Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 117 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sindy Avatarı

Son Giriş
    21.02-2010
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim isimimide eklermisiniz ben sizlere oradan katılacağım

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende gelemiyorum üzgünüm :cry: :cry: :cry:

Üye
    alp_alp Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar zaman azaldıkça bızlerde azalmaya başladık gibi geliyor ama gönul isterki hepinizle tanışmak, gelemeyecek olan arkadaşlarla bir başka ki organizasyonda görüşmek üzere diyorum ayrıca İzmire bir arkadaşımla beraber geleceğim yani alp_alp +1 yaparsanız sevineceğim

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu tür organizasyonlar büyük çaba isteyen bir oluşumdur.

Kimseyi hedef almadan bazı konuları vurgulamak isterim.

Organizasyonu yapan arkadaşlar bu kadar gündür listedeki sayıya göre bağlantılarını yaptığından. Yeterli sayı olmadığı takjdirde bu arkadaşların üzerine maddi olmazsa da büyük bir manevi yük binecektir.

İstanbulda başlayıp izmire kadar uzanan bir dolu organizasyon yapılmış herşey ayarlanmış.

40- 50 kişi için yapılmış bir organizasyona son anda 5-10 kişinin katılması kanımca herkes için işkenceye dönecektir.

Tekrar bütün imkanlar gözden geçirilmeli ve yeterli katılımın sağlanmasına çalışılmaldır.

bu organizasyon için fedakarca çalışan arkadaşlarımıza karşı bu bir görev halini almıştır.

Diyeceksiniz ki hem İzmir gezisine katılmıyorsun hemde dışardan gazel okuyorsun.

Olsun bu kadarcık bir gazelim de olsun artık. Hem yaşlılar konuşurmuş

:lol:

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ferit Abicim sen konuş duayenler konuşur abicim sen bizim duayenizmisin senden alacağımız o kadar şey varki. :wink: Gezi herşeye rağmen olacak sayı azda olsa çokta olsa.Ama ben İzmir sevdalılarının bu kadar az olduklarına inanmıyorum.Damaklarında güzel bir tat kalması için bu geziyi kaçırmasınlar.Hadi bakalım arkadaşlar otobüsteki yerlerinizi alın.İstanbulluları bekliyoruz.Herşey hazır bi siz kaldınız. :wink:

Üye
    Deniz Avatarı

Son Giriş
    11.12-2007
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi oya abla ben o tarihlerde Antalyada Olmam gerek
    bu nedenle izmire gelemeyecem benim ismimi yazmışsınız teşekkür ederim ama silerseniz teşekkür ederim

Üye
    Mavisim Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eveeett..İlk defa sevgili arkadaşlarımla tanışacağım çok heyecanlıyım.. Gündüz organizasyonunda bende varım akşam yemeğine katılamayacağım.Az kaldı buluşmamıza yaa heyecan artıyor..

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istanbuldan binecegim, ben de izmir yolcusuyum,,,
    (su an itibariyle bir aksilik cikmadikca.. )

***Para yatirdim Oya...***

Üye
    medcezir Avatarı

Son Giriş
    20.05-2005
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inanıyorum istanbul organizasyonu gibi sıcak ve samimi bir atmosfer bu sefer izmirde solunacak.

emeği geçenlere teşekkürler gayretlerini kutluyorum..

Üye
    manolyam Avatarı

Son Giriş
    13.09-2006
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar İstanbul gezisinde muhakak gelin harika olacak demiştim şimdi bana izmirden tiyo verecek arkadaş yokmu? Gerçi Cincine bu konuda okadar çok güveniyorum ki artık organizasyon canavarı oldu diye düşünüyorum.Bu seferde harika olacak inanıyorum emeği geçen arkadaşlara kucak dolusu sevgiler sağolsunlar.

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aytanem
    ..Cincine bu konuda okadar çok güveniyorum ki artık organizasyon canavarı oldu diye düşünüyorum....
    bence deeeeeeee..emin olun öyle ollacak!

Üye
    tunaverda Avatarı

Son Giriş
    21.08-2006
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de geliyorum beni de mavileyin (akşam hariç)

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: guzide_
    yukardaki başlığa yazdığım gibi birlikte olmak gerçekten çok güzel.
    bu organizasyon için emek veren cincin ve oya ya teşekkürler. biliyorum hiçte kolay değil böyle bir düzenleme yapmak .ben de gelmek istiyorum ama içimde bazı endişeler oluştu kararsızım.
    diğer yazdığım mesajda belirttiğim gibi. neyse yinede sizleri kutluyorum. teşekkürler

Üye
    Mavisim Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar İstanbul gezisinde muhakak gelin harika olacak demiştim şimdi bana izmirden tiyo verecek arkadaş yokmu?
    Şehrimiz güzel seçilen mekanlar da..Gönül sohbet ister gerisi bahane bence

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İZMİR GEZİ PROGRAMI

Arkadaşlar bir tek şey söylemek istiyorum.Sanırım artık bunu söylememde gerekiyor.İzmir gezisi hiç bir şekilde terginlik yaşamamızı gerektiren bir gezi değildir.Bu anlamda çıkartılan yok yürüyüş ,yok şu yok bu bunların nedenini açıkçası anlamışta değilim.Evet Valilik demiştik.Bunu şundan dedik gezinin en başında İzmir termal otelinden yaralanmak için Valikle bir görüşme yaptım.Amacım gelecek olan tüm konuklarımızın otel için ödeme yapmamasını sağlamaktı.Ne yazıkki bizim başvuru yaptığımız tarihler Norveç hükümetinin yapmış olduğu anlaşma nedeniyle Nisan ayının başından Eylül sonuna kadar tamamen doluluk nedeniyle geri çevrildi.Ve Vallikte bu açıklarını kapatabilmek yani en azından bizlere daha farklı yardımcı olabilmek adına İzmirdeki Misafirhanelerinde yaralanmamızı sağlamak istediler.Fakat burada hiç bir misafirhane Engelli alt yapısına uygun olmadığı için bunuda kabul etmedim tek tek misafirhanelere baktım.Bu seferde madem öyle bizim pikniğimize katılın dediler buna sıcak bakmadığım halde bir nezaket gereği olabilir yanıtını verdim.Ama sonrasında bununda yersiz olduğunu düşünerek hayır demenin gerekliliğine inandım.

Burada tek tek otel için restorant ve diğer tüm ayrıntılara engelli alt yapısına uygunluk arayarak kendim giderek baktım.Neden Kuşadası değil,Özdere değil? Evet oralarda olsaydı ucuz olurdu. Peki size soruyorum biz oraya nasıl ulaşım sağlayacağız, ben İzmir'de yaşarken ve çalışırken oranın takibini sürekli nasıl sağlayacaktım?Kuşadası'nın sadece buraya uzaklığı 1 buçuk saat.Ve Türkiye'nin her yerinden geliniyor bu geziye, her grup engelli.Bunların organisazyonunun çok kolay olmadığını sanırım hepiniz biliyorsunuzdur.Bunlar göz önüne alındığında sanırım sizde Kuşadası'nın yada başka bir yerin olmamasının nedenini anlamışsınızdır diye düşünüyorum.

Gelelim tişört konusuna Engelliler Biz'in tişörtlerini giymek bunu bir anı olarak taşımak hepsi bundan ibaret.Ha mecburi böyle birşey olabilir mi?Bu kelime kendiliğinden havada uçan bir kelime.Oysaki asla böyle bir zihniyet taşımadan biz tamamen iyi niyet içerisinde tişört giymeği sunduk sizlere.Yürüyüş bu nasıl çıktı, nasıl ortaya geldi bunuda anlamış değilim. Ben Engelliyi ortopedik Engelli olarak değil, her grup Engelli olarak tanıyorum ve üstünede basarak söylüyorum.Bu durumda söyleyin hangi Engelli'yi sokakta yürütürüm sizce?Bir Konak meydanını,bir tarihi Asansörü yada bir kordonu gezmenin adı yürüyüş ise söylenecek bir şey yok.Kendim zaten yürüyüş yapabilseydim eyer bugün gerçek mesleğimi hala yürütüyor olurdum.

Neden 14 Mayıs bunun iki önemli nedeni var.Birincisi İzmir'de Nisan ayında tüm otellerde Olimpiyat kafilesinin kongresi vardı ve bu yüzden dolu idi.İkincisi Mayıs ayında Sakatlar haftasına denk gelmesini istedik.Neden biz bu haftayı derneklerin yaptığı kutlamaların dışında olduğumuzu anlatabiliriz, bir arada olarak diye düşündük.Onların bunu anlamasını sağlayabiliriz diye düşündük.Bunun içinde İzmir'de tüm Türkiye'den gelenlerin bir arada olması, eğlenmesi kendiliğinden anlatacaktı herşeği.

Şimdi İzmir Gezisinin Tüm içeriğini Sizlere sunuyorum.Ve sizleri sağduyuya davet ediyorum.Sizleri rahat ettirebilmek, burada kaliteli bir atmosferde yıllarca unutamatamayacağımız bir tadı damaklarınızda bırakabilmek amacıyla verdiğim emekte suçlu isem sizlerin taktirine bırakıyorum.Bu amaçla gelecek,gelmek isteyen ve kafalarında hala sorularım var diyen arkadaşlarımız içinde gezi için katılma süresini 10 Mayıs 2005 Salı Akşamı mesai saatinin sonuna kadar uzatıyoruz.Bu süreçte lütfen sağduyunuzla düşünün.

İZMİR GEZİ PROGRAMININ İÇERİĞİ

Cumartesi Sabah saat 8.00 İzmir'e giriş ve Kordon Pasaport Cafe'de sabah kahvaltısı.
    Otele giriş 12 'ye kadar otelde dinlenme.(Kaya Prestij otel)

Saat 12 'de tüm konuklarımızla otel'den hareket edilecek.
    İzmir Konak meydanı,tarihi asansör gezisinden sonra Güzelbahçe sahilinde Parmak yalatan restorant'ta öğlen yemeği.

Yemek Sonrasında Üçkuyular noktasından küçük bir Körfez gezisi.

Karşıya'ka Bayraklı ve Meles deltasında küçük bir sahil gesintisi.

Ve Otel'e dönüş.İki saatlik bir dinlenme sürecinde isteyenlerin katılacağı İnciraltı mevkinde bir balık restorantta ful eğlencenin olduğu bir akşam yemeği.

Ve Pazar günü.Otel'de hep beraber yapacağımız bir sabah kahvaltısı.
    Sonra otel lobisinde sohbet ve otelden çıkış.
    İzmir Fuarında gitmeden önce bir gezinti ve öğlen yemeği.Sonrada İzmir'den hareket.

İşte gezimiz bunlardan ibaret.Ne bir dernek,ne bir kuruluş bizimle değil.Olamaz,olmayacakta.Biz bize eğlenip,tanışacağız,kaynaşacağız.Daha fazlada birşey söylememe gerek yok sanıyorum.Bundan sonrası için sağduyunuza güveniyorum.Ben gelecek olan tüm konuklarımı ağırlamaya her şekilde hazırım.

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon