Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon
Toplam 138 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Etkinlikten fotograflar: www.youtube.com/watch?v=0yDG-vD1Qu8

ENGELLİLER.BIZ PLATFORMU
    II. WATTABE ETKİNLİĞİ
    14 Temmuz 2007 Cumartesii

engellilerbizhaykrsw2 - [Engelliler.Biz] II. Wattabe Etkinliği sonrası görüşler... th 73566 DSC 0020 122 719lo - [Engelliler.Biz] II. Wattabe Etkinliği sonrası görüşler...

Kusursuz bir gündü.
    Kelimenin tam anlamıyla anonim bir organizasyondu ve katkı veren herkes elinden gelenin en mükemmelini ve yürekten olanı verdi. Onun için de çok çok güzeldi...

WATTABE, İstanbul'da hayal edilemeyecek bir cennet köşesi. Mekan sahiplerinin (özellikle işletme müdürü Sevgili Mustafa bey olmak üzere) misafir ağarlama bilinci kusursuz ve yürekten. İnanın ne desek memnuniyetimizi anlatamayız. 400 kişi mükemmel bir işleyişle yedik-içtik... Sonsuz teşekkürler.

Nestle'ye; yemek, 3 adet servis, 3 adet portatif engellilere uygun tuvalet sponsorluğunu yaptığı için ve sürekli nescafe hizmeti veren bir ekip sağladığı, her türlü ihtiyacımız için anında duyarlılık gösterdiği için sonsuz teşekkürler

CocaCola'ya sınırsız içecek sağladığı, Algida'ya herkese yetecek kadar dondurma sağladığı, Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavacısı'na mükemmel ve doyasıya baklava sağladığı için sonsuz teşekkürler

Avcılar Belediyesi'ne ve Bakırköy Belediyesi'ne gün boyu birer ambulansı hazır bulundurdukları için sonsuz teşekkürler.
    Bu ambulansları ve Ankara'dan gelip etkinlik sonrası Çamlıca'da konaklayacak olan 10 kişilik üye grubumuzun konaklama yerine servisle ualaştırılması için Kadıköy Belediyesi'nden servis ayarlayan çok çok çok sevgili Benan Baykal ablamıza sonsuz teşekkürler. Yeter ki bir işimiz düşsün; çözüm anında hazır. Sağol Benan ablacım

Oldukça uygun bir fiyatla engellilre uygun 3 adet tuvalet sağlayan Toirent Mobil Tuvalet Kiralama firmasına sonsuz teşekkürler

Günümüzü eğlenceli hale getirmek için canlı müzik, profesyonel ses sistemi, palyaço, patlamış mısır, pamuk şeker vb. mükemmel bir organizasyon hazırlayan Bihter Prodüksiyon'un sahibi Murat Abimize, çok çok keyifli müzik yapan ve herkesi coşturan Hakan, Metin, İlhan ve Hikmet dostlarımıza, yalnızca çocukları değil, herkesi keyiflendiren palyaço ve kaplumbağamıza sonsuz teşekkürler.

Profesyonel kamera ve fotoğraf makinasının yanı sıra teknik destek de sağlayan Bahçeşehir Üniversitesi'ne, İletişim Fakültesi'nden Sinem İnce hocaya, etkinlikle ilgili fotoğrafları ve kamera çekimini yapan Sevgili Hasan arkadaşımıza, ayrıca afişlerimizi hazırlayan Özata Reklam'a sonsuz teşekkürler. Ve tabii 350 tane kurabiyeyi elcaaağazlarıyla yapan sevgili Nil Acar'a sonsuz teşekkürler (gerçi Bursa kafilesi hepsini götürdü mideye ve biz bişey göremedik ama! )

Elbette etkinliği vareden 400 güzel insan... Hepimiz çok çok çok iyiydik.

Elimden geldiği kadar herkesle konuşmaya çalıştım, ama o kadar kalabalıktı ki, herkesle tanışmak ve sohbet etmek imkansızdı. Seneye bu konuda bi çözüm bulmamız gerek...

Not: Etkinlikte kaza geçiren sevgili Mahmut arkadaşımıza hepimiz çok üzüldük. O ambulansla hastaneye götürülürken bizden 3 kişi de arkalarından gitti, ama yetişemediler. Başka hastaneye sevk etmişlerdi. Sonra sevk edildiği hastanede yakalamaya ve temin ettiğimiz tekerlekli sandalyeyi vermeye gittik, orada da kaçırmışız. Adam kaza geçirdi ama tutabilene aşk olsun Telefonla bile ulaşılamıyor... Neyseki sonunda iyi olduğunu öğrendik de rahatladık...
    Kazanın hemen akabinde oracıkta 7-8 kişiden acil bir para topladık (100 YTL), amacımız hastanede acil bir ihtiyaç olursa en azından ihtiyacın karşılanmasına başlamaktı. Ama dedim ya, Mahmut'a ulaşmak ne mümkün! Hasılı o 100 YTL bende kaldı Şimdi bu 100 YTL'yi ne yapacağım onu düşünüyorum. Yaktın beni Mahmut!

Üye
    can_bey Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oo etkinlik bitti ben yeni geldim eve çoook süper birgündü valla
    resimlerr videolar yakında gelecektir o kadar çok fotoraflar çekildiki yayınlanınca sizde gelmiş kadar olursunuz
    bidahaki sene hepinizin kesin gelmesi lazımm, hepimiz tanışıp kaynaştı tabi ben ufak bi kaza geçirdim ama pegasus resimleri yayınlarsa görürüz

Üye
    Mustafa Durukan Avatarı

Son Giriş
    11.09-2016
    Saat
    02:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Harika bir gündü emeğiniz için herkese teşekkür ederiz
    andanteye ağrıkesiciler için çoookk teşekkür )

Üye
    nüans Avatarı

Son Giriş
    19.05-2016
    Saat
    21:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

forumda andante yi gördüm )

resimleri yüklüyosun inşallah sanem abla valla sabırsızlıkla bekliyosss

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende sabırsızlıkla bekliyorum ya.

Üye
    kemalcakir19 Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Çakır
    Son Giriş
    29.09-2016
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Etkinlik Süperdi herşey çook güzeldi Ama ismini yazdırıpta gelmeyenler yönünden ben biraz zorluk çektim bunun dışında süper dii herşey

Teşekkürler Katılan herkeze vedalalaşamadıgım kişilerden özürdilerim :shock:

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

HARİKA BİR GÜN GEÇİRDİK, EMEĞİ GEÇEN VEDE GELEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM. GAYET PROFESYINEL VE PROGRAMLI BİR ORGANİZSYOINDU.
    (genel olan resimleri patlaşırsanız sevinirim)

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

çok çok çok güzel bir gündü
    emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ayrıca bu gezide katkısı olan sponsorlara teşekkürler...
    ilk defa sessiz kaldım çeneme nazar değdi...
    müziik ve çevreyi seyretmekle meşguldum
    biraz buruk biraz neşeli. hoş bir gündü.
    dostlukların buluşması yüreğimde hal bırakmadı.
    arada ikinci bahar telle aradı, sakinleştim
    Ankaralılarla oldum inanamıyorum! benim gibi istanbul aşığı, Ankaralılar arasında kaldım.
    inanınılır gibi değil
    hepsini çok sevdim çok.
    Ankara'yı da seveceğim bir daha
    dost yüzler... o kadar çoktular ki...
    hepsiyle konuşamadım. sadece bir köşede kaldım. arkadaşlarla tanıştık. konuşmasak da selamlaştık. gülümseyen yüzler vardı hep...
    ruhları konuşan yüzler vardı...
    hepsi harikaydılar.
    isim saymayacagım. saymakla bitmez ki...
    teşekkürler dostlarım!

Üye
    andante Avatarı

Son Giriş
    15.12-2009
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben sizleri bekletirmiyim a benim sevgili dostlarım.

Çektiğim tüm fotoğrafları ekliyorum, ilgili arkadaşlar kendi fotoğraflarını site albümünde görebilir.

Gerçekten çok güzel bir gündü, katılan herkese katkısı için teşekkür ediyorum.

Üye
    abalı Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[b]ARKADAŞLAR GÜZEL BİR GÜN GECİRDİK BURADA BEN ŞU ANLADIMKİ DERNEKLERİN VEYA VAKIFLARIN YAPAMADIĞINI BİR ENGELLİLER BİZ DİYE OLUŞTURAN NET ÜZERİNDEN YAPTIĞI BANA GÖREDE COK BAŞARILI OLMUŞTUR. BU ORGANİZASYONDA EMEĞİ GECEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

ABALI

Üye
    LEWO Avatarı

Gerçek Adı
    www.ejdermuzik.com
    Son Giriş
    27.09-2012
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    Ä°zmir, Turkey, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

harika birgün geçirmişsinizdir aranızda olmayı çok isterdim inşallah birdahaki sefere sağlıkla kalın.

Üye
    haticeozkan Avatarı

Son Giriş
    19.03-2008
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar bende resimleri görmek istiyorum bana ne, bana ne :cry:
    tabi 50 mesajım olmadıgı için göremedim
    güzel bir gün geçirmenize çok sevindim

Üye
    kardi20 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin Çelikkaya
    Son Giriş
    16.04-2011
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

:lol: Merhaba
    Wattabe etkinliğine katılan tüm arkadaşlarıma ve etkinliğe emeği geçen arkadaşlarıma selamlarımı sunarım,katılamayan arkadaşlarımızın adınada üzüldüğümü belirtmek isterim.
    Harika bir gün geçirdiğimizi kendi adıma itiraf etmeliyim, Herşey çok çok güzeldi bizleri bir gün dahi olsa sorunlarımızdan uzaklaştırıp yeni arkadaşlar tanımamıza vesile oldu... Yanlız bir hususuda belirtmeden edemiyeceğim.Etkinliğimiz ormana gitmiş aile pikniği görüntüsü içinde geçti, yani birbiri ile gelen birbirini tanıyanlar bir arada ve yaka tanıtım kartlarınında olmayışı sebebi ile arkadaşlar birbirlerini tanıma fırsatı bulamadılar...herkişiyede ayrı ayrı sen kimsin diye sorulamayacağına göre...Ama inşallah birbirimizle tanışma ve kaynaşmanın yollarını bulacağız. Ve herşeye rağmen tek kelime ile harikaydı... TEŞEKKÜRLER

Üye
    dilek öztürk Avatarı

Son Giriş
    16.04-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Harika bir gündü.
    Bir çok arkadaş ile tanıştık. Bugünü hazırlıyan ve emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

Üye
    salim52 Avatarı

Gerçek Adı
    salim kaykusuz
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet arkadaşlar gercerkten çok güsel bir gün gecirdik hiç akşam olmasın istedim çok güseldi bir çok arkadşla tanıştık sohbet ettik emegi gecen herkeze teş ediyorum :lol:

Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon