Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yeniden merhaba....
    evet...böyle bir tepkiyle karşılaşacağımı ya da bu şekilde bana geri döneceğinizden adım gibi emindim...
    elbette çok isterim.ön ayak olmak,organize etmek.fakat burada bile henüz çok da tanınmıyorken, sohbet odasında çoğunlukla selamım bile alınmazken (ki bu kesinlikle sitem değildir.) nasıl olurda insanları buraya davet edip tolapmamızı sağlayabilirim..!? kim kaale alırki beni*?*!!!
    fakat site yöneticilerimiz olan siz arkadaşlarımın böyle bir organizasyon düzenlemesinın daha yapıcı ve teşvik edici olabileceğini düşünüyorum.hatta bundan eminim....
    ayrıca; organizasyonlara katılamıyorum.evet.fakar bunu çok istediğim için bu konuyu gündeme getirdim.katılamamamın elbet nedeni var.engelli olmama rahmen, gerçekleştirmem gereken planlarım ve oranizasyonlarım var.çalışan biri olmamdan kaynaklı, bütün bunları haftasonları gerçekleştirme fırsatım olabiliyor ancak...
    keşke vaktim olsada sizlere katılabilsemmm....
    burada, Ankarada sizlere katılmak isterim...
    hatta burada olduğunu bildiğim arkadaşlarıma bu düşüncemi elimden geldiğince söylemeye çalışacağım....
    Anlaşılacağımı umuyorum...
    mutlu kalın

Üye
    Engellektuel Avatarı

Gerçek Adı
    Aykan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    21
    Blog Mesajları
    21

sözler yetmez
    fotoğraf çekmedinizmi?

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Foğraf mı ? o da ne

Sevgili aykan baştan sona kadar kamera ile filme alındı gecemiz.

Üye
    Engellektuel Avatarı

Gerçek Adı
    Aykan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    21
    Blog Mesajları
    21

yayınlayın bizde
    seyredelim

Üye
    ayşegül özder Avatarı

Son Giriş
    24.12-2008
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba.
    Bursa gezimiz tek kelimeyle harikaydı. İnanın gezinin başında, bu kadar keyif alacağımı hiç düşünmemiştim.Şuan yorgunluktan zor çalışsam da herşeye deydi.Öncelikte organizasyonumuzun başı cincin''e,Hiç yerinde durmayıp oraya buraya koşturan gezgin'e,Bursa ayağını organize eden Ayhan bey'e ve oradaki tüm dostlara teşekkürler.Ve tabii katılımcı arkadaşlarımın hepsine de teşekkürler.Eminim onlar da benim kadar mutlu döndüler evlerine. :P Gezilerin devamını da beklediğimi söylemem edemicem...... :wink:

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar herşey çok güzel anlatılmış ama anlatmakla olmuyor yaşamak gerekli.dün tek kelimeyle muhteşem bir gündü herşey eksiksizdi.keşke sizlerde aramızda olabilseydiniz ve hayatı bir de o atmosferde yaşabilseydiniz.ben gerçekten yaşadığımı hissettim ama dönüş saati yaklaştıkça ayrılmanın hüznünü yine yaşadım yine yüzüme ve eminimki çevremede yansıttım :cry:
    herzaman her an birlikte olabilmemiz dileğiyle hoşçakalın.
    bursadaki sevgili dostlara ve istanbuldaki inatçı grubumuza çok teşekkür ederim. :lol:

Üye
    muratozuak Avatarı

Son Giriş
    24.06-2009
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biz bursa lılar olarak sizleri memnun etmişsek ne mutlu bizlere

Üye
    GÜLSER Avatarı

Son Giriş
    21.09-2006
    Saat
    19:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili dostlarım
    Gezimiz tek kelimeyle kusursuz ve muhteşemdi.Çok sıcak bir ortam vardı.Bu gezide mutluluk,hüzün,dostluk,sevgi,saygı,gözyaşı, kahkaha ne ararsanız vardı.
    Otobüste geçirdiğimiz vakit,feribotta yağmur altında yaptığımız kahvaltı,Bursadaki arkadaşlar,yemek,ayak bastığımız tarih kokan güzel Bursa,meydan cafe ve çalışanları,mavi müzik grubu,şarkıları,o bizleri hüzünlendiren,ağlatan şiirler,kestane şekeri,hatta ve hatta yağmur bile çooooooooooook güzeldi.Dönüşte otobüste o kadar çok bağıra bağıra şarkı söylemişiz ki sesim kısıldı.
    Bu geziyi anlatmak o kadar zor ki ancak yaşamak gerekerdi.
    Bu organizasyonda emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler...

Üye
    oya Avatarı

Son Giriş
    30.11-2008
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah içinize sindirsin.

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlarım
    Hepinizi harikaydınız....
    Bursa harikaydı.....
    Karşılama mehter takımıyla olmadı amaaa :wink: çok sıcak ve harikaydı....
    Ferit abi gezimizi çoook güzel anlatmış onun üstüne yazacak bişey bulamıyorum.
    Katılan tüm arkadaşlarıma,Bursa grubuna başta Ayhan arkadaşımız , Medcezir arkadaşıma ve Grup Mavi ye çok teşekkür ederim.
    Ve tabii Sevgili Gezginkral sana çok ama çok teşekkür ederim , herzaman yanımızda destekçimiz olduğun için

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilekcim
    İnanmayacaksın dönüşte bir sonraki proje nasıl olsun diye konuşmalar başladı ve ilk konuşulan yer Ankara idi.Bu zamanla olacak bir çok gezinin başlangıcı oldu Dilekcim bir bakarsın Ankara dayız, bir bakarsın İzmir de ,bir bakarsın Bolu da.... Tüm arkadaşlarımızla tanışıp kaynaşmak isteğimiz.

Süprizlerimizi bekle

Üye
    BABA Avatarı

Son Giriş
    16.10-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Konya danda Hz. MEVLANA nın GEL dediğini duymuyormusunuz :wink:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Ben de gezinin Bursa ayağını mükemmel bir şekilde düzenleyen ve organize eden başta Ayhan bey olmak üzere tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
    Onlar olmasaydı bu gezi olmazdı.
    Yeşil Bursa'nın misafirperverliğini çoook güzel yaşatmışsınız, sağolun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ayhan Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Sevgili dostlar güzel bir başlangıcın neticesinde güzle dostluklarla birlikte güzel mesajlar,insanı onurlandıran övgü dolu mesajlara dileklere ve içten gelen samimi duygulara canı gönülden zikrettiğiniz üzere ben de Bursa grubu adına teşekkür ediyorum.
    Pazar sabahı gözlerimi açtığımda yağan yağmur beni biraz kaygılandır sa da sadece Allaha bir süre yağmurun durması için dua ettim yüce rabbim dularaımı kabul etti ve yağmur öğleden sonra dindi.
    ve ben derin bir oh çekerek rahatlamaya çalıştım,zaten olabilecek aksiliklerin hesabını yaparken gergin başlayan son 3 günüm yapılan organizasyonun sonunda tatlı bir rahatlığa bıraktı yerini.
    çünkü gelecek olan arkadaşlarım insan üstü bir gayret göstererek istanbul dan bursaya ziyaret yapacaklar ve ben onlara kılavuzluk yapmaya çalışacaktım.
    sorumluluğu ağır ama zevkli bir görevdi buradaki dostlarımın da gayreti ve mücadelesi sonun da aldığım mesajların sayesinde şimdi rahatladım diyebilirm.
    pc olan bir arıza nedeni ile bu gün gündüz siteye ziyaret yapamadım ve şiddetli bir şekilde merak da ediyordum.
    sizler le tanışmanın verdiği keyifle başta grubun organizasyon ayağı sevgili cincin,ve grubu ayakta tutan motivasyon kaynağı sevgili gezgin,grubun abisi ferit abi olmak üzere İstanbul dan zahmet ederek bursaya gelen istanbul grubu en önemliside izmirden istanbula ve o yorgunlukla bursaya gelen sevgili oya tekin sizin nezdinizde bütün bir grupla olmak bir zevkdi sevgili gamzeninin ve cincinin dediği gibi sizleri mehter marşı ve kırmızı halı ile karşılayamadığım için özür dilerken bir günü bizimle paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı sevgi ve saygılarımızı sunuyor ve söz verdiğim gibi ULUDAĞDA MANGAL PARTİSİNDE BULUŞMAK ÜZERE diyorum
    EN ÖNEMLİSİ DE BU BULUŞMAYI SAĞLAYAN ORTAMI HAZIRLAYAN SEVGİLİ OTURAN BOĞA,YA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM BÜTÜN ENGELLİ DOSTLARIM ADINA
    dostluklarımız daim gezilerimiz heyacanlı geçsin.

Üye
    ayhan Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yarınlarınız engelsiz gönülleriniz sevgi ve dostlukla dolsun

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon