Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Gamze Elibol
    Misafir Üye
    Gamze Elibol Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bursa gezisinde yaşamış olduğumuz güzelliği nasıl anlatsam bilmiyorum...
    Grubumuzdaki bayanlarımız çok tatlı baylarımız ise çok nazikti....
    Sabahın erken saatlerinde başlayan maceramız gece 02:30 kadar sürdü...
    Ben ilk yazan olarak fazla ayrıntıya girmeyeceğim çünkü diyer arkadaşlarımızada söz kalsın :wink:

öncelikle = cincin
    sonra =gezginkral
    sonrada = ayhan beye bizi bursada karşıladığı için
    ve aramıza katılan diyer güzel dostlarımıza çok çook TEŞEKKÜRLER....

"Sizi ve engelliler bizi seviyorum"

Bu arada bilmeyen dostlarıma arabayı aldık otoparktan )))))

Üye
    Coskun Avatarı

Son Giriş
    20.03-2006
    Saat
    11:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba

Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. İnanın anlatamam mutluluğumu. İyi ki gitmişiz ya. Beni en çok sevindiren, kafiledeki arkadaşlarımın hepsi ile bir muhabbetim olması. Hiç kimsenin birbirlerine karşı yabancılık çekmediğini düşünüyorum. Saniyorum hepimizde mutluyduk.
    Bursa güzel bir şehir ama bence biz bursa dan daha çok bizim ortamımızdan etkilendik. Yani bursa o an ikinci planda kaldı, çünkü bizi daha çok mutlu eden hep birlikte bir arada olmamız diye düşünüyorum. Şehir mekan o an önemli değil yani.
    Bursa da beni en çok etkileyen yer tarihi eşyalar bulunduran Müzeydi. Tarihi eşyalar her zaman ilgimi çekmişdir zaten. Bu da benim için ayrı bir mutluluk oldu. Yemekler nefisti, boğazıma biraz düşkün olduğum için söylemeden geçemiyeceğim. Akşam üstü park cafede kurtlarımızı da döktük. Bu arada karşılama oyununa teklif edip isteğimi geri çevirmeyen çiğdem e çok teşekkür ediyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler, iyiki geldiniz, iyiki beraberdik, çok mutluyum.

Hepinizi seviyorum.

Bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Umarım en kısa zamanda tekrar bir araya geliriz.

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Öyle dolu bir gündü ki, eksik kalacak mutlaka anlatmaya
    kalksam...
    Bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
    (Süper kahraman cincin sana ekstra teşekkur )
    Bursa da bizleri karşılayan dostlar sizlere ne söylesem az gelir.
    Dedim ya yazamıyorum, şaştım kaldım kendime, neden yazamıyorum ki....
    Bakalım belki sonra hele bi kendime geleyim....

Not: Ah coşkun dile düştüm ama olsun değdi doğrusu :wink:

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BURSA’ NIN UFAK TEFEK TAŞLARI

Pazar sabahı 9.25 tam saatinde şiddetli bir yağmur eşliğinde Bursa’ya doğru yola çıktık. Hava mı çıldırmıştı yoksa bizler mi çıldırmıştık karar veremedim. Ne hava vaz geçti inadından, nede biz.
    Büyük bir inatlaşma ile yola devam ettik. Darıca’ dan arabalı vapura hiç sıra beklemeden bindik. Hemen ayak üstü yolluklar açıldı. Arkadaşlarımızın kendi elceğizleriyle yaptıkları birbirinden lezzetli börek çörek gibi malzemelerin çoğunu büyük bir iştahla imha ettik.
    Arabalı vapurdan, çıktık yola devam. Bir ara gezginkral ’ın büyük oğlu acil durum sinyali verdi. İyi ki de vermiş meğerse her kes kritik noktadaymış. Genel bir rahatlamadan sonra tekrar yola koyulduk.
    Artık Bursa görünmüştü. Telefonla gerekli kontaklar kuruldu ve Bursa B.Şehir belediyesinin bahçesine park ettik.
    Yerel gündem 21’ in merkezinde sevgili Ayhan Bey bizleri karşıladı. Büyük bir toplantı salonunda masa etrafına oturduk. Kısa bir tanışma ve programın açıklaması yapıldı.
    Açlık krizlerimiz tutmuş bir durumda çiçek ızgara adlı köfte salonuna geçtik.Çok güzel bir salon her şey düşünülmüş. Hizmet kaliteli, yemekler nefisti.
    Gezginkral ile birlikte engelliler.biz adına bir çiçek yaptırıp Sevgili Ayhan bey’ e takdim ettik. Sevgili Ayhan bey de gurubumuzu çiçekle onurlandırdı.
    Yemekten sonra okulu kırmış öğrencilerin çoşkusu ile caddeleri geçerek müze ye geldik. Bursa gurubunun da katılımı ile 45 kişiye yakın küçük bir ordu teşekkül ettirmiştik.Müzeyi iki gurup halinde gezdik. Müze kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzeldi.
    Müze çıkışı aynı çoşku ile belediyenin önüne geldiğimizde, bize tahsis edilen engellilere ait otobüs hazırdı. Hemen doluştuk. Bursa’ nın en güzel yerlerinden şehri seyrettik.
    Şehir turumuz bittikten sonra Yıldırım belediyesinin yanında bulunan Park Cafe’ ye geldik. Büyük bir salonda masaları birleştirerek işgali tamamladık.
    Mavi gurup eşliğinde şarkılar söyledik. Radyo medcezir den sebahattin bey’ in nefis şiirlerini dinledik.
    Şiir dinletisinden sonra tekrar müzik ve orda ip koptu hemen hemen hepimiz ortadaydık ne halay bıraktın ne oyun havaları bir kıymık kurt bile kalmayacak şekilde bütün kurtlarımızı döktük.
    İstemeye istemeye de olsa ayrılma vakti gelmişti. Vedalaştık Bursa gurubunu İstanbul’ a davet edip. Arabamız bindik ve 20:30 gibi yola çıktık. Usta şoförümüz ve co pilotumuz maharetlerini konuşturarak eskihisar’a geldik. Uzun bir kuyruk bekledikten sonra 12:30 civarında İstanbul tarafına geçtik.
    Eve glediğimizde 1:30 olmuştu yatmam 2’ yi buldu yatmak ama ne yatmak. Vücudumda hiç tanımadığım yerlerden feryatlar geliyordu. Sabah uyandığımda ise ütülenmiş gibi yattığımı fark ettim sabaha kadar milim kıpırdamamış öylece uyumuştum.

İyi ki gitmişiz değdi doğrusu

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Ayhan Bey inanılmaz güzellikte bir insan tanımakla şeref duydum. İnanılmaz güzel ve güzel olduğu kadar bir o kadarda dakik bir program hazırlamıştı. Çok büyük bir zevk aldık. Çok sıcak bir karşılama ve buluşmaydı.

Bu güzel organizasyon ve gösterilen sıcak samimiyet için ne kadar teşekkür etsek azdır.

Çok teşekkürler Sevgili Ayhan Bey sağ olun var olun.

Sizin şahsınızda bu güzel güne büyük katkısı olan.

Bursa Büyük Şehir Belediyesine,
    Yerel Gündem 21 Yönetici ve çalışanlarına,
    Radyo med cezir Sebahattin bey’ e,
    Çiçek Izgara salonuna,
    Müze yetkilileri ve görevlilerine,
    Park Cafe Sahibi ile Yönetici ve personeline,
    Gurup mavi’ ye
    Bizlerle tanışmak için gelen ve samimiyetlerini esirgemeyen Bursa’ daki arkadaşlarımıza.
    Sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi sunarım.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Engelliler.biz organizatörlerine teşekür etmezsem haksızlık olur.

Başta ayrık otları gibi yaşayan bizleri biraraya getiren oturanboğa' ya

Bursa gezisi için insan üstü gayretlerini esirgemeyen,

Sevgili cincin'e,

Bizleri hiç yanlız bırakmayan eşsiz insan gezginkral ' a,

Ustalıkları ve nezaketleri ile gönlümüzü feth eden sevgili kaptan şoförlerimize

Bizlerle beraber olan sevgili oya tekin ve çiğdem yüksel ' e,

Engel tanımadan gurubumuza katılan değerli arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Herkese çok çok teşekkürler.
    Helal olsun; hiçbişey durduramıyor sizi...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mrdrali Avatarı

Son Giriş
    20.12-2006
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

...

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

merhabalar....
    ben ANKARA dan Dilek....
    ferit abi döktürmüşsün yine.ama bilki bu gibi şeyler beni üzmeye başladı...sanırım yalnız değilim bu konuda.sitede ist. ve bursadan birçok arkadaş var.acaba bu yüzden mi bu tür geziler sadece bu illerde düzenleniyor.ANKARA başkent biliyorsunuz.neden buraya da bir gezi (mesela bir Anıtkabir gezisi) düzenlenmiyor?bunu organize edebilecek kimse yok mudur?
    madem başlık SİTE ÜYELERİNİN BULUŞMA ORGANİZASYONLARI dır,burası için de birşeyler organize edilebilinir...
    bunu ısrarla teklif ediyorum...
    böyle oraya gittik güzeldi demekle olmuyor bu işler görüyorsunuz... =)
    bizde isteriz Bizleri tanımanızı.....
    mutlu kalın..........

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Çağırdın da gelmedki mi? dilemma aşkolsun.. Yakında

Üye
    gezginkral Avatarı

Son Giriş
    07.05-2010
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilekcim,bu organizasyonları niye bizden bekliyorsunuz.Sizler bu gurubun üyeleri değil misiniz? siz niye İstanbul'a gelmiyorsunuz veya Ankara'da bir araya gelip duyurmuyorsunuz.Ankara üyelerimiz bakımından zengin bir ilimiz.
    Biz 18 kişi gittik ama Bursada 45 kişiydik.Biraz gayret arkadaşlar.Emin olun o havayı solumak apayrı bir zevk.

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mrdrali
    meraba arkadaşlar... ben yıldırım belediyesinden Ali... dün geldiniz ama ben sizi karşılayanlar arasında olamadım... deniz ve hülyada gün boyunca yarama tuz bastılar...

neyse artık... bi dahaki sefere belki ist.da belki yine burda... ama mutlaka bi yerde görüşmek üzere...

kendinize iyi bakın...
    Merhaba Ali, foruma üye olmuşsun üstelik üye olmakla kalmamış mesaj bile yazmışsın...
    Teşekkur ederiz...

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Helal olsun sana Cin Cin.Yine bir numarasın beni İzmir'den getirdin ya sen ama iyikide getirdin.Ve Çiğdem.Canım dostum iyikide beni ikna ettin bu geziye.Zaten hepinizi tanımak istiyordum ama bu geziyle bir arada tanıdım ve inanılmaz güzel anlar yaşadım sizlerle.Kısa bir İstanbul tatilinde bana Bursa'da sıcak bir karşılamayı hep bir arada olmayı yaşatarak tatilimi amaca ulaştırdınız.Ve müthiş bir motivasyon ve enerjiyle İzmir'e döneceğim yaşadığım güzel saatlerle.Hepinize tek tek teşekkür ediyorum geziye katılan,geziyi oraganize eden,ve Bursa'da bu geziye emek veren herkese.

Bunların devamında ben nasıl İzmir'den gelebiliyorsam, sizlerde gelebilirsiniz her yerden.Ve gelmelisiniz bu anları bir arada yaşamalı hayatınızın içine katmalısınız.Sanalda yaşadığımız beraberlikleri Reelde yansıtmalı,gerçek yaşama koymalısınız.Engelliler Biz'in ayrıcalığını Reelde de göstermelisiniz.
    Hadi bakalım yeni organizasyonlarda yeniden bir arada olmaya. :wink:

Misafir Üye

ARKADAŞLAR
    MESAJLARINIZI OKUDUKÇA BURSALILAR OLARAK BU İŞİN İÇİNDE YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ÇIKMAKTAN GURUR DUYUYORUM ( KENDİ ADIMA)
    İNANIN BEN ÇOK KEYİF ALDIM SİZLERLE TANIŞMAKTAN HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEYECEGİZ ...

MUTLUĞUNUZU MEMNUNİYETİNİZİ GÖRMEKTEN ÇOK MUTLUYUM SABAH GELİR GELMEZ SABIRSIZLIKLA MESAJLARINIZI BEKLEDİM

VE HEPİNİZİ ÖPÜYORUM HÜLYA'NIN DA SELAMI VAR

Üye
    penguen40 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2011
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hepinizi çok çok seviyorum...
    Harika insanlarsınız

çok güzel birgündü.....Akşam yattığım yeri hisssetmemişim bile. Ama sabah kalktığımda mutluydum.. Herşeye değdi bence...
    Ne söylesek az bile bu organizasyon için.. Bizim yerimize Ferit ağabeyimiz çok güzel açıklamış zaten. Emeği geçen herkese, başta Cincin'e...Bursa'da Ayhan beye, gamzeciğime, Aysun'uma, süper pelerinli adam gezgine ve tüm dostlarıma teşekkür ediyorum....

Yağmur ......Kar.... .... bizi asla durduramazzzzz

Sayfa 1 / 3 123 SonSon