Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
Toplam 91 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Organizasyonun Tanımı: Eskişehir Buluşması
    Organizasyonun sahibi: Engelliler.Biz

Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): EBRU & emretok & CinCin
    Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi masrafını karşılayacak
    Organizasyon Tarihi: 7 Ocak 2007 Pazar
    Organizasyon saati: 11:00
    Organizasyonun gerçekleşeceği adres: Palmiye Cafe (Porsuk Çayı kenarında, Adalar Migros yanı sırasında) Not : Palmiye cafenin girişinde rampa da var, sandalye kullanıcıları için de sorun olmayacak.

Not: 23 Aralık Cumartesi günü Sevgili Gülçin ve Emre bana geldi. Gezi ve Eskişehir buluşması ile ilgili keyifli bir sohbet ettik. Oradan bir kare:
    Resim%201086 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Emre Tok
    TEŞEKKÜR

Bu projenin tüm safhalarından başlayarak teşekkür etmek istediğim bir sürü kişi var... Huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum...

Projeyi oluştururken fikrimi destekleyip sitelerini ve tüm camialarını bana açan www.engelliler.biz sitesi sahibi Bülent Küçükaslan ve site dostlarına,
    Projeyi gerçekleştiriken yanımdan yol dışında hiç ayrılmayan Gülçin Erdiş'e,
    Eskişehir ayağında beni yanlız bırakmayan ve organizasyonun kalbi Ebru'ya, Cevdet'e, ebru'nun kardeşine ve tüm arkadaşlarına,
    Yola çıkarken beni Pendik'e kadar yolcu eden Özer Yalçın'a,
    Yalovada bana hediyeler veren, çay ısmarlayan bisikletim için oradan oraya koşuşturan Vehbi Misilli Abime,
    Yola çıkarken bu etkinliği www.fikiratolyesi.com da duyurarak çok farklı insanlar ile tanışmama sebep olan Tunç Kılınç'a,
    Anadolu Marketing'den Ogün ve arkadaşlarına; bizlere destek olduğu ve arabası ile bizi oradan oraya taşıdığı için,
    Osmangazi üniversitesinin değerli öğrencilerine www.oguforum.com , bir anda 40 kişi sunuma geldikleri ve bizi memnun ettikleri için,
    Palmiye Kafe'nin sahibi Cahide hanıma, muhteşem ev sahipliği için,
    Haritalarımı sağlayan , GPS'imi veren sponsorum www.mapist.com ve Ekrem Abi'ye, Hasan Abi'ye
    Sitemdeki MMS ile foto göndermeye yer veren sistemi sürekli düzeltmek için çabalayan sponsorum www.tescilturk.com ve Volkan Ulukut'a,
    Sigortalarımı yapan ve beni güvence altına alan www.liyasigorta.com 'a dostum Barbaros'a
    Tüm konaklamamı karşılayan www.maviyol.net firması sahibi Aydın Bey'e
    Yolda tüm sorularımı cevaplayan köylülere,
    Peşimde pervane olan ve beni istediğim yere yönlendiren çocuklara,
    Arkadaşlık eden kuşlara,
    Soğukta aniden beliren kahramanım güneş'e,
    Kovalayıp korkutmalarına rağmen ısırmayan köpeklere,
    Muhteşem ülkemin muhteşem doğasına,
    Dik inişi olan yokuşlara,
    Bana her köyde her yerde çay ısmarlayan ve sohbet eden köylülerimize,
    Zorla garnizonda çay içiren ve sohbetlerine doyamadığım söğüt Komutanlığındaki askerlere,
    Bozüyükte gördüğüm ve bana tavsiyeler yapan www.touaregturk.com 'dan Ali Rıza Arkadaşıma...
    Rica ettiğimde fotoğrafımı çeken herkese,
    TEŞEKKÜRLER !
    Yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleşen Eskişehir etkinliğinden iki güzel foto:
    resim1338hs8 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...

resim1292wy9 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...

EBRU (Eskişehir)
    emretok (İstanbul)
    CinCin (İstanbul)
    Ankilozan P.Böceği (Bilecik)
    mermaid (Eskişehir)
    YASEMİN AYDIN ESK (Eskişehir)
    Ayşenur (Eskişehir)
    KarGoManiA +2 kişi (Eskişehir)
    SENAY (Eskişehir)
    ogunho07 (Eskişehir)

Diğer açıklamalar: Sevgili Emre bisikletiyle İstanbul'dan çıkıp Yalova => İznik => Bilecik => Eskişehir güzergâhını takip ederek 3 günlük bir gezi yapacak ve Eskişehir'de güzel bir buluşmayla geziyi taçlandıracak. Geziyi Engelliler.Biz ile ortaklaşa planlamaktaki amaç, basın ve engellilerle doğrudan ilgisi olmayan web sitesi ve platformlarda engelliler konusunda farkındalık yaratmak, ve tabii güzergah üzerindeki dostlarımızla birlikte olmaktır.
    Emre, gezi boyunca (yarım saatte bir) fotoğraf ve kamera çekimleri yapacak ve bunlar anında güncel olarak sitemizde ve Emre'nin sitesinde ( www.geziyorum.net ) yer alacak.
    Ayrıca bisikletle böylesi bir gezinin nasıl mümkün olduğu, ne tür ekipmanların kullanıldığı vb. konularda bilgi sahibi olunabilecek. Yanısıra Emre'nin daha önce yurtiçi ve yurtdışındaki bisiklet turlarının yer aldığı kamera çekimleri de yanında olacak. Bisiklet konusunda merak edilen her türlü soruya cevap bulunabilir yani...

Not: Gezi çok ciddi bir hava muhalefeti ya da sağlık sorunu sözkonusu olmadıkça iptal edilmeyecek ve olası bir iptal de önceden bu forumda duyurulacaktır.

Rota Kilometre detayları:

suc50034 - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...

Başlangıç YALOVA 4 Ocak 2007
    YALOVA'dan YENİKÖY YOL AYRIMI'ya kadar 19.4 km.
    YENİKÖY YOL AYRIMI'dan düz devam ederek KAVŞAK'a kadar 1.0 km.
    KAVŞAK'dan sola saparak ORHANGAZİ'a kadar 0.3 km.
    ORHANGAZİ'dan BOYALICA'ya kadar 22.3 km.
    BOYALICA'dan ÇAKIRCA'ya kadar 10.1 km.
    ÇAKIRCA'den EYBEYLİ YOL AYRIMI'ya kadar 4.9 km.
    EYBEYLİ YOL AYRIMI'dan sağa saparak İZNİK YOL AYRIMI'ya kadar 2.0
    İZNİK YOL AYRIMI'dan düz devam ederek İZNİK'e kadar 0.4 km.
    Toplam : 60.4

Başlangıç İZNİK 5 Ocak 2007
    İZNİK'den İZNİK YOL AYRIMI'ya kadar 0.4 km.
    İZNİK YOL AYRIMI'dan sola saparak KAVŞAK'a kadar 4.8 km.
    KAVŞAK'dan düz devam ederek YENİŞEHİR (BURSA)'a kadar 15.8 km.
    YENİŞEHİR (BURSA)'dan İNCİRLİ'e kadar 14.5 km.
    İNCİRLİ'den YARHİSAR YOL AYRIMI'ya kadar 12.1 km.
    YARHİSAR YOL AYRIMI'dan düz devam ederek PELİTÖZÜ'ye kadar 5.6 km.
    PELİTÖZÜ'den KAVŞAK'a kadar 1.0 km.
    KAVŞAK'dan sağa saparak BİLECİK'e kadar 4.2 km.
    Toplam: 58.4

Başlangıç BİLECİK 6 Ocak 2007
    BİLECİK'den KÜPLÜ (BİLECİK)'e kadar 4.6 km.
    KÜPLÜ (BİLECİK)'den KAVŞAK'a kadar 23.2 km.
    KAVŞAK'dan düz devam ederek SÖĞÜT'e kadar 0.1 km.
    SÖĞÜT'den KAVŞAK'a kadar 0.5 km.
    KAVŞAK'dan sağa saparak KAVŞAK'a kadar 25.9 km.
    KAVŞAK'dan sola saparak KAVŞAK'a kadar 7.8 km.
    KAVŞAK'dan düz devam ederek ESKİŞEHİR'e kadar 14.9 km.
    Toplam: 77.0

Sonuç: Köy yolları ve şehir içinde katedilecek mesafeler hariç 218 km...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Eskişehir'den Ebru
    cumartesi günü şehirdışından katılanların önceden haber vermesi kalacakları yerlerin rezervasyonu için iyi olur.
    cumartesi günü akşamki program şöyle: gelenlerle akşam 6 gibi emreyi karşılayacağız.
    saat 7 gibi yemek yiyeceğiz. (pino ya da cennet)
    8 gibi haller gençlik merkezinde kahvelerimizi içip yarın için hazırlık yapılır
    9.30 ya da 10 gibi misafirlerimizi kalacakları yerlere bırakırız dinlenmeleri için.
    7 ocak pazar
    saat 11 palmiye'de buluşma
    emre ile söyleşi ve pover point sunusu
    dostlarla sohbete de hayli vakit var
    yemekleri de yakın bir yerde yeriz ya da palmiye cafeye getirtiriz
    saat 1 buçuk 2 gibi şehir turu.
    adalar, doktorlar cd, anadolu üniversitesi kampusü, odunpazarı osmanlı evleri
    geziler arasında biryerlerde molada verlip birer kahve arası sohpetler de edilir.
    bol bol fotoğraf çekiliriz ki elimizde belge olsun
    finalde uğurlama ve saat 5

sonra izlenimlerimizi aktarmak sitemize...

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese Merhaba...

Ben Emre..

Engelliler ve Dostları sitesine aslında çok öncelerden beri Bülent Sayesinde üyeyim ve sık sık burayı inceliyordum. Belki bazılarınız bilir Turkcell'deki Destek Servisleri çıkartan kişiyim ve size daha iyi hizmet sağlayıp hayatınızı kolaylaştırmaya çalışmıştım bir süre...

Ama şimdi gene aynı firmada başka bir bölümdeyim.. Gene de Bülentle ve sizlerle beraber ilginç ve ortak paylaşabileceğimiz projelerde buluşmak istiyorum..

Malumunuz Bayramda 2 günü de izin alarak uzattım. İlk bölümünde farklı bir seyahatim olması sebebiyle 4 Ocak Perşembe sabahı bisikletim ile içerenköyden yola çıkarak Pendik üzerinden Feribot ile yalovaya daha sonra buradan İznik'e geçip 1 gece orada konaklamayı, akabinde 5 ocak ogleden sonra Bilecikte olmayı oraya gezmeyi tarihi ve turistik yerlerini gormeyi o gece orada kalmayı ve sabah erkenden eskişehire geçmeyi planlıyorum.

Akşam orada geç saatte olacağımı o gün gece kalıp dinlenip ertesi gun Pazar günü gunduz ise sizlerl bulusup daha önce yaptığım yurtdışı ve yurtiçi bisiklet gezilerinden Fotografları göstermyi düşünüyorum.

Bir sohbet havasında bir CAFE'dede yapabileceğimiz bu toplantıda sizlerle tanışmayı, sorunlarınızı dinlemeyi günde 300 kişinin ziyaret ettiği, www.geziyorum.net isimli sitemde bunları paylaşmayı ve sorunlara dikkat çekmeyi ayrıca sizlerle güzel vakit geçirmeyi umuyorum..

Bol fotoğraf, bol kamera kaydı ve bunları sonra Internet platformunda yayınlayarak tüm engelliler.biz üyelerine sunmak en önemli amacım.

Yanımda çadır ve diger kamp malzemelri olamyacak ve minimum malzeme ile yola çıkacağım, toplam yolculuğum şehir içi geziler dahil 250+ km sürecek. Dönüşte Eskisehir'den Tren kullanılarak bostancıya gelinecek...

Sizlerde konaklamak hep sizlerle zaman geçirmek, yepyeni arkadaşlıklar kurmak, bilmediğim bir şehri ve onun ve sizin hikayelerinizi öğrenmek benim için keyifli olacak.

Birbirimizle paylaşacağımız çok şey oldugunu düşünerek İznik ve bilecik konaklamasını çözmeyi umuyorum. Özellikle İznikte pansion bulmak sorun değil ama Bilecik'i hiç bilmiyorum.

Sevgiler...

Siteme girerek beni daha yakından tanıyabilirsiniz...

www.geziyorum.net

EMRE

Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam herkese...
    eskişehirden ebru ben. sizleri ağırlamaktan büyük keyif alacağımı dile getirmek istiyorum öncelikle. böyle bir organizasyonda yer alacak olmak hele hele evsahipliği yapmak beni oldukça heyecanlandırdı. coşku dolu duygularımı paylaştıktan sonra istedimki eskişehir hakkında kısa bir bilgilendirme aktarayım. eskişehir bir öğrenci şehri olması ile ün yapmış genç nüfusun çok yoğun olduğu bu sayede de pek çok alternatifin arttırıldığı bir şehir... ortasından nehir geçen ve hiç bir şehirde yer almayacak kadar büyük bir alanı kültür ve eğlence mekanı olarak tasarlanmış adalarıyla, asma köprüleriyle, osmanlı evleriyle, 3 büyük tiyatrosu, operası ve gençler için sanat ve kültür merkezleriyle dolu bir şehir. ama bunca vasfından dahada özel kılan onu, engelliler için düzenlenen kent geliştirme projeleri. öyleki kent söküldü yerinden ve yeniden yapılandırıldı. kaldırımların uygunluğu, tranvay sisteminin engellilere uygun biçimde tasarlanıp avrupadan getirtilmesi, kullanım kolaylığı bgetiren iç dizayn, şehirdeki yükseltilerin azlığı ile de büyüleyici bir şehir. gerçekten de engel tanınmıyor buralarda. cafelerde yaşanan bir kaç sıkıntıda önümüzdeki günlerde giderilecek...sizi burda konuk etmekten keyif alacağız.. gelin ve görün. gençlikpotansiyelini hissedin, enerji dolsun biraz ciğerlerinize, birkaç anı biriktirin hiç unutamayacaksınız... katılımınçok olması bizleri dahada mutlu edecektir, şüpheniz olmasın.
    emre bey böyle bir proje kapsamındaki destekleriniz için öncelikle teşekkürler. bilincin ayak sesleri pedal sesleriyle birleşecek ve güçlenecektir eminimki... konaklama için mutlaka iletişime geçilir sizlerle. burda yolunuzu bekleyenler olacak... hoşçakalın

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eskişehir e gidiyorum oleyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Benim için Ebru nun anlatımında sonra 6 Ocak Ctesi Eskişehir de olmam bir mecburuyet :lol: Uzun zamandır Eskişehir i görmek istiyordum.Emre sağol senin bu güzel projenle bu isteğim daha anlamlı sonuçlanıyor oley oley oleyyyy

:lol: :lol: :lol: :lol:

Burakcım daha önce bir çok kere trenle Ankara ya gittim ir defa da Sivas dan İstanbula döndüm.Evet normal vagonlara biniş/iniş biraz zor.Ama unutma benim hayatfelsefem de şu vardır: ZORU BAŞARIRIM İMKANSIZ ZAMAN ALIR...Bulurum orada bana yardım edecek 2 yakışılı hehehehhe

Burakcım trene binmeden önce kondüktörlerle konuşuyorum benim inip binmemden sonra tren hareket düdüğü çalıyor

:wink:
    Elbette TCDD nin engelli vagonunu isteyebiliriz ama koca vagonu bir kaç kişi için istememiz uygun olmaz eğer en az 10 engelli arkadaş gideceğimizi garantilersek bu vagonu isteyelim bence ne dersin?

Bagajlarımız yani sandalye ve bisikletimiz için de sorun varsa çözümde olacaktır :twisted: Mesela ben şöyle bir çözüm düşündüm:Emre ve benim geri dönüşümüzde bizim önümüzdeki veya arkamızdaki 2 koltuğu daha biz alırız.Böylece b izim bagajlarımız sorunsuz ve rahatca kendi koltuklarında seyahat edebilir...
    Ne dersiniz :?:

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar selamlar...

aksam gazetesi brunch eki yayın yonetmeni arkadasım, onunla konustum. Seve seve bu organizasyon ile ilgili hazırlayacagımız yazıyı ve fotoları 2 ya da 3 sayfa yayınlayacaklar...

Ayrıca www.Bisikletforum.com www.Pedalsesi.com sitelerinden projeye harika destek mesajları da geliyor... buralardaki duyurular bölümünde bu projeye desteği görebilirsiniz...

emre

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer bir aksilik çıkmazsa bende cincin ablaya yol arkadaşlığı edebilirim.Ablacım beni unutma :wink:
    Uzun zaman oldu görüşmeyeli bu sayede yine birarada oluruz umarım.

Görüşebilmek dleğiyle... :wink:

Üye
    msg Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu güzel organizasyonu Burak arkadaşımızın tavisyesi, engelliler.biz forumlarından takip etmeme ve Emre bey'in sitesini incelemelerim üzerine katılmaya karar verdim.

Bir aksilik olmadığı ve kar yağmadığı sürece bende bu organizasyona aslen Eskişehirli olarak Ankara'dan katılmayı planlıyorum.

Gezginimiz Emre Bey ve diğer arkadaşlarla tanışmak ve gezi slaytlarını izlemek güzel olacak.

Şimdilik kar yağmamasını dilemek.

Üye
    Ankilozan P.Böceği Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun bir süredir sağlık sorunlarım nedeni ile Bursa' daydım.Bu arada internet vede forumdan uzaktaydım.Yaşadığım yer Bilecik'in bir ilçesi Pazaryeri.Gezi rotasından biraz uzak kalıyor.Bilecikte olmaya çalışacağım. Olamasam bile sıkça bulunduğum Esişehir etkinliğine katılmak istiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Ve Eskişehir buluşması ile ilgili duyuruyu hazırladım.
    Evet arkadaşlar, Eskişehir ve çevre illerdeki üyelerimizi buluşmaya davet ediyoruz...

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Haydi arkadaşlar geri sayım başladı herkesin parmakları çalışsın. Menekşe huhu uyuyor musun bu listede senin adını göremiyorum nerdesin? :roll:

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlarım...

Az kaldı, hazırlıklarım tam gaz devam etmekte...

Sizlerden ricam bu etkinligin tum safhalarında imkanınız varsa katılım...

Kış şartlarında kar, buz gibi zor şartlara rağmen kesinlikle sağlık sorunum olmadıkç.a geziyi ertelemeyeceğim. Basın'da da bu gezinin duyurulması için elimden geleni yapacağım...

İznik, bilecik, sogut, eskisehir güzergahında olan tüm arkadaşlara seslenmek istiyorum... tanışmak, çayınızı içmek, matarama su doldurmak için bile olsa güzergah üzerinde görüşebilir sohbet edip fotograf cektirebiliriz.

Çektigim fotograflar anında sitemde yayınlanabiliyor...

Güzergah'ta ufak bir modifikasyon ile Söğütten sonra asker arkadasıma bozuyuk'e de ugrayacagım... yaklasık 20 km fazlalastı rota...

Hepinize sevgiler sunuyorum.

EMRE TOK
    www.geziyorum.net

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

mermaid, yer konusunda ESRA ve Burak'tan haber bekliyoruz. Senin de önerin varsa yaz lütfen...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oh oh ne güzel sayımız artıyor. Artıyor da Eskişehirliler nerde? Bu kadar misafiriniz geliyor nerdesiniz yahu? Hadi çıkın ortaya. :wink:

Üye
    fthaslan Avatarı

Son Giriş
    16.03-2009
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gelmak isterdim ama maalesef finallerim hemen bayram ertesi başlıyor. çok çalışmam lazım çok bu senede uzatırsam insan içine çıkacak halim kalmayacak :lol: hem sizi tanımak hemde gercekten çok beğendiğim eskişehiri tekrar görmek isterdim. :cry:
    size iyi eğlenceler.

Üye
    Ankilozan P.Böceği Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilecik biraz zor ama Eskişehir'de olacağım.Belki Bozüyük'te.Herşey arabama bağlı.

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon