Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 117 mesajın 106-117 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hadi oya abla sen devam et kim o kız :?:
    merak ettim.eskiden annem sayesinde pembe dizileri izlerdim bu organizasyon da onun gibi oldu :lol: aman anneme bu yazıları okutmıyım yoksa bana yer vermez :wink:
    zevkle ve grurla okuyorum tek kelimeyle harikasınız.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

E madem bu kızı merak ettiniz.Hemen açıklamak olmaz.Biraz daha bekleteyim sizi, merak edin bakalım.Bugün açıklayacaktım ama.Bir gün daha bekleyin bakalım. :wink: Bu kız kim? :wink:

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

sen cadısın cadı oyacıgım)))ya meraktan öluyorum ya yaz şu bolumu de)

Üye
    manolyam Avatarı

Son Giriş
    13.09-2006
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oyacım gönlüne kalamine sağlık güzelim hani izmirde olmasam bu yazdıklarını bire bir yaşamamış olsam neden diyeceğimki bu yazıyor yahu!!! harbi yazmışın birtanem yaşanmışlıklar bukadarmı güzel anlatılır ben sizlerle birlikteyken hayatımda nadiren yaşadığım riyasızlığı, çıkarsızlığı, dostluğun yalınlığını kısaca güzel olan herşeyi yaşamıştım.İçimde huzur ve çoşkuyla inan şimdi yazdıklarını okurken aynı hisleri birazda duygulanarak okudum.Allah dilediğin herşeyi sana versin güzel ve kocaman yürekli insan.Sağolasın yaşattıkların için teşekkürler.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

14-15 MAYIS İZMİR GÜNLÜĞÜ

Yedinci Bölüm:

Bu bölüme sorunun cevabıyla devam edelim.Bulabildiniz mi?Bu kız kim?Evet bayanın ısrarla öpmek için izin istediği kız ...Bütün gece etrafına dağıttığı tebessümleri,sevimliliği,hayat dolu oluşu,cana yakınlığıyla gönülleri kazanmıştı.Yabancı bayan bu yüzden onu öpmek ona sarılmak istiyordu.E tabi ki bizde böylesi içten bir duyguya izin verdik.Bu anlamlı yaşanmışlıklarla gecemizi burada bitirerek otelimize doğru yola koyulduk.

Otelin barında sohbetlerimize kaldığı yerden devam ettik.Ancak ben günün yorgunluğundan ve hiç uyumamış olmaktan doğal olarak oturdu ğum koltukta uyumaya başladım.Arkadaşlarımdan izin isteyerek odama çıktım.Bizimkiler kaldığı yerden sohbetlerine büyük keyifle uzun bir süre devam etmişler.Hatta o saatten sonra sahile inip orada da sohbetlerine devam edenlerimizde var.(Ayhan abicim :wink: ) Bunları sabah haberlerinde aldım.

Sabah kahvaltımızı otelin salonunda büyük keyif içinde yaptık.Hepimiz oradaydık.Uykucu Direktör yani namı değer Seyfo hariç.O otelden ayrılana kadar uyumayı tercih etmişti hatta ona kalsa İzmir’den çıkana kadar uyuyacaktı.
    Kahvaltı sohbetimizde içimiz biraz buruk olmakla beraber yaşanmışlıkların güzelliği aramızda daha güçlü bağlar kurmuştu.Sona yaklaşmıştık belki ama bu son değil ilklerden biriydi geleceğe uzanan yolda.Aytanem’in de dediği gibi riyasız,çıkarsız sağlam dostlukların başlangıcıydı bizlerin kurduğu.Kahvaltı sonrasında artık otelden ayrılma hazırlıkları başlamıştı birkaç saat daha beraberliğimizi devam edecekti İzmir’de.İzmir’e yeni izler bırakmak için hızlı bir şekilde toparlandık. Lobide bilet dağıtımını hiç yapmak istemediğim halde dönüş olmasaydı sanki dercesine ellerim titreye titreye verdim biletlerini. Arkadaşlarında almaya niyeti yoktu ama biletlerini gibicesine zamanı uzatıyorduk.Ve artık otelimizle vedalaşıp konvoyumuzu yaptık tekrardan.

Yeni durağımız meşhur İzmir Fuarıydı.Kornalarımızı çala çala girdik Fuar alanına. Biz geldik çekilin yoldan dercesine. fuardanjpg18wz.th - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Evet biz gelmiştik Fuara.Kendimizden izler bırakmak,ifadeler bırakmak için.Meşhur yılların Göl Gazinosunda herkesin anılarına bir şeyler kattığı Müzeyyen Senarların ,Zeki Mürenlerin yaşanmış anılarının içerisinde bizde kendimizden bir şeyler bırakacaktık bu mekanın yıllanmış dokusuna.Göl Gazinosunun önünde yine palyaçomuz balonlarımızla iş başına geçti.Bizde mekanın içerisinde Medcezirli dakikalar yaşamaya başladık.Açık havada mekanın önünde insanlar sıraya girmiş balonlarımızın anlamını anlamaya çalışırken bizlerde Medcezirli dakikaları yaşıyorduk içeride.Bize ihanet eden tek şey zamandı.Sanki yetişeyeceği bir yer vardı.Koştururcasına hızla ilerliyordu.Bizse hızla giden zamana inat içine çok şeyi dolduruyor onun hızını ,nefesini kesmeye çalışıyorduk.Ama hızlı giden zaman kazandı vakit yine geldi.Ayrılma vaktiydi bu gelen.Üstelik neredeyse otobüsü müzü kaçıracak kadar azalmıştı vaktimiz.

fuardan3yv.th - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi fuardan30xg.th - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi
    İstanbul,Bursa ve Balıkesir yolcularımız yani Ayhan abı, Medcezir,Piyango,Çılgın1,Sönmez,Cincin ,Yusuf Özbek,Aytanem,Kadir Özdemir ve annesi, Yeditepe, Çiğdem, Ayşegül, Gülser, Nisan rüzgarı, Kadir,Alp-Alp ve arkadaşı Mehmet fuarda vedalaştık kubayla,yeğeniyle mavişle,bize iki gün boyunca arabası ve yüreğiyle yardımcı olan Semino’nun abisiyle ve Tırtılla.Tırtıl İzmir’i çok sevmiş olsa gerek bir hafta daha kalacaktı İzmir’de.Dolu dolu yaşamak İzmir’i biraz daha kucaklamak istiyordu.Buruk ama sağlam dostlukların kurulduğu bir ayrılıktı. Ben, Semino, Güzide abla ,kızı Arzum, kameramanımız Çağdaş,Barış ve Palyaçomuz hep birlikte yolcularımızla terminale gittik.Ayhan ağabeyimizin yolda bize çok hoş bir sürprizi oldu. Çaktırmadan radyo medcezire Engelliler Biz için bir istekte bulunmuştu.Bu çok hoş sürprizle terminale girdik.

Sonrası ve son yaşanmışlıklar buna da yarın devam edeceğim.

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"kimmiş o kız" dediğinde ben yazacaktım "sendin ya" diye ama oyanın hikayesini bozmayayım diye dokunmamıştım.

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Uykucu Direktör yani namı değer Seyfo hariç.O otelden ayrılana kadar uyumayı tercih etmişti hatta ona kalsa İzmir’den çıkana kadar uyuyacaktı.
    Adım Uykucuya çıktı Oyaaa
    Sohbet odasına ne zaman girsem hoşgeldin uykucu diyorlar. İyi ki 2 saat fazla uyuduk yani. E çok oynadım gece... üstelik otele geldikten sonra saat 4 buçuk 5'e kadar barda oturdum. Ne yapayım? Uyurum tabii.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

14-15 MAYIS İZMİR GÜNLÜĞÜ

Son bölüm:

Artık ayrılma vaktiydi.Belki zamanın az kalması aracın kalkmasına benim adıma isabet olmuştu.Arkadaşlarımla sarılamadım,tek tek kucaklaşamadım ama kopmak üzereydim ağlamamak adına zamanın kısalığı benim için isabet olmuştu.Çünkü tutamayacaktım kendimi biliyordum.Bütün gün bu duyguyu an be an yaşamış kendimi frenlemiştim.Zamanın az kalması da bana yadım etmişti.Tek tek araçlara binerken bize sadece el sallamak kalmıştı.Ben,Güzide abla, Arzum, Barış, Semino.Güzide abla ve kızı Arzumun aracı gece yarısı kalkacağı için onlar bir sürede daha İzmir’i gezmek istediler.Kameramanımız Çağdaş’ta onlara refakat ederek.Barış’ta Tırtıl gibi İzmir’de birkaç gün daha kalacaktı.Bizlerde vedalaştık.Artık vedalaşma anları,burukluklar içimizde ayrılma saatiydi.

İki güne çok şey sığdırmıştık.Bir aydan fazla süren bir çalışmayla her şeyi iki güne sığdırmıştık. Yaşanmışlıkları,dostlukları, sevgiyi her şeyi.Önemli adımları atmıştık,yılların birikimini,bir çok oluşuma karşı tavrımızı koymuş tuk.Bir Mantı partisiyle başlayan kıvılcım dalga dalga yayılmaya başlamıştı.Bursa,Yaza Merhaba Partisi ve İzmir.Artık yeni oluşumlarda daha farklı mesajlarda kimse tutamazdı yüreğimizin sesini.

Bu gezide bizlerle olan, İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir, Antalya, Kay-seri,İzmit,Bodrum’dan kalkıp gelen ,İzmir’den bizlerle olan ve yüreğiyle gelmese de bizleri destekleyen herkese ve çalışmada destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan Pamuk kale Turizm yöneticilerine,Teknik Ortopediye,Pamuk kale TV yetkililerine,Seminonun abisine gönül dolusu teşekkürler sunuyorum.Oysa Yerel yönetimler vermeliydi bu desteği.Yerel yönetimin vermesi gereken desteğe onlar ortak oldu.Bizi hiçbir konuda yalnız bırakmadılar.

Ve en önemlisi bu oluşumun oluşmasında yanımda varlığını her zaman hissettiren ve iyi bir ekip arkadaşlığının en iyi örneği olabilen örnek insan Cincinin yüreğinin sıcaklığı ve kahkahalarının gücü olmasaydı bu kadar kolay olmazdı hiçbir şey.Ona verdiği destek ve güven için teşekkürlerde yetersiz kalır.Sevgili ortağım iyi ki seni tanıdım,iyi ki varsın.

Cincinle kurduğumuz ekip arkadaşlığıyla sizlere daha dolu dolu yeni imzalar taşıyan güzel şeylerde yeniden beraber olmaya…..

Evet bir gezi daha bitmişti.Son mu demeliyim yoksa yeni başlangıç mı?Evet bu son değil yeni bir başlangıç.Bu yüzden gezi günlüğünü bitti diye kapatmıyorum , sizlerin deyişiyle arkası yarın kuşağını.Belleklerde yaşanan tatlar yeni gezilerimizde tazelensin diye.Arkası yarın kuşağı tatile girdi diyelim yeni bir geziye,yeni bir organizasyona kadar.

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allaaaaahhh Oya,

ne kadar bekleyecegiz tahminen??

yeni organizasyonlar icin sabirsizlaniyorum,

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Oya Tekin
    Ve en önemlisi bu oluşumun oluşmasında yanımda varlığını her zaman hissettiren ve iyi bir ekip arkadaşlığının en iyi örneği olabilen örnek insan Cincinin yüreğinin sıcaklığı ve kahkahalarının gücü olmasaydı bu kadar kolay olmazdı hiçbir şey.Ona verdiği destek ve güven için teşekkürlerde yetersiz kalır.Sevgili ortağım iyi ki seni tanıdım,iyi ki varsın.
    Sen de iyi ki varsin Oya'cigim, iyi ki varsiniz, tesekkur ederiz bize guzel seyler hazirladiginiz, guzel anilar yasamamiza vesile oldugunuz icin...

Üye
    alp_alp Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu oluşumda yer aldığım, yenı dostluklar,arkadaşlıklar kurduğum için bize bu zemini hazırlayan başta Oya abla sana,Cincine emeği geçen herkese ve en önemlisıde bizlere sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum orada yaşanılan guzellikler ve paylaşımlar adına..

Üye
    yağızer Avatarı

Son Giriş
    01.09-2005
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeni üyeyim beni de aranıza alın üstelik izmirliyim evsahipliğim sözkonusu bu siteyi tam anlamıyla kullanmayı bildiğim söylenemez ilk denemem internete yabancı değilim fakat siteyi ve sizleri tam olarak tanımak istiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yağızer, İzmir gezisi biteli çok oldu...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678