Sayfa 7 / 28 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
Toplam 420 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbuldan uçakla gelecek olanlar aynı uçağı tercih ederlerse çok iyi olur 12:15 uçağı harika mesala...Havaalanından otele transfer olayı için kolaylık olacaktır.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

bende 12.15 uçağındayım sabiha gökçenden kalkıyor pegasus hava yollarına ait

Üye
    Aciya_Gülmek Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan bey hakkında geçen diyalog,

SENIN SU ARKADASIN VARDI YA BIZDEN FIYAT ALAN
    HANI TALEP YOK
    YAPMAKTAN VAZGECTIK DIYEN
    coskun:
    evt
    VELI:
    O BASKA BIR YERLE ANLASMIS

VELI:
    3 YILDIZLI BIR TESIS LE
    FALCON OTELLE
    45 TL DEN
    BIZ 5 YILDIZ VERDIK BIRDE TARNSFER VERDIK
    coskun:
    evt abi haberim var
    VELI:
    MADEM 3 YILDIZ ISTIYORDU NEDEN BIZE SOOLMEDI
    BIZ ORAYI DAHA UCUZA TUTARDIK
    AYIP ETTI AMA
    BEN KENDIMI KULLANILMIS GIBI HISSETTIM
    BIRDE BANA DIYORKI TALEP YOK
    coskun:
    yanlış yaaptı evt
    VELI:
    YALAN SOYLEMESINE GEREK YOKKI
    DURUSTCE CIKSIN DESINKI BIZ DAHA UCUZUA YER BULDUK YADA BANA SAKAL VERIYORLAR
    NEYSE
    BILGIL OLSUN
    SENINDE
    coskun:
    kusura bakma abi
    ,
    ben bilemedim
    VELI:
    ONEMLI DEGIL GULUM
    AMA ARKADASINI BILESIN DIYE SOYLUYORUM
    DOGRU BIR INSAN DEGIL
    O YUZDEN
    NEYSE SENINDE CANINI SIKTIM
    KUSURA BAKMA

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    asabi cadı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gulag takımadaları
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acıya gülmek, ne demek bu şimdi

Üye
    Aciya_Gülmek Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasan bey açıklasın, bizede bi açıklama borçlu

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aslında ben polemiğe girmeyi pek sevmem.Kendimi ispatlamak gibi bir sorunumda yok ama böyle bir organizasyonda sorumluluk aldıysam eğer organizasyona destek verenlere karşı bir açıklama yapmam gerekir.
    Şöyle ki ;
    Bu organizasyon düşüncemizi sizin görüşlerinize sunduktan sonra ve otel araştırma sürecinde Ümit07 ve acıya gülmek nickli arkadaşlarımız bize araştırma konusunda yardımcı olmak istediklerini söylediler.Acıya gülmek İstanbul da bir tur şirketinde yetkili bir kuzeni olduğunu ve bize yardımcı olacağını söyledi.görüştüm veli beyle ve bize en uygun verebileceği oteli önerdi.

http://www.engelliler.biz/forum/site...lde-2-gun.html

O oteli ben sizin görüşlerinize sundum ama istediğimiz dönütü alamadık.Oteli Kuyucak abimle bizzat gidip gördük ve biz engelliler için uygun olmadığına karar verdik.yaptığımız karşılaştırmalara göre ;
    -Transfer önemli bir sorun.Veli beyin ayarladığı otel kemerde.Havaalanından yaklaşık 60 km.Falcon ise 6 km.Kemerdeki otel bize otobüs verecekti.Tabi otobüsün tam dolması şartıyla.Örnegin ,otobüsler 30 kişilik biz 45 kişiyiz. İkinci otobüsü vermeyecek.15 kişi kendi imkanları ile gidecek.60 kişi olursa ikinci otobüs verilecek.İkincisi herkesin geliş saatleri farklı biri sabah 8 de gelecek diğeri öğlen 12 de, diğeri akşam 17 de.Çok sorun olacak.Havalanı otogar tam ters istikametteler.Ayrı bir sorun.Bunların hiçbiri önemli değil hadi.BİZ ENGELLİLER ÖZEL İNSANLARIZ TEKERLEKLİ SANDALYELİ OLAN ARKADAŞLARIMIZ VAR.OTELİN VERMİŞ OLDUĞU DONANIMSIZ OTOBÜSLER HİÇBİR İŞE YARAMAYACAK…
    -Oteli bizzat gidip gördük.denizle hiçbir alakası yok.Bunu veli beye söyledim.yerin dibinde tünel olduğunu söyledi.Eğer öyle bir tünel varsa en az 2 km dir.Tüneller engellilere uygunmu acaba.Uygun olsa bile hiç kimse gitmez ordan.Veli bey 3 yıldız demiş ama Falcon otel 4 yıldızlı.Fotoğraflarını koyduk başlığa.Falcon sadece deniz manzarası ile diğer otele göre üstün geldi.
    -Veli beyin teklif ettiği otel 5 yıldızlı 60 tl.Falcon 4 yıldızlı 45 tl.İki gün için aradaki fark 30 tl.ve bence küçümsenmeyecek bi miktar oda.
    - Diğer otelde veli bey erken rezervasyon için otel ücretlerini önceden tur şirketinin hesabına yatırmamızı istemişti.Falconda herkes otele kendisi yatıracak.
    -Ve bu benim tek başıma almış olduğum bir karar değil arkamda kocaman bir Antalya grubu var.Biz boş iş yapmayız
    -Sonuç olarak bütün şartları düşünmek zorundayız biz.Transfer çok önemli bir sorun.Falconda sorun olmayacak inşallah.Antalya’ya gelipte denizi görmeden olmaz.Falconun resimlerini koyduk muhteşem bir manzarası var.kalite olarakta gayet iyi bir otel.Fiyat konusuna gelince 45 tl her şey dahil sistem makul bir fiyat.Otel yönetimi ile 40 tl olması için uğraştık ama kabul etmediler.Bir sabah kahvaltısının açık büfeye 15 tl olduğunu düşünürsek yatak yemek içecek canlı müzik ve deniz manzarası gayet uygun bir fiyat.
    -Veli vey bize bir teklif sundu.Bize şartlar uygungelmedi.Katılımda olmadı istediğimiz gibi.Ben kendisini aradım.İlgilerinden dolayı teşekkür ettim.Oda sorun olmadığını söylerek güzel bir şekilde kapattık telefonu.Yalan söylediğimi iddia ettmiş.Veli bey turda yetkili biri.Zamanı bol demekki bizim organizasyon işini takip ediyor.Tur şirketi 60 kişilik bir grubun işini almasa ne olur ki.Neden zoruna gitmiş acaba anlamış değilim.Bizim daha uygun bir şartlarda bir yer ayarlamamıza sevinmiş olması gerekir aslında.Ki bize sadece teklif sundu.Sanki biz sözleşme imzalamışta sözleşmeden dönmüşüz gibi.En uygun şartlar neresi ise orası ile irtibata geçeceğiz elbette..
    Son olarak;acıya gülmek neden bu çıkışı yaptı.Veli bey bize bir teklif sundu biz kabul etmedik bu kadar basit.Sakal olayına hiç girmeyeceğim.Çirkinleşmeye gerek yok.

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Valla ben Antalya'da otellerde çalışmış birisi olarak Falcon'u çok beğendim... Ayrıca Tam pansiyon olan 4 yıldızlı bir otele göre fiyatıda çok iyi... Bu arada önceki sayfada Hasan hocanın açıktan para aldığı filan belirtilmiş... Bu çirkin bir iftira... O şahıs Hasan hocayı ne kadar tanıyorki hakkında böyle bir yorum yapıyor...

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasan hocamm seni bilen biliyorr abim baska söze gerek varmı??? meyve veren agac taslanır senin yüreğini bilen biz dostların daima yanındayızz

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bencede hasan hocamızı tanıyan tanıyor.. hiç birimizin böyle bir şüphesi yok..

Yinede yeni gelenler pek tanımayanlar için.. açıklama bulunması gerekiyosada onuda yapmış zaten..

Hem zaten.. sadece bir kişi bakmıyo organizasyon işine.. bakamazda zaten..

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

hasan beyi hernekadar tanımıyor olsamda ben burdan kendisine teşekkür ediyorum.son derece güzel bir organizasyon herşeyle.fiat olarak oldukça makul bunu her yıl antalyada tatil yapan biri olarak söylüyorum. ayrıca biz engelliler için otelin mimari yapısı vs. çok önemli.hasan beyle beraber kimlerin emeği varsa ben çok teşekkür ediyorum.

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynenn hasan abim bitanesinn

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasam hocam sen canını hiç sıkma senin o tekerlekli sandalyeyle zor koşullarda bu organizasyonu alnının akıyla yapmak için verdigin mücadeleyi en yakınlarda bizler antalya gurubu olarak biliyor ve taktir ediyoruz. bu organizasyonun tek amacı engelli kardeşlerimizle tanışmak kaynaşmak ve zaten sınırlı olan tatil imkanına kavuşmamızdır. emegine yüregine saglık hasan hocam. senin seviyeni düşürmeyecegine eminim devam hocam.. sevgiler selamlar..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Doğrusu çok çok çok isterdim bu güzel buluşmada olmayı. Hasan abi (kuyucak) bilir Antalya'yı ne kadar sevdiğimi ve düşkün olduğumu... Bir de böyle sıkı bir organizasyon oluca, kelimenin tam anlamıyla tadından yenmez.
    Ama maalesef benim katılmam mümkün olamıyor. Bir sürü açıdan dolayı.. Ama dedim ya, bir küçücük olasılık söz konusu olabilse mutlaka katılırdım. Ama mümkün değil.

Katılan herkese bol keyifli ve anılarla dolu günler diliyorum. Bize de resimlere bakmak düşecek

Not: Otel seçimi ve fiyatlara dair yazışmalara gelince... Doğrusu bu tür düşüncelerin arkadan arkadan dedikodu olarak konuşulmasındansa böyle ifade edilmesini çok sağlıklı buluyorum. Görüş belirtildi ve cevabı da verildi... Zaten bir organizasyon olsa ve böyle bir görüş olmasa şaşardım! Daha önce de oldu, heralde bundan sonra da olacak. Bu da işin dikeni sanırım
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    asabi eş Avatarı

Gerçek Adı
    erol
    Son Giriş
    06.06-2010
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hasankrmn

açıklamalarınız çok doyurucu ve net olmuş.
    yaklaşımınız doğrusu hoşuma gitti.
    umarım günleriniz, emeğinizi karşılayacak kadar güzel ve keyfli geçer.

Sayfa 7 / 28 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon