Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 93 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar İzmir için henüz araç için görüşmeler devam

ediyor.Yola çıkış saatimizi gece 23-24gibi düşünüyoruz.

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

geç saat olması güzell. cuma için ek bir derdimiz olmayacak izin alırken.

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tırtılcım çalışan arkadaşları düşünüyoruz tabi kiiii :wink:

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

İstanbul dan BUKET VE bir refakatçisi (ablası) nı ekleyin lütfen. :wink:

Üye
    KanatlıTırtıl Avatarı

Gerçek Adı
    Vefa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bu gezinin tarihinde değişiklik olmaz İnşallah. İzin dilekçemi şimdiden vereceğim çünkü. :mrgreen:

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar İzmir tarihimizde hiçbir değişiklik olmadı.Olmayacaktırda.13 Mayıs 2005 başlangıç tarihiyle sizleri İzmir'de karşılamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.Sizlerin en iyi şekilde rahat etmesi adına gerekli olan alt yapıları hazırlamakla uğraşıyorum. Taktir edersiniz ki buda bir takım bürokrasiler gerektiriyor.Amacım tüm misafirlerimizin en iyi şekilde rahat etmesini sağlayabilmek.Bu açıdan gerekli fiyat açıklamasını hemen veremedim.En kısa zamanda sizlerle fiyatlarıda paylaşacağım. :wink:

Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Merhaba arkadaşlar cincin güzel bir düşünce biraz benim için geç oldu sanırım neyse ama yınede gec degıl sanırım tam nerelerı gezıceksınız belkı sızlerle musaıt olursam tanısmak ıcın gelmek ısterım ama gezınızın projesı olmadıgı ıcın sızı nerde bulucagımıda bilmiyorum.İzmir Altınoklarda Dernek Meclis üyesinden bir arkadaşım var İsmi İbrahim Ulaş Sizinle ilgilenmesini rica edeceğim,Bende Manisadayım Eğerki buraya gelmek isterseniz sevinirim Şehzadeler Şehrinide görmenizi isteriz inşallah tanışmak nasip olur size şimdiden iyi eğlenceler Arkadaşlar.....

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim serkanim.Programımız henüz belli olmadığı için bişey diyemeyeceğim sana.program belli olur olmaz buradan duyuracağız ayrıntısıyla .Takip edersen bizi bulabilirsin biryerde :wink:

Gamze Elibol
    Misafir Üye
    Gamze Elibol Avatarı

Oley otobüste hazır :wink:

Hadi gidelim yaaa

:? :?

Üye
    Mr Forehand Avatarı

Son Giriş
    10.03-2012
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şayet çok büyük bir aksilik olmazsa,

Ben de orda olacağım..
    :P :P :P

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir süreden beri büyük bir merakla ve heyacanla beklediğiniz İzmir gezisi için kalacağımız yer ve yemekle ilgili fiyatları sizlere açıklıyorum.

Çok uzun ve titiz bir çalışma sonucunda sizlerin rahat edebilmesi için en küçük ayrıntıları göz önününe aldım ve aldık.Burada tek tek tüm otel ve misafirhanelere bakarken sadece fiyatı göz önüne almadım ve almadık.Kalacağımız bir gecenin sizlerin benliğinde önemli bir yeri ve tadı olması için her türlü alt yapıyı düşünmemiz gerekmekteydi.Bunun içinde uzun bir çalışma yapmamız gerekti.Şimdi merakla beklediğiniz bu çalışma sonucunu sizlerle tek tek paylaşacağım.Yanlız burada dikat etmenizi istediğim bir şey var.Sizlere sunduğum İzmirdeki gezi programımızın detayları değildir.Sadece İzmir içerisindeki konaklama ve diğer harcamalardır.Bunun içerisinde ulaşım ücreti yoktur.Önümüzdeki günlerde Ulaşım ücreti ve İzmir gezisinin tüm detaylarını yine buradan sizlerle paylaşacağız.Vereceğim fiyatlar üzerinde hala pazarlık çalışması yapmaktayım bizlerin lehine gelişecek olumlu bir deyişikliği yine sizlerle paylaşacağım.Ancak şuanki maliyetler bunlar bunu bilmenizi istiyorum.

Otel Fiyatı:

Tek Kişi Konaklama Kahvaltı dahil(Pazar günü yapacağımız kahvaltı dahil) 55 EUR yani 95 Milyon Türk Lirası.

Bizim için verdikleri Tek kişilik kahvaltı dahil Fiyat yani bizlerin ödeyeceği fiyat ise 40 Milyon Türk Lirasıdır. Ve kalacağımız Otelimiz 4 yıldızlı bir oteldir.

Yıldızsız otellerin verdiği fiyatlarlarda aşağı yukarı bu civardadır.Bilginize.

Sabah Kahvaltısı:

İzmir Kordon'da Cumartesi günü,sabahı karşılarken yapacağımız bir kahvaltı bu.Fiyatlar 10 milyondan başlıyor.Ancak bizler için yapılan fiyat 5 milyon Türk Lirasıdır.

Öğlen yemeği:10 Milyon Türk Lirası.

Akşam Yemeği:Bu yemek balo havasında bir yemektir.İnciraltı dediğimiz mevkide, sahil kenarında,canlı müzik eşliğinde içkili ful menüyle oluşan bu eğlencemizin fiyatı ise 35 Milyon Türk Lirası iken bizler için 25 Milyon Türk Lirası olmuştur. Ancak daha da indirmek için uğraşmaktayım.

Bütün bunların doğrultusunda İzmir içinde yapacağımız tolam maliyetimiz şuanki en indirilmiş haliyle 80 Milyon Türk Lirasıdır.

İzmir sevdalıları sizleri Tarihi Liman kentimizde ağırlamak için büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.Hadi bakalım yerlerinizi biran önce alın. :wink:

neseli09
    Misafir Üye
    neseli09 Avatarı

Ekleyin beni,bunu asla kaçırmam, akülü sandalyemle çıkacam otoyola,14 mayısta ordayım :P

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Biz Daha fazla olacağını tahmin ediyorduk açıkçası.
    Çünkü bizim işimiz gereği otellerde çok fazla konakladığımız oluyor. Dolayısıyla yemekte dışarıdan. Bu yüzden iyi bence.

Birde Karizma meselesi var tabiki, oraya bu kadroyla gidince herşeyin en iyisi olması bir anı olarak beyinlerde ve yüreklerde unutulmazlar arasında yerini alması gerekir. Ve bizede Hepimize de bu yakışır.

Oya ve İzmir'deki tüm arkadaşlarım. Eminim ki çok çalıştınız ve çok da çalışacaksınız daha. Ve çokta yorulmuşsunuzdur canlarım benim. Herşey için şimdiden teşekkür ediyorum size.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar şimdi sizlere kalacağımız otelin linkini veriyorum.Kalacağımız yeri görünki heyacanınız bir kat daha artsın,İzmir sevdalıları. :wink:

http://www.kayaprestige.com.tr/

Akşamada Balomuzun olacağı mekan hakkında bilgi vereceğim.Tek tek verelim ki heyacanınız bir kat daha artsın değil mi?
    :wink:

İzmire gelecek olan arkadaşlarımız aşağıdaki hesap numarasına 77 500 000 TL'yi 05.05.2005 Perşembe gününe kadar en geç yatırmaları gerekmektedir.

Şube:3426

Hesap Numarası:0644862

İş Bankası İzmir Üçyol şubesi.

Not:Para yatıran arkadaşlarımız mutlaka isimlerini belirtsinler yatırırken.Birde akşam balosu için yemek fiyatımızda ufak bir indirim yapıldı 25 000 000 TL 'den 22.500.000 TL'ye indirildi bizim için yapılan bu ikramdan dolayı ödeyeceğimiz rakam toplam rakam 77 500 000 TL olmuştur.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gönlümüz sizlerle birlikte olacak.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon