Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 91 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    emre eskişehirde.... emreyi karşıladım...
    arkadaşlar, çok mutluyuz, emre sağp salim buraya vardı. üstelik vaktinden çok erken geldi. galiba dualarımız da kabul oldu hava ona bugün biraz gülümsedi. bizim heyecanımız ve coşkumuzla pedalları da biraz daha güçlüçevirmiş olacakki beklenenden çok daha önce geldi... onu anadolu üniversitesi önünden karşıladım. anadolu ve iha haber ajansları da bana eşlik ettiler. bir de burdaki arkadaşım ve sitemizin de üyelerinden cevdet benimleydi emreyi karşılamak üzere... güzel bir karşılama oldu, basın röportaj yaptı bizlerle. emre de ben de organizasyonun amacını güzel bir dille ifade ettik. sonra cincini almak üzre otogara gititk. cincin emreden daha geç geldi. not: yarışıyorlarmış, cincin emreden önce gelicem diye hırs yapmıştı ama, emre planlandığından erken gelince emre gülçini karşılamış gibi oldu epey güldük buna... sonra kalacakları yerle gittik. daha sonrada cevdet cincin emre ve ben yemeğe çıktık. yol boyunca fotoğraflar çerktiler misafirlerimiz ve eskişehiri çokbeğendiler akşam saati olmasına rağmen. örneğin cincin sandalyesiyle hiç sorun yaşamadı yollarda, kaldırımlarda, özellikle tranvaylara bayıldı. kendisi de yazacaktır zaten. sonrasında haller gençlik merkezindeydik. şarap evi diye bir mekana giridk..orda emrenin haberini alan anadolu ünv nin öğrenci kulüplerinden temsilciler de bize sürpriz yaptılar. siteyi takip ettikleri için bizi fotoğraflarımızdan tanımışlar... çok keyifli bir sohpet oldu, herşey harikaydı... bakalım yarın neler olacak...
    şimdilik hoşçakalın.

Üye
    pelin1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ve buluşmamız palmiye cafede gerçekleşti
    buluşmamız çok güzel geçti :P
    Emre abi yolculuğu esnasında yaşadığı ilginç olayları fotoğraflar eşliğinde bize anlattı Ve daha önceki turlarıını kullandığı malzemeleri bizlerle paylaştı sağolsun
    Bizlerde gitmiş gibi olduk.
    Daha sonra osmangazi üniversitesinden arkadaşlar bize eşlik etti ve Emre abi yapmış olduğu gezinin amacını,Eskişehirin güzelliğini,başkaları için bişeyler yapmış olmanın verdiği hazzı anlattı
    Emre abi harikaydı gerçekten :P
    İleride yapmayı planladığı turları anlattı bizlere
    Palmiye cafe sahiplerine ve çalışanlarına,organizasyonu yapan Ebru ablaya,Cincine yani gülçin ablaya ve adını bilmediğim emeği geçen gizli kahramanlara,özelliklede geziyi yapan emre abiye çooooooooooooook teşekkür ederim...
    tek kelimeyle SÜPERDİ

Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tebrikler Emre ....Valla Helal olsun diyorumm.Buluşmanızda süpermiş daha ne diyim.Ne güzel Eskişehirlileri kutluyorumm arkadaşlarımızı ağırladıkları için

Üye
    SENAY Avatarı

Gerçek Adı
    şenay
    Son Giriş
    29.11-2012
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten güzel bir organizasyondu
    palmiye cafenin sahibinede çok teşekkür ediyoruz bize kucak açtığı için

Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ESKİŞEHİR BULUŞMASI

bugün palmiye cafede yaptığımız etkinlik güzel bir şekilde amacına ulaştı arkadaşlar. herşey beklenenden daha yolunda gitti. sitedeki üye arkadaşlarla buluştuk. emre fotoğraflarıyla sunusunu yaptı, sonrasında söyleşi bölümünde çok keyifli sohpetyler edildi. en güzeli katılımın çok yoğun oluşuydu. pazar günü ve sabahın erken saatlerine rağmen neredeyse 100 kişiydik... amaç entegrasyon ve dikkat çekmekse hepsi olağanüstü bir şekilde sağlanmış oldu. en güzeli üniversiteden arkadaşların bizlere eşlik etmesiydi. sitemizi takip eden ogüforumu.com sitesinin üyelerinden büyük bir grup ve anadolumarketing.com sitesinin öğrenci grupları bizlere eşlik ettiler. bu da gençlerin sosyal bilinçlenme anlamında oldukça duyarlı olduklarını ve birşeyleri başarırken en güzel potansiyelin gençlerden çıktığını bir kez daha bize ispatlamış oldular. onların genç beyinleriyle çok daha güzel işlere imza atabiliriz gibi geldi bana. yeterki onlara ulaşabilelim...bundan sonraki organizasyonlarda yada çalışmalarımızda bizlerin arkasında oldukları sözlerini aldık hepsinden. palmiye cafe çalışanları,ücretsiz hizmetleriyle bizlereçok büyük yardım sağladılar. herkes kendini evinde hissetti. emreye karşı kendimde hep bir vefa borcu hissetmiştim, yola çıkma fikrinden bu yana. umarım bu karşılama biçimiyle biraz daha hafiflemiştir bu borç. herşey için emreye birkez daha hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum. gülçin ise ayrı bir harikalıktı bizler için. cıvıl cıvıl kişiliğiyle mesaj içeren her konuşmasıyla mükemmel bir renkti bizler için.onu tanımak büyük keyifti.
    herşey için ona da teşekkür ediyorum. katılan herkese ayrı ayrı, ve özellikle de sitemize sonsuz teşekkürler... bir dahaki etkinliklerde buluşmak dileğiyle.. emre ve gülçin yoldalar şu anda bukez normal yolla dönüyorlar, endişelenmeyin. emre bu arada merak etmeyin gayet sağlıklı...

Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engellilere destek için 3 gün 330 km pedal çevirdi

06012007engell lere destek - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...
    Engellilere destek olmak maksadıyla İstanbul'dan bisikletiyle yola çıkan bir vatandaş, 330 kilometrelik yolda 3 gün pedal çevirerek Eskişehir'e geldi. Daha önce çeşitli ülkelerde binlerce kilometre yol kat eden 34 yaşındaki Emre Tok, engellilere destek vermek için bisikletine binip İstanbul'dan Eskişehir'e doğru yola çıktı. Tok, 3 günde 330 kilometrelik yolda pedal çevirerek Eskişehir'e ulaştı. Eskişehirli engelliler tarafından Çevre Yolu Anadolu Üniversitesi girişinde karşılanan Emre Tok, "Bisikletle Eskişehir'e gelmemin bir amacı var. Engelli arkadaşlarıma destek vermek. Sağlıklı yaşayan bir birey olarak engellilerin sorunlarını hem kendi sitemde hem de onların sitesinde duyurmak istedim. Onun için engelleri aşmak adına zor bir bisiklet etabına çıktım. İstanbul'dan buraya 3 günde bisikletle geldim" dedi. Tok'u karşılayan engellilerden biri olan tarih öğretmeni Ebru Zincir ise, "Ben Eskişehirli bir engelliyim. Emre'yi karşılamak üzere buradayım. Emre, herkese çok güzel bir mesaj veriyor. Her şekilde en zor şartlarda olsa bile çok soğuk hava şartlarında buraya geldi. Hepimize 'en zor şartlarda bile coşkuyla, aşkla bir işe sarılırsanız, hiç bir engel yoktur' mesajını veriyor. Bizler onun arkasındayız, kendisine destek için buradayız. O da aynı şekilde bizlere destek vermek için buraya geldi. Keşke herkes bu kadar hassas olabilse" diye konuştu

06.01.2007

Kaynak

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Harikasınız büyük bir keyifle bizlerde sizleri buradan izledik,
    Teşekkürler Emre'ye ve diğer emeği geçen tüm arkadaşlara

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istanbula vardık... gulcinde bende sag salim.. biraz uykuluyum ama yatmafdan buraya ugramak istedim...
    sımsıcacık yurekleriniz.. benim ve gulcin icin kosusturmalarınız. Ebru muhtesem bir ev sahibiydin... en ufak aksaklık olmadı... (ben CDyi unuttum) ama allahtan netten hemen aldım. Cevdet gibi bir beyinle tanıstım... gercekten bu grupta olması cok oneli..kandırın da gruba proje uretsin elektronik dehası..
    gulcine gececegim seni dedim gectim :-)

15 dakika olsa bile.
    eskisehir harika bir yer bir daha gelecegim oguforum ve anadolu marketing e ayrı ayrı tesekkur mektubu yazacagım...

hayatımın en guzel 2 gunu icin cok tesekkurler.. burada hala roportaj yapıp sesinizi duyurmaya calisacagim...

hayatım boyunca

baska projelerde de !

sevgiler

EMRE

NOT: foto ve videoları bu hafta siteye koyunca buraya mesaj atacagım
    www.geziyorum.net

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Arkadaşlar bu güzel etkinlik için hepinizi kutluyorum. Ama özellikle onca kilometreyi böylesi bir soğukta kat eden arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Bu adımlarla inanıyorum ki çok daha büyük mesafelerin katedilmesine yol açacaksınız.

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tebrikler Emre, tebrikler ev sahibi Ebru, tebrikler canım ortağım CinCin ( ilk kez seni yanlız bıraktım :cry: ama gönlüm hep sizleydi) ve tüm katılan arkadaşlarımıza kocaman tebrikler. Resimlerinizle bu coşkuyu sizle yaşadık. Bugüne ait diğer resimlerinizi de bekliyoruz. Kesin Gülçin'in gizli çekimleri vardır. :wink:

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülentcim..
    Organizasyonun fikir aşamasından tut da taa buralara gelip bitirilmesinde başrolde olduğun, sürekli beni yolda aradıgın moral verdiğin, buralara fotoları an be an upload ettiğin icin .. ve guzel insanları bu platformda bulusturdugun icin tesekkurler kardesim...

EMRE TOK

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bu işte en hazıra konan benim yahu Büyük bir keyifle izledim sizleri...
    Daha çooook projeler yaparız biz, çok!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

vallahi harikasınızz büyük başarı bu soğukta ocak ayında istedikten sonra kar-kış engel de neymişş.. tebrik ediyorum bütün emeği geçenleri.

ehh o sıcak buluşmanın resimlerini bekliyoruzzz bu arada :wink:

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tebrik ediyor ve kutluyorum Sayın Emre Tok' u çok ama çok anlamlı bir
    etkinlik, üstelik çektiği fotgraflarlada bizlere bu doyumsuz geziyi izlettirdiği için teşekkür ederim.

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon