Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 49 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Organizasyonun Tanımı: ENGELLERİ AŞMAK II (Denizli- Pamukkale)
    Organizasyonun sahibi: Geziyorum.Net & Engelliler.Biz
    Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): Emre Tok
    Sponsorlar: mapist - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma tescil - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma Liya - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma tritek - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma

Organizasyonun 1. Aşaması: Sunum ve Muhabbet
    10 Mart Cumartesi saat 19:00 / Çatalçeşme Oda Tiyatro Salonu

Organizasyonun 2. Aşaması: Denizli-Pamukkale-Denizli bisiklet ve (rehber eşliğinde) otobüsle gezi
    11 Mart Pazar saat 08:00 / Denizli Belediyesi Önü

İletişim: Emre Tok; emre@geziyorum.net & Denizli Bedensel Engelliler Derneği (Ayşegül Galiba); 0258 261 5583

Diğer açıklamalar: Engelleri Aşmak II. Projemiz daha kısa süreli, daha konsantre ama bir o kadar da zevkli geçecek... Biraz Hikayesinden bahsedeceğim...
    1. Projeden sonra gelen maillerden biri diğerlerinden biraz daha fazla önem taşıyordu. Denizli'den Umit arkadaşım bir bacağında güç kaybı olmasına rağmen projeden çok etkilenmiş ve bundan sonraki projede hayali olan bisikletle tur fikrini belirtti. Bende onu kırmadım ve Engelleri Aşmak II Projesini böyle şekillendirmeye karar verdim...

Proje Detayları
    9 Mart Cuma akşam :
    17:45 TCDD Pamukkale Express Tren'i ile İstanbul- Dinar. bisikletimi paketleyip tek başıma yola çıkıyorum.
    10 Mart Cumartesi sabah:
    06:00 bisikleti monte etme işlemi ve 07:00'de yola çıkış. 115 km'yi bir günde kat edip Denizli'ye ulaşmaya çalışacağım.
    10 Mart Cumartesi akşamı:
    Daha sonra duyurulacak olan Otel ya da Cafe'de Engelleri Aşmak II sunumunun ve foto gösterisinin üniversite, ilköğretim öğrencileri, engelli dostlar ve halka anlatılması...
    11 Mart Pazar Sabah:
    Denizli'de bisiklet sevenler ve katılacak tüm kişiler ile Denizli- Pamukkale arasının gidilip Pamukkale'nin doğal güzelliklerinin görülmesi
    11 Mart Pazar Akşamüstü:
    17:00 Denizli-Haydarpaşa treni ile İstanbul'a dönüş...

Tren ile gidip bisikletle Dinar ya da Burdur Denizli arasını tek başıma geçeceğim. Pazar günü yapılacak Denilzi- Pamukkale-Denizli turuna bisiklet ile gelebilen herkes davetlidir. Gidiş geliş 36 km'dir.
    Proje gene www.engelliler.biz sitesinin desteği ve işbirliği ile yapılacaktır.
    Proje detayları buradan ve www.geziyorum.net sitesinden duyurulacaktır.
    Denizi'den bisiklet ile Pamukkale gezisine katılmak isteyenler irtibat bilgilerini emre@geziyorum.net adresine mail ile gönderebilirler...
    Engelleri Aşmak I projesinin tüm detayları için ise lütfen www.geziyorum.net adresinden sol taraftan ENGELLERİ AŞMAK projesini tıklayınız...
    Projeyi Denizli'den Umit Tosun arkadaşım destekliyor ve yardımcı olacak. Bu siteden de Denizli'de yaşayan tüm arkadaşlara seslenmek istiyorum. Onların da katılım, sunuma davet ve desteğini bekliyorum. Sizsiz olmaz !

sevgiler
    EMRE TOK
    www.geziyorum.net

ENGELLERİ AŞMAK 1 (Eskişehir)'den özendirici iki kare

resim1284kn1 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma resim1338ys7 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma

Katılımcılar

Emre Tok
    Ümit Tosun
    Denizli Bedensel Engelliler Derneği
    Bertuğ + anne-babası
    ceco

Üye
    Fuzulim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bisiklet sürmek çok zevkli de. Ah şu rampalar yokmu
    Keşke bisiklet için takviye güç elde edilecek küçük bir motor aparatı olsaydı da bir çok engelli insanda da bu sporu daha kolayca yapabilseydiler.
    Neyse.
    Emre bey sizin gibi renkli bir simayla tanışmak çok zevkli olurdu ama malesef ben taaa Erzurum dayım.
    Mümkünse sizi Erzurum a da bekleriz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Harika bir etkinlik daha...
    Bu sefer etap (Denizli-Pamukkale) kısa olduğu için birçok arkadaşımız da bisikletle katılabilir diye düşünüyorum.
    Evet, Denizli ve civar şehirlerdeki arkadaşlarımızın buluşması için iyi bir fırsat...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

evet arkadaslar emre abının ve sıtemısın verıdıgı destek ıle hem anlamlı hemde guzel bır gun gecırmek ıcın ıyı bısıler yapabılırız gıbı gelıuyor bana denızlıde yasayan butun arkadaslar haydın pedala kuvvet

Üye
    Elifcan Avatarı

Gerçek Adı
    Elif
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size iyi eglenceler

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

bu tür etkinlikleri bütün şehirlerde yapmaya çalışalım arkadaşlar okudukça bende katılmak istiyorum herkeze selmmmmmmm

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba.. Rota belli oldu Dinar- Denizli... Pazar günü de erkenden Denizli Pamukkale... Sunum akşam olacak ve bir otelde gerçekleşecek...

tüm desteğinize yorumlarınıza teşekkürler.. yıllar içinde tüüm illlere yayılacağım. Senede en az 6-7 proje yaparsam 10 sene içinde görmediğimiz şehir kavuşmadığımız sizler, sorunlara dikkat çekmediğimiz il kalmaz !

sizden de ricam sitemi tüm arkadaşlarınıza iletmeniz... Daha çok kişinin bilgi sahibi olması...

sevgiler

EMRE
    www.geziyorum.net

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese tekrar merhaba...

Sunum yapılacak yer belirlendi. 10 mart cumartesi saat 19:00'da aşağıdaki adreste.

O gün denizlide folklor organizasyonu oldugundan 800 kişilik kafile geliyormuş. Tüm oteller dolu. Dolayısı ile sunumumuz burada olacak. Maalesef özür dileyerek belirtiyorum ki 1. katta. Buraya gelmek isteyen tüm arkdalara giriş ve çıkışta orada bulunan herkes yardımcı olacak.

Aslında bir bakıma bu projenin anlamını daha da perçinliyor. Her yer herkes için'in anlamı çok önemli... Bunuda orada vurgulayacağız.

Basın orada olacak. sesimizi duyurmak için çok önemli !Desteğinizi çevrenizdeki arkadaşlarınızı dostlarınızı tüm denizli'leri sunuam bekliyorum. Katılacaklar lütfen bana da özel mail ile bildirirlere sevinirim. emre@geziyorum.net

sevgiler...

EMRE TOK

ADRES:
    Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yücebağ Mah. Gazi Bulvarı SSK İşhanı Kat: 1 No : 128 Tel : 0 ( 258 ) 263 47 17 Fax : 0 ( 258 ) 261 83 13 Gsm : 0 ( 532 ) 773 51 55
    www.denizligazetecilercemiyeti.com

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Emre, bisikletle pamukkale etabına katılmak isteyenler için başlama yeri ve saati nedir?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

A güzel söyledin abi...

Onu da duyuralım.. Bisikleti ile Denizli Pamukkale Denizli rotasını 36 km yapacak olan arkadaslar için baslama yeri Denizli elediyesi Önünden 11 Mart Pazar günü saat 08:00'dır. Yavaş olarak etrafı göre göre tarihi yerler gezile gezile gidilecektir.

Dönüş; 14:00 gibi planlanmaktadır.

Selamlar...

emre

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gezinin bir bölümüne katılmayı düşünüyorum. Henüz net değil ama niyetim bu net olunca ismimi yazarım. Yanlız anlamadığım şimdi asıl katılmam gereken kısmı hangisi? :wink: Sunumun yapıldığı gün mü katılmam daha iyi olur bisiklet turunun yapıldığı gün mü? Bu konuda açıklama yaparsan sevinirim. :wink:

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oya hanım.. Sunum cumartesi 1- 1.5 saat için olacak... Pazar günü ise bisikletlerle tur yapacağız.... Bazı arkadaşlarımız özel bisikletleri ile katılacak, ayrıca bisiklet camiasından da bisikletle katılım olacak...

Sunum kısmına katıldıktan sonra katılanlarla beraber bir yemek yiyebiliriz çıkışta... ben sunumdan sonra da müsaait olacağım.

saygılar
    emre

Üye
    DesertRose Avatarı

Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya bendaha bu sabah geldim oradan ya.niye erken yapmadınız bi kaç gün daha kalırdımhiç olmasa. gerç i 11martada çok var belki yine gideriz.
    ama pamukkaleye gittim.çok güzel sıcacık sular akıyo turistler var hep.
    ne güzel di tavsiye ederim :lol: :wink:

Üye
    Ayşenur Avatarı

Son Giriş
    27.03-2007
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merak ettim arkadaşlar. affınıza sığınarak soruyorum. Projenin adı Engelleri Aşmak projesi ve denizli belediyesinin önünden pamukkaleye bisikletle gidilecek. Peki o yolda engeller mi var? O engellerin aşılabileceğini ve engellilerin bunu başardığı mesajı mı verilecek? Kısacası bu normal bir doğa sporu olarak mı yapılıyor yoksa başka amaçları var mı? kime neyi neden kanıtlamaya çalışıyorsunuz?

Üye
    suskun_yuregim Avatarı

Son Giriş
    21.04-2008
    Saat
    06:54
    Yaşadığı Yer
    Belcika
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KESKE BENDE SIZIN ARANIZA KATILA BILSEYDIM
    COK UZAKLARDAYIM TURKIYEDE OLSAYDIM BENDE GELIRDIM ARANIZDA OLMAK ISTERDIM :cry:
    BENIM YERIMEDE EGLENIN ARKADASLAR UNUTMAYIN :wink:
    SIZE HOS ZAMAN GECIRMELER

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon