Sayfa 4 / 12 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 167 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    serkan inan çok üzüldüm.ankaraya sonunda ulaşabildinmi...

Üye
    bulent yalcin Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    30.04-2010
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

noldu olm serkan beni aramadan gidersen oralara öle ser sefil kalırsın oralarda kesin benim günahım tutmuştur neyseki sağsalim gelmişin ankaraya buna sevindim

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serkan; dostum dediğin kişiyi eğer gerçekten dostun olarak görseydin,yaşanan olayları buraya aksettirmezdin.O kişi senin için elinden gelenin fazlasını yaptı,çok nadir görüşebildiği dostu ile oturup biryerlerde kahve içmek yerine senin için havalimanına gelip 3-4 saat boş boş bekledi..Keşke yazmasaydın buraya....

Üye
    princess Avatarı

Son Giriş
    14.06-2011
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgi dolu yüreklerin birleştiği, umudun mutluluğun, sevincin, neşenin gönüllere yerleştiği bu güzel organizasyonda olmak beni çok mutlu etti. Anlamlı organizasyonun gerçekleşmesinde başta hasankrmn arkadaşımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç biliyorum. İlk otele geliş anımızdan ayrılış saatine kadar yüreğimizdeki mutluluk anlatılmaz ancak yaşanır. Gülen gözlerimiz, dayanışmamız her şeyi gözler önüne serdi. İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Konya, Antep ve hatırlamadığım diğer şehirlerden gelen arkadaşlar ‘Engel Mesafe Tanımaz, Sevgi Mesafe Tanımaz, Dostluk Mesafe Tanımaz gerçeğini ortaya koydu.
    Bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden üzüldüğüm taraflarda oldu. Organizasyonun son günü, otelden ayrılmadan saatler önce artık arkadaşlar toplanmaya başladı. Sonuçta organizasyon sahibi arkadaşlar da elinden geleni yaptı. Gönül isterdi ki, tüm arkadaşlar araçla havaalanına otogara bırakılsın ama imkânlar maalesef ki sınırlı idi. Tolga06 arkadaşımız benim can dostumdur. Evet, zorluk yaşadı. Ama zaten hepimiz engellerimiz yüzünden sıkıntı çekmekteyiz. Ben havaalanına bırakmak isterdim. Ama onun uçağı 16.15… benim ve beraber geldiğim arkadaşların uçağı 19.50- Arada 4 saatlik bir zaman farkı var. Hadi gittik diyelim. İstanbul olsa nerede ne var biliyorum. Ama zaten Antalya’nın yabancısıyız. O saate kadar nerede nasıl zaman geçirebilirdik. Hasan arkadaşımız da elinden geleni yaptı zaten. Hatta ben Tolga06 arkadaşımı uyardım, geç kalıyorsun dedim. Taksi şoförüne de rica ettik, yardımcı olun diye. Daha sonra kendisi beni aradı ve uçağa binemeyeceğini, geç kaldığını söyledi. Ben de yetkili birini telefona vermesini söyledim. Yetkili kişiye özellikle, altını çize çize durumu anlatarak ısrarla rica minnette bulundum. Ama yapacak bir şey olmadığını söyledi. Çok üzüldük. Yola çıktık, yolda Hasan arkadaşımız havaalanına gidelim dedi, zaten bizde öyle düşündük. Serkan ‘ı aradım tel cevap vermedi. 3. seferde telefonu açtığında geleceğimizi söyledim. Hatta şuna karar verdik, biz havaalanında ineceğiz, orda ben ve arkadaşlarım ayrılacağız, biz orada uçuş saatimize kadar bekleyeceğiz. Serkan, Hasan ve Feyza arkadaşımızla otogara gidip otobüs bileti alacak. Gerçi Hasan sağ olsun, sizi de otogara götürelim. Serkan’ı beraber yolcu edip uçuş saatine yakın tekrar havaalanına bırakalım dedi. Ama tekrar git tekrar gel olmasın diye ve arabada yer olmadığını Hasan’ın çok yorulduğunu bildiğimiz için kabul etmedik. Sonuçta Biz her harikarda havaalanına yine 4 saat evvel gelmiş olduk, Serkan arkadaşımız zorda kalmasın diye.
    Beni tanıyan tanıyor, bilen biliyor. Elimden ne gelirse yapmaya çalışıyorum. Bende engellilerle işim gereği ve sosyal çevrede iç içeyim. Keşke elimden başka bir şey gelseydi, gerçekten çok üzgünüm. Her ne kadar yanlış anlaşıldıysam da iyi niyetimden asla vazgeçmeyeceğim. Dost bildiğim insanlar her zaman dostumdur, dostum olarak kalacaktır.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasankrmn Mesajı Gör
    Serkan; dostum dediğin kişiyi eğer gerçekten dostun olarak görseydin,yaşanan olayları buraya aksettirmezdin.O kişi senin için elinden gelenin fazlasını yaptı,çok nadir görüşebildiği dostu ile oturup biryerlerde kahve içmek yerine senin için havalimanına gelip 3-4 saat boş boş bekledi..Keşke yazmasaydın buraya....
    Evet gerçekten bu duruma çok üzüldüm. hasankrmn Organizasyon için büyük emekler harcadın. Yüreğine sağlık.Ellerin ve yüreğin dert görmesin.Canım arkadaşım, dostum Feyzama da desteği için, ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Ben herzaman dostlarımın yanındayım. Yine söylüyorum. Dost bildiğim insanlar herzaman dostum olarak kalacaktır.

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

olan olmuş arkadaşlarda ters çıkarmak lazım bülent abii sen ahmı yapıyon ne
    nebilim duygucumm bilseydim sizele beraber gelirdimmm dımamayrılmam yamacından
    ismail canım kardeşim dosdum senin varlın yeterrrr
    princess birzamanlar benim dosdumdu ama o birzamanalrda kaldı bu güne kadar bütün buluşmalara bereber gittik hiçde yalnız bırakmamısdık birbirimizee gec kalıyoz sen deyildin bendim ilkdefa beni yalnız bırakdını gördüm yanımda birisi olsa neyse ama 4saat ben onun yerinde olsam onu yalnız bırakmazdım iki valizleee neyapar ne eder işlerini nasıl haleder diye düşünürdum dostluk dosdunu yalnız bırakmak deyildir insanlar değişiyoo demekkiii bu luşmaa bana dostumuda öğretmiş oldu tabiri caizse ilkdefa satıldık
    bu buluşmada bi hayır varmış demekkii herseyde bir hayır olduğu gibi....

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uff yaaa

Üye
    princess Avatarı

Son Giriş
    14.06-2011
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tolga06;
    Satıldık kelimesi çok ağır bir kelime..... ama ben Serkan Arkadaşıma asla ağır konuşmam, konuşamam.Beni tanıyan tanıyor, bilen biliyor. Her kim ne düşünürse düşünsün ben iyi niyetimden vazgeçmeyeceğim. Bu konu hakkında da daha fazla konuşmayacağım.

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Öncellikle hasan hocama ve Kuyucak abime bu buluşmayı düzenledikleri için teşekkür ederim.. bir çok yeni arkadaş tanıdım ve hepsİ çok değerli insanlar.. hepsini çok sevdim.. ve önceden de tanıştığım bir çok arkadaşımı tekrardan görmek te beni çok mutlu etti..

vefalı dostum güzel insan.. ütopya ya buradan ayrıca teşekkür ederim otogarda bizleri yalnız bırakmadı..o bir altın yürek..

Hasan hocamda..birçok şeyle ilgilendi oradan oraya koşturup durdu yani ben hasan hocamın.. bir yerde rahat oturup yemek yediğini görmedim..

Serkan arkadaşımın yalnız kalmasına gerçekten üzüldüm.. ve aynı şey benimde başıma yada diğer arkadaşlarında başına gelebilir..Fakat şu var ki bu gibi buluşmalarda buluşmayı düzenleyenlerin sayısı ve şehir bilgileri iyi olmalıdır..ve en az 4-5 kişi olmasında fayda var.. mesela.. iki kişi otogarlarda gidecek yada geleceklerle ilgilenirken.. diğer bir kaç kişide hava alanında gelecekler yada gideceklerle ilgilenmeli.. ve bir yerde toplanıp hep birlikte buluşmanın düzenleneceği yere varmamız daha güzel olur..Buluşma bitiminde de.. bütün arkadaşların otobüslere uçaklara bindirildiğinden emin olunması gerek..ve ondan sonra buluşmayı düzenleyenler evlerine gitmeli..

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kelimeler bu durumlarda kifayetsiz kalıyor .

sadece

""ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE"" ""OMUZ OMUZA"" İNADINA YAŞAM İNADINA MÜCADELE

Üye
    burgazkartal Avatarı

Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tek kelime ile muhteşem bir organizasyondu..emeği geçen tüm arkadaşlara canıgönülden teşekkür ederim...

Üye
    Sibel AŞUT Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben de yalnız gittim, hava alanına musa ve melek arkadaşlar sağolsunlar beni havaalanına kadar bıraktılar.(onlar ıspartaya gidecekleri için yol üstü seni bırakırız dediler)benim anlamadığım şey bu güzel organizasyona serkan arkadaşımız bir seminerden geldi,(yanlış hatırlamıyorsam)uçuş saatı belli ise o saatten çok önce havaalanında olmasının gerektiği zaman belli ise bu güzel buluşmaya gölge düşürmeyelim lütfen

Üye
    ayşegül_01 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABALAR BÜTÜN GÖNÜL DOSTLARIMA!
    Tüm zorlukları engelleri aşarak bir araya geldik.Bizim bu organizasyonda bir araya gelmemizde önder olan;

HASAN KARAMAN
    HASAN KUYUCAK VE ÇOK DEĞERLİ EŞİ ÇİĞDEM KUYUCAK VE
    KOCCAMAN ABİMİZ KOCA ÇORUMLU

Emeğinize yüreğinize sağlık yaşadıklarımı anlatacak kelimeleri bulmakta çok zorlanıyorum tek kelimeyle muhteşem şahane bir buluşmaydı.26-28 MART 2010 anılarımızda hiç unutmayacağımız hatıralarla hafızamızdan silinmeyecek eminim.KISACASI KOPTUK ANTALYA'YI SALLADIK COŞTUK COŞTURDUK İNSANLARA HAYATLA MÜCADELEYİ GÖSTERDİK DEYİMİ YERİNDE İSE DUDAK ISIRTTIK BİR BEDEN DE TEK YÜREK OLDUK.EN ÖNEMLİSİDE BU DEĞİLMİ ZATEN!
    Bu organizasyonda beni yalnız bırakmayan ADANA ekibi olarak birlikte katıldığımız yoldaşlarım;

ÇOK DEĞERLİ ABİM, TOPRAĞIM, HEMŞERİM ALİ DOĞAN
    TATLIM KIYMETLİM DENİZKIZI88
    DEVREM, TOPRAĞIM İSMAİL BARIŞ01
    SON OLARAK MURAT01_80

Sonsuz gönülden teşekkür ediyorum.
    Organizasyon boyunca güler yüzünü bizlerden esirgemeyen TADIMIZA TAD NEŞEMİZE NEŞE katan diğer adını sayamadığım daha doğrusu aklımda tutamadığım bütün dostalarada ayrıca canı gönülden teşekkür ediyorum
    Son olarak serkancığım senin adına çok üzüldüm ama bunda da vardır bir hayır belki uçağa binsen uçak düşerdideğilmi ama herşeyin allahtan hayırlısı olsun!

Tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Böyle bir buluşmada tekrar bir araya gelmek dileğiyle ve
    BUNUN İÇİN;

"ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE" "İNADINA YASAM İNADINA MÜCADELE"

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yares süpersin
    Zaten olan olmuş
    Ama organizasyon bir güneşti merak etme kardeş
    o güneşe gölge düşmeyecek
    sağlıcakla canlar.

Üye
    Cigdem Kuyucak Avatarı

Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok uzuuuun zamandır böyle bir organizasyon bizim evin gündemindeydi.
    Ne yalan söyleyeyim bana imkansız ve çok zor gözüküyordu.
    Ama oldu işte...Hemde hiç zorlanmadan, toplumla iç içe yendi,içildi, gezildi
    hatta dans edildi. Herkez hayatından memnundu.
    Gelenlerde bu organizasyonda emeği geçenlerde sağolsunlar.

Tolga06'nın talihsizliğine üzüldük ancak burada bir yanlışlık varsa
    Tolga06 birazda kendinde aramalı diye düşünüyorum.
    Keşke daha erken bir saatte uyansaydı da havaalanına giden(götürülen) arkadaşlarla
    gidebilseydi.

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet çiğdem apla kendimde arıyorum hatayı birazda hayatımda uçagı bilmedimden dolayı oldu ordaki sisdemii hayırlısı buymuş demekki
    şunu anladım seni senden başka düşünmedini insanın kendisinden başka dosdu olmadını en büyük dost insanın kendisiymiş buda bi tecrube bu konu burda kapanırsa sevinirim
    dönüşümün dısında hersey güzeldiiiii tşk ederimm emeği geçenlere...

Sayfa 4 / 12 İlkİlk 12345678 ... SonSon