Sayfa 5 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 117 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben konuşamıyommm hala izmir gezisinin zevkini çıkarmakla meşgulum... sonra yazıcam.. sonra...once bu gezinin buyusunden bi çıkayım sonra... çunki hala agzım kulaklarımda
    bu izmir gezisi beni susturdu
    oyacıgım ve cincinim tesekkurler... gelen tum dostlara tesekkurler... harikasınız hepiniz...

Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Arkadaşlar bende izmirdeydim ama sizi kordonda oyle aradımkı gözlerim sizleri öyle aradıki bir bilseniz manisadan sırf sizlerle tanışmak için geldim ama ne yazıkki sizlere ulaşamadım ve çok üzgünüm sizlerle tanışamadığım için :cry: neyse sizler bizim yerimizede eğlenmişsiniz oya hanıma kendi adıma çok teşekkür ediyorum yuzunu kara çıkarmadığı için devamını bekliyorum.. size ulaşamayınca bende arkadasımla ferdidemir nicki olan arkadaşımla izmir fuarındaki arab fuarını gezdik belki sizi fuarda görürüz düşüncesindeydik cumartesi saat:15:00dan 17:30 kadar oradydık...

Üye
    alp_alp Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı anlar vardır kı kelimeler yetmez onları anlatmaya.İşte öyle bir andı bu hafta sonu geçirdiklerimiz,yaşadıklarımız.Herşey çok guzeldiki.Başta Oya Tekin,emeği geçen bütün dostlara ve BİZLERE sonsuz teşekkürlerimi saygılarımı, sunuyorum.Tekrar birarada olmak dileğiyle..

Üye
    Mr Forehand Avatarı

Son Giriş
    10.03-2012
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlarla tanışmak daha önce geliyordu benim için. Gezi kısmı daha sonraydı. "13-15 Mayıs İzmir Gezisi" Organizasyonu bunu gerçekleştirdiği için, zaten tanışıyor olmamıza rağmen yüz yüze de tanıştığımız için mutluyum..
    Cumartesi akşamı da gayet güzeldi.. :P :P :P
    Başta Oya hanım ve Cincin olmak üzere benim bilmediğim ama emeği geçmiş tüm kişilere teşekkür ediyorum..

Sanalite Realite oldu.. :wink:

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler arkadaşlar....

Geldiğiniz ve hep birlikte olduğumuz için...

ayrıca en büyük OYA & CİNCİN

Gerçi biz hala İzmir'deyiz ama

tırtıl & mavişim & semino & barış'tan sevgiler...

Üye
    ayşegül özder Avatarı

Son Giriş
    24.12-2008
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gezide emeği geçen,gelen gelmeyen herkese sevgiler.Hayatımın hoş anılarından biri olark kalacak bu gezi.Herşey güzeldiii....

Üye
    sonmez Avatarı

Son Giriş
    27.07-2008
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle oya hanıma çok teşekkur ederim yaptığı zammetlerinden ve misafirlikten dolayı bizlere dolu dolu iki gün yaşattığınız için bütün emeği geçen herkeze teşekkurler

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

14-15 MAYIS İZMİR GÜNLÜĞÜ

13 Mayıs Cuma son hazırlıklar ve bekleyiş.Farklı şehirlerden gelecek arkadaşlarımı beklemenin verdiği heyecan.Onlarda aynı heyecan içerisinde ve de merak içerisinde İzmir’e girmenin saatlerini sayıyorlardı otobüste.Bunu biliyordum çünkü bütün gece otobüsle telefonlaşıp onlarla o heyecanı birebir bende yaşıyordum.Ve hiç uyumadan sabaha kadar bekledim.Saat beşte terminale gittim.Erken gittim çünkü gelecek olan misafirlerimin iki gün boyunca gezdirecek olan servisin otobüslerin iniş peronuna girişinin önceden yapılması gerekiyordu.Önce bunu Pamuk kalenin vardiya amiriyle beraber organize ettik.Oda benim kadar heyecanlıydı aldığı sorumluluğu yerine getirmenin heyecanı ve böylesi korkusuzca yollara dökülerek hiç tanımadığı bir şehre gelen bu insanları tanımanın heyecanı içerisindeydi.Bunu gözlerinden ve gelen her otobüsü farklı bir bekleyiş içerisinde takip etmesinden anlıyordum.Ve bizimle iki gün beraber olacak Pamuk kalenin servis kaptanı Volkan her gelen şehirler arası otobüsün arkasından koşuyor bakıp tekrar geliyordu.Bende de aynı heyecan ve yeni bir bekleyiş vardı 13 Mayıs gecesinin ardından.

Önce Antalya konuklarım gelecekti.Saat 6:30 sularında ilk konuklarım geldi Antalya’dan.Güzide abla ve kızı Arzum.İlk tanışmamdı onlarla.Ama sanki yıllardır tanıyordum onları.Sitedeki sıcaklıkları aynıydı,yüreklerindeki sıcaklık sevgi gözlerinin içindeydi.Bunu birbirimize sarıldığımızda daha iyi hissetim.Ve yanılmamıştım.Aynı yüz vardı benim çizdiğim,hafızamdaki yüzün aynısı.Yani kısaca sitedeki gibi aynı insanlardı.Antalya konuklarımı karşıladıktan hemen sonra Güzide abla ve Arzumla Balıkesir misafirlerimizi beklemeye başladık.Alp_Alp ve arkadaşı Mehmet onlarla da ilk kez tanışacaktım.Bir süre sonra onlarında aracı geldi.Ve Alp-Alple arkadaşı Mehmet geldiler.Ve aynı araçta gezi boyunca animasyon yapacak arkadaşım Abdullah ta onlarla beraber Balıkesir’den geldi.Alp-Alp ve arkadaşını karşılarken başka bir duygu yaşadım.Hayata başka bir sarılışı vardı Alp’in. Yüzünde hiç eksilmeyen bir gülümseme,hep gülen ışıl ışıl bir yüz.Alkışlanacak bir insandı,örnek alınacak bir insandı.15 ayda bu kadar hayatın içinde dolu dolu olmak başka bir şeydi.Ve yüzünde bu hayata bağlılık ışıl ışıl parlıyordu sabahın o saatlerinde.Aynı şekilde arkadaşı Mehmet; o ise dostluğun,insan olmanın varlığının hala var olduğunu bu iki gün boyunca anlattı bize.Alp-Alp’le Mehmet masallarda olan bir dostluk örneğini aralarında kurmuş örnek insanlardı onları tanımaktan büyük mutluluk duydum.

MptGc5i5 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Onları da karşıladıktan sonra şimdi İstanbul kafilesindeydi sıra.İstanbul,Bursa ve Ankara’dan gelecek olan konuklarım aynı araçta bir grup olarak geliyordu İzmir’e.Biz misafirlerimle beraber onları beklerken beni şaşırtan bir o kadarda mutlu eden bir telefon geldi.Gerçi akşamdan aramıştı Küba 38 yola çıkarken söylemişti ,ama ben 7 saatte Kayseri’den İzmir’e gelebileceğine inanamamıştım İstanbul yolcularından bile önce aracıyla girmişti İzmir’e bu inanılmaz bir şeydi.İşte buydu Engelliler Biz’in farkı.Kayseri’den kalkıp aramıza katılan Küba 38 ve yeğeniyle de ilk kez tanışacaktım. Kendisi bizi kahvaltı yapacağımız yerde beklerken bizde diğer konukları bekliyorduk.İstanbul yolcularımızın İzmir’e girişi baya geç oldu.Saat 9:00 gibi İzmir’e girdiler.Terminalde herkes bize bakıyordu.Yüzlerimizdeki mutluluğa, aramızdaki bağa, iletişimimize hayata bağlılığımıza.Bu kadar yolu bir arada olmak bir şeyleri anlatmak için gelmişti herkes.Bir şeylerin değişmesi için tek yürek olmuştuk.Bunu yapmanın gururu içinde biz bir araya gelmişken bizden örnek alıyordu orada bulunanlar. İstanbul aracının gelmesiyle terminalde Pamuk kale’nin ekibi büyük bir hareketlilik içine girdi, arkadaşlarımızı bekleyen servise tek tek götürmeye başladılar.Artık servisimize binmiştik ve İzmir gezimiz start almıştı.

yQ2x6YVX - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Hep beraber Pamuk kale’nin servis kaptanları ile kordonda kahvaltı yapacağımız mekana gittik.Oradaki arkadaşlarımızda bizi büyük bir heyecanla bekliyordu.Küba 38 ve yeğeniyle orada tanıştık.Olgun babacan tavrıyla bizleri kucakladı.Mis gibi iyodu içimize çekerek kahvaltımıza başladık.Bu arada bizim iki gün boyunca çekimlerimizi yapacak olan Pamuk kale TV’nin muhabiri arkadaşım Çağdaş’ta aramıza katıldı.Kendiside bizden biri oldu aramızda en küçük ayrıntıyı bile es geçmeden yaşadığımız her şeyin kare kare çekimini yaptı.Eğlenceli hoş sohbet bir kahvaltının ardından otelimize geçtik.Bir kaç saat dinlenmek gerekiyordu.Gün boyu arkadaşlarım için hazırlamış olduğum sürprizler ve yorucu bir hareketlilik öncesinde herkesin biraz dinlenmeye ihtiyacı vardı.Ayrıca Bodrumdan, İzmir’den İzmit’ten katılacak olan diğer konuklarımızla da otelde buluşacaktık.Otel’de bizi büyük bir heyecanla bekleyen özellikle sevgili Cin cinle tanışmak isteyen Halkla İlişkiler Müdürü Esen hanım kahvaltı sürecince birkaç kez aradı beni.Sevgili Cincinle kucaklaşmak, onu yakından tanımak istiyordu ve diğer konuklarımı tek tek.Öylesine heyecanlıydı ki.Bizi geçmişti heyecanı. Bunu yüzünden anlayabiliyordunuz zaten.Gezi Programımızla ilgili detaylarıda otel girişindeki panoya astık.Sonra arkadaşlarımız odalarına çıktı bir süre dinlenmek adına.

7UZIF4uJ - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Günün ikinci yarısında yaşadıklarımızı da sizlere anlatacağım.Ama biraz bekleyeceksiniz hemen değil.Biz her şeyi bir çırpıda sindire sindire yaşadık.Sizlere anlatırken bir çırpıda anlatmayalım değil mi?Arkası yarına.

Üye
    nisanrüzgarı Avatarı

Son Giriş
    20.09-2013
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Oyacığım,
    dizi yazının devamını merakla bekliyorum.

Performansın ve organize yeteneğini kutlarım.
    Burada sana ve Cincine tekrar teşekkür etmek istedim.

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

oyacıgım tesekkurler...duygularımıza en guzel sen tercuman olmuşsun. ne guzel anlatmışsın.sonra yazacagım diyordum ama .. vazgeçtim. bu geziyi o kadar guzel anlatıyorsun ki... devamını iple çekiyoz.. sabırsızlıkla...

Üye
    medcezir Avatarı

Son Giriş
    20.05-2005
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili oya başta olmak üzere sevgili cincin ve organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma en içten samimi teşekkürlerimi iletiyor saygılarımı sunuyorum.
    yorucu ama bir o kadar keyifli olan bu organizasyonda tanıştığım tüm arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum.

Üye
    kuba 38 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2010
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mükemmel ve kusursuz bir organizasyon olması için insan üstü gayretlerinden dolayı başta Oya Tekin olmak üzere CinCin ve diyer arkadaşlara binlerce teşekkürler.Sevgili Oya tekin bizlere misafirperverliğin nasıl olacağını ve misafirlere olan candan içten yapmacıktan uzak ilgisi beni gercekten duygulandırdı.Tüm arkadaşlar adına Oya tekin arkadaşımıza binlerce teşekkürler.
    1800 km yolu arkadaşlarla tanışmak onlarla sohbet etmek için gitmiştim. İyiki gitmişim.İyiki tanımışım. Tüm arkadaşlara teşekkürler.

Gamze Elibol
    Misafir Üye
    Gamze Elibol Avatarı

Çoook şey var yazılacak nereden başlasam kiiii.....
    Önce otobüste yaşadığımız sorunlar vardı
    1 kişin yerine 3 bilet satılan koltuklar ve maceralı bir izmire varış
    Bu sorunlardan dolayı geç kaldı otobüs ve geç vardık izmire
    Yol yorgunluğumuz vardı otobüste birde sorunlu gelmenin üznü ama sevğili oya bizi karşılayınca hiç bir şeyimiz kalmadı açıkçası
    bize gülen yüzünle karşıladı,sanki hiç yorgun ve uykusus değildi.
    Hepimizle tek tek ilgilendi...
    Önce güzel bir kavaltı denize sıfır bir kordon boyunda ohh ne iyi gelmişti
    sonra bizden ayrı gelen Ap ap, kuba ve mavişimi tanıdık önce hepsinin güzü gülüyor mutluluktan uçuyorlardı...
    Sonra otele gitti dinlendik tabi otelimizde çok hoş personeliyle bizi karşıladı tekerlekli sandaleli arkadaşlarımıza yardımcı oldular teşekkürler tekrardan
    Sonra biraz gezinti yaptık pamukkale servisiyle izmire şöyle bir söz attık
    Hemende öğlen yemeği zamanı gelmişti acıkmadan
    Öğlen yemeğinde neler yoktu kii
    Mezelerle doğduk zaten yemekler gelmeden
    Vpur sefası balon dağatımı ve atışı oooo çok eğlendim ya unutuyorum çok şey var anlatılmayan...
    sonra gene gene gezgik hep gezdik zaten otele gitti ve akşam ki yemek için hazırlandık.
    Oya ve cincin çok şıktı...
    Tabi bazı arkadaşlar da o gece için hazırlık yapmış şıktılar
    Akşam yemeğe güzel açık havada oldu.
    Yemekler,şarkılar, tabi bizden türküler, şiirler, danslar ooo neler yoktu kii
    Çok eğlendik ayhan beyen oynamasınada diyecek yoktu haniii
    Otele vardığımızda sanki kimse yorulmamış gibi oturduk başladık sohbete
    Sabah tabi ben geç kaltım uykusuzluğa dayanamam çünkü
    Kavaltı çok güzeldi ama benim miğdemde yiyecek hiç yer kalmamıştı bunun nedeni ise oya nın yüzünden çok güzel sofralar hazırlantmıştı
    kavaltıdan sonra otelden ayrılık vardı hiç gitmek istemiyordum banane gitmiyecektim ortam o kadar güzeldi kii
    fuara gitti sonra yeşilerin içinde çok hoş bir sohbet yaptık arkadaşlar
    ayrılık anı yaklaşmıştı
    Yine öğlen yemeği yedikne sebahattin abiden şiir dinledikten sonra yola çıktık otogara doğru...
    Velalaşma anı kötü idi çünkü kimse bu anı istemezdi...
    (Ben çok mutlu oldum izmir gezisinde sağol cincin sağol oya...Teşekkürler hepinize... oya çok yoruldun iyişallah yorgunluğunu atmışsındır.Eline koluna yüreğine sağlık arkadaşım Herşey gönlünce olsun.Gülen yüzün hiç solmasın canım...)

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

14-15 MAYIS İZMİR GÜNLÜĞÜ

İkinci Bölüm

Bu bölümde de sizlere anlatacak o kadar çok şey var ki.Eksik anlatmaktan korkuyorum sürprizlerin,duyguların yoğun yaşandığı en önemli bölüm.Bir çok mesajı verdiğimiz bölüm.Bu yüzden bu bölümü de iki etapta anlatacağım.Şimdi kaldığım yerden devam ediyorum.

iLimyK86 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Arkadaşlarım konuklarımızın bir kısmı odalarına dinlenmeğe çıktılar.Bir kısmı da otel lobisinde hala tanışmanın keyfini yapıyor küçük küçük sohbetlerle birbirlerini daha yakından tanımaya çalışıyorlardı.Ben de bu arada oteldeki odama çıktım.Bastırmış olduğumuz,bizim logomuzu, yüreğimizi taşıyan tişörtlerimizi tek tek arkadaşlarımıza dağıtmak için.Bunların dağıtımını yaparken resepsiyondan diğer konuklarımızın geldiği haberi geldi.Önce Tuna gelmişti İzmir’den.Ben Tunayla zaten tanışmıştım önceden. Yüzü hep gülen bir kızdı.Tuna Mavişim zaten bizimle kahvaltıda da beraberdi.Onu da daha önceden tanıyordum Oda İzmir’den katılıyordu bize.Aynı niki gibi Maviş’ti.Hayata da Maviş Maviş bakan ,hayat dolu bir insandı.Bu arada babamda gelmişti.Oda bize katılmıştı.Ve konuklarımla tek tek ben tanıştırmadan tanışmıştı.Oda bizden biriydi beş yıldır böbrek diyaliz hastasıydı.Buyüzden bizimle aynı yüreği taşıyordu.En çok Cin Cin ve Çiğdemi merak ediyordu.Çiğdemi merak ediyordu çünkü bizim Çiğdemle olan arkadaşlığımız siteden önceye dayanıyordu ben Çiğdem’in tüm ailesini tanırken o babamla ilk kez tanışıyordu.Cin Cin’i ise organizasyon boyunca çok geç saatlere kadar Skypeden konuştuğumuz için kimle bu saatlere kadar konuşuyor bu diye merak ediyordu.Cin Cin için aynen yorumu şuydu; “ Tam adı gibi hayran oldum ona”.Çiğdem için yorumuysa;”Verdiğin değere değen biri”.Evet Çiğdem yaşamımda özel yeri olan bir arkadaşımdır.Her zamanda öğle kalacaktır.Ayhan beyle ve Medcezirle tanıştırdığımdaysa babam; “inanılmaz keyif aldığım bir insan” dedi Ayhan bey için “inanılmaz bir beğin ve harika bir kişilik” . Medcezir içinse” kalıbının adamı” dedi.”Kaliteli bir kimlik”.Güzide hanım ve kızı Arzuma ise hayran kalmış.Yedi tepeyle zaten tatil planları bile yapmışlar kendi aralarında.Tırtıla ,Maviş’e ,Tuna’ya ,Seminoya,Gamzeye ve hepimize ayrı ayrı yorumlar yaptı.Özetle hepimiz için şunu söyledi “Başka bir oluşum yaratmışsınız.Hayran kaldım hepsine.Olgunluklarına,yüreklerine,kenetlenmenize, her şeyinize hayran kaldım İnanılmaz etkilediniz hepiniz beni.” Halada etkisinde.Bunları anlatmadan geçemezdim.Çünkü babamın yorumları önemliydi.Daha önce böbrek diyaliz Vakfında görev almış biriydi.Böyle bir oluşuma bakışı önemliydi.Farklı olduğumuzu biliyordu. Vakıfta istediği şey bizim kurduğumuz oluşumdu.Eğer bunu yakala bilseydi Vakıftaki görevine devam edeceğini de bildiğim için onun gelmesini özellikle istemiştim.

Sırayla gelmeye devam ediyordu konuklarım.Bu arada balonlarımıza sponsor olan Pınar gurubuyla bağlantılarımda bana yardımcı olan misafirimiz Dalyan Bey’de aramıza katıldı.Oda bizlerle olmanın şaşkınlığı içindeydi.Kendiside engelliydi ve İzmir’deki derneklerden sonra bizi tanımak onu baya bir şaşırtmış,bir oka darda sallamıştı.Ve bodrum misafirlerimiz yani Mr.Forehand ve kardeşi.Mr.Forehand sitedeki gibi sessiz ve çizdiği profildeki gibide dolu bir insandı.Hemen hemen otelde buluşacağımız arkadaşlar tamamlanmış sayılırdık.Tabi en önemli eksiğimiz Semino ve abisiydi.Bir süre sonra onlarda geldiler.Seminonun abisi iki gün boyunca Pamuk kalenin servisiyle beraber kendi minibüsüyle bize yardımcı olacaktı ve fazlasıyla da bize emek verdi. Semino cezası gereği otele gelirken bana ve Cin cine güller getirmek için gecikmişti.Gülleri verirken cezasını da uyguladık ama anlatmayacağım.O bizim aramızda.Ama Nafişçim aslında gülün biri senindi biliyorsun.Artık ben senin yerine aldım ama geldiğimde İstanbul’a sana bir gül borcum olsun.(Cezasını aynen yaptı bilesin) :wink:

cA8lEvKm - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Evet tüm ekip tamamlanmıştık artık.Şimdi İzmir gezimiz Start alacak.İçi sürprizlerle,macera larla,mesajlarla dolu İzmir gezimiz başlıyor.Ama devamı yarına.Bekleyin bakalım.
    :wink:

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tebrikler oya Tekin, Tebrikler cincin ve tebrikler tüm emeği geçen güzel insanlar.

Oya hn. masal tadındaki anlatımınızla bize geziyi yaşattınız. Teşekkür ederim.

Sayfa 5 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon