Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 91 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YASEMİN AYDIN ESK Avatarı

Son Giriş
    03.11-2009
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar eskısehıre gelmenıze gercekten cok sevındım esk de sızı beklıyo olucam ben ebru ılede ırtıbata gecerım ve burdakı dernektekı arkadaslarada haber verır toplu bı gurup halınde sızı karsılamaya calısacagım sımdıden sabırsızlanmaya basladım bıle hoscakalınnnnnnnnnnnnnnnn

Üye
    CinCin Avatarı

Gerçek Adı
    Gülçin
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GoXEl ve Gülcan83

Arkadaşlar Eşkişehir e hala gelme düşüncesinde misiniz? Gelecekseniz ne şekilde hangi saatte Eskişehir de olacaksınız?

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: CinCin
    GoXEl ve Gülcan83

Arkadaşlar Eşkişehir e hala gelme düşüncesinde misiniz? Gelecekseniz ne şekilde hangi saatte Eskişehir de olacaksınız?

Gelmek istiyorum ama iş değişimi yaptım ve işe 4ocakta başlıycam eğer ctesi çalışılmıyacaksa gelicem ama bu ancak 4ocakta belli olucak.Yani planda biraz pürüz var umarım sorun olmaz. Eğer geleceğim kesinleşirse seni arıycam abla.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Oooo YASEMİN'in mesajına bakılırsa katılım baya artacak

Ebru, buluşulacak yer ve sonrasında Eskişehir gezisi için Gülçin'Le detayları konuşup, buraya yazmanızı bekliyorum. Bunun ardından ben de 5500 üyeye e-posta gönderip, duyuruyu yapacağım. Çok geç kalmayalım e mi
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bisikletin bakımı ve tum malzemelerimle hazır ve nazır persembe sabahını bekliyorum... yanlız burak ve ebrudan buraya bulusma yeri ve saati ve adresi tarifide yazmaları faydalı olacaktır. özellikle email icin . gulcin ve ebru konusmuslar bu son detayarda halledilecek...
    salı gunu son antreman ve carsamba web sitemdeki ufak puruzleri halledecegim...

sevgiler selamlar iyi bayramlar iyi yıllar
    emre
    www.geziyorum.net

Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok az kaldı buluşmaya arkadaşlar.
    gençliğin merkezine hepinizi bekliyoruz...
    eskişehirli dostlarla da buluşup kaynaşmak dileğimiz. eskişehirli dostlar nerdeler diye sitemkar yazılar okudum. ben herbirine bir mail yazdım. metnin içeriği şöyle :
    SELAMLAR…

ESKİŞEHİR’DEN EBRU BEN…
    Sizler gibi engelliler.biz sitesinin üyesiyim. Sitenin bir buluşma organizasyonu var. Bu organizasyonun buluşma noktası da Eskişehir olacak. Etkinlik kapsamında hem buluşup tanışma hem de hazırlanan proje kapsamında bir arada olacağız. Proje sosyal bir anlam taşıyor hem de bizleri bir araya getiriyor.
    Proje kapsamı dahilinde Emre Tok adlı bir arkadaşımız dünyayı gezdiği bisikletiyle bu kez de Türkiye turuna çıkıyor. Üstelik sadece bizler için. İlk tur İstanbul’dan Eskişehir’e kadar uzanacak. Final durağı da Eskişehir olacak. Yolculuk 3 gün sürecek, 4. gün bizler onu karşılayacağız. Tek başına sürdüreceği bu yolculuğu sadece engelliler.biz üyeleri için yapacak. Bu onurlu davranışına ve bu anlamlı desteğine bizler de onun yanında yer alarak cevap vermeliyiz diye düşünüyorum. Emre bey aynı zamanda türcell firmasında bir yönetici, bayram izninden feragat edip bu proje için kötü hava koşullarına rağmen yolculuğu sürdürecek. Organizasyon kapsamında 3 ocakta yola çıkacak emre. 6 ocakta Eskişehir’e varacak ve 7 ocak Pazar günü Palmiye cafede söyleşi ve sohpet için toplanacağız. Küçük bir pover point sunusu eşliğinde edeceğimiz sohpetlerle buluşma organizasyonunu şekillendireceğiz. İstanbul’dan ve Ankara’dan site yöneticilerimizden de şehir dışından da
    misafirlerimiz olacak. Lütfen sizler de orda olun. Bizlere yakışır bir ağırlama yapalım, hem bizlerde tanışmış oluruz. Gelip gelemiyeceğinizi bildirirseniz çok sevinirim. Dilerseniz bana haber verirsiniz dilerseniz sitemizde buluşma organizasyonları bölümüne not bırakabilirsiniz.proje planını da ordan bulabilirsiniz.

Not : Palmiye cafenin girişinde rampa da var, sandalye kullanıcıları için de sorun olmayacak.
    Adres : Adalar Migros yanı sırasında.
    Tarih : 7 ocak Pazar
    Saat : 11

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Bitanesin Ebru Çok çok teşekkürler

Not: Sanırım cafe'deki sohbet 2-3 saat sürer. Çünkü özelikle Eskişehir dışından katılan arkadaşlar Eskişehir'i gezmek isteyecekler ve zamanları çok kısıtlı
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cumartesi günü şehirdışından katılanların önceden haber vermesi kalacakları yerlerin rezervasyonu için iyi olur. cumartesi günü akşamki program şöyle : gelenlerle akşam 6 gibi emreyi karşılayacağız.
    saat 7 gibi yemek yiyeceğiz. (pino ya da cennet)
    8 gibi haller gençlik merkezinde kahvelerimizi içip yarın için hazırlık yapılır
    9.30 yada 10 gibi misafirlerimizi kalacakları yerlere bırakırız dinlenmeleri için.
    7 ocak pazar
    saat 11 palmiyede buluşma
    emre ile söyleşi ve pover point sunusu
    dostlarla sohpete de hayli vakit var
    yemekleri de yakın bir yerde yeriz yada palmiye cafeye getirtiriz
    saat 1 buçuk 2 gibi şehir turu.
    adalar, doktorlar cd, anadolu üniversitesi kampusü, odunpazarı osmanlı evleri
    geziler arasında biryerlerde molada verlip birer kahve arası sohpetler de edilir.
    bol bol fotoğraf çekiliriz ki elimizde belge olsun
    finalde uğurlama ve saat 5

sonra izlenimlerimizi aktarmak sitemize...

daha profosyonel bir gezi planı da çıkarabilirim dilerseniz. bu biraz samimim oldu

Üye
    Ayşenur Avatarı

Son Giriş
    27.03-2007
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende Ankara'dan gelmeyi düşünüyorum.Ebrucuğum ben sana haber ederim

Üye
    KarGoManiA Avatarı

Son Giriş
    07.07-2007
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ,
    Ben , Eskişehir Osmangazi Üniversitesi WebPlatforumu Yöneticisi - Serhat Şenel...

Üniversitemizin ilk ve tek , Öğrenciler tarafından kurulup , Rektörlük tarafından destek gören Web Sitesinin Yöneticiliğini yapıyorum...

Gördüm ki proje Eskişehir'deymiş...

Sitemiz Eskişehir'in en aktif Öğrenci Sitesi , Sitemize Girdiğinizde Albüm Kısmında yapılan etkinliklere resim ve tarihleriyle birlikte göz atabilirsiniz...

Bunları yazmaktaki amacım sizlerden hiçbir karşılık beklemeden , bu projeye nasıl katkımız olur sorusunun cevabını alabilmek...

7 Ocak Pazar Saat: 11:00 Palmiye Kafe demişsiniz...

Sitemizi ve Üniversitemizi Temsilen yanınızda bulunmak isteriz ama orada gereksiz bir kalabalıkta yapmak istemeyiz , sonuçta sizin paylaşacağınız birçok konu var sanırım...Yinede sitemizden yönetici birkaç arkadaşla aranızda bulunmak isteriz...
    En Azından Ben Duyurusunu yaparım sitede böyle bir olayın...
    Sitemizin Adresi www.oguforumu.com ...

Neler yapılabilir fikir verirseniz seve seve uygulamaya geçiririz...

Burası Öğrenci Cennetidir ...

banner5av - [Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Ebru, harika bir program olmuş, insanın orada olası geliyor

KarGoManiA, tabii ki katılımınız çok güzel olur. İnternette tanışıp yüzyüze görüşmek çok eğlenceli bir şey. Gerçi ben gelemiyorum ama, ortamın çok güzel olacağını hissediyorum..
    Not: Sitemizin tanıtımı ile ilgili olarak verdiğiniz destek için de çok teşekkür ederim. Yeni bir tasarım ve altyapı kuracağız. Ondan sonra yeniden haberleşelim..

Üye
    abalı Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ZAMANIM OLSAYDI GELİRDİM ŞİMDİDEN İYİ EĞLENCELER DİLERİM UMARIM HER ŞEY İSDEDİĞİNİZ GİBİ OLUR

ABALI

Üye
    emretok Avatarı

Son Giriş
    10.04-2008
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar bugun 50 kmlık antreman yaptım. evde hersey haır sadece sarj edilecek ekipmanlar dısında. heyecan dorukta. ebru inanılmaz guzel program... kafe ne kadar buyuk bilmiyorum ama ne kadar dolu olursa o kadar cok amacımıza ulasacagız...

cok tesekkurler organizasyon icin ...istanbuldan da gulcin ve bir arkadasım yolcu edecekler... her gittigim noktadan siteme ve buraya yazmaya calisacagim...

selamlar

emre tok
    www.geziyorum.net

Üye
    EBRU Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emre bizler de çok heyecanlıyız. umarım herşey yolunda gider. bir aksilikçıkmadan buraya bir an önce varman dileğiyle. epey yorulacaksın ama buna değecek kuşkun olmasın...

bu arada şehir dışından gelecek arkadaşlar hala ulaşmadılar bana. pazar günü burda olmayı planlayanların saat vermesi gerek çünkü sizi karşılamak için hazır bulunmalıyım...

ben burdayım, sizi de beklerim...

Üye
    alp_alp Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazmadan duramıyacağım.. Arkadaşlar bence harikasınız umarım katılım burda belirtilenden de çok olur ve herşey amacına ulaşır.

Emre arkadaşıma da şimdiden yolculuğuna çok az bir süre kala kolay gelsin ve umuyorum bir aksilik ile karşılaşmassınız..

Bizler bu organizasyonda bulanamasakta inanın arkanızdayız...

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon