Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 76 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent abi ne zahmet ettin. Ben orayı biliyordum. Sadece M. Esra ablamıza takılıyordum yinede çok tşk ederim sağol bilmeyen arkadaşlar için iyi oldu....

durudeha
    Misafir Üye
    durudeha Avatarı

Bir aksilik çıkmazsa bende geliyorum.+1 yazarmısın lütfen.

Üye
    sevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SEVİNÇ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Bülent

Benide eklerseniz sevinirim.
    Bu organizasyonun gecen seneden gelmiştim.
    Bu senede sizlerle beraber olmak hemde etkinliklere katılırım seve seve..
    Birde Ebru Özkanla tanışmayı isterim.

Görüşmek üzere

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Esra, o liste bana da gelmediği için buraya yazamadım. Üzgünüm...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    TURGAY22 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2008
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BENDE GELİYİM.BENİM Kİ DE EKLEMİSİN?LÜTFEN

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

REHA etkinlikleri olarak geçen yıldan daha zengin bir içerik mevcuttu
    ama
    Engelliler.biz buluşma organizasyonu olarak geçen yılki gibi zevkli ve neşeli değildi. Çok dağınık bir buluşmaydı.

Yinede dostlarımı görmek beni mutlu etti

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

real burda iki üç satır yazmadan geçmem geçemem....süper bir gündü....sen ve diğer arkiler tanıdığıma çok büyük keyif aldım....ilk kez tanışmamıza rağmen hiç bir yabancılık yaşamadım....kanalda neysen osun gerçek hayatta....çok tatlı birisin ...benimmmmmmmmmmmm milk çilekli şekkkkkkkkkkkkkkim yere düştüve sen kasaya gidip almadın hakkımı beleş :mrgreen: :mrgreen: bana diceğine sen deseydin ya :mrgreen: hıh
    kadir sen uyuss BEKARLIKTAN KURTULAMADIN :mrgreen: ....
    abdo canım kankim....taaaa sivastan bana getirdiğin hediye için çok teşekkür ederim....ömrüm boyunca saklıcamm....
    serseri murat....servislerin için tşk.....garsonumuz :mrgreen: son dakkada yanağına yedin sopa
    gülcanım yol arkadaşım.....bitanemmmm teşekkr ederim beni ikna ettiğin için....çok güzel bir gündü....
    elifim süpersin bayılıyorum sana....zehraaaaaaaaaaaa ah zehra kıs senle pişti olduk önce ayakkabıma sen çay döktün.....sonra ben senin ayakkabınaaa daha beterini döktümmillkkkkkk şikkkkkkkkkkkkkkallahtan iz olmadı izde olsa kendi adıma...hiç önemli değil arkadaşlığımın tatlı izi.....
    ramazan namı değer karanlıklar pirensisenle yemedik birbirimizi :mrgreen: artık arkadaşlarımdan birisin :mrgreen:
    zep sen son anda geldin ve biz kalktıkkkkkk :cry: bunun için çok üzgünüm
    cicim sende bize katıldın iyiki katıldın yani :mrgreen:
    engin senle muhabbetimiz olmadı ama tanıştığıma memnun oldum...
    nafiş süpersin sen..maşallah diyelim o gözlere.....
    cincin ablam seni iyi gördüğüme çok sevindim.....
    pozim ve leydim iki fıstık tanıştığımıza memnun oldum....
    patron SEN İYİKİ VARSIN VE İYİKİ BU SİTE SENİN SAYENDE VAR ARKADAŞLARIMI TANIMAMDA ROLÜN ÇOK BÜYÜK TEŞEKKÜR EDİYORUM SANA.....SENİ GÖRMEK GÜZELDİ :P
    hatırlamadığım ve saymadığım arkadaşlarım kırılmasın :roll:
    unuttum çünkü..... :roll: :roll: :roll:
    ama çok güzel bir gündü gelmeyenler üzülsün........ :!: :!: :!: :mrgreen:

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün muhteşem eğlenceli bir gündü.
    Pamuk prensesim ve kardeşi benim yol arkadaşım oldu 5 vesaitle ancak ulaşabildik Rehaya)Eğlenceli ama uzun bir yolculuk oldu :wink:
    Real çatlak yahu yanaklarımın sarkmasına neden olacaktı :wink: Acemi kazanova :lol:
    Lulu çok şeker tam bir tiyatrocu gülmekten öldürdü bizi ve kardeşi çok tatlıydı başarılar dilerim üni. de (elif ağlamak yok ok?)
    Sevinç canım paparazilik yaptı en yakın zamanda bekliyoruz resimleri :lol:
    Kral ah deli kral bana takılmadan içi rahat edemediki
    Kraliçe sen geldin biz kalkmak zorunda kaldık :? umarım sınavlarında başarılı olmuşsundur.
    Sezersinnnnn canım ya seni çok az görebildim hiç konuşamadıkki :?
    Mert çok tatlı ya bana kavalyelik yaptı ve birsürü soru sordu ikna etmesi zor bir yaramaz çocuktu (bu arada sevgiliside süper :wink: )
    Karanlıklar prensi tanıştığıma çok memnunoldum size zahmet verdim teşekkürederim
    Esrarlıgenç Murat senide tanıdığıma çok memnun oldum daha önce görüşmüştük ama konuşma fırsatı bulamamıştık bugün bayağı konuştuk :wink:
    Nafiye ablammmm canımsın ya çok çok tatlısın Gülenkızı gözlerimiz çok aradı birazda kulaklarını çınlattık bir tek aramızda o eksikti :?
    Cincin cincin ablam seni masaj yapılırken nasılda yakaladık :lol:
    Semraçetin çok uzun sohbetlerimizoldu geceler boyu ama hiç görmemiştim tanıdığıma çok memnun oldum Semra abla ama bana çok sessiz dedin demekki sen benim çatlak zamanlarıma denk gelmedin abla :wink:
    Pazitif+ sitede resimlerini ve yazılarını görüyordum az sohbetimizde
    olmuştu ama tanışamammıştık tanıştığıma memnun oldum.
    Abdooo ekilen abdoooo çok komiksin yaw :lol:
    İnzibat Erdal abim uzun zamandır göremiyordum azda olsa konuşup özlem giderdik
    Pegasus yine ihtişamlı duruş ya pegasus aslında sert yapıda gibi görünüyor ama öyle değil.Ama boş lafı sevmediğini hemen belli eden birisi
    :wink:
    Bayke abi senide reelde görmek güzeldi iyki geldin
    Aykan seni bir ara gördük sonra kayboldun hayal arkadaşımla tanışamadık bile :lol:
    Cellmam uzun zamandır ortalarda görünmüyordu
    Oturanboğa güleryüzlü adminimiz patron denmesine kızan adminimiz :lol: sayende birsürü gzellikler yaşıyoruz çok teşekkür ederim.

Ve aklıma gelmeyen b,rçok arkadaşım tabiki var kusurumabakmayın olurmu isminiz aklımda kalmasada hepinizi tanımaktan çok memnun oldum süper bir günü daha hepberaber unutulmaz kıldık.

ReaL
    Misafir Üye
    ReaL Avatarı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: PAMUK PRENSES
    real burda iki üç satır yazmadan geçmem geçemem....süper bir gündü....sen ve diğer arkiler tanıdığıma çok büyük keyif aldım....ilk kez tanışmamıza rağmen hiç bir yabancılık yaşamadım....kanalda neysen osun gerçek hayatta....çok tatlı birisin ...benimmmmmmmmmmmm milk çilekli şekkkkkkkkkkkkkkim yere düştüve sen kasaya gidip almadın hakkımı beleş :mrgreen: :mrgreen: bana diceğine sen deseydin ya :mrgreen: hıh
    kadir sen uyuss BEKARLIKTAN KURTULAMADIN :mrgreen: ....
    abdo canım kankim....taaaa sivastan bana getirdiğin hediye için çok teşekkür ederim....ömrüm boyunca saklıcamm....
    serseri murat....servislerin için tşk.....garsonumuz :mrgreen: son dakkada yanağına yedin sopa
    gülcanım yol arkadaşım.....bitanemmmm teşekkr ederim beni ikna ettiğin için....çok güzel bir gündü....
    elifim süpersin bayılıyorum sana....zehraaaaaaaaaaaa ah zehra kıs senle pişti olduk önce ayakkabıma sen çay döktün.....sonra ben senin ayakkabınaaa daha beterini döktümmillkkkkkk şikkkkkkkkkkkkkkallahtan iz olmadı izde olsa kendi adıma...hiç önemli değil arkadaşlığımın tatlı izi.....
    ramazan namı değer karanlıklar pirensisenle yemedik birbirimizi :mrgreen: artık arkadaşlarımdan birisin :mrgreen:
    zep sen son anda geldin ve biz kalktıkkkkkk :cry: bunun için çok üzgünüm
    cicim sende bize katıldın iyiki katıldın yani :mrgreen:
    engin senle muhabbetimiz olmadı ama tanıştığıma memnun oldum...
    nafiş süpersin sen..maşallah diyelim o gözlere.....
    cincin ablam seni iyi gördüğüme çok sevindim.....
    pozim ve leydim iki fıstık tanıştığımıza memnun oldum....
    patron SEN İYİKİ VARSIN VE İYİKİ BU SİTE SENİN SAYENDE VAR ARKADAŞLARIMI TANIMAMDA ROLÜN ÇOK BÜYÜK TEŞEKKÜR EDİYORUM SANA.....SENİ GÖRMEK GÜZELDİ :P
    hatırlamadığım ve saymadığım arkadaşlarım kırılmasın :roll:
    unuttum çünkü..... :roll: :roll: :roll:
    ama çok güzel bir gündü gelmeyenler üzülsün........ :!: :!: :!: :mrgreen:

VALA ABLAM NE DİCEMİ ŞAŞIRDIM SENDE SÜPERSİN VE BENİM PAMUK ABLAMSIN... BENDE SENİ VE DİĞER ARKADAŞLARI TANIDIMA ÇOK MUTLU OLDUM VALA DOĞRU SÖZE KAŞIKLA PİLAV YEMEK DÜŞER ABLAM YAW ŞEKER GB BİR İNSANSIN BENDE SENİ GÖRDÜĞÜMDE YABANCILIK ÇEKİCEMİ DÜŞÜNÜYORDUM AMA YANILMIŞIM HAYAT DOLU BİRİSİ ETRAFINA NEŞE VE GÜLÜCÜKLER SAÇIYORSUN....... ALLAH YÜZÜNDEN GÜLÜŞLERİ EKSİK ETMESİN

Cellmaam
    Misafir Üye
    Cellmaam Avatarı

Herkesi bilmem ama ben kankamla ( Pathetique) tanışmak için resmen Reha'yı kullandım :mrgreen:

Kankam gitar öğretmenim benim seni tanıdığıma çok sevindim. Sanat hayatıma başlama sebebim

Bariton Cem için de çok teşekkürler koparttı bu gün bizi (Naylon Cem Yılmaz ).

patron (Oturanboğa) hani özel konuşacağımız bir konu var dı ya yalan oldu. Aşk olsun sana

Pathetique
    Misafir Üye
    Pathetique Avatarı

Kankacım ben de çook sevindim iyi ki tanıştık yahu . 30 şarkı yaparız biz onu dediğin gibi değil inan bak kaldırır bünye . sanat hayatına 30 parçalı bir başlangıç yapacaksın . Cem'i zaten katmıyorum kankacım sayesinde biz bugün bir kudurduk . ha hakkaten iyi baritondur bu arada...

Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel bi gündü ......
    Gelen arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum...
    Sizlerle tanışmak büyük bir zevkti..

Üye
    Elaya86 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2006
    Saat
    12:43
    Yaşadığı Yer
    eFHaRisto poli:)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ops: bende çok eğlendim çok güzeldihepinizi tanımıktan çok büyük mutluluk duydum.bundan sonra tüm etkinliklere katılmaya çalışacapım :mrgreen:

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uzun zamandır bu sitedeyim isimlerini bildiğin ama yüzyüze tanışmadığın ruhların bedene bürünmesi hep çok güzel ve heyecen verici gelir çok hoş bir arkadaşlık ortamı yaşadım hepiniz iyiki burada toplaştınız bu çatı altında sevgili çatımız oturan boğacım senide çok mutlu gördüm ışıl ışıldın hep öyle ol

Üye
    Silgi Avatarı

Son Giriş
    12.11-2008
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar sizleri tanımak ve orada olmak çok güzeldi. Tek tek isim vermek istemiyorum, ama sitedeki izlenimlerim doğru çıktı... Cana yakın, sevecek ve harikasınız.

Haftanız güzel olsun.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon