arkadasımız erdemliye
    Beyefendi ve uyumlu tavırlarıyla Cengiz bey ve sevgili esine
    Gece muzigi organizesiyle dj derbeder kardesime
    Sakin ve huzurlu durusuyla ömer Faruk beye
    Tatiline halen devam eden Burgaz kartalı ve misafirine
    Bir türlü arkadasına dondurma alamayan levent pigmentoza ve misafirine
    Kuzen cenke
    Heyecanı mutlulugu enerjisi yuzune yansıyan guzel arkadasım sırdasa
    Ameliyat sonrası manken gibi olan melek kıza(masallah)
    Havuzdan cıkmayarak nerdeyse balıklarla engelliler biz ortamı yaratan prens mickeymauseye
    Oda arkadasım sehir merkezi tutkusuyla canım bitanem nursanıma
    Bize sehir turunu düzenleyen sevgili dernek baskanı ve yardımcılarina otobus sürücüsüne
    Masajcım hamam sauna hizmetleriyle tamara ya
    Ve otel folcon elemanlarina sonsuz tesekkurler…
    Ve isimlerini suan sayamadigim atladıgım unuttugum arkadaslarım varsa lutfen ya simdi bende bende ordaydım diye hatırlatsınlar yada sonsuza dek sussunlarJ))
    Coskulu bol eylenceli sevgi dolu nice güzel bulusmalara hepbirlikte diyor veeeee

Hepinizi Hasretle Kucaklıyorum……
    Sevgilerimle….

Üye
    almani Avatarı

Son Giriş
    02.08-2016
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

harika resimler ve paylaşımlar için emeği geçen herkese teşekür etmek gerek bu sosyal bir etkinlik insanlar birbirlerini tanıma fırsatı bulur belki bir ömür dost belki bir çömür bir arkadaş belki bir ömür başka bir hayat paylaşımı olur tekrar teşekürler katılan güzel prensesleri aratmayan kıraliçeler edasıyla hafızılarda yer edinen arkdaşım hazan 68 hanfendi yakışıkllı güneydoğun gözbeği ve hazar gölünün haşin erkeği erkek gibi erek yani adam gibi adam kıral hemşehrim umudum yakışıklı umudum ve kıral kadar yakışıklı bir kez ist buluşmasında gördüğüm ve tanıdığım canım kardeşim desem yerinde olur adanlı barış01 ve isimlerini hatırlamadığım sitede tanıdığım dost ve arkadaşlara hakatten mutluklar dilerim keyifli ve güzel 2.gün geçirmişsiniz eh neyapalım yapcağımız tek şey çok mutluluklar dilemek.a.l.m.a.n.i.

Üye
    kuyucak Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    17.11-2010
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Eskiden beri bir hayalimdi böyle bir organizasyon .. Yıllardır engellilerin düzenlediği onlarca etkinliğe katıldım .. Hep bir eksiklik hissettim;
    -Kalacak yer sorunu..
    -Kalacak yerlerin sakatlara uygun olmaması ..
    -Yemek-içme sorunu,eğlence sorunu..
    -Etkinliklerde bunlara ayrılan zamandan dolayı zaman sorunu..
    -Etkinliklerin sanki sakatları izole ediyormuş pozisyonu ..
    -Etkinlikleri düzenleyenlerin her şeyi sponsorlarla halletme düşüncesinden helak olmaları..
    Daha benzer sorunlardan dolayı böyle bir organizasyon fikrini anlattığım anda sahiplenen ve canla başla hayata geçiren Hasan Karaman ve ve tüm katılanlara ayrı ayrı ben teşekkür ederim.. Aslına bakarsanız biraz çılgınlıktı.. Bu çılgın düşünceye katılan ve hele de mutlu olan insanları görünce yaptığımızın ne kadar doğru olduğunu daha iyi anladım.. Hele son gece en az 500 kişinin içinde en eğlenen insanlar biz olunca hayatım boyunca savunduklarımızın ne kadar anlamlı ve doğru olduğunu kanıtladık kendimize.. Şartlar uygun olunca, yani engellenmeyince sakatlıkların insanın mutlu olmasına engel olmadığını bir daha anladım.. Tek tek herkese teşekkür ederim.. Bence bu başlangıçtı.. Mutlaka daha güzelleri yapılacaktır..

Bu yüzden katılanlar da düzenleyenler kadar alkışı hak ediyor..

Üye
    almani Avatarı

Son Giriş
    02.08-2016
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok haklsın bence öyle zaten bence biz engelli değilizki bakın sizde anlatıyosunuz 500.kişinin içinde bizim kader arkadalarımız çok ylenmiş demek engelli biz değiliz biz engelli görenler var.dikatlerine

Üye
    Sibel AŞUT Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan karaman ve kuyucuk(hasan bey)çok teşekkür ederim .gerçekten de çok eğlenceli bir ortamdı.ve bilmediğim başka emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder.ben hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum,sırdaş, murat,hacer, cengiz bey ve hanımı, barış,(ibrahim deyince bakıyor)serkan ayşe hanım ve gelini eda,hatırlayamadığım arkadaşlar özür dilerim.bilmiyorum başka ne anlatayım,çok güzel iki gündü

Resimleri ekleyeceğim bendekileri daha sonra arkadaşlar

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    02:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yarescim pırlanta gibi bir kalbin var.ışıgın hic sönmesin tatlım. seni tanıdıgıma cok sevindim iyiki katılmıssın bu guzel organizeye..öpüyorum sevgiler

Sayfa 1 / 12 1234511 ... SonSon