Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 93 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aferits
    Tırtıl baloya gitmesem olur mu ? ne demek?Vicdanın nasıl elveriyor orada bulunacak güzel kızlardan yakışıklılığını esirgemeye. Lütfen hepsine katıl hiç olmazsa benim yerime biraz kurt dök. :lol:
    Allah razı olsun Ferit abi. Duyanlar da cidden yakışıklı falan sanmasın he. Maymunun tekiyim :mrgreen:

Aslında, (valla uyuzlukluk olsun diye söylemiyorum) turlarla hiç gezmedim, gezmek de istemem. Ama arkadaş hatrına çiğ tavuk yenir derler ya hani..

Oya başta sana kolaylıklar dilerim : )) Eminim yorulduğunun kat kaT fazlasını alacaksın sonuçta. Saygı ve selamlar.

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Geziler bir program çerçevesinde yapılır ve her gezinin bir programı vardır.Ve bunu turlarla giden arkadaşlarımızda iyi bilirler.Bu Program içerisinde olan bir akşam yemeği artı bizlerin bir arada eylenmesi.Yani hep beraber bir arada olabilmek.Bizimde biraz eylenmeye ihtiyacımız var sanırım.

Hiç turla yolculuk yapmadım o yüzden bilmiyorum.
    Ben baştan söyleyeyim o zaman bu turun dışına çıkma olasılığım var
    (abim İzmir'de ve ben oraya gitmişken elbetteki kendisiyle görüşeceğim)
    Ha yok bu turdan çıkmak yok, çıkanı kurt kapar felan derseniz baştan bileyim...

Üye
    hos1adam Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    Ayvalık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende geliyorum arkadaşlar

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oy Oy Oy İzmir gezisi sayesinde hos 1 adam ilk mesajını yazdı. :wink: Tebrikler.İzmir sen nelere kadirsin. :wink:

Üye
    sindy Avatarı

Son Giriş
    21.02-2010
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben İzmit te oturuyorum fakat İzmirliyim gezi tarihi senelik iznime denk geldi :) orada olacağım sizler gelince katılmayı çoookk istiyorum ulaşabileceğim bir numara verebilirseniz orada katılırım.
    Şimdiden tşk.

Üye
    andante Avatarı

Son Giriş
    15.12-2009
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İzmir e geliyoruz.....

Yapılan organizasyon için emeği geçen herkese teşekkürü gerçekten bir borç biliyorum.

Ortaokul, lise ve üniversite yaşamımın geçtiği bu güzel kentte her şeyden önce anılarım var. Dokunduğum yerler var.. Uzun yıllar ailem de orda olmasına rağmen kaçabildiğim kadar kaçtım.

Yeniden İzmir de olmak her şeyiyle bir anlam ifade ediyor benim için.İzmir e gelmişken ailemi görmediğim anda biliniz ki red edileceğim kesindir. Bu sebeple bende ailemi görmek ve onlarla da birlikte olmak için bazı programlara katılamayabilirim. Bu sizlerle beraber olmak istemek anlamına gelmesin. Tam tersine sizlere çok şey borçluyum ki gidemediğim bir kente tekrar gidebilme yürekliliğini sizin sayenizde gösterdim.

Kuşkusuz sizlerle de olacağım. Her şeyden önce sizleri çok seviyorum ve bilmediğiniz bir nedenden dolayı bana yeniden İzmir e gitmek fikrini verebildiğiniz için de sizlere şükran borçluyum.

Sizleri kucaklıyorum.

Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu ücrete yol dahil mi değil mi ben anlamadım ya ops:

Üye
    zafer76 Avatarı

Gerçek Adı
    Zafer
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    dünyanın her yeri yaşamam için yeter,o nedenle bir yere sığınmam.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben şimdi diyarbakırdayım 13 mayısta istanbula geleceğim kontrolüm olacak.Eğer hastanede erken işim biteceğini bilsem hiç düşünmem gelirim ama ya uzarsa diye korkudan ses edemiyorum.Bana bu konuda tolerans tanımanızi istiyorum.elmeyi çok istiyorum ama olacaklarıda bilmiyorum,o nedenle şimödiden hiç bir şeyi kestiremiyorum...Eğer o gün şartlarım olgunlaşırsa size katılabilirmiyim...

MisafirN
    Misafir Üye
    MisafirN Avatarı

bende geliyorum.
    yalnız cuma günü hareket saati kaç yazılmamış.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar henüz otobüsümüz ayarlanmadı bu yüzden yol masrafı içinde değil.Bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı en kısa zamanda Cincin sizlere yapacaktır.Taktir edersiniz ki büyük bir İstanbul organizasyonundan daha yeni çıktı.Şimdi İzmir gezisinin İstanbul ayağı için kolları sıvayacaktır.Benim sizlere verdiğim fiyatlar İzmir içindeki harcamalarla ilgilidir. :wink:

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İzmir Gezisine Katılacak Olan Arkadaşlarımıza;

İzmir'de düzenleyeceğimiz gezi çerçevesinde belirttiğimiz programlardan saat 16.00 ya kadar olan program tüm arkadaşlarımızın içinde bulunacağı bir programdır.Bundan sonraki serbest zaman içerisinde kişiler istediği gibi İzmir içinde bulunabilirler.Bu doğrultu içerisinde sizlerden ricam en kısa zamanda hangi programlar içersinde yer alacaksanız bildirmeniz.Ayrıca otel dışında aileleri ile olacak arkadaşlarımız yani otelde kalmayacak olan arkadaşlarımızda bunu en kısa zamanda belirlesinler ve belirtiğimiz hesap numarasına 05.05.2005 tarihine kadar ödemelerini yapsınlar lütfen.Hangi programın içersinde yer alacak iseler bunu belirlesinler.

Örneğin otelde kalmayacağım saat 16'dan sonra ayrılacağım gibi.Yada otelde kalacağım ama akşam yemeğine katılmayacağım.Yada tüm programlarda sizlerle beraberiz gibi.Bu üç seçenek üzerinde belirtilen fiyatlar geçerlidir.Zaten tek tek fiyatları yazdım.Bu noktada hangi programda olmak isteniyorsa ödemelerini yapan arkadaşlarımız bana özeldende bunun için şu ödemeyi yaptım diye bildirirse sevinirim.

Bir ikinci nokta ise özellikle İstanbul ,Ankara ve Bursa'nın dışından gelecek olan arkadaşlarımızla ilgili bana geliş şekillerini mutlaka bir iki gün içinde bildirmelerini istiyorum.Yani refakatçı olacak mı yanlarında,otobüsle mi gelecek,engel durumu nedir,ve nereden gelecek?Bunuda özelden mesaj olarak bana bildirmelerini rica ediyorum.

Bir diğer noktada eşleriyle beraber gelecek arkadaşlarımız bunuda belirtirseniz otelde kalacak arkadaşlarımıza bu şekilde düzenleme yapacağız kaç çocuk ve eşimle geliyorum gibi.Bu detayları en geç ayın beşine kadar bildirmenizi istiyorum.Takıldığımız soruları yazarsanız buradan yine cevaplarız.

Haydi İzmir'e İzmir Sevdalıları az kaldı. :wink:

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar bildiğim kadarıyla kaya prestij tekerlekli sandalye için pek uygun değildi gözden kaçmış olmasın diye yazıyorum

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir süredir İzmir gezisi ile iligli olarak yapılan spekülasyonlara karşı bir açıklama yapmak istedik:
    1- Bu organizasyonda bizim haricimizde hiçbir örgüt ya da kuruluşun bağlantısı yoktur
    2- Organizasyon şöyle gerçekleştirilecektir: Cumartesi otelde buluşma, kahvaltı ve ardından keyfimize göre bir şehir turu ve öğle yemeği. Sonrasında bir akşam yemeği ve yemek sonrasında yemek yediğimiz restoranda ayarladığımız eğlence (engellilerle alakalı değil. Sıradan bir eğlence!) dileyen arkadaşlarımız katılabilir. Ya da kafamıza göre bir gece gezintisi yaparız.
    Daha sonra gece otelde kalacak olan arkadaşlarımız otelde istirahate çekilirler, İzmir'de başka yerlerde kalacak olan arkadaşlarımız ise kafalarına göre takılırlar...
    Pazar sabahı yine otel lobisinde buluşuruz. Bir kahvaltı ve ardından yine kafamıza göre bişeyler yapar, muhabbet eder ve öğleden sonra da misafirleri yolcu ederiz
    Bu kadar!

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Sevgili CinCin
    Anladığım kadarıyla Herkes Kafasına göre takılacak.
    O zaman böyle toplu birşekilde aynı günde İzmirde olmanın bir anlamı olmaz. Herkes kafasına göre takılacaksa herkes istediği tarihte istediği yerde kafasına göre takılsın.

Bu şekilde herkesi kontrol etmek mümkün değildir. Toplu birşeyler yapmanın bir anlamı yoktur. Ben İzmire gidip oradaki akrabalarımı ziyaret edip onlarda kalacaksam bu gezi otobüsünü işgal etmemin de bir anlamı yoktur.

Yani; sabah kahvaltısı şehir merkezinde turlarken öğle yemeği ve akşamda müzikli akşam yemeği. Pazar günü de bu şekilde ve akşam dönüş. Bütün bunlara isteyen katılır isteyen katılmaz, Herkes kafasına göre yani.

Üye
    manolyam Avatarı

Son Giriş
    13.09-2006
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oleyyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bende geliyorum hepberaber eylenmeye.Cincinim sennasıl uygun görürsen o şekilde ayarla programı bana hepsi uyar:=))))

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon