Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Emre harikasın.
    Fotoğraflarda en ince ayrıntıları bile bize yansıtmışsın(rampaların durumu).
    Ayrıca resimlerle tarihin karelerini bizede getirdiğin için teşekkürler.

Başarılara hep birlikte adım atmak dileğiyle....
    Sevgiyle kalın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Resimler çok güzel...

s6000465 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma

s6000537 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 10-11 Mart: Denizli ve Pamukkale'de buluşma

Devamı Emre'nin sitesinde: www.geziyorum.net

Üye
    bertuğ Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZGÜL SERT
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    12

emeğiniz için teşekkürler.gerçekten güzel bir gün geçirmişsiniz.

Üye
    ayciga Avatarı

Son Giriş
    01.06-2008
    Saat
    13:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet arkadaşlar. Denizlide Günlerdir bahsedilen Bisiklet gezi organizasyonu gerçekleştirildi. en çok ayrınıtıyı Sayın Emre Tok'un www.geziyorum.net sayfasında bulabileceksiniz. Bu arada www.denizlibed.com sayfalarındada resimler var.. Bunlarda o dernek yöneticilerinin çektiği resimler.Derneğin adı malesef yanlış yazılıyor bunu düzeltmek isterim. Denizli'de kurulmuş ve denizlide engelliler için kendi web sayfasını tasarlayan tek dernek şubesi uani asıl adı şu : BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİ DENİZLİ ŞUBESİ. Neyse önemli olan engelliler için neler yapmaya çalıştığıdır. Dernek 10 ağustos 2006 da kuruldu. ve çok iyi bir vizyona sahip.. Çok büyük ve bazı kişiler tarafından da ütopya gibi olan bir projesi var. Adı BEDİM açılımı ise "EDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİ EĞİTİM, İSTİHDAM MERKEZİ" Denizli'de yapılan bir toplantı ile Ticaret odasında tanıtıldı. Şu an proje AB projesi olarak gündeme gelecek.. Neyse. konudan uzaklaşmıyayım.. Denzili bisiklet gezisi işte bahsi geçen bu Bedensel Engelliler Derneği Denizli Şube yönetilierince en iyi şekilde gerçekleştirildiği düşüncesindeyim. Bisiklet kullanıcı arkadaşlar ve ardında 5 özel araç onun arkasında Bedensel engelli arkadaşlarımızn bulunduğu bir bisiklet ile Şehir içinde ankara yoluna çıkıldı en önde Denizli Emniyet müdürlüğü tarafından gezinin sorunsuz devamı için eskortlar.. Tabii Pamukkale kavşağında bu güvenliğe Jandarma da katıldı. Yol boyunca bir çok kişinin dikkati çekilmeye çalışıldı. Ayrıca Pamukkale Üniversitesi öğrenci ve öğretim görevlileri diğer etkinliklerede katılma sözü verdi..O günü bir çok genç anılarında tam 36 km lik geziyi ve bunun ;Sayın Emre tok ve Denizli'deki bu dernek ile beraber Bu site tarafından takip ve organize olduğunu biliyor. İlk kez Bir otobüs dolusu engelli leodikyayı gezdi gördü ve Pamukkale Üniversitesinin genç rehberlerinden bilgi aldı. Sonrasında Pamukkal'eye girildi bir çok özürlü arkadaş Sayın Valimizin Dahi Bu ören yerlerini araçsız dolaşmasına rağmen bize bir defaya mahsus bir muaflıkla arçlar ve bsiskletler içeri girdi. Bir çok negllei arkadaş travertenleri görüntüledi. Bir çok engelli arkadaş ücretsiz olarak müzeyi dolaştı yerinde bilgi aldı.. Dahada güzeli Bir çok Engelli arkadaş buradaki Termal antik havuzdan haftanın belirli bir günü ücretsiz faydalanacak. Bunun sözünü aldık. Aramızda Denizli'nin Kültür müdürlüğünden yetkililerde vardı bizimle bir çok şeyi paylaştılar. Tabiiki olay sadece bu değil
    Bir gün öncesi Sayın Emre Tok bir sunum yaptı. Sitesinde anlattığı gibi sırf sunum değil sohbet havasında bir münazarada oldu. Bunlar az şey değil.. Ve güzel bir şey daha Bir çok Üniversiteli genç Denizli'deki engelliler için farklı projelere imza atacaklarını söylediler. Denizli Bu güne kadar malesef bu konuda hiçte iyi olmayan bir vizyona sahipti.. Tbular yıkılıyor. Denîzli'de bedensel engelli çok daha sıcak.. çok daha samimi birliktelik içinde..Bu konuda ayrıntılı resimleri Ve Emre Tok beyin yorumları için www.geziyorum.net sayfasına bir bakın

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234