Sayfa 3 / 12 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 167 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Selma Güneş Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Güneş
    Son Giriş
    04.08-2014
    Saat
    01:09
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ben Selma Güneş

Hepinizi sevgi ve dostlukla selamlıyorum. Antalya Falcon otelde sizlerle tanışmış olmakdan çok mutlu oldum. Sevgili eşim kaptan14 (Cengiz) bir çok arkadaşla benden daha önce tanışmışdı. Biraz gecikmiş de olsam, sizlerle çok güzel iki gün geçirmenin huzur ve mutlulğunu yaşıyorum. Yüreği sevgi dolu, saygılı , kaliteli bir toplulukla paylaştık en güzel saatlerimizi. Organizasyonda emeği geçen herkese gönül dolusu teşekkürler. Hayatımız ; her birimiz için farklı sorunlarla uğraşarak geçiyor. Ama engellerimiz, gözlerimizdeki sevgi ışıklarının parlaklığını gölgeleyemedi. Katılımcı her arkadaşımızın yüzünde , bakışlarında gördüğüm sıcaklık içimi ısıttı. Eminim, hepimiz bu sıcaklığı hissettik ve çok güzel dostlukların temelini attık . Hep sevgi, sağlık ve dostlukla kalın . Antalyadan sevgi ve saygılarla...Tekrar biraraya gelebilmek dileği ile...

Üye
    güllerdiyarı Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

taytis ve hazan illaki bana kullandığım protezin fotoğrafını çektirip koydurtacaksınız buraya,beni koca çorumluya sorun o size anlatır,

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yegane Mesajı Gör
    bir dahaki sefere unutmazsan barışırız
    olacak olacak hiç merak etme sen

239795ALIM4689 - 26-28 Mart 2010: Antalya Falcon otelde 2 Gün Sonrası Görüşler

ben,son savaşçı, umudum

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

uzun zamandır hiç bu kadar kurtlarımı dökmemiştim vallahi

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kurtlu seni........

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

tüm yılın stresini attımmm oohhhh sefam olsun

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten harika gün geçirdik harika saatlerdi emegi gecenlere çok ama çok tşkl ederim yüreginize saglık dostlar

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    02:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

güller diyarı; lobideki aramızda gecen engelli engelsiz repligine ithafen yazdım bunu yorumlarima, hatıraları canlı tutmak adına.. yeterki güzel kalbiniz protez olmasin kaldiki bizler inaniyorumki protez kalbi bile sevgiyle samimiyetle güleryuzumuzle sarmalayıp canlandirmayıda biliriz gerisi sorun deil görmesekte duymasakta o engel bizim engelimizdir seviyoruz kendimizi ve hayatı herhaliyle.bunun en guzel göstergesiydi antalya bulusmasi ve sizin salonu sallayan o guzel dansınız... iyiki geldiniz ve sizi ve protezinizi tanıdık.. sevgilerle......

Üye
    güllerdiyarı Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HAZAN68;

o sizin güzelliğiniz,gözler güzel görürse her şey demekki güzel oluyor,bende latife yapmıştım,salon sallandı demekasıl salonu sallayan taytis di her yeri oynuyor onun, özellikle kafası,tşk taytisbu arada baba beni diskoya götür diskoda yıktı ortalığı

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasan karaman ve hasan kuyaçak abi okadar güzel 2 gün geçtiki sayenizde aslında okadar güzel söyleneçek sözler varki sizlere hasan hocam orda elinden ney geliyorsa fazlasını yaptı herkesle ilgilendi herkese tek tek çok tşkller inşş başka bir organisyonda görüşmek üzere

Üye
    iremsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emeği geçen herkese bizde teşekkürediyoruz.
    gelemeyen bizler için iyi bir nispet doğrusu bide fotolarınızın tamamınıda koyunda iyicene çatırdıyalım hasetlikten

Üye
    Sibel AŞUT Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet emeği geçen tüm arkadaşlara canıgönülden teşekkür ederiz.çok güzel anı ve duygularla oradan ayrıldık,sırdaşın dediği gibi ben bu moralla 2010 çok güzel geçireceğim.

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inanılmaz bir hafta sonuydu emeği geçen hasan bey,feyza,hasan kuyucak ve eşi çigdem hanım ve digerlerine tşk ediyorum böylesi güzellikleri bize yaşamamızda vesile oldukları için.bir yabancı olarak girip herşeyin en güzeline en hayırlısına layık cantanelerim hazan,nursan,sırdaş,hemşom koca çorumlu,ütopya,sessiz kral umudun .taytıs,elif kız,güllerdiyarı,atilla,serkan,murat,esra adını sayamadığım bir çok insanla tanışıp arkadaş dost kardeş olduk.inşallah bu dostluklar baki olur diyorum.en kısa zamanda başka bir organizasyonda tekrar görüşmek ümidiyle ....hazanım elma dersinde bizim burda daha elma ağaçları çiçek bilem açmadı bi beklesen diyorum hani gül yüzlüm çiçek açsın meyve versin meyve olsun kasayla yollayım balım sana belkim bi başka organızasyon elma zamanında olursa gelirken getiririm inş. elma nediğin nedir canım feda size ...

Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

12 gün manavgat eğitimim ardından 27sinde dostlarımla olmanın onlara kavusmanın heyacanı vardı ve kavusdum bi şekilde tek tek sarıldım beni özlüyenlere dostlarımın kokusunu aldım akşam oldu koptukkkk turistler dayanamadı onlarda bizle beraber koptu müsteriler hayran kaldı bize gittimize cok üzüldülerrr özlemişim dostlarımı cok güzel vakit gecirdik birazda eleşdirelim dimi
    gidecem dakkalarda cok üzüldüm heralde bizi bırakırlar dedim havalimanına bizi diyom dosdumunda benle gelceni sanmısdım seni taksiyle göndercez dediler sana orda yardım ederler dedilerrrrrr dosdumda benle gelir diye düşündüm ama oda yardım ederler dedi oda ilkdefa yalnız bırakmısdı beni
    zamanda az kalmısdı ucagıda ilkdefa binecekdim son paramda taksiydi 45daka vardı yetişemezsem kalmanın korkusuyla gittim dosdumda ilkdefa yalnız bırakmısdı beniiii onunda üzüntüsü ayrıydı
    geldim havalanına taksici bırakdı güvenliklerr geldiler kimse yokmu dediler yok kimsem dedim valizi kontrel ettiler beni kontrel ettiler derken dedim abi gec kalıyom ucak kacacak valiz kalsın burda calınırsa karısmam dediler kaybolsun dedim bilet yerine ulasdım gec kaldınız dediler korktum basıma geldiii son paramıda yıkıldım neyaptım neetimse olmadı müdürlerle görüsdüm olmadı cok zoruma gitmişdi ilkdefa bi bulusmada yalnız kalmısdım ilkdefaaa dosdum bulusmalara beraber gittimiz oda beni yalnız bırakmısdı teselli arıyacak yanımda bi dosdum bile yokdu neyapcam neetcem kaldım burdaa birini aradım biletimi aldırdım otobus biletimi aldırdım oranın müdürüde seni otogara bırakdırım dedi üzülme tam arada sinirlendimi görünce biz geliyoz gelmeyin isdemiyom dedim illa geliyoz dediler gelselerde iciçden gecmişdi ilkdefa yalnız kaldım bi buluşmada ilkdefa kötü hissettim kendimi ilkdefada gözlerim akdı
    ilkdefada dosdum tarafından yalnız bırakıldım yani ben bu buluşmda ilkleri yasadım
    burdan ismaile ali abime desdekleri ilgilendikleri için gerekirse gelelim yanına demeleri bile yetti bana varolsunnnn otoğardada gökhana umuduma tşk ederim
    ginede emeği geçen herkese tşk ederimmm herseyden ders cıkarmak lazım bende bu buluşmada ters aldımm tecrube kazandım..
    herkes hakketiği değeri alır

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

diskoya değil DİŞKOYA harika arkadaşlar hepiside çorumlu abim başlı başına mükemmel bir insan

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    üzüldüm canım sekancım.uçak diye tutturmasaydın bizle otobüsle dönerdin.neyse bir daha ki sefere hem organizasyon olarak hem dostlar olarak bir birimize karşı daha dikkatli oluruz (yamacımızdan ayrılma emiii)

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 1234567 ... SonSon